• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 no tak mazlení jo ale na dece, ale nošení nenene :grinning:
15. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka zítra jdu udělat nájezd do DM na přesnídávky, domácí mi nechce jíst a mamka mu koupila Sunárek - to je sladké jak ...., to se nadalo jíst tak musím nakoupit i k našim. A kukuřičné křupky u nás už moc nefrčí, do 5 minut ji má v sobě. Raději má kůrku z chleba, to o něm i půl hodiny nevím.
@katy007 mudra mi říkala, že už můžu začít s ovocem a Románek je v poslední době hladový, tak proč ne.
15. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka gratuluju k prvnímu piškotku :slight_smile:
Jinak já mrkev dávám zatím ze skleničky, ale už jsem uvařila, pomixovala a zamrazila svoji. Brambor uvařím a přepasíruju - úplně hladká kaše to není, stejně tam nějaké kousíčky jsou.
My jsme byli dneska taky v poradně - Dany má 8 040g a 68 cm :slight_smile: Asi za týden můžu začít dávat maso a žloutek, lepkové věci později, mléčné vůbec. Můžu zkusit večer kaši bezmléčnou, jestli se nebude méně v noci budit. Na ovocné svačinky sjem se neptala,a le minule jsme se o tom bavily a říkala, že ovoce až bude mít plně nahrazený oběd, až bez problémů sní zeleninu i maso, tak potom. A spíše tepelně upravené.
15. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jste nás předběhli s váhou :slight_smile:
15. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo? že by konečně? ale o moc ne, co? kolik jste měli?
15. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jsme měli 7700g Ale Románek je strašně akční - pořád je na kolínkách, válí sudy, teď se začal plazit, sem tam už si sám sedne - no prostě nepoleží
15. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no jo, tak on to "vyběhá", já mám peciválka :grinning: Románek je fakt šikulka :slight_smile:
15. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no jo, už mi skončilo období - kde tě položím, tam tě najdu. Dneska už mi stihl 2x vysypat květináč :sweat_smile:
15. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus holt je to zvídavý kluk, no :sweat_smile: mamka mi právě říkala, užívej si toho, že ti ještě neleze a nemusíš ho furt hlídat. Tak si užívám, i toho, že mu ještě nelezou zuby...pohoda. Brzy to stejně začne, musíme vymyslet co s knihovnou, jak zabezpečit skříňky, kam dát kytky....
Všem přeju krásný den, i když počasí zatím nic moc :unamused:
16. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no tak to já neměal problém se zabezpečováním. Prostě se řeklo že nesmí a daly jsme ji od toho pryč a bylo. Ani jsem nezažila že by mi otvírala šuplíky a tak. Ale je to o tom co mu dovolíš a co ne. :grinning: A žádné pojistky na skřínky a tak jsem taky nepoužívala :wink:
16. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka zase nebanči holkám nesmysly...každé děcko je jiné a i když nedovolíš může si otvírat šuplíky, lézt do skříněk apod stejně v 7-8měs to děcko fakt nepochopí, to bys měla vědět :grinning: takže se vesele nají hlíny z květináče , převrátí na sebe kde co....
My byt taky přizpůsobili prostě musíš, holt zvídavé děti no :grinning:
Já pojistky mám na dvou skříních...tam, kde mám léky a v koupelně mám veškeré čistící prostředky z wc jsme je stáhla
16. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak u nás to tak jednoduché nebylo s tím řeknu že nesmí a dám pryč a je to, jo udělala jsem to ale přesto to pořád zkoušel a zkoušel a chvíli trvalo než se to naučil, šuplíky jsem měla hodněkrát vysypané, prostě jsme byt přizpůsobili dítěti a na dvou šuplících mám pojistky-tam kde máme důležité papíry a v kuchyni kde mám prací prostředky apod. Honzík už taky pokouší šuplíky, prostě normální děti
16. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezpečnost zatím moc nevím jak vymyslet, u nás je nebezpečný krb a to už se teď mu snažím říkat když se k němu doplazí že ne, že pálí. Akorát v Ikei nakoupím chrániče zásuvek a rohů a zbytek se vyvrbí časem.
16. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ten krb asi fakt jen pořád říkat nesmíš, dělat tytyty, já se přiznám že i dostal přes prsty a hlavně hlídat, naučí se to ale chvíli to trvá, chrániče zásuvek máme taky, na rohy jsme nepotřebovali
16. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik já jsem se dívala i po nějakých ohrádkách kolem krbu, ale je to strašné drahé a takové divné - jsou ze železa, musí se ukotvit do stěny a od toho krbu se to stejně nahřeje. No pokud se tam vehementně bude chtít podívat jak se bude topit tak po prstech dostane.
16. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus hodně lidí má ten chránič krbu ohrádku jakoby.....
nejvíc děti maj úrazy hlavy a popáleniny...bohužel na třetímmístě jsou otravy ¨prášky, čis. prostředky.....
16. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus bych nekupovala fakt myslím že se to naučí jen to bude chtít ze začátku na něj hodně dávat pozor,napomínat fakt se to naučí ale ne hned. ale fakt je že jsme byli včera u kamarádky a ta právě má krb a Honzík byl tím krbem fascinovaný a jen se díval jak to hoří a smál se ale z dálky,nenapadlo ho k tomu lézt ale i tak jsem preventivně hned udělala ty ty nesmíš
16. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek smutné :frowning2: krb nemáme a právě na skřínce s čisticími prostředky mám chránič at se tam nedostane, jak začal Tomík lézt léky jsem dala jinam at si neublíží
16. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no každé dítko je jinačí, ale prostě naše Eli nebyla ten typ co by lezla do šuplíků a skříněk. Prostě jsem ji párkrát řekla ne a pleskal ji po ruce a bylo to. Časem to pochopila a neměla jsem problém že by mi někde krámovala kde neměla. :grinning:
16. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a žádné ochrany a podbně jsem taky neměli, akorát jsme koupili vrátka do obýbáku, ať mi nelozí na chodbu a dále a bylo to. :wink:
16. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ale píšeš že je to o tom co mu dovolíš a co ne což v době 7-9měs kdy se plazí leze a objevuje svět, v tom věku to prostě nechápe
16. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no tak u nás to fungovalo :grinning:
16. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no dyt já zapoměla že stačí u vás říct jednou sakra..... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no a proč by to tak nemohlo být. Jsem prostě učitelka a to se ve mě nezapře.
16. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsi pobavila opravdu
ještě mrknout na gramatiku a možná teda jo
16. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi moje děti dneska už vyzkoušeli dárky na vánoce-Tom ví kde jsou a už si skřín otevře tak je hezky vyndal a něco zkoušel on a něco dal Honzíčkovi na vyzkoušení a smáli se na mě jak andílci oba dva, tak to zakazuju že nesmí,schovávám a stejně to udělal už 5x dneska, prostě zkouší :slight_smile: ale ráno ho čeká zrada už jsem to dala jinde
16. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tak....už nevím kam s tím...
16. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já to dala k sobě do skříně úplně nahoru tam no nedosáhne
16. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych neměla kam dát hadry :grinning: no ještě máme uložák kdysi jak byli průchody do kuchyně, tak tam má Honza nářadí tak asi tam to naperu
16. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem to musela ve skříni trošku přepořádat ale vlezlo se to tam ale na další už musím přijít na jiné místo, asi řeknu sousedce nebo to nechám u rodičů, mrška malá to je fakt ale aspon vím že pes,kostka i Duplo budou mít úspěch
16. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek