• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@majatob no jasně :slight_smile: já jsem Ti už chtěla psát :slight_smile: budu tam něco kolem čtvrt .. psala jsem tam maila ale nikdo neodepsal.. tak já teda dorazím a uvidím no :slight_smile:
28. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry bezva, ja uz tam budu hodku predem na to miminkovsky cviceni :slight_smile: ale me neprehlidnes, budu mit sebou decka :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry tak s tím RPG vám to schvaluju, já bych Bakalovi taky nedala ani korunu. Stačí, že v RPG bydlí brácha, a je to jen pro zlost :angry: My jsme též kupovali byt a časem ho buď prodáme nebo pronajmem a pořídíme domeček - teda takový je ideál :sweat_smile:
@majatob jestli mi do toho něco nevleze, tak půjdem :slight_smile:
28. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob fáájn :slight_smile: ty mě taky poznáš snad - vypadám hrozně :slight_smile: bledá, kruhy pod očima a tak :grinning: nemocenská mi svědčí :slight_smile: drž mi místo, ju :slight_smile:

Léto s kovbojem jéjé ... a za okny uragán :slight_smile:
28. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak my nejdem, je hnusně. :unamused:
29. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně jsem si dnes vyřídila rodičák, akce na celé dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A takto dopadl dnes manžel při cestě do Nymburku. Naštěstí se nikomu nic nestalo.
29. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry
@andelka no toto, trochu zaprsi a nikde nikdo :grinning:
29. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no, mi do toho nakonec i něco vlezlo, šla jsem k mamce, potřebovala jsem mluvit s bráchou. Nebrala jsem kočár, ale Manducu, batůžek a deštník a dobrý. Tak na cvičení budu jezdit s nosítkem :wink: takže příště mě deštík neodradí. :slight_smile:

@aaadus hlavně že to máš už za sebou. My už ty naše čachry s rodičákem máme taky hotové. Teda, pěkně zřízené auto, ještěže se mu nic nestalo :confused:
29. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě vyřizování rodičováku teprve čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@andelka tak to je fajn že sa Danečkovi manduca líbí :wink:
29. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu konečně v pátek na gyndu si nechat zavést tělésko, takže už se nebudu muset hlídat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka myslím, že líbí :slight_smile: dokonce v ní usnul, což je věc nevídaná :sweat_smile: v pátek ji budem vracet.
A jakké budeš mít? To je na několik let, že? Ale ty už jsi s rozmnožováním skončila, tak se ti to vyplatí a je to bez starostí. Já bych se asi bála. U nás je teda antiko ještě mimo program :sweat_smile: ale jak nás znám, budem v pokušení nepoužívat nic.

Holky, nepůjdete někdo v pátek dopo do Kaštánka na ten bazar?
29. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já doufám, že na socku půjdu až s dalším rodičákem. To je fajn, že se Danymu v Manduce líbilo. Já pořád uvažuju, jestli koupit tu kapsu zateplenou, abych ji využila i v zimě na plavání.
29. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Já zas uvažuju, jakou barvu, jestli hnědou nebo přírodní :sweat_smile: nad kapsou uvažuju taky, ale asi ji kupovat nebudu, když bude jó hnusně, tak nosit nebudu (včera stačil deštník a malého teple obléct a pohoda) a když bude zima, tak ho tam dám v kombinéze. Ještě jedině bysme tu flísovou kapsu ušily s mamkou. My právě plavat nebudem, takže budem nosit v zimě spíš na kratší vzdálenosti - do obchodu, k mamce..
30. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo budu nít mirenu a ta je na 5 let :dizzy_face: doteď jsembyla bez prášku a musela jsem se hlídat a každý měsíc jsem se modlila aŤ dostanu menzes :grinning: :grinning: :grinning: takže teď to pro mě bude pohodička a nebudu muset myslet na braní prášků. A je fakt že jsem už s dětmi skončila. Ty dvě mi opravdu stačí :wink:
30. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavííííííme :slight_smile: Radeček má půl roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...a samozřejmě vás všechny zdravím :sunglasses:
1. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska mám doma KOMP :slight_smile: takže nejsem odsouzena ke sledování IQžeroucích televizních pořadů :slight_smile:

@jaro2008 gratuluju :dizzy_face: pořádně si to užíjte a žádné dlouhé flámování :grinning:

@majatob ještě jednou veeelká omluva :frowning2: psala jsem Ti do IP i svoje číslo, tak se když tak můžem spojit telefounicky, páč mi doma ten net moc nejede .. pokud si tady teda manža nezapomene pracovní noťas :grinning: Tu příští středu příjdu určitě! choroba mne již opustila aneb uhlí zdar :grinning: nechám si v pondělí prodloužit ty vycházky, tak se nebudu muset honit a příjdu před čtvrtou :slight_smile:

Holky já se nemůžu dočkat té kontroly v pondělíííí ... jsem z toho nervozní :frowning2: až pak si oddychnu a budu si to jenom užívat páč budeme mít to nejrizikovější období za sebou. Já vím, že nejsou důvody k obavám, když nám hlavounek roste "podle tabulek" a bliká srdíčkem o106 :dizzy_face: ale prostě po té loňské zkušenosti s MA jsem z toho tak nějak víc vyhukaná ... :unamused:
nemáte někdo doma stetoskop nebo toho domácího dopplera jako angels sounds :grinning:? že bych si to vyzkoušela a uklidnila se :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry uplne v pohode prosim te :slight_smile: tys tam volala? protoze rikala ta sluzebni maminka, ze priste je nas nahlasenych pet :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :sunglasses: já jsem psala mejla :wink: tak to je fajn, že nás bude tolik, i tak tam budu jediná s placatým bříškem za exota :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry aha, tak ona rikala, ze dve tehule volaly :confused:
aaale, prosim te, jak jsem chodila v zime, tak nektery maminky tam taky mely pidibriska :slight_smile: a holky, co jsou tam ted jsou uz tesne pred porodem, tak podle toho vypadaji :wink:
1. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no tak to nás bude šest :slight_smile: já jdu uklízet protože si mi strašně co? CHCE :grinning: :rolling_eyes:
1. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry taky bych mela jit uklidit, zitra jedem pryc, tak at se nevracime do chliva :grinning:
1. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska s malým venku v Manduce, šla jsem na ten bazar do Kaštánku a dotáhla dom velikou tašku :grinning: Malej mi po cestě usnul, takže dneska jdem Manducu vrátit a zase koupit :sweat_smile:
@jaro2008 to to letí :slight_smile: Gratulujeme :dizzy_face:
1. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @jankabry děkujeme :slight_smile:

@jankabry trošku ti závidím...doufám, že si těhotenství ještě jednou zopakuju...když nejsou kompliace je to moc hezké období plné očekávání a představ jaké to miminečko bude ... :dizzy_face:

@andelka A nepronese se ti Daník? Já jak chvilku nesu Radečka, tak funím. A copak tam měli hezkého v bazárku?
1. říj 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 hele, pronese nepronese, rozhodně lepší než ho furt tahat na rukách. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má přes 7 kilo.
Jó, já jsem si včera četla Betynku a říkala jsem si, že bych zas chtěla bříško :dizzy_face: ale ne ne, ještě si počkám.
V Bazárku měli plno moc krásných věcí :dizzy_face: Už jsem konečně vybavenější na chladno.
2. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka A není mu v tom venku zima? Aby si na to nošení nezvykl :wink: Náš malý by tam nechtěl být a koukat čelem ke mě...on raději pozoruje věci kolem... :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jen ať si zvyká, ono je to prý dobré třeba když je mimi neklidné že mu rostou zoubky a tak. Zima mu není, oblíkla jsem ho a taky jak je přímo na mě, tak jsem ho hřála já. A jde mi i přes něj trochu zapnout bunda, ne přes celé, ale nožky má pod ní a ruce taky. Na hlavě měl čepku a kapuci od bundičky. V mrazech ho tak ven brát nebudu, to je jasný. Ani na dlouhou dobu. Ale fakt jsem to teď měla 3 dny a využila jsem to :slight_smile:
Mi se malý sem tam začal kroutit a brečet, ale to mi dělá i v kočárku i na rukách...v kočárku málokdy usne, v Manduce zatím pokaždé když v ní byl. On taky rád pozoruje věci, však to může, bokem. Ale někdy zas se chce mimi před mnoha podněty schovat.
2. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jaro: už vám rostou zoubky? A jak Radeček? Chtěla jsem kouknout na album a žádné už nemáš :frowning2:

My taky Adu nosíme na chatě v nosítku, nestěžuje si, je v něm spokojená, ale musím ji více obléci, než když jsm ejen v kočárku, jinak kolik přesně váží nevím, ve čt jdeme na poradnu, ale v zádech mě fest loupe jak ji nosím a zvedám. A myslím, že se nám klubou zoubky je fest protivná, více pláče, pořád v puse něčím šmejdí anebo nám kouše prst a cekem je to silný stisk, čekám až mě kousne při kojení.
2. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sdělení SÚKL ze dne 09.09.2010
Stažení léčivého přípravku Vigantol z úrovně distributorů.

Státní ústav pro kontrolu léčiv, na základě § 98 odst. 1 a § 99 odst. 1 písm. a) zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů informuje, že na základě opatření držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Merck KGAA, Německo, se z úrovně distributorů stahuje léčivý přípravek:

Vigantol, por.gtt.sol., 1x10ml, kód SÚKL: 12023, všechny šarže.
Léčivý přípravek se stahuje z důvodu závady v jakosti – přítomnost nečistoty 4-vinylcyklohexenu, který se uvolňuje při kontaktu léčivého přípravku s gumovým balónkem aplikátoru.

U současného balení je skleněná pipetka, do které se obsah natahuje gumovým balónkem. Při kontaktu tekutiny a balónku může dojít k uvolňování malého množství 4-vinylcyklohexenu. Uvolněné množství nečistoty je řádově nižší než jaké připouští přísné limity EMA (Evropská léková agentura) a FDA (americký Úřad pro potraviny a léčiva).

Zjištěná závada nepředstavuje bezprostřední riziko ohrožení zdraví, které by vyžadovalo stažení tohoto produktu od pacientů. Z tohoto důvodu léčivý přípravek Vigantol zůstává nadále v lékárnách a u pacientů k použití.

Informace o dalším postupu držitele rozhodnutí o registraci budou zveřejněny na internetových stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

2. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Informace SÚKL k léku VIGANTOL
Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení rumunské jazykové verze přípravku Vigantol, por. gtt. sol. do oběhu.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR, kterým bylo povoleno uvedení léčivého přípravku Vigantol, por. gtt. sol. do oběhu, a to v obalu s údaji uvedenými v rumunském jazyce.
Jedná se o:

VIGANTOL, POR GTT SOL 1X10ML, kód SÚKL: 0012023, šarže: 111198 a 111543 (exp: 04/2015)
Podle informace držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo, bude rumunská verze tohoto přípravku uvedena do oběhu dne 30.9.2010.

U každého balení léčivého přípravku bude přiložena příbalová informace s textem v českém jazyce.
Léčivý přípravek VIGANTOL v české jazykové verzi byl dne 9.9.2010 stažen z úrovně distributorů z důvodu závady v jakosti. Bližší informace o stažení naleznete v odkazu níže.

2. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak při neděli? P. jel s našia na otočku na chatu já chtěla s Adou ven, ale než jsem se stihla obléci tak mi usnula, nechtěla jsme ji budit tak půjdeme odpoledne.
Jinak Adélka dneska asi měla škaredé sny, probrala nás v 22,30 šílený řev, pak pláč, vrtěla se, šermovala ruka a a spinkala tak jsem ji pohladila po hlavičce a uklidnila se, ani oko nerozlepila a spinkala dále.
3. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek