• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Zofi: zkusím podle tebe udělat nějaké, jen musím se poptat kdo má jablka a hrušky.

Baru: byly v zadu a co mi udělal nevím, asi špatně nechal zatvrdnout a bylo toho hodně a tak to bylo v zubě měkké, nahoře tvrdé a kaz se krásně měl k světu, po x letech jsem kousla do něčeho a zub křupnul.
16. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak jsem si vzpomněla, že od tchyně vždycky touhle dobou fasujem jabka a hrušky, tak už vím co s nima :slight_smile:

Ad zuby - já absolutně problémy nemám, na preventivky chodím poctivě, manžel teď už taky - prckovi teda zatím nedělám nic, ale koukala jsem se na ty čistítka na prst. No a kam budem chodit k zubaři nevím, moje nebere už ani děti pacientů :unamused:
16. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jaka máme svoje a když nejsou, tak kupuju :wink: a hrušky letos nebyly, tak jsem musela koupit :wink: Nechala jsem je dozrát a je to. Taky dobré. DNeska měl Daneček jablko s mangem a ELi mi to vzala a pustila se do ní taky, takže my už přesnídávky kupovat nebudem a budem vařit :wink: :grinning:
16. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joa Danečkovi jsem dneska uvařila oběd na zítřek. Budem mít zeleninu s kuřecími křídly a je to fakt mňamka i já bych si dala :wink:
16. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka hod recept na ten obídek :slight_smile: nevím co furt Honzíkovi vařit
16. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 kuřecí křídla, 1 mrkev, 1 brambor, kousek pastiňáku, drcený kmín, křídla pořádně omýt a zeleninu nakrájet a dát společně vařit do vody. Vaříme asi cca 20 min. až je vše měkké, pak obereme křídla a vše rozmixujeme. :wink:
16. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: Lucka mi dodá sladké domácí jablka, hrušky budu muset někde sehnat. KOlik jablek dáváš na 1 mango? A přidáváš tam tu jablečnou šťávu?
17. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no já to dělám odhadem tak asi dvě až tři jabka, podle velikosti a trochu té šťávy :wink:
17. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdeme fotit 4.11. od 10h :slight_smile: Těším se, ale mám nerva - nevím co mu vzít, co si obléct :sweat_smile: dneska asi pojedem do Shopinu, tak tam musím sehnat nějaké nové gatě - nemám žádné teplejší a stejně ve všem zas plavu :unamused: a ještě boty podzimní teplejší potřebuju. Tak to zas bude s prckem dobrodružné :sweat_smile:
18. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
@andelka s manželem jsme si na focení brali rifle, černé a bílé tričko. A pro malého jsem měla černé plátěné kalhoty, rifle, bílé a modré body, pak takový overal s kapucí a tykadly, košili svetr.
18. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus dík, budu muset malému něco pohledat :sweat_smile: můj muž teda vede jen černá trička, tak snad to bude stačit :sweat_smile: on se stejně nebude moc chtít fotit. Já musím zkombinovat tričko a podprdu, aby mi pod tím nebyla vidět. Malému asi seberu všechno možné a pak tam něco vybereme :sweat_smile:
18. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka něco vybereš, uvidíš :wink:

A musím vám napsat jeden smutný příběh. S mm chodíme do kostela (já už teda ne tak pravidelně jako dřív). Pan farář tam má na 1 rok jáhna na zaučení a po tom roce ho vysvětí na novokněze. Teď tam měl takové mladého kluka, usměvavý, moc příjemný, krásně se s ním povídalo. A včera jak R. došel z kostela tak donesl parte - zemřel 10.10.2010 ve 12:00 při autonehodě Paradox je, že měl auta dvě - starou Felicii, kterou měl na popojíždění v Ostravě a pak jedno lepší, kterým jezdil delší trasy. A v ten den právě jel tou Felicií....
18. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus to je :pensive: takové datum zrovna :confused: škoda ho :frowning2:
18. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka je ho škoda, měl 27 let :pensive:
18. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ach jo ach jo :pensive:

Tak zas o něčem veselejším.
Právě jsme na to se Zofi přišly - pojedem k té fotografce s nosítkem, a nebudu muset řešit kam dám kočár :slight_smile: A říkala, že je potřeba se přilíčit, ať ty fotky nějak vypadají - hm, tak to nevím, jestli doma zvládnu - a co s vlasama, nehty - byly jste někde? Já už se dlouho chystám tady v baráku na manikuru, myslím, že za rohem je i kosmetika a kadeřník - ale nevím no, většinou jsem schopná se na čas vypravit jen k doktorovi s malým, takže se nerada někde objednávám na určitou dobu, protože můžu zrovna potřebovat kojit, že. Zkusím se tam zeptat, jestli bych mohla přijít jen tak, bez objednání, až mi vyjde ta hodina času, po kojení a malého mi bude někdo doma hlídat.
18. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus o tom jsem četla u nás na vvývěsce u kostela. Je to strašné jak takový mlady člověk zemře :frowning2:

@andelka já na nehty chodím pravidelně a k holiči taky :grinning: a na kosmetiku nemusím, já se líčím sama :wink:
18. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nehty jsem si jenom zpilovala na krátko a vlasy vyfoukala, nalíčila jsem se sama :wink:
18. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste holky šikovné. Já doma zvládnu maximálně dát makeup, pudr a řasenku :sweat_smile: tak nevím zda to bude stačit. Něco s nehtama snad zvládnu udělat i doma - po večerech :sweat_smile: bo jinak nevim teda :confused:
Jsem zvědavá na vaše fotky :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka neboj to zvládneš. :wink: Jsi taky holka šikovná :wink:
jo ještě jsem se tě chtěla zeptat jak jste na tom s koníkama? Říkala ti něco dr.? Už se ti Daneček zvědá na ručičkách?
18. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: tak to je smutné

Zofi: dneska jsem dělala přesnídávky, včera mi Lucka přinesla jablka tak jsme dělala s mangem, s banány a s jahody (tam jsem dala do celé várky cca 6-7 skleniček) 1 lžíci hroznového cukru.

Andělka: zvládneš co bys nezvládla!
18. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak ať Adi chutná :wink: Já budu vařit dneska a musím velkou zásobu, protože to začala jíst i naše Eli :grinning:
18. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: snad bude mě to šmakovalo :slight_smile: já bych taky ještě uvařila, ale nemám jablka rozhodila jsme sítě zda někdo náhodou nemá.
18. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 a jak si to zavařovala? Až nasbírám skleničky taky něco navařím. Naši mají jablka z vedlejší vesnice ze sadů, teď bych je neměla kde uskladnit
18. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus dáš to do hrnce s vodou a vaříš tak 30. min. pod poklicí :wink:
18. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka a to už se pak nezavařuje, aby to dýl vydrželo?
18. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no až to uvaříš a dáš do skleniček tak to právě zavařím v té vodě jak jsem ti psala :grinning:
18. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka aha :grinning: už chápu :grinning:
18. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka my koníkujem jak o život, ručičky má pod sebou, nebo si hraje s něčím a šprajcuje se na rukách, jakože je natahuje a zvedá se na nich. Doktorka ho pokaždé na bříško dává a neříkala nic. Ptala se, jestli válí sudy, tak jsem říkala že ne, že umí jen z bříška na záda.
18. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no tak u mě se divila, že se na ručičkách nevzpírá. Že nezvedne hrudníček od země, ale říkal jsem ji že se otáčí jak na břicho tak na záda :wink: a já ji neřeším, u Eli se ji taky pořád něco nelíbilo a pak se divila, že v 10. měsících už chodí :grinning:
18. říj 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka mi zatím neřekla nikdy nic. Jen se zeptá :wink:
18. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek