• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@baru7 přesně to co píšeš mi říkala i moje zubařka :slight_smile:
16. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka taky to tak planuju, ze me dite nebude vedet, co je sladke....coz si myslim, ze je nejlepsi..a mam podporu v moji mamce, s tchyni uz to bude asi horsi...ono je to stejne nakonec dost i v genetice, nekomu se zuby pokazi, ikdyz dela, co muze an ekdo si je necisti a ma je zdrave....jinak s tim vekem na prvni prohlidku, mamca taky je radeji, kdyz deti chodi drive a nuci se na ni otevrit pusinku a hlavne ji poznaji, ze to je ta hodna pani doktorka, ktera jim da zviratko, nez by ji pak poprve videly hned u nejakeho bolestiveho zakroku, protoze v tu chvili prestavaji spolupracovat....
16. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no a proto náš daneček papá přesnídávky vařené doma :wink:
16. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka spravne, spravne...ale ja uz jse sehnala bez cukru..jsou to babylove z DM :wink:
16. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 já to chápu, ale mě zubařka řekla že je to brzo a navíc já Eli učím otvírat pusinku a v poho :wink: a zoubky má krásné a čisté. Samzřejmě že ji je musím čistit já. A s tou čokoládou s tebou souhlasí. My jsme jednou byli na návštěvě a ELi měla asi 10. měsíců a strašně se známí divili, že ji nedám čokoládu, že jejich dcera už čokoládu měla
16. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no mě daneček ty kupné moc nechce
Mě dr. neříkala, že po kojení mám přetírat hadříkem. :unamused:

Baru: Kubíky, a spol. nikdy dávat nebudu ani když bude 5 letý capart, jsem nedávno viděla v Černých ovcích kolik ten malý nápoj obsahuje cukru, kde se hrabe Coca Cola! Čajík bude pít neslazený, nikdo u nás ani u manži čaje, kávu nesladí. A bonbony čím později tím lépe.

JInak až půjdu kolem ledna k zubaři na prevenci tak se zeptám, kdy má Adélka přijít ve zdravotní knížce je že má jít v roku a zubař tam má dát razítko.

Holky budete chodit k dětskému nebo ke svému zubaři?

Baru: bez cukru jsou jen od Hipp ne?
@baru7 jsou na něho moc řidké, on má radši husté a taky mi nejí příkrmy ze skleniček :wink:
@katy007 já budu s Eli chodit ke svému zubaři
16. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 my už to máme domluvené u našeho zubaře, že nám Románka vezme
16. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já letos chtělka dělat přesnídávky, mám plný mrazák jahod, borůvek, že smíchám s jablky a nebudu sladit, že když tak po otevření skleničky kdyby se to nedalo dám trošičku hroznového cukru a prd jablka letos nemáme, hlavně že mám plno pidi skleniček!

Já asi taky ke své zubařce. Já ani žádnou super dětskou nezám jen jednu a k ní určitě neeeeeeeeee! Ještědnes z ní mám trauma!
16. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to je spise o pristupu zubare, moje mamka se tam s tema prckama nechce pretahovat, tak si radeji hraje na hodnou tetu :grinning: ..preventivne....cokoladu v 10 mesicich??? to je teda sila....ja si pamatuju, ze jsem mohla vzdy jen kousek cokolady a supajdit vycistit zuby...a rozhodne tedy az o dost pozdeji. A vyplatilo se, mame obe se segrou zdrave zuby :slight_smile:

@katy007 hipp jsem nestudovala...to se musim kouknout, ale ty babylove tam pridany cukr nemaji...ja si to teda pro sebe hlidam z jinych duvodu, nez jsou zuby :grinning: jinak s tim slazenim to vnimam stejne...sama nesladim ani caj ani kafe a nechybi mi to, dite nevi, co je sladka chut, dokud to nezjisti od dospelych, takze to lze korigovat....muj pritel pije jen slazene napoje, sice si vybira ta mene sladke, ale stejne to nechapu, ja se toho nenapiju....ale on ma narok je hubeny jak lunt :grinning:
16. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no asi jo,ale i dětská dr. říkal že v roce je to brzy. :wink:
16. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no my naštestí jabka máme. A aby ta přesnídávka byla dobrá, tak místo vody přidím trochu jablečného džusu, ale nesmí být slazený :wink:
16. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru: já taky sladké nápoje nemusím, jako čas od času dostanu chuť na colu, slazenou minerálku, ale pak zase 1/2 roku nic. Já sice čaje nesladím, ale čokoládku já rád tuze rád :grinning: a zuby jsem měla celkem OK jen plomba na stoličkách něterých, pak začaly bílé plomby a můj ex zubař, že si je mám vyměnit, že je to estetické, apod. a já vůl na něj dala, peněž to stálo a teď díky tomu mám velké problémy - 2 zuby v háji díky bílé plombě a se 3 jsem došla za 5 min. 12 a tak tak ho mám zachráněný a to mi ho dr. léčila přes 2 měs. možná kdyby to nebyla maminka mé kamarádky tak by se na to vybodla a byl by další zub v háji!
16. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nesladím, jen když jsem nachlazená tak si dělám čaj s citronem a medem.
16. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: tak ty dáš ovoce a džus? Chápu to dobře? A jen jednodruhové nebo ovoce i mixuješ? A pak zavaříš?
16. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak mamca to taky nema tak, ze by objednavala primo toho prcka, ale prcek prijde s rodicem, kouka, co se deje, vidi, ze rodic zpusobne otvira tlamicku a drzi, nic ho neboli a je statecny a ze teta zubarka neni zadny tyran :grinning:
16. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no já dávám třeba jen jabka nebo mix jabka s hruškou, jabka s mangem, jabka s meruňkou :wink: jahody v mražáku nemám a borůvky jsem nezkoušela. Jo ještě jsem dělala jabko broskev :wink: a když to vařím tak na asi dvě jablka a dvě hrušky dám dvě lžíce toho džusu a když je to jiné ovoce, které není moc vodnaté, tak dám víc :wink:
16. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka letos je to s tou urodou vsehe nejake marne...my jsme mivali od pritelovy tety brambory a letos nic nevyrostlo :unamused:

@katy007 a co ti tam tak zmastil pri tom predelavani?? a stejne jsi to urcite mela na zadnim zubu, tak jaka estetika?? :angry:
16. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no tak to nevím jak by to vypadala u nás. Protože když mě by měla vrtat, tak mi musí dát injekci jinak si zuby vrtat nenechám. :grinning:
16. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no my máme i brambory :grinning: ,ale my kupujeme na zimu od známého co má pole :wink:
16. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to zni dost dobre..takovou presnidavku bych si taky s chuti dala :slight_smile:
16. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ono to vyzaduje spolupraci ze strany rodicu, no :grinning:
16. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no na kontrolu klidně, ale jakmile dojde na vrtání tak se mnou ne :grinning:
16. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka vrtani je neprijemne...to uz radeji trhat, je to rychlejsi a nepouziva se u toho ta otravna vrtacka..uz ten zvuk je bleee :confounded: ale pravda je, ze to mam dost usnadnene, zubare se nebojim, coz je vyhoda :wink:
16. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no tak to já jo, jelikož nemám dobré vzpomínky na dětství a na zubaře :unamused:
16. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no tak to je jasne...ja jsem mela obrovskou vyhodu, ze mi mamka vzdy dala listecek, at me neosetruji, ze si me osetri sama, jak se jeste chodilo se skolou....a kazdy ho zavidel a chtel ho pujcit :wink: pravda je, ze kdybych se tehy dostala do rukou te zubarky, tak do dneska mam psychotrauma..byla silena :confounded:
16. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 asi tak nějak. Ty školní zubařky byly kruté a hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jojo...same carodejnice vybirali... :angry: nic, ja valim neco delat, stoji mi hromada zehleni...blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 jo tak to mi taky,ale k tomu se dostanu až večer. Teď mi domyla myčka :grinning:
16. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek