• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smardik je to v neděli ráno, buď v 8:30 nebo 9:00, půl hodina plavání a hodina cvičení. každou poslední neděli v měsíci můžou chodit i tatínci :wink:
12. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus dík, asi je tam třeba se předem objednat že :slight_smile: promin že otravuju ale ta neděle je pro mě ideální vzhledem k tomu že mám doma roční dítě a manžela který odchází před 6ráno a chodí kolem 18večer
12. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: v ne je pouze cvíčo, předporodní kurz je někdy přes pracovní den tuším, že út, ale už je to déle co jsem se koukala.

Aaa: na předporodní kurzy berou až po cca 24 tt nejdříve i soukromé duly a porodní báby co jsme zjišťovala.
12. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no mě by cvíčo stačilo, potřebuju někde vypadnout bez malého. Na předporodní kurz jsem chodila u TOmáška, porod mám za sebou tak celkem vím o čem to je :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardík v pohodě. je třeba se objednat. já tam budu chodit s andělkou
katy mě to vychází, že v tom lednu bud 24tt a další kurz bude začínat asi někdy v březnu jestli jsem to dobře spočítala a to budu 32tt
12. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus dík objednám se :slight_smile: a celkem se na to těším, ted vypadnu akorát na plavání kojenců a batolat :slight_smile: to se malému šíleně líbí
12. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky těším, snad nebudu zklamaná
12. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus určitě ne :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik jsem se dívala na fotky, že jste koupali v kyblíku. je to dobré? mě zatím odrazuje ta cena
12. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo koupili jsme v kyblíku a nemůžu si to vynachválit, malý neměl rád vaničku, ječel v ní jak hysterka a nedal se uklid a v kyblíku jsem měla spokojené dítě užívající si koupání a taky mu to pomáhalo na prdíky, hodně na ně prděl. Je dost drahý to je fakt ale dá se sehnat starší, náš je starší za 400 i s poštou tady z koníka
12. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem viděla nějaký neoriginál za 550,- myslím, tak asi objednám ten a vaničku koupím úplně tu nejobyčenější
12. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik stojí ten kýbl normálně? sice nad ním neuvažuji, ale píšete že je drahý.

Smardík: no jo ty jsi už zkušená maminy, my jsme zatím žabaři tak se musíme vzdělávat :grinning:

Aaa: raději bych začala v lednu kolem toho 24 tt kdoví jak se bude chtít chodit kolem 32 tt nebo můžeme porodit třeba i dříve kdoví?
12. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já mám ten tumy tub :slight_smile: kukni klidně po starších, nic jim není, já občas vídám starší i v bazárku u nás ve městě
12. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no mám jedno dítě ale zas budou kluci blízko u sebe tak to bude fakt záhul a hlavně druhé dítě může být úplně jiné stejně jako porod

holky chtěla jsem se zeptat nemáte tu některá pojištovnu 205 a nenechávali jste si u nich něco proplácet? co vše jsou ochotni proplatit
12. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ten tommy tube stojí kolem 700,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: já z druhé ruky nerada nakupuju, nemám k tomu důvěru. to je fakt ten kurz, zkusím jí zavolat
smardik tady tu pojišťovnu nemám. já se musím do té své zajít osobně jestli těhulím vůbec něco proplácejí, ty jejích stránky jsou nepřehledné
12. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 205 a zatím jsme proplácela vitamíny. Jinak prý proplácí vše kolem těhu, porodu i něco pro miminka.
12. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já mám z druhé ruky hromadu věcí, hlavně oblečko to u nás má malý skoro vše ze sekáče, MMB, nové věci má snad 3 a spokjenost :slight_smile:

katy no právě prý tak bych chtěla vědět zda vše, no mám sepsaný seznámek co chci v lékarně tak až dojde rodičák to koupím a vyzkouším zda to proplatí :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééééda holky,vy tady zase jedete. :grinning: Což je samozřejmně super.Jen nestíhám dočítat. :wink:
Vítám mezi náma Smardik! :slight_smile:
Smardik já mám taky 205 poj. a prý proplácí veškeré nadstandarty v těhotenství.V pondělí jdu na 4D,tak si ho chci nechat od nich proplatit,tak se tam přeptám na podmínky a tak. :slight_smile:
Katy,no já nevím,jaká je porodnice v Op.Je to tam nově spravené,takže asi pěkné vybavení a tak,ale přístup nevim,nevim.....Každé út tam mají dna otevřených dveří pro těhulky,tak tam asi zajdu juknout.Ze zvědavosti.Já ale spíše chci do Ov,jelikož tam bydlí obě moje ségry a spoustu kamarádek a v Opavě nikoho nemám.Tak si říkám,že když budu do Ov jezdit na cvička,nebo předporodní kurzy,nebo tak,tak,že to vždycky můžu spojit s nějakou tou návštěvou a s nákupy.No a taky do Op by za mnou asi ségry do porodnice nepřijely se podívat na miminko,jelikož jedna má půlročního kluka a druhá ségra má dvě holčičky a v dubnu čeká třetí mimi. :slight_smile:
Jinak jestli máš nějaký odkaz ohledně těch předporodních kurzů na Fifkách,nebo v Porubě,tak sem s ním. :slight_smile:
Jaro já se zády taky dost trpím.Pomáhá mi jednou za čas si zajít zaplavat a doma se všelijak obkládám polštářky.Ale je pravda že při mytí nádobí někdy trpím moc. :unamused:
Aaadus ten kurz od ledna taky vypadá zajímavě.Moravská Ostrava,to je někde v centru,že?!?
12. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: tobě domů nedošla ta brožura? tam to bylo vypsané + jiné výhody např. pro dospělé, děti, dárce krve, apod.

Evka: je to přímo v centru na Českobratrské jak jezdí trolejbusya kříží se s Nádražní.
Odkaz kouknu na web porodnic.
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fifejdy:
V rámci předporodní přípravy nabízíme kursy pro těhotné maminky, které vedu naše porodní asistentky. Cvičení probíhá od 30. týdne těhotenství, jedenkrát týdně cca 90 minut (30 min cvičení, 1 hod. teoretické přípravy ). Kursy probíhají každé úterý, středu nebo čtvrtek v dopoledních i odpoledních hodinách. Každý čtvrtek v 13.00 hodin probíhá pro nastávající maminky a tatínky prohlídka porodního sálu, šestinedělí a novorozeneckého oddělení s výkladem našich porodních asistentek, kde Vám rádi zodpovíme Vaše další eventuelní dotazy.
více tam není napsáno

http://porodnice.fno.cz/predporodni_kurzy_podrobne.html

fakultka
12. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ne žádná brožura mi nepřišla
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky 205 a zatím jsem si nechala proplatit vitaminy, krém na břicho a NT screening. Na stránkách cpzp.cz mají v programech to speciální pro těhotné (manažerka svého mateřství nebo tak nějak) a tam se dá stáhnout, co všechno proplácejí (jaké produkty), taky jsem jela podle toho.

Já jsem teda na cvičení v neděli zvědavá. Mělo by to být cvičení v tělocvičně a v bazénu. Na předporodní ještě nevím jak bych chtěla chodit, ten lotos vypadá bezvadně, ale předporodní kurz od ledna mi přijde pro mě moc brzo, já budu o vánocích teprve v 21tt. Leda by mi seděl další cyklus. Jinak budu chodit do Poruby, pokud by mi to sedělo termínově více.

smardik: ahojky, moc tě tady vítám mezi náma :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: tak by měla dorazit, my ji měli 2x, ale už jsme je asi vyhodila.

Andělko: ty chceš na Lotos prvně refence, proto nás tam s AAA pošleš jako předvoj co? :sweat_smile: ty jdeš už teď cvičit? Já se přidám asi až konec listopadu/prosinec.
12. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ty chceš taky chodit do lotosu? já tam zkusím zavolat zítra, protože jak jsem paní Kamile volala v pondělí tak byla ještě v porodnici :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Mnó...tak nějak :sweat_smile:
jo, my se jdem s Adus protáhnout už příští neděli :slight_smile: To zas budem předvoj my :grinning:
12. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělko ještě si musíme dát nějaké poznávací znamení. i když v neděli asi moc lidí před poliklinikou nebude stepovat že :grinning: jo a na cvičení bereš si tepláky?
12. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jo začla bych tam chodit od toho ledna jak je termín. To vede přímo ona? Já myslela, že už má po porodu tak to celkem dost přenášela. Stejně to musí být zvláštní jak dula rodí a je stejně vyškolená jak personál co? :sweat_smile:

Anděl: no jsme zvědavá jaké budou vaše dojmy :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přímo ona. no říkala, že je jěště s dítětem v nemocnici. jsem zvědavá, jestli se ozve kvůli té jógy. ach jo,proč je toho v ově tak málo pro těhule?
12. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: jakože bych si dala červený karafiát do klopy, jo? :grinning: víš, co - já ti v sobotu napíšu co budu mmít na sobě a vemu si něco výrazného, třeba červený klobouček :wink:
no, vemu si triko a tepláky a tenisky :slight_smile:

Katy: no, taky jsem zvědavá :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No celkem málo je, jsou tu jen břišní tance, pilates pro těhule a pak má jedna dula plavání v Imperiálu, ale tam je taky problém se dostat a navíc to má jen dopo a co my co chodíme do práce?
12. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek