• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Hodila jsme pár fotek z Vítání občánků do alba :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 krásné fotky :slight_smile: Malá byla jak růženka :dizzy_face:
Já jsem zas dala pár fotek ze křtin dnešních :slight_smile: Malý topládl dobře, sdamozřejmě, prděl, smrděl, ale dalo se a moc neplakal, bylo to na něj přece jen trochu dlouhé a měla jsem ho furt na rukách. Ale zvládli jsme to pěkně :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jojo už jsem koukal že jste měli křtiny. Krásné jste to museli mít. Já si zavzpomínala :wink:

@katy007 malá byla kráááááááááááááááááááááásná a ty oblečky úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
už 2 dny bojujeme s večerním usínáním. Malý dostává úplně hysterické záchvaty a vůbec nevím proč. Jsem úplně vyšťavená
@katy007 Adélce všechno nej k půl ročku :slight_smile:
4. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo jo, bylo to krásné, ještě jsem přihodila další :slight_smile:

@aaadus kdoví co mu je :confused: mi se zas Dany dneska v noci snad 8x probudil, nevím čím to. :unamused:

@katy007 taky přeju všechno nej nej Adélce :slight_smile:
4. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @aaadus no může to být tím že mají hlad :wink: Já vím že Eli jednu dobu taky večer špatně usínala a pak jsme přišli na to že má hlad :wink:
4. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no, může, však jsem mu taky vždycky když se probudil strčila prso :grinning: Nevím jestli nezačnem přikrmovat spíš jak v 6 měsících. Za týden jdem k doktorce, tak uvidíme.
4. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no přikrmovat už pomalu můžeš a taky pokud se ti bude zdát že se ti v noci často budí, tak mu dej nejdříve napít z prsa a pak ještě trochu UM :wink:
4. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka UM mu těžko dám, když nechce a neumí pít z flašky :unamused: Z flašky nechce ani nutrilon ani moje
4. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka už jsem dneska koupila Hami (Nutrilon nechce), novou flašku a večer po koupání mu to zkusím dát a pak ho dokojím. Ale nevím jestli má hlad, protože pak už ani prso nechtěl a usnul mi na břichu.
4. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc děkujeme za přání resp. Adélka děkuje :slight_smile:

Jinak my jsme taky celkem protivní asi nám fakt lezou ty zoubky, ale ještě nic nidět není alespoň nevidím nic., často si bere i naše prsty a kousá je (páni ta v nich má sílu) a občas i cítím něco ostřejšího tak uvidíme. Jinak před spaním taky tyátr jako když byla novorozenec, v noci vstávám kolem půlnoci pak ve 3 ráno a kolem 6 ráno a pak kojím cca co 2-3 hod. podle toho zda jsm evenku nebo doma, tak i u nás veselo. Ve čt jdeme na KO tak jsme zvědavá kolik přibrala a zda už budeme moci přikrmovat a čím. Sice jsme chtěla ještě celý 6 měs. jen kojit, ale nevím, nevím :sweat_smile:

Adi: u nás je to stejné je to těmi zoubky, pláče a hlad nemá, mléko přitom mám a taky jsme se dočetla, že kolem 6. měs. je růstový spurt a protivné dítě a taky že brekem se unaví a připravuje ke spánku.
4. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 on je přes den v pohodě, protivný není. Včera byl přes den spal, tak ani nemohl být přetažený. A zuby nevím, ruky si do pusy nijak extrémně nestrká, taková ta klasika. Dneska mu večer dám UM a uvidím jestli to bylo tím, že měl hlad.
4. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak se připrav, že ho bude asi bolet bříško při kombinaci Um a MM. Adulku taky bolelo bříško jak jsme musela odstříkavat, převařovat a dokrmovat.
4. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 on si to stejně nevezme, tím jsem si jistá. Mlíka mám dost, to vím. Ale některé holky z májovek mají to samé. Aspoň nejsem jediná
4. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: u nás je to teď taky takové i kamrádka z jiné diskuze co je z FM je na tom stejně. Jestli není něco ve vzduchu?
4. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 asi mají nějaké svoje období, že se potřebují po celém dni vyřvat.
4. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: asi jo,ale kdo to má poslouchat co? :grinning: Adulka teĎ spí, ale před 17,30 ji musím vzbudit bohužel než půjdu cvičit abych ji nakojila, jinak je mi jasné jen co vytáhnu paty bude plakat, kdybych byla doma bude spát do 19 hod.
4. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já už jsem si včera večer pobrečela. Musela jsem si ulevit, to není nic pro mojí nervní povahu
4. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já tak jednou doma taky bulela a pak v létě na chatě kdy z nčeho nic se mi kroutila v náruči a řvala a řvala a nešla utišit a pak najednou jako bys mávla protkem klid a jako by se nic nedělo - byla veselá kopa.
4. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus
@katy007 no, já už jsem dlouho nebulela, ale v 6nedělí skoro furt. Jak strašně plakal a nevěděla jsem co s ním. Myslím, že teď je to klid před bouří, než začnou zoubky :sweat_smile:
4. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @katy007 @aaadus tak já bulela v porodnici kvůli kojení a hlavně kvůli tomu že malý nepřibírá a strašně se mi tehdy stýzkalo po ELi a chtěl jsem jít domů
5. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
jsme zpět z očkování, jako vždy slzičky, ale jen co jsem ho vzala na ruky vysmátý jak sluníčko a teď dospává v autosedačce. Nechala jsem si ho převážit a přibral za 4 týdny jenom 300g. Prý je to ok, že předtím přibíral dost. Ale i tak jsem z toho smutná. Asi jak se začal více hýbat, tak spálí více energie. A dneska se začal stavět na kolínka a pohupovat se na nich.
5. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to je šikula, Adulka zatím nic, ale snaží se plazit, včera P. říkal, že se o 10 cm posunula. Jinak teď už tolik mimča přibírat nemohou, vždyť by byli otesánci! A co UM zkoušela jsi včera dát? A už máš začít s příkrmy?
5. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 UM jsem nedala, vyměkla jsem. Ale dneska to zkusím. Příkrmy ještě ne, zatím je čas.
5. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jj už tak miminka nepřibírají. A tedy vy jste šikulky. Našemu Danečkovi se podařilo dneska se otočit na bříško :grinning: My už příkrmy papáme bravurně a my máme zase problém že nechce moc UM. Od té doby co zkusil příkrmy, tak ho moc nemusí :wink:
5. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Románek chce trht rekordy ne? Myslím, že na kolínka je ještě brzy, ale je šikula.

Zofi: já jsme zvědavá jak dopadneme my ve čt na kontrole.
5. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka na břichu je pořád, jen co ho položím, ani se nestihnu otočit a už je na břichu
@katy007 tak zakazovat mu to nebudu když už na to přišel
5. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a není to nápor na páteř? Raději teď zakazovat něž později spravovat. Mám se zeptat Lucky? Je rehabiliťák.
5. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jsem to dneska říkala dr, že se začíná stavět na kolínka a říkala, že je šikovný. Ale on to nedělá pořád, jen někdy
5. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: počkej až ti uteče :sweat_smile: umí se už z bříška přetočit zpět? Ada ještě ne, ale dneska jsem si všimla, že u koníků už se opírá o celé ruce není jen na předloktí a taky pořád strká nohy do pusy a štěbetá už říká ma, ba tak čekám kdy řekne ma ma :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek