• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 on už mi utíká, naučil se couvat tak ho kolikrát najdu na druhé straně obýváku. Z bříška na záda spíše náhodně, když se pro něco natahuje a ztratí balanc. A než řekne mama to si asi počkám
5. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ada taky všelijak rotuje a točí se pak putuje, že je úplně mimo deku na studené podlaze nohy pod skříní :grinning:
5. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem říkala, že mu na břicho uvážu hadru a budu mít vytřeno každý den :grinning:
5. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to samé navíc pořád zvedá hrazdičku, pak ji má na hlavě a taky ze sebe pořád dělá Arafata :grinning:
5. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahoj, jdete zitra? :slight_smile: bude myslim zase cviceni, melo se to od rijna nejak prohodit, tak to tak myslim vychazi :slight_smile:
5. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no, já nevím, Dany má rýmu :unamused: Jsem myslela že budou masáže, bo co 14 dní mám klub maminek a to by bylo akorát že jeden týden by byl klub a druhý týden cvičení, že by to nebylo hned dva dny po sobě tyhle akce. No tak nevim, rýma sice není velká nemoc, ale pro jistotu ať nenakazí ostatní :frowning2:
5. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no jim to ze zacatku nejak nevychazelo, tak to ted prohazuji od rijna, vsak to nevadi, ze mas dva dny po sobe program, ne? :sweat_smile:
5. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no, ob týden by to bylo lepší, ale nevadí, no. Kdyby neměl Dany rýmku, tak bych šla 100%.
5. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 zoubky ještě nemá...ale poslední dny je hrozně protivný a ubrečený, minulá noc děs běs :frowning2: Album jsem smazala...pár fotek mám na fb...Radeček taky "kecá" ma, ba, pa, ka, ta..atd...je to sranda :grinning:
Adélka byla u vítání kočka :slight_smile:

@aaadus Téééda Románek je šikula :slight_smile: My zatím jenom válime sudy...ze zad na břicho na obě strany a z bříška na záda...a má tendenci se plazit a sedat si....Jo já taky kolikrát brečím...někdy je toho už na mě moc...člověk si potřebuje ulevit...Chichi to je dobrý nápad s tím hadrem na podlahu :grinning:

@andelka Pěkné křtiny jste měli :slight_smile: A jak se jmenuje Daneček po kmotrovi?
5. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jo jo, po kmotrovi, ale i z jiných důvodů :wink: Daniel Pavel :slight_smile:
Dany teda s pohybem šetří, zatím ukázal ze zad na bok a z bříška na záda, ale jen párkrát, nedělá to často. Tak snad se časem rozpohybuje :sweat_smile:
6. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka To zní moc hezky Daniel Pavel :slight_smile: A když je chlapeček...může mít kmotru? Ale to by bylo asi divné, kdyby měl pak za svým jménem holčičí, že.
Neboj neboj...Daník na to přijde...Radek se přetočil ze zad na bříško těsně před 6.měsícem...už už jsme se obávali, jestli je vše ok...každé mimi chce svůj čas...teď ho je těžké udržet v klidu :grinning: A ze začátku otáčení z bříška na záda taky nedělal pokaždé, jednu dobu to přestal dělat úplně...a pak se k tomu zase vrátil.
6. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 může mít kmotru i kmotra, to je jedno, i oboje najednou. Když se chce dávat jméno po kmotře, tak pokud to jde, přechýlí se to do požadovaného rodu - Jan - Jana, Pavel - Pavla apod. Jinak se dává druhé jméno třeba podle svatého, kterého máš oblíbeného (já mám Pavla z Tarsu), který by mohl být prckovi příkladem. Já mám druhé jméno po kmotře. Manžel si je vybral jen tak, ale taky se mu jedno shoduje s kmotrem.
Jo jo, každé dítě je jiné, však on na to přijde sám, až se mu bude chtít.
6. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha, díky za vysvětlení :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se po kratší pauze zase ozývám :slight_smile:

U nás vše v naprostém pořádku - pondělí KO dopadla na jedničku a prcek na mě mával :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no byla jsem na měkko .... nejkrásnější, co jsem kdy viděla, hned po bušícím srdíčku :dizzy_face:
V neděli den před tím jsme byli na pohotovosti - po milostných hrátkách jsem trošku zašpinila, ale to mě manža asi škrábnul :sweat_smile: no vyděsilo mě to pořádně :frowning2: takhle to loni skočilo ... ale miminko se má čile k světu takže ťuk ťuk ťuk :slight_smile: !!! Já jsem zase zhubla :unamused: už celkem skoro pět kilo od začátku .. dobrá dietka no .. jen kdybych už tak nebyla kostlivec :unamused: ale tak snad se to zlepší ... hlavně jak je mimísek v pořádku :dizzy_face: !!!

Já dneska zase spala až do jedenácti :sweat_smile: takže jsem propásla dopolední vycházky a neskočila jsem si na průzkum do centra po bazárcích ... Máte nějaké tipy? Chci si koupit kojopolštář na spaní :slight_smile: a pak budu kupovat látkovky a tak .. ale to později :wink:

@majatob s tím cvičením dneska to musím zase odpískat - mám mít klid na lůžku max. procházku :confounded: kvůli tomu špinění :frowning2: vycházky mi pak prodlouží po NT utz v úterý podle kontroly. Nechceme nic riskovat .. takže příští středu už fakt PŘÍJDU :slight_smile: je mi to takové trapné pořád slibovat :pensive: ale asi mám začít až příští týden :slight_smile: no a jestli chceš, pošli mi na sebe do IP číslo - moje už máš :wink: a můžeme se domluvit někdy přes týden dopoledne mezi 9-11 na procházku třeba ...

jinak gratuluju ke křtinám a vítání jestli jsem to zaregistrovala správně :slight_smile: !!

Já mizím zažehlit závěsy do ložnice a psychicky se připravit na mytí nádobí které zaplňuje kuchyňskou linku ....
6. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry ahoj, no pokud chceš kupovat látkovky tak dobrý obchod je tady u nás v třebovicích. www.vbavlnce.cz se vším ti poradí a mají tuším i kojo polštář :wink: Jinak bazárky v centru moc neznám. Já kupovala na eli dlouho od jedné maminy co jsem ji znala ze školky a teď už mi nic neprodává, ale zase mám jiné zdroje :grinning: a na Danečka dostávám taky od kámošky :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo bavlnku znám z netu, tak se tam zajdu později podívat ... já teď budu hledat hlavně bazárky páč s nemocenskou ani ne 5000 se toho moc kupovat nedá, když všechno ostatní šetříme na baráček. Kočárek, nábytek a nějaké oblečky a tak koupíme nové, ale co není nezbytně nutné tak beru z bazárku, páč mimi z toho stejně rychle vyroste a co s tím pak doma že :slight_smile:
6. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry dobrý bazar je naproti nové radnici tam se dá dobře koupit a pak Maston a jinak nevím nakupuju skoro vše na MMB
6. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry jo, tak v bazárku naproti nové radnici jsem toho nakoupila opravdu hodně :slight_smile: Obchod s látkovkama a příslušenstvím je i v Zábřehu u zámečku, mají i stránky www.4babies.cz, taky super, malinké, ale mají tam toho dost a něco i levnější než v Bavlnce.
Gratuluju k super kontrole :dizzy_face:
6. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry to jsou stránky na MMB majitelky toho Mastonu http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=111584 odpovídá i na emeily zda tam danou věc mají, už jsem to zkoušela
6. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! My jsme dneska byli na 6 měsíční prohlídce :slight_smile: Máme 6870g a 67cm :slight_smile: Ještě nás čeká třetí očkování...

@jankabry Juj to je provokace s tím spaním :grinning: Gratuluju ke kontrole ... taky jsem to vždycky moc prožívala a fotky z ultrazvuků pořád prohlížela :slight_smile:

@smardik Taky jsem objevila kouzlo MMB :grinning:
6. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jo taky občas nakupuju na MMB, ale mnohdy se nevyplatí od prodejce kupovat jen jednu věc když zaplatíš ještě k tomu poštovné. :wink:
7. říj 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 my jde ma poradnu v pondělí, tak jsem zvědavá co ude a hlavně kolik bude vážit. No my už budeme mít určitě přes 8 kg :grinning: :grinning: Ale náš daneček je teda jedlík jak hrom a můíko už moc nechce :wink: včera na svačinu odpoledne měl banán s borůvkami a strašně mu to chutnalo :grinning: Jo a když jsem ho naposled měřila tak už měl nějakých cca 68cm :grinning: :grinning: , takže my už máme velikost 74 :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jé a v kolik jdete v pondělí? My máme jít taky, na 15h, ale nevím, malý má pořád rýmku, tak se bojím očkování, jestli to spíš neodložit. Tak spešl kvůli vážení a meření tam asi nepůjdem. Dany bude mít cca 7,25kg (doufám, snižujou se mu přírůstky, tak aspoň těch 300g snad dal za měsíc) a nedávno jsme ho měřili a měl též nějakých 66 - 67cm, 68 už je mu jen tak tak akorát. Rostou nám ti kluci jak z vody, což? :slight_smile:

@aaadus teď jsem si všimla že je v Globusu na Mimiklub sleva na Pampers Premium care, ty 4-7kg vyjdou na 240Kč. Já uvažuju nějaké koupit, i když spotřebu mám fakt minimální. Jenže nevím kterou velikost. Když má přes 7kilo a další je už 7-18kg. Klasické Pampersky mu jsou midi 4-9kg. :confused:
7. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka malý má 7,5 kg a pořád používám ty 4-7kg a jsou mu dobré
7. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo? Tak že bych jeden balík vzala? V DM bych musela dva - leda že by se někdo chtěl podělit :wink:
7. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já mám spotřebu tak 5ks týdně, tak ty megapacky nechci kupovat, mi z toho odroste než to spotřebuju.
7. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jdeme taky na 15.00 a jestli má rýmu tak to neva. Eli měla taky jednou rýmu a normálně ji naočkovala. Musíš odsávat a stříkat do nosu :wink:

a jinak já včera koupila tež ty Pampers premuim č. 3 a je to 4-9kg :wink:
7. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to dělám, tak snad se to do pondělí zlepší. Tak se zas potkáme :slight_smile: Ale jdem první, jo? Ať nevypadáme proti vám podměreční :grinning:
jo? Já jsem je právě neměla v ruce naživo, četla jsem to na Mimiklubu a tam to psali tak, asi se spletli. Tak to asi jeden balík vemu - je jich tam 60myslím, to mám na 3 měsíce :sweat_smile: Jestli jsou do 9kg, tak je vemu, to mu bude ještě :slight_smile:
7. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo je jich tam 60 ks a jsou fakt do 9 kg. jsem se zrovna na ně dívala :wink:
7. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo a můj velký den bude 24.4. 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na půlnoční já se těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím
7. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek