• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka mi přišla u obou MS i při plném kojení :frowning2:
18. lis 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka divej každej prcek jinak...my baštíme a pak koupem a jdem do hajan...tak aby nebylo rptě na koupačku hladové...někomu to ale vyhovuje naopak..lžičkou klidně můžeš....
ohrádku jsem taky brala z druhé ruky...
18. lis 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky začala MS při plném kojení.....a to byly pauzy max 1,5hodiny....ale zase bralal jsme Azalii po dva dny jsem brala ráno i večer než se to zase tím vyrušilo....
18. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u Toma byli pauzy mezi kojením tak 2hodiny, max. 3 a to i v noci, u Honzíka je fakt že pauza byla větší-to jsme kojila ve 20 a pak až ve 4ráno ale zas jsem to nemohla vydržet takže jsem odstříkavala takže zas tak velká pauza nebyla a říkám TOm se po jedné MS odstavil. přiznám se že mě to furt štve že jsme oba kojila tak málo :frowning2: :frowning2:
18. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik však říkám, že to tak funguje většinou, ne 100% :sweat_smile: záleží na tom, jak často se kojí, jak dlouho dítě saje, kolikrát se kojí v noci, jestli se používá dudlík apod.

@lucenek a za jak dlouho MS přišla? Já na to teda taky moc nespolíhám, ale čím dýl nebude MS tím líp :slight_smile: Prášky neberu.
Asi zkusím zítra trochu kašičky, kojím před koupáním většinou kolem 17.30, pak kolem 19h koupeme, nakojím a měl by spát. Tak mu zkusím před tím večerním kojením dát trošku kaše.
18. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik co naděláš..odstavili se sami, no..někdo kojit chce a nejde to nebo se prcci odstaví, druhej nechce a rovnou dá flašku, třetímu to nejde a proto má flašku...důvodů je plno...než se stresovat a nabízet prso a vidětjak malej odmítá a kroutí se...víš jak...spokojenost na obou stranách..no..i když tě to štve....
18. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no vybavuju se kolem 4m.....
18. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já vím že máš pravdu ale pořád mě to mrzí, chtěla jsem kojit do roka a štve mě to,někdy mi přijde že nedokážu dát to základní svému dítěti ale co nadělám,nic
18. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik snažila ses, vůle byla, zasáhly vyšší síly, už se tím netrap. Jsou věci, které nemůžeš moc ovlivnit. :wink:

@lucenek už kolem 4m? Asi je to hodně individuální.
18. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka budu se snažit. Já dostala u Toma MS hned po šestinedělí, u Honzíka ve 3měsících
18. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je fakt brzo. Ale co naděláš, nic, to nemůžeš ovlivnit, tak si to rozhodně nevyčítej. Na májovkách taky někomu přišla MS po 6nedělí i při kojení, docela jsme hleděly.
18. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to indivindi.....
idem modelovat
18. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík :slight_smile: :slight_smile:

no nic loučím se, prý jdem stavět komínky tak já jdu stavět a ti dva bořit :slight_smile:
18. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. mě taky dítě nikdy nelezlo do skříní asi mám štěstí :grinning:
18. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie83: to máš :wink:
18. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč vás nasrávají takové věci já tady vlezu po půl roce a hned tohle,vždyť je to fajn že má takové hodně děti a ona to určitě nepíše proto aby vás naštvala nebo se povyšovala.Já si taky myslím,že mám užasné dítě i když mě někdy naštve do nepříčetnosti tak se ráda chlubím tím dobrým.Ale tady aby měl člověk strach napsat aby mu hned nějaká milá maminka nenapsala kolik má chyb ve větě apodobně.
Ženy to chce klid každý má svojí pravdu mě malá do skříní nelezla,ale zároveň si nedovedu představit že bych neměla pojistky v oknech nebo klíče v zámku! :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie chápu tvoje rozhorčení, ale možná je kámen úrazu, žes tady vlezla právě po půl roce, takže jsi nečetla spoustu příspěvků, které se toho problému týkaly, jinak mě je to fuk, ať si má každý pojistky nebo nemá, spíš jde o to, jakým způsobem se tady ta debata vedla, ale jak říkám, musela by sis přečíst starší věci...
ale jak říkáš, hlavně klííd, mě to teda ze židle nezvedá a ani nezvedne, ale napsat svůj názor jsem chtěla, a budu to tak dělat i nadále :sweat_smile:
18. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mi nechce číst celou diskuzi :grinning: mě jen zaráží jakým stylem se ta diskuze ubírá,myslela jsem že tyhle stránky jsou pro holky co se chcou seznámit a pokecat a ne se urážet asi je to logické řekneš každý má jiný názor,ale já mám kamarádku která má hodně jiné názory na hodně věcí a můžu ti říct že za celých 10 let co ji znám jsme se nerafly a ani se nemusely nijak urážet.Prostě jde o to nechat ji říct co si myslí a nechat ji přitom jám mám svoji pravdu a ona svoji a jsem ráda,že je má kamarádka :slight_smile:
18. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 tak jaká to náhoda že po půl roce jsi došla gor zrovna teď.....když se ti nechce číst diskuzi tak nečti, ale nerukuju tady se svýma chytrýma poučkama, když o tom prd víš (o tom tady)
Je to veřejný server veřejná diskuze já mám svůj názor a mám právo si ho svobodně vyjádřit ať se to někomu líbí nebo ne....je mi to šumajda
18. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 já se včera diskuse zůčastnila a nevšima jsem si že by zofi někdo urážel, řekli jsme svůj názor ale ve slušnosti,žádné urážení se nekonalo. a ano tyhle stránky jsou na seznámení,pokecání ale také je to diskuse takže se diskutuje a každý má právo vyjádřit svůj názor a to jsme udělali a to je vše. jinak taky mám kamarádku a máme dost jiné názory co se týče dětí-třeba jejich spaní,výživy,autosedačky apod. a neshodnem se na něm ale prostě si řeknem svůj názor a je to ale nehádáme se,jen si řeknem svůj názor přesně jak se to stalo tady
18. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že tamtamy fungují bezpečně
čekala jsem tuto dětinskou reakci žofky, smažu album a po Ip si postěžuju a pak jakoby z čista jasna se objeví další uživatelky a napíšou chytra, gor, když nic nečetly...

@marie83 nikoho tady hodné děcka neserou...x, krát jsem nejen já zdůrazňovala, že jde o styl podání, např...my to nepotřebovaly stačilo říct jednou, učitelka se ve mně nezapře :grinning: - o to šlo.....
takže zkus si to přečíst celé a pak se samozřejmě vyjádři, ale ta pomyslná tečka za tím padla a diskuze se ubírala opět normálníma starostma
18. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku nevím jestli má smysl se stebou bavit protože reakce když se ti nechce číst diskuze tak nečti hm co na to říct,přesně jsem věděla že to budeš ty kdo takhle zareaguje!A jak jsem se dočetla tak právě kvůli tobě tady min.3 mamky nechcou psát protože tvé reakce je už nebaví a já se nedivím na jedné straně máš svůj názor a můžeš ho napsat,ale nadruhé straně já tady nemám rukovat s chytríma poučkama jak jsi napsala:grinning:
Jo a jink nečetla jsem celých 272 stránek,ale pár jsem jich přečetla :slight_smile: a rozhodně si nemyslím,že jsem nějaký chytrolín což o tobě se říct nedá :slight_smile:
18. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 ale no tak maruško, ty to vážně nechápeš...
jak jsme napsala, mě je to šumajda, jen si nenechám věšet bulíky na nos :wink:
18. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemusíš orodovat za žofku...
18. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek já nemusím orodovat za nikoho doufám,že je dost chytrá na to aby se bránila sama když si myslí,že má pravdu.Jen mi vadí,že něco nappíšu já a hned ty brďo co si to dovoluju když tu nechodím jak si můžu dovolit chytré poučky :-d no nic nechme to tak ja tady zase někdy nakouknu a už se raději nebudu vměšovat akurát mě pak bolí hlava :D
18. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se tu zase hádate? že vás to baví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@lucenek můžu se zeptat co jsi za znamení?
18. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebaví :D
18. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 nečteš pořádně, nenapsala jsem co si to dovoluješ, jenže sis nečetla celou diskuzi a hned vyvozuješ závěry- to jsou tvé slova

@katy007 proč tě zajímá mé znamení??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky klíííd...serte na to...co jsme tady chtěly napsat, to jsme napsaly, to, že si zofinecka zrušila profil a všechno je její věc, já bych tak nereagovala, ale respektuju její rozhodnutí, je jasné že jsou tady holky, které stojí za zofkou a že jsou tady holky, které mají opačný názor, ale od toho jsou diskuze, ne sakra...a pokud se názory neotočí do vulgarismů, jakože se to tady nestává, tak proč si nevyměnit názory?
a už by to jako dál nepitvala tady....a stejně co tu píšem když nejsme těhule? :grinning:
18. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu z tebe :grinning:
18. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek