• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@mcm no on je takový možná trochu odměřený,já ho měla taky na to NT a pak i myslím že na ten morfologický co je v tom 20týdnu, a taky se mi zdál trochu odtažitý oproti tomu co znám od Kudělky nebo i Hrankaje,ale myslím že ten 3d ti udělá asi zrovna ten kdo bude mít čas,nevím že by ho dělal jen zrovna on :slight_smile:
Na vyšetření jsme u něho byla asi 2x když mi vyšla poradna nějak jinka že Kudělka ani KUdělková nemohli a je fakt že on moc výřečný asi nebude :grinning: Spíš jsme se ptala já a on odpovídal,až jak jsme se dostali k tématu triplů a toho Nt screeningu tak,se rozpovídal :slight_smile:
Ale musím říct,že je lepší než moje bývalá dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta mě dbyla tak,že jsme dva dny po poradně ve 28 týdnu skončila ve špitále a vylezla z tama až ve 36t a ona neměla nic lepšího na jazyku se zeptat,když jsme tam přišla po propuštění" a co se vlastně stalo?" :astonished: Hlavně že jsme si jí při té poslední poradně stěžovala,že mi hodně tvrdne břicho a někdy i bolestvě a její odpovědě na to byla,že mám nemocenskou,tak at jsme doma,ležím a nenamáhám se (jakobych to už nedělala)ale že by se do mě podívala jestli je vše v pořádku ji ani nanapadlo :rolling_eyes: Ve špitále pak jen dr na příjmu nechápla,že jsme nepřišla už před těma 2 dnama,že ten nález už tam musel být.Měla jsme o dost zkrácený čípek,otevřená na 1,5cm a do toho bolesti.Celkem mě tam školik,proptože mi pak řekli,že to je nález se ketrým se normálně chodí k porodu.Tkaž jsme skončila nejdřív jen na magnazku a o 3 dny později na gynipralu,protože se to zhoršovalo,Prášky naštěstí zabraly,jen jsme si tedy poležela.A kvůli moji bývalé "super"dr,jsme přišla o první školní den své nejstarší :pensive: Musím říct,že přístup v Gynetu je o 100% lepší než byl u mojí bývalé v Kunčicích :slight_smile: Takže jsme si i to 3 těhu super užila :wink:
11. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut no presne, ja som sa ho pýtala a on odpovedal, inak si len pre seba niečo povedal.. ja mám suprového dr. v centre a som max. spokojná a práve tam som u neho zvyknutá, že mi vždy všetko povie a rád odpovie na príp. dotazy... a toto ma odradilo... ak by ma ešte môj dr. niekam niekedy poslal, tak už tam nepôjdem, buď fakultka alebo vítkovice... môj nemal na to NT asi taký citlivý prístroj, preto som tam bola
11. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,
MUSÍM SE POCHLUBIT aDÉLKA DNESKA ŘEKLA KRÁSNĚ A ZŘETELNĚ MAMI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak to je hezká ale význam tohoto slova ještě nechápe, na to si ještě počkáš :grinning: Náš daneček pořed mele tata tata dede dede,a le to spíše opravdu dětí zkouší slabiky a jak je dokážou spojit :wink: význam pochopí až později a hlavně taky ho později začnou používat úmyslně. Naše Eli teď nezná nic jiného než mami, tati, babi, dedi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a furt dokola volá a volá až mi z toho kolikrát jde hlava kolem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat Aduš jsem dala cuketu s brambory z DM a zabetonovala ji, už 3 dny nekakala. Jak ji mám pomoci? Nebo je to normání, že tolik dnů nebyla? jinak kakala denně i po zavedení příkrmů.

Zofi: vím že to ještě nechápe, ale potěší to :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 katy dej ji napít fenyklového čaje :wink: to pomáhá. Já to taky na začátku dávala danečkovi :wink:
12. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 a nebo švestkovou šťávu to prý taky pomáha :wink:
12. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: Aduš pije čajj od Hippu pro dobré bříško a obsahuje směs i fenykl a nic. Zkusím tu šťávu, koupím ji v lékarně nebo v potravinách?
12. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no mají ju i v dm, je od Hippu a kup i čistě fenyklový čaj, ten je lepší :wink:
12. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Románek kaká jednou za týden a bříško ho evidentně nebolí. Já jsem mu dávala heřmánkový čaj.
12. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no tak to my kakáme každý den, ale pamatuju si že ELi mi kakala co 3 den a v poho. Každé mimi je jinačí :wink:
12. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jj, každé dítko je jiné. Ale jsem v klidu, poslední dobou to tak má.

Dnešní oběd dopadl lépe jak včera, snědl cca 160g.
12. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus teda tak to dost :wink: hold dětičky rostou a spapají toho už hodně :wink:
12. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka za to včera snědl 3 lžičky a pak se v tom patlal a prskal to. A ani mu nevadilo, že tam byly kousky masa (jaksi nevedeme mixér). Tak za týden až 14 dní mu dám i odpolední svačinku, přijde mi hladový.
12. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jj jak se rozjí tak klidně. Já dávala svačinku ještě před zeleninou a papá všechno v poho :wink:
12. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám nemocnou Eli :frowning2: Včera jsme skončili na pohotovosti a ELi dostala své první antibiotika :unamused: :frowning2:
14. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to mě mrzí :unamused: a copak je jí? Doufám, že ATB zaberou a zas bude malá brzo zdravá. Jdete zítra taky na kontrolu, že? To jsem zvědavá, co tam bude na malém zkoumat - on toho teda na předvádění moc nemá :sweat_smile: otáčet se moc nechce.
14. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka má akutní zánět nosohltanu. :frowning2: Bobek měla včer večer 39°horečku a v noci pořádně nespala a já taky, protože zase měla horečku. No uvidíme zda to dneska bude lepší.
Jo jdeme zítra na poradnu. No taky jsem zvědavá co bude zkoumat. Náš Dany se už hravě přetáčí na bříško, ale to už dlouho a už by se nejraději plazil, ale ještě mu to nejde tak se rozčiluje :grinning: Jsem hlavně zvědavá kolik bude měřit a vážit. :wink:
14. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka božatko malé, hlavně ať se rychle uzdraví.
No, to jsem taky zvědavá. Doufám, že aspoň tolik, co tvůj Daneček ve 4měsících :sweat_smile:
15. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no to se uvidí. Pak si písnem. :wink: Jinak Eli už je celkem v poho, ale za to já nemůžu mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
15. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no teda, to máte období :unamused: tak ať jsi brzo OK. :slight_smile:
15. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
od včerejška jsme u našich, tak si užívám. Malý pořád vykládá, válí sudy, je na čtyrech a snaží se si sedat a už se mu to celkem daří. Včera jsem se bavila se sestřenkou plot a měla tam 2 pudly a malý je viděl tak se smál na celé kolo :grinning: A včera snědl 190g špenátu s bramborem a krůtím masem.
@zofinecka bobek malá, ať je brzo líp :slight_smile:
15. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus díky, už je líp. Za celé dva roky jsme neměli antibiotika a teď je dostala :frowning2:
15. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět z poradny a vše OK. Dany váží 8600g a měří 69 cm. :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak už můžeme do zeleninky přidávat žloutek a taky už máme zařadit lepek do stravy :wink: takž máme dávat už chleba a rohlík a taky můžeme zkoušet dávat piškoty :wink: Jo a zeleninu už nemixovat, ale mačkat vidličkou. :wink:
15. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to je macík :slight_smile: Já už malému do zeleniny dávám kousky masa, nemám mixér a v pohodě mi to snědl. Teď už tam měl i namačkaný brambor (nechtělo se mi to pasírovat) a taky v pohodě. A už mu dávám i přesnídávky ty neslazené od Babylove a moc mu chutnají, zítra mu je musím zajet nakoupit do zásoby.
15. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jj ty presnídávky jsou dobré a taky je dobrá přesnídávka s vločkama :wink: :wink:
15. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: holub doletěl :slight_smile: a kdy kojíš, když malý obědvá a dostává i přesnídávku? Já včera dala Adi 2 dětské sušenky a prvně se málem podusila a pak přišla co asi s tím dělat :slight_smile: a jak ji chutnala :wink:

Já zatím mixuji, květák měla hrubě a nejedla to, ale asi ji to ani nechutnalo.

Jinak Adélka se snaží plazit a dostat se na kolínka, ale nedaří se a vzteká se. Mám ji nějak pomáhat?

Zofi: to je ale obřík! Já dneska byla u dr. si nechat napsat rehabky ty záda bolí jak čert a rada? že ji nemám nosit a zvedat, počkat až přijde manža domů - kojit, mazlit se vše v lehu s ní na dece, bych chtěla vidět realitu :grinning:
15. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 pomíhat se nesmí, ona na to přijde sama. A s tím nenošemí to je teda blbý nápad, ale je pravda že náš daneček moc nošení nemá rád. Nejradši je na dece a válí se a nebo v lehátku,a le tam už ho to omezuje :wink:
15. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada taky, ale občas se i ráda nosí a mazlí :slight_smile:
15. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo a to že mixuješ tak to neva, ono později se to mimčo jednou naučí koustat. Na začátek na seznámení s jídlem na kousání jsou dobré ty kukuřiční křupky. Já je kupuju v Polsku velký bylík a dodneška je Eli jí a radostí. Jinak daneček měl dneska svůj první piškot :grinning:
15. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek