• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka jo jedl různé druhy zeleniny a kombinace zeleniny a brambor a teď jsem mu dala i rýži. A fotky ještě nemám
2. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jj, jdu, bude cviceni :slight_smile: ale vy jdete asi na to prvni, ne? my jdeme az na lezouci deti :wink:
2. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob jaké první? zas jsem mimo. Tak na kolik mám jít? My ještě nelezem :sweat_smile:
2. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka je to ted na dve skupiny, ale v kolik zacinaji nelezouci nevim, mrkni na stranky :wink:
2. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob koukala jsem a tam v programu nic není, že by byly dvě skupiny :confused:
Ha, našla jsem to v dotazech na nástěnce :slight_smile: Nelezoucí jsou na 13h :slight_smile: Tak to asi my budeme odcházet a vy přijdete.
2. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob myslíš že bych se tam měla objednat? asi tam zkusím dopoledne zavolat
@zofinecka a jakou dáváš rýži malému? já jím jenom celozrnnou Vital ze Sparu :sweat_smile:
2. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka nevim, ja objednana su, ale to jen proto, ze jsem volala minulej tyden kvuli masazim a rekla ji at me rovnou napise na tenhle tyden na cvico :sweat_smile:
2. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka já používám obyč rýži, mě jinačí nechutná, ale klidně můžeš dávat takovou, kterou jíš ty. Rýže je dietní. :wink: Jo a navíc jsem slyšela že příkrmy můžou začínat i rýží a ne rovnou zeleninou :wink:
2. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka taky jsem slyšela, že buď zeleninou na oběd nebo rýžovou kašičkou večer. Mi zas moc nechutná klasocká bílá rýže, ale malému to bude asi jedno :sweat_smile:
Teď máme šílené noci, dlouho trvá než ho uspím a pak se 5 - 6x budí v noci. Už jsem z toho magor a nevypadá to, že by se to zlepšovalo. Snad je to jen takové období. Někdy se v noci vzbudí a pak hodinu trdluju než zas usne. Už jsem si zvykla že se vzbudí max. 2x za noc a jen se nakojí a usne, :unamused:
@majatob tak já tam brnknu :slight_smile:
2. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no možná se ti budí protože má hlad. Zkus mu dát kaši na noc. Já taky prvně dávala kaši na noc, ale že by spal celou noc to ne, ale teď se to začíná zlepšovat :wink: Včera měl na večeři kaši a než jde spát tak má mlíko a vzbudil se až ve 3 ráno na mlíko a pak vstával až v sedm :grinning: , ale taky jsme měli odobí kdy se budil víckrát za noc a musela jsem ho uspávat a mlíko nechtěl. Napil se trochu čaje a paksi vzal dudlíka a usnul :wink:
2. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka je to možný, jako on má hlad furt, to už jsem si zvykla, ale v noci se právě tak často nebudil jako teď. Asi to potřebuje, protože nic jiného než prso nezabírá. Dneska už to bylo malinko lepší, tak uvidíme.
S tou kaší - nevím, tu bych chtěla zařadit až nakonec, po 8.měs. Ať ho to na noc spíš nezabetonuje. A kolik mu jí dáváš?
3. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob tak dneska už je plno :frowning2: na masáže nechodíme, takže až za 14 dní. Škoda. dneska ale stejně není počasí nic moc, kdoví jak bude. U mamky ve školce mají dneska Broučky, snad jim to neproprší.
3. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no já to dělám odhadem. Dávám mu do malé misky a má tak půlku :wink:
3. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka nesnáším druhomatky - odhadem :grinning:
Zkusím ještě vydržet, třeba se to zase zlepší. Jinak se poptám doktorky. Já právě ale chci začít tou zeleninou na oběd, přece jen ta kaše bude asi trochu sladká, tak aby mi to jedl potom. Ach jo - nemůžu do roka jen kojit a pak dávat všechno? :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Andělko: to by bylo přílišjednoduché. Aduš taky více v noci bantovala, ale jak na oběd dávám příkrm - sní 1/3 skleničky a pak čaj a dokojím tak v noci jen 1x kolem 1 ráno a pak až v 6 ale to hned nepije, jen je vzhůru a už nechce být av postýlce, snídani si dá až tak za 1/2 hod. nejdříve :slight_smile:
3. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 bych chtěla moc, co? :grinning:
Já docela uvažuju, začít s tím poledním příkrmem už teď, stejně musíme pomaličku postupovat (máme v rodině problémy se střevy, tak preventivně). Však ukončený 6.měs. bude mít už za týden a myslím, že bude u doktorky na váze atakovat 8 kilo. Taky se mi zdá, že se vytáhnul, možná už mu jenom mlíčko nestačí. :confused:
Snídani? kojíš nebo už má ráno něco jiného?
Dany včera jedl v 18.45, 20h, 22.45, 0.30, 4h, 6h, 7.15, pak jsme vstávali a kojili teď v 9.20.
Předevčírem v 18.45, 21.30, 23h, 0.15, 3.10, 4.15, 7h
Chodím spát v 21h, ať aspoň něco naspím.
3. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Andělko: snídá mlíčko moje :slight_smile: to bude mít hlad nebo má možná růsťák, Adul taky jednu dobu furt jedla co 2 hod. cca 10 dní a pak se vrátila zase k normálu.
Kojím kolem 7, pak v 9, ve 12 má příkrm a dokojení, v 14 hod. a pak až v 16,30, 19 a v 1 ráno.
3. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 snad je to jen spurtík :slight_smile: Já ho kojím ráno v posteli, pak si povídáme, pak si hraje, jí snídám a pak kojím, asi jako ty, v 7h a 9h. :slight_smile: a potom různě a v noci často - radši ani nepočítám kolikrát to za 24h je :sweat_smile:
3. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka na každé kaši je napsaný návod, ale každé miminko to chce jinak a jiné množství. Mám pocit že na 140 ml vody se dávají 3 -4 lžíce kaše, ale jestli to chceš hustší tak tam ještě přidáš. Já to dělám opravdu husté protože daneček ji má rád hustou :wink: Na to přijdeš sama, jak to bude potřebovat. A klidně začni už se zeleninou, však teď už mu to neuškodí :wink:
3. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka no, já nevím, četla jsem, že se má dodržovat dávkování :confused: ale mi to přišlo hodně. Zkusila jsem tu jednu kaši, dala si jednou tolik a bylo toho dost teda.
Zkusím zítra, po focení. Kdyby mu to nedělalo dobře, tak ať je zítra v pohodě. Musím nachystat věci s sebou - koupila jsem si nové rifle :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@andelka fotky ještě nemám :angry: Musím to pourgovat, protože si z nich chci nechat udělat kalendáře a už je nejvyšší čas.

Včera jsme byli na pohřbu, malého hlídala babička a normálně vydržel bez jídla od 14 do 18:30, jsem úplně hleděla. A dneska jsem Románkovi uvařila 2 mrkve a 2 brambory a snědl tak 2/3 a ani nechtěl dokojit, jen to zapil vodou.
3. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no ono na těch kaších je napsáno že se klidně může dohustit jak potřebuješ a já dávám kaši jenom jednou za den :wink:
3. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak my se fotit nejdeme. Tatínek si zapomněl nahlásit volno v práci a dali mu na dopoledne konferenci :angry: To jsem zvědavá jak to vysvětlím, že to ruším den předem :confused: Taky jsem chtěla, ať se to stihne do vánoc. :frowning2:
3. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus tak to máte super že Románek tak hezky papá :wink:

jo a už jste někdo přesedlali na sporťák?
3. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka neboj ona ti dá náhradní termín :wink:
3. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nakonec to dobře dopadlo, zavolala jsem, je moc milá a můžeme jít zítra odpoledne :slight_smile: :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka záleží jaký myslíš, malý mi vyrostl z vložné tašky, tak je jakoby ve sporťáku v lehu, máme kombinaci
3. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no vidíš to. Je fakt super :wink: :wink:
3. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no to my taky jsme ve sporťáku v leže, protože do hluboké korby se už nevleze a už vůbec ne ve fusaku :grinning:
3. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka to je, třeba dostaneme Danečkovu čepičku :wink: :slight_smile: já moc žádné proprietky nemám :sweat_smile:
Já myslím, že je to v pohodě, vždyť už máme velké kluky. Já neznám klasickou korbičku, prostě jsem vytáhla tašku, nechala to jak to je v lehu a dala na to deku, ať to má měkčí a teplejší, zadělala nánožníkem a hotovo. Vleze se mi tam i fusak.
3. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek