• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@lucenek je to tajemství? já se trochu začala zabývat zvěrokruhy a numerologii a ty jsi taková od rány co na srdci to na jazyku tak mě zajímá zda jsem si tipla správně. Ale je mi jasné že odpovíš tak zkus uhodnout.
18. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 dopurčuji knihu od Lindy Godmannové Sluneční znamení, myslím, že střelce psala podle mě
18. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ty voe vidím že jsi v ráži, ale já už bych to fakt zabalila :grinning:
katy007: já myslím že to není o znamení, ale o životních zkušenostech a tím, co si člověk za svůj život prožil. Možná kdyby neměla Lucka ostré lokty, tak by tady dneska nebyla, víš...
18. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. ale né....balim razim směr rachota.....
18. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš noční, jo? tak klidnou službu přeju :wink:
18. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jsi střelec? pokud ano tak jsem to uhádla :slight_smile:
18. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kují, uvidíme snad bude klídek
tý jo tak já znám několik střelců, ale energická je akorát Lucka. Ostatní jsou klídečkoví....tak je to asi kus od kusu...
18. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. manža je taky střelec, je pravda , že je klidnější..prostě jinej..ale je fakt že jsme měla partnery berana a lva a střelce a je to fakt, oheň k ohni.....pro mě je nejhorší kombinace muže štíra to je nej........znamení z celého zvěrokruhu....
18. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci souhlasím, podle mě jsou štíři nejhorší znamení. Znám jich několik a fakt mazec, vč. mého otce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako baby štírky o nic lepší....Jsem si dycky říkala, že bych nechtěla porodit štíra, jinak že je mi to jedno :sweat_smile: ale myslím že je to i o lidech. My jsme s manžou oba berani, a každý jsme úplně jiní....
18. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. moje kamarádka je štírka, větší zlatenko jsem nepotkala, až mě to udivilo....taky podobná krevní skupinka
18. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci fákt? takže bych i mohla těhotnět v únoru? :grinning:
18. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano :grinning:
18. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic valím do práce
čus
18. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus teta...
18. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek @smardik Díky za rady ohledně ohrádky...no mně se taky zdála podle těch obrázků ta síťovaná taky nějaká nestabilní...koupíme dřevěnou a nějak ji tu napasujeme.
Palmu asi přeneseme do vedlejšího pokoje.
@andelka aha, tak to MS asi ještě nějakou dobu nedostanu, když tak často kojím...no ani mi to nevadí...je to fajn bez ní. Koukám, že ti naši kluci si jsou v něčem podobní...náš usnul včera ve 22 hodin a vstával v jednu, ve tři, v šest a v osm...dneska usnul o půl desáté...já nevím, jak ho přinutit dřív usnout...zase si hrál, blbnul...a nakonec skončil u prsa.
@katy007 chtěla jsem se zeptat...loni jsem dělala podle tvého receptu rafaela z delisy...bílé...mělo to velký úspěch...napadlo mě...nezkoušela jsi to i z mléčné -čokoládové delisy...to by taky šlo, že.
18. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tipla bys i ostatní v jakém jsou znamení? :slight_smile:
18. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 my budem taky kupovat dřevěnou, místo na ni teď máme v obýváku. Kytky už na zemi žádné nemám, stejně zapomínám zalívat, ale fialky se ještě drží :grinning: Včera jsme koupali později, až 19.45, protože spal venku skoro do 17h. Pak usnul teda kolem 20.30 a vzbudil se 22.30, 2h, 5h a 6.35, to už chtěl vstávat ale ještě jsem ho ukecala a vstávali jsme až před 8h :slight_smile: Já ho nechám v posteli a jdu si dělat snídani a tak a on kouká a povídá si, občas uloví nějaký polštářek a hraje si s ním.
Jo ty Rafaela mám v plánu letos taky, loni byly mňam :dizzy_face:
Jak jste se bavily o znameních, tak já mám kolem sebe skoro samé štíry. No a jelikož bysme chtěli začít zkoušet další mimi tak za rok, tak možná si dalšího štírka vyrobíme :sweat_smile:
19. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Já jsem to tu včera zkusmo přeměřovala a ta největší 150x150 nepůjde, vešla by se, ale už bysme se nikam přes ní nedostali...včera jsem se ještě koukala na net a existují i skládací dřevěné, bez pevného dna...tak to budeme pořádně rozmyslet, je to docela drahé...
U nás noc opět velmi podobná...
Takže příští rok...nooo to už je za chvilku...myslíš 2011? :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 no já jsem zatím projela MMB a dala něco do oblíbených a teprve budu měřit, co nám vleze :grinning:
Kluci nás docela trápí, co? Já uvažuju zkusit kaši na noc. Protože už byly doby, kdy se budil jen nad ránem, nebo jen 2x, spal i 4-5 hodin, tak nevím proč se budí teď tak často. A jednu dobu to bylo ještě horší, to byl hore co 2 hodiny. Ale nevím, no. Uvažuju zda dát už dneska trochu, nebo až za 14 dní, na konci 7 měsíce. Nebude sladká, nebude z mlíka, s lepkem, zeleninu mi jí bez problémů...
Jo jo, až bude malému rok a půl, tak máme zatím vizi, že bysme zkusili další :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Taky koukám na MMB, teď i na Aukro...
Normálně u nás to samé...jak byl menší, tak usnul kolem osmi, no někdy o trochu později třeba v devět a spal do 3 nebo 4, jednou i do půl páté ráno....a pak taková změna...a taky jsme měli období, kdy se co chvilku budil se strašným pláčem...někdy ani nechtěl pít, nevím, jestli se mu něco zdálo nebo co...ale to naštěstí trvalo "jen" týden. Taky se odhodlávám ke kaši, ale nevím jakou...doktorka mi říkala něco o kaši Sinlac, ale už jsem zapomněla, jestli říkala, kdy ji mám malému dát...jen vím, že jak jsme tam byli posledně, tak mi říkala, že na kaši má ještě čas...já někdy vylezu od mudr. a hned zapomenu, co říkala :grinning:
19. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 u nás naprosto stejně, nachlup. Akorát jak se jednou vzbudil až v půl páté, tak jsem pak musela odstříkat, bo by mi jedno prso asi explodovalo :sweat_smile:
Nám doktorka říkala o Sinlacu, ale já myslím, že stačí nemléčná bezlepková, nemusí to být ta hyper super antialergická :wink: Mi taky říkala předtím, že kaši až naposled, ale jak jsem jí říkala o tom buzení, tak řekla, že to můžu zkusit. Jo a taky zapomínám, i na co jsem se chtěla zeptat :grinning:
19. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26348445&tab=0
a co totok..nová být nemusí to by vám vlezlo ne? ta 1x1m mě přijde teda jen na miminečko
19. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to měřila a taky by byla u nás nejlepší těch 120x120
19. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste borky že tak ještě často v noci kojíte, klobouk dolů, já jsem to v 5M utla, když se mi začal po 1,5h v noci budit, zkusila jsem kaši, ale nic, takže jsme najeli na nutrilon good night a byl klid :sunglasses: teda jako nespal celou noc, ale budil se málo a od 7 měsíce vůbec....
19. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. ses vyspala...já kojila 9m a 18 dní....
19. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no já kojila celkem taky tak nějak 8-9M, ale už jen ráno, a přes den. Na noc to fakt nešlo...no vyspala...pak už se nebudil na jídlo, ale zas zuby a tak..znáš to nééé? dneska přišel v noci lumpík jeden, za sebou smykal peřinu, tlačil se na mě a já mám teď bloklý krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: že on se dycky lepí jen na mě a k manžovi vůbec nejde :zipper_mouth:
19. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky z Ostravy.
Po dlouhatánské době se k vám zase přidávám a koukám, že jsem narazila na spoustu tvářiček, které už jsem dlouho neviděla :slight_smile: . Jdi si přečíst posledních pár stránek, abych zjistila, kolik těhulek nás tady je a jestli bude některá z vás rodit jako já :slight_smile:
A.
19. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. prej gojgyna ve tři ráno měla kecavou :grinning:
já vlastně kojilapak taky jen přes den snídaně poo docuc a tak.....
19. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek