• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Jaro: ve skleničkách je hlídaný a asi ho pěstuji nějak ve sklenících nebo já nevím.

Adi: hned to hodím do tašky, snad to přečteš :grinning: odkud budeš mít bio maso? Od P. kolega bude v prosinci porážet mladého býčka a krůty tak pokud bys chtěla není problém, P. se s ním už bavil, zda prodá a říkal, ž není problém. Má i ušáky. Ale ty já mám od kamarádky.

Jinak Aduš si na špenátu pochutnala - chutnalo ji asi nejvíce ze všeho co zatím jedla, dokonce jak snědla svou 1/2 porci a viděla že už není tak začala plakat musela jsem dokojit, takže ho koupím v Makru.
4. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 maso berou naši od někoho už několik let a králíky má mamka od kámošky
4. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a o to hovězí budeš mít zájem nebo to máš taky? A kdybys chtěla vzít ty špenáty z Makra není problém (tedy pokud tam budou že) :grinning:
4. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 a hovězí se už dává do příkrmů? Špenát nevím, na ten teprve přijde řada.
4. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus aha já myslela, že jsi ji psala. Tak to se taky určitě už ozve :wink:
4. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jsem ji šla psát a už jsem tam měla maila od ní. No už se těším na fotky
4. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus hm tak já ještě nic, tak se možná dneska ještě ozve a nebo zítra :wink:
4. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus
@zofinecka tak už máme odfoceno, bylo to super :slight_smile: říkala, že už ty fotky pro vás má :slight_smile: jo a máme vyfoceného skřítečka v modré čepce :dizzy_face: tak jsem zvědavá, co z toho celkově vyleze
4. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj vím, zítra si pro ně jdu :wink:
4. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. A líbila se ti čepička co? :grinning: Mě se zatím ještě neozvala, tak snad se ozve :wink:
4. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka určitě jo, jsem ji pošťouchla :wink: Byla fajná, roztomilá. Já jsem nechtěla Santu, tak ji napadlo to a nakonec jsme mu i ty jeho ouška nechaly venku, takže vypadal fakt jak skříteček :sweat_smile:

@aaadus doufám, že se pochlubíš :dizzy_face:
4. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj tak to je super :wink:
4. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jestli se bude čím chlubit že :sweat_smile:
4. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus a proč by nebylo? :astonished: Určitě to budou krásné fotečky :wink:
4. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka protože na všech fotkách vypadám blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ale jdi :wink:
4. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě už taky psala, že má pro mě fotky, ale ta hodina mi zrovna nějak nesedí. :frowning2: Tak uvidíme, kdy pro ně pojedu :wink:
4. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka se s ní domluvíš. Mně taky psala, že buď dnes dopoledne nebo odpoledne a ani jedno mi nepasovalo. A nepsala ti, že se pro fotky můžeš stavit do Poruby, kde bydlí? To by jsi měla blíž ne?
4. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no to mi nepsala. Psala mi že tam bude zítra mezi 11 - 12 hod. a to mi absolutně nevyhovuje a navíc nemám ani auto :unamused:
4. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak ji zkus navrhnout, že by ses pro ně stavila k ní domů :wink:
4. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus uvidím co mi napíše. Psala jsem ji že to nemůžu, ale že by to šlo odpoledne, tak uvidím :wink:
4. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s ní domluvená, že mi to předá v Porubě, bydlíme kousíček od sebe :slight_smile: Dokonce jsme do těch Vítkovic jely ve stejné tramvaji už z Poruby :sweat_smile: ví, že nemáme auto a musela bych se tam štrachat.

@aaadus Ale jdi ty brepto, určitě to budou krásné fotky. Zrovna včera jsem se koukala na FB na tvoje svatební fotky :dizzy_face:
5. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jojo Verano má maxi korbu, ale už se docala těším, až bude Ráďa sedět a budem jezdit ve sporťáku a bude koukat kolem :slight_smile:

@aaadus Krásné fotky :slight_smile:

Holky...malý už je úplně na čtyřech :slight_smile: To je sranda, jak vrtí tím zadkem a chce dopředu, ale ještě neví, že musí pohnout rukama...a pořád se plazí...a překuluje...někdy mám problém ho jenom obléknout, furt je na břichu...
6. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 Radeček je šikulka :slight_smile: Dany teda je nějaký lenivý, na zádech se točí do všech světových stran, ale na bříšku ho to moc nebere. Ale však on na to přijde.

@aaadus nádherné fotky, paráda :dizzy_face: už se těším an naše, malej snad vyjde dobře - no a já mu to snad moc nezkazím :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no tak to naše mimo je moc akční. V jednom kuse je na břichu a ještě chvilku a už se budeme plazit :grinning: a my už taky máme fotky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jé, ukáááž :dizzy_face:
Tak to já si ještě užívám toho, že kam ho položím, tam ho +- najdu :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka už jsem je sem hodila. No já položím Danýska na hrací deku a přijdu zpátky a on už je z ní pryč. On rád válí sudy a nebo se otáčí na břichu kolem dokola a mnohdy se mu povede se odrazit a posunout :grinning:
6. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo, tak to dělám taky, i se otáčí "na pupíku". Tak k tomu plazení a lození se jednou taky dopracujem.
Jdu kouknout.
6. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus
@zofinecka kolik těch fotek nakonec máte? A je to tak, že je vybírá ona?
6. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo vybírá to ona. A na CD mám nějakých 70 fotek, teď fakt nevím kolik jich tam je. Je to vlastně vše co mám tady v albu a na FB :wink:
6. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek