• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 ne byly jsme na focení jak Adus :wink: Kača mi to odvolala :wink:
15. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: jak to? Dá se prát ta růžová kombinézka v pračce? Aduš si ji včera krápek poblinkala. :frowning2:
15. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo určitě se dá prát v pračce. Ale radši na nějaký jemný a šetrný program :wink:
No volala mi že nemají dodělanou příjezdovou cestu a že je navíc těhotná a od října už nefotí, že nastupuje na MD :wink:
15. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 my jsme byli fotit teprve včera, fotky budou za 10-14 dní
15. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus paní fotografka říkal že jste tam byli a říkala že ses o nás zmiňovala :dizzy_face: Mám tam teda spoustu rekvizit, což mě potěšilo a škoda že jste nešli až po nás. Líbila se ji naše čepička a tak jsem ji ji tam nechala na focení pro další miminka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je fakt bomba a říkala že takovou zháněla :wink:
15. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: jaké má rekvizity a jakou čepičku jsi tam nechala?

Adi: bylo ve čt cvíčo?
15. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no má tam toho fakt hodně. Medvědy, koše proutěné, spousty dek a přehozů, pak nějaké korálky - ty se líbily naši Eli, dokonce super starý telefon, čepičku medvídka, andělská křídla, různé mašle a já ještě nevím co. Má toho hromady. Nechala jsem tam dlouhou čepičku s bambulí modré barvy, pletenou :wink:
15. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jsem ji říkala, že tam dnes jdete. Ona se mě totiž ptala jak jsem na ní přišla tak jsme se nějak dostali ke Kači a pak k vám. Fotila ti Danečka s tou čelenkou na tenis a raketou? Jestli budou fotky pěkné, půjdeme tam jak bude mít Románek 1 rok :dizzy_face:
@katy007 cvičení nebylo, teta Lenka je nemocná
15. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ne nefotila. My máme zase něco jiného. Ale strašně se mi tam ještě líbily boxerky :grinning: ty by byly taky bomba :wink: My budeme mít malého andílka. A taky asi půjdem zase k ní až bude mít daneček rok. Je to přece jenom blíže :wink:
15. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik budeš mít fotek? Je dražší nebo levnější než Káča?

Holky už se těším na vaše fotečky.
15. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprčic jak vás tak čtu - tak mě štve, že nemáme auto. :unamused: A ještě víc, že se zrovna teď musela stěhovat z Poruby :frowning2:
15. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no tramvajkou se tam taky dostaneš, ale je to na dlouho a navíc tam není výtah, tak musíš do 3. patra po schodech :wink:
15. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no tak to je jedno lepší jak druhé :frowning2: my asi fotky mít nebudem, no :unamused:
Jinak do Třebek půjdu v úterý, jede mi tam bus z Pustkovce. Budu tam před 12h, pokud mi to vyjde jako minule z klubu maminek.
15. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no myzrovna v tu dobu obědváme, ale v pondělí půjdu asi do MŠ tam k vám, musím si tam něco vyřídit :wink: , tak bych ti pisla a stavila se pro ty kašičky a dala ti hned penízky
15. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka když budete 2, mohli byste to tramvají zvládnout v pohodě. A když ji řekneš, že budete mít kočár, domluví vám na vrátici, že si ho tam můžete nechat ať ho netáhate sebou.
@zofinecka my jsme už andílka nestihli nafotit, malý už byl unavený
15. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár fotek z Beskyd
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katy007/album/adelka/

Adi: andílka máš na mysli tu co se fotí s křidélky z peří?
15. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo, tak super. Mi pak došlo, že kolem 12 zrovna obědváte - to my ještě nevedem :sweat_smile: tak se budu těšit

@aaadus no, když myslíš. Já bych fotky chtěla. Asi na to ještě mrknu a zkusím zkontaktovat. Ale bude to teda mazec - budu muset nakojit před cestou, pak ho trochu aklimatizovat tam, asi nakojit mezitím znova - on za bdělého stavu dýl jak 2h nevydrží - teda ne v náladě, kdy by se mohl fotit :sweat_smile: Já právě takové fotky ala tenista, boxer nechci, chtěla bych klasické mimi s náma, max. andílka, v kožešince, apod.
15. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jj má křidélka z peří a jsou úžasné :wink: a máme ho nafoceného i jak spinká :grinning:
15. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka spinká? Tak to nám se nemůže stát :sweat_smile:
Jinak už jsem jí poslala email :slight_smile: nějak se tam doštracháme :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 adélka je úžasná a vídím že má spousty věciček po ELi. To se na to tak krásně kouká a vzpomínám jaké to bylo když eli byla toková malinká. Až bude čas tak budu dávat na MMB další věcičky, tak pak ti tu hodím odkaz a můžeš zase vybírat. Je toho celkem zase dost co už máme malé :wink:
15. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no on už byl tak unavený, že jsem mu dala dudlíka a on usnul bobek :grinning:
15. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: jak budu dávat příkrm zatím zkusím jen mrkev a brokoldu mám ji nějak čistiot dásně, zoubek jsme zatím neobjevili mám čistit hned po jídle nebo až večer nebo ještě neí důvod?
16. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já začala eli čistit zoubky až kolem 1 roku :wink: a to bez pasty a až teď s pastou :wink:
16. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoklky, jestli muzu byt tak drza a kecat vam do toho....moje mamca je zubarka...a cistit hned prvni zoubek, ktery se objevi a staci vecer....a nedavat doslazovane potraviny :slight_smile:
16. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru: tak dokud zoubek nemá a budu krmit mrkví, brambory a cca za 3-4 týdny i masem tak nečistit? A stačí takový ten náprstek gumový nebo nějak jinak?
16. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já nedělala ani to když Eli neměla zuby, a začali jsme zuby čistit až později kartáčkem a má zdravé zoubky, ale do roka vůbec nevěděla co je to čokoláda a vařila jsem neslazený čaj :wink:
16. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mně zase zubařka říkala, že by se dásna měla přetřít mokrým kapesníkem po každém kojení a první zoubek čistit takovým tím náprstek nebo se prodávají i kousátka se štětinkama. A v roce jít na první prohlídku k zubaři
16. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no tak já byla u zubařky a ta mi řekla že v roce je brzo. A i dr. říkala že je zbytečné chodit v roce k zubaři. My se k zubaři teprve chystáme. Nic se nemá přehánět a všeho s mírou :wink:
16. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jojo..az bude zoubek, tak cistit tim naprstkem, pasta neni nutna :slight_smile: ale cistit, i kdyz nedavas doslazovane prikrmy...jen mamca vzdy upozornuje, ze na ten cukr je potreba davat extra pozor...primo varuje pred Kubiky, Jupiky a spol., ale to ty jeste asi nedavas. Jinak ja sama jim casto detske presnidavky :grinning: a byla jsem docela v soku, ze sehnat neprislazenou cukrem, je docela umeni....
16. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek