• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jo jinak jsem tu hodila fotky z oslavy Elinčiných 2. narozenin :wink:
13. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka riflíky taky někde mám, budu se muset podívat ať je fešák. Snad to neprořve ať můžu nechat udělat babičkám kalendář
13. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka já už jsem se na fotky dívala na FB. To bylo dárečků
13. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus jo to teda bylo až moooooooooooooooooooooooc :slight_smile: :grinning:
13. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus tak to máš fajn, že to tak fungovalo rychle :slight_smile: Dany v postýlce nemá nic, nemá oblíbenou hračku a žádná textilie se nemá v postýlce nechávat, s plínkou si hraje jen během přebalování, musím mu i deku zastrkovat za matraci, jinak je schopný si dávat všechno pžes hlavu a to se bojím. No a když mě vidí, tak nechce spát, ale hrát si :sweat_smile: No takže ho nechávám usnout u prsa, chvíli ho ještě držím a položím ho do postýlky, on se zavrtí, někdy zamžourá, ale když mě nevidí, tak pokračuje ve spaní. Dudlík nechce. Světýlko tlumené tam má, abych na něj viděla, když ho kontroluju. Sám od sebe usne jen v kočárku nebo manduce a to proto, že to houpá.

13. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka to jsem pak zvědavá na fotky z vánoc, to ani stromeček nepůjde vidět :grinning:
@andelka já mu tu plínku dám z obličeje pryč, ale nechám ji tak, aby ji cítil. A když začne pofňukávat nebo brečet, jdu za ním, pohladím ho, zaspívám ukolébavku (někdy i 7x než se uklidní) a pak zase odcházím.
13. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no to bude ještě horší a to budou hračky i pro danečka :grinning: Mám pro ně koupenou vodní klouzačku :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jakou klouzačku? Hoď odkaz prosím
13. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no pokusím se ji nájít. My ji koupili ve velkoskladě v olomouci :grinning:
13. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka to je do bázenu že? Já nevím proč jsem si furt myslela, že do vany :sweat_smile:

Můžu vám sem hodit trošku reklamy? Sestřenice dělá bižuterii atd. tak můžete kouknout. Ale nemá tam vše, protože nestíhá
http://www.fler.cz/crochetka
A ještě tady, ale nevím jestli vám to půjde otevřít
http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=73725&id=1625165134
http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=73723&id=1625165134
13. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no dá se to i bez té vody takže je to i na sucho :wink:
13. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka ty jsi říkala že máš nějaké kaše. A mohu vědět jaké? :wink:
14. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka mám Nestlé a Hami, převážně mléčné, různé, asi 7ks. Musím se podívat do špajzu, mám to zakutané.
14. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka tak jsem to probrala a jen jednu můžu použít, že je rýžová nemléčná :confounded:
Mám: Hami rýžovo mléčnou s banány
Hami rýžovo mléčnou s meruňkami
Nestlé 2x rýžovokukuřičnou mléčnou kaši -Dobrou noc
Nestlé Moje první kaše - mléčná
Nestlé mléčná kaše hrušková
Půjdu zítra do Třebek do Bavlnky, pokud bude slušné počasí, tak kdybys něco chtěla... :wink: Kupovala jsem to v akci 2+1 zdarma, mám ještě někde napsanou cenu, tak bysme se kdyžtak domluvily.
14. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže kdo by chtěl něco z kaší, tak Hami je za 65Kč a Nestlé 50 Kč.
14. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka tak já bych si vzala tady tyto Hami rýžovo mléčnou s meruňkami
Nestlé 2x rýžovokukuřičnou mléčnou kaši -Dobrou noc
Nestlé Moje první kaše - mléčná
ale zítra jedeme se fotit, tak nevím zda to klapne :wink:
14. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka tak ju, nachystám ti to. A jo, vy máte to focení, tak se domluvíme na jindy třeba, však telefon na sebe máme a nebydlíme zas tak daleko :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jojo domluvíme se někdy na příští týden. Musím do školky abych si zažádala o výběr dovolené :wink:
14. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jojo, fajn :slight_smile:
14. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jsme zpět z focení. Fotografka milá, akorát malý už byl potom unavený tak byl protivný. Jen jestli víš, že Dany v tu dobu jí, tak tam nemá mikrovlnku kdyby sis potřebovala něco ohřát. A fotky budou za 14 dní, tak se těším.
14. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus dík za info. Naštěstí dany v tu dobu nejí. Oběd máme až kolem půl dvanácté a my jdeme na 9.30, takže by to mělo klapnout. Dám mu doma svačinu a bude to :wink:
14. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka my jsme to taky měli na půl 10 a skončili jsme o půl 12
14. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no tak to pak budeme asi spěchat domů. Byli jste tam dříve a nebo přesně na půl :wink:
14. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka dříve, tuším už v 9:15
14. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no my taky pojedem dříve a doufám že to nějak stihnem. Když budeme jíst kolem 12.00 tak se taky nic nestane :wink:
14. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka já jsem Románka 3x převlíkala a pak jak už byl protivný, tak jsem ho kojila. Pak dej vědět, jak focení proběhlo u vás. A jedete tam autem?
14. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus jo jdeme autem. Jinak bych ani nejela :wink:
14. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme zpátky z focení. Byla to makačka udržet tu naši cácoru aby se vyfotila :grinning: . Daneček to zvládal suprově a dokonce si i zdřímnul u focení. A než jsme dojeli domů tak usnul a už jsem ho ani nebudila a nechala ho bobeška vyspat. :grinning: :wink: :wink:
15. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpět. Měli jsm e být jen do út, ale P. dostal volno a v hotelu jsme měli štěstí, že se jeden pokoj uvolnil tak ti cvo měli jít do našeho pokoje šli do jiného (a museli být pěkně nas... my totiž místo klasického lux pokoje dostali ve stejné cen lux. apatrmán) celý hotel je kromě welnessu zrekonstruován a vypadá tedy fakt super, teď od příštího týe bude hotel zavřen a bude se dělát to welness. Počasí nám vyšlo nádherné - krásný barevný slunný podzim, čistý vzduch a azurová obloha. Adélka byla vzorová hrozně hodná, pokojená. Výhodou bylo že nám zdarma dali pro ni postýlku a veškeré nutnosti pro miminka. Byla tam i mamka se sestrou (chudák se musela obětovat taťka nkonec nemohl jet dr. mu to nedoporučil a sám říkal, aby si ničeho neužil - bazén, procedury, apod. nesměl nikam kde e vlký vzduch) tak jsme celkem dost i sportovali, Adélka byla pořád s námi venku - dost jsme chodili na procházky, na koníky, denně i Adélka chodila plavat - my ostatní 2x denně, do posilovny, na tenis. A samozřejmě i procedury byla jsme na masáži, v kouzelné truhlici, rašelině, lávové kameny a kosmetice i já mám teď pleť jako Adélka bylo to i s masáží obličeje a dekoltu to byla paráda musím se juknou zda to někde i u nás v blízkosti domova dělají. Taky jsem se 1x projela na koni. Jídlo taky super, teď se krotím a mám hlad na váhu jsem ještě raději nestoupla
Taky jsme byli na Slavnostech sv. Huberta a bylo to moc fajn. Včera jsme od tama vyjížděli až v 19 hod. a na Ostravici smog jak blázen se nedalo dýchat a to jsme měli zavřená okna a klima vypnuta, nejhorší to bylo ve FM, ale v OV už v pohodě.

Mrkvičku jsme ještě nedávali zkusím o víku nebo v př. týdnu. A Adélka mi říká mam a když vidí mamku tak ba a už se koulí i z bříška na záda tak válí furt sudy i několik za sebou dneska se dokulila a ž pod stůl, úplně mimo deku :sweat_smile:

Adi: já koupila mrkvičku, brokolici, první jablko, telecí se zeleninou, zbytek byl až od 8 a 10 měs. ty od 4-6 měs. byly už hodně vybrány.
Jak dopadlo focení? Už máte fotky?

Zofi: kde jsi jela na focení? K Bínové?

A co tady nového?
15. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek