• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Andréééj ahoj :dizzy_face:
téda tak jsi těhu? to moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: já byla taky, měla jsem termín o týden dřív než ty, ale nedopadlo to, min.týden revize... :pensive: :pensive:
co Lukášek, je hodný? a co domeček, už bydlíte?
lucenek: Hany musel být štěstím bez sebe, že? :sweat_smile:
19. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. no...čučel prej..usla až ve 4 :grinning:
19. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 nezkoušela jsem letos budu zase dělat a zůstanu věrná bílé Delise :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia. ahooooj :slight_smile:
No já koukala jako blázen, když jsem tě tady viděla, jen jsem si myslela, že sis ještě nepřidala do pasu tt. To je smutné :pensive: Lukášek je zlatíčko :slight_smile: . No a ještě nebydlíme :confounded: . Ten finiš se nějak táhne, navíc do vánoc to nestihneme, manža měl pravdu, a já otěhu dřív, než jsem chtěla. Prostě jsem nestihla na gyndu zajít si pro HA na další 3měsíce a říkala si, že to nějak zvládneme bez HA a začneme v domečku na jaře a ejhle... :sunglasses: Ale mám radost :grinning: :grinning: :grinning: . Nejdřív jsem byla v šoku, teď už se nesmírně těšííííííííím :slight_smile:
A lucenek je těhu? nebo tady nakukuje z nostalgie? :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss z nostalgie..ale nebuj budu mít buben co to půjde... :grinning:
19. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Ach ták :slight_smile:
pročetla jsem tady pár posledních příspěvků a koukám, že je tady ňák dusno :confounded:
19. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss dusno není...výměna názorů :wink:
19. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ale fest drsná :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss mě nepřijde drsná...žádné vulgarismy tak proč?teda slovo srát neberu jako sprosté :grinning:
19. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to jo, ale já jsem teď taková cíťa, víš :slight_smile: . Do mě kdyby se tak někdo navezl, třepu se ještě tři dny, ale to jsou u mě asi hormony :wink:
19. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej lehká výměna, ale už je to v klidu..
jinak vééélkáá gratulka k těhu :dizzy_face: věřím, že máš ohromnou radost, je to skvělé, že se zadařilo tak nečekaně :dizzy_face: a neboj, přestěhovat se před porodem určo stihnete, termín máš až v létě, budeš mít rozdíl 2,5 roku, to je paráda :dizzy_face: my už to do 3 let nestihnem, ale doufám že do 3,5 jo....
jinak tady moc těhulí teď nepotkáš, všechny už jsou po porodu, ale myslím že to tak moc nevadí :wink: holky Ojtěch se už vzbudil, tak startuju káru a letíme do Tesca, než tam bude hafo lidí...zatím čauec...
19. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss jo hormony to znám hlavně zprávy jsmeměla zajázané

@ia. pá dobře nakupte
19. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já na TV taky moc koukat nemůžu. Dojímá mě naprosto vše a nejhorší jsou ty pořady z afriky a indie, kde jsou hladové děti!!!
Ia. dík za gratulku. Radost máme ohromnou, to se ví :slight_smile: . ale to stěhování mě trošku trápí, ale to se nějak zvládne. Aspoň mi ta mateřská plynule naváže :slight_smile:
No a jinak koukám, že tady těhulí moc není. Tak jsme aspoň pozdravila a půjdu do červnovek 2011. Už jsem zkoušela psát do soukr. skupiny a nikdo mi neodpověděl, asi tam maj už zaběhlou debatu, tak se vetřu do té veřejné :wink:
19. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....ráda bych se tady k vám vetřela...pomalu se stěhujeme do ostravy tak jdu okouknout jestli bude s kým kočárkovat...je tu někdo kdo má tak malé dítě jako já?
19. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss gratuluju k těhu :slight_smile: Taky bych chtěla mít mezi dětmi rozdíl 2-3 roky :slight_smile: A stěhování - my toho nejvíc stihli týden před porodem, to už jsem všechny postrašila. A spoustu se toho dělalo po příchodu z porodnice ještě :sweat_smile:
@vafle ahojky :slight_smile: a odkud se stěhuješ? My tu máme malinko starší prcky, kdo má malinké, tady moc nechodí, ale určitě se objeví časem :slight_smile:
19. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vafle ahojky, já mám tady asi nejmladší (z těch, co sem občas něco přihodí :grinning:) , ale koukám, že velikostně jsme jen o 1cm popředu :grinning: (a to jste se za ten týden od kontroly možná vytáhli) :grinning: :grinning:
19. lis 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydleli jsme rok v Olomouci ale jinak jsem z Ostravy tak tam nebudu úplně opuštěná.....
19. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vafle mně se Olomouc moc líbí, párkrát jsem tam byla :slight_smile: takže se vlastně vracíte, jo? :slight_smile:
19. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s vracím manžel je z olomouce
19. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 no to doufám že neporost už tak ho nestačím převlékat
19. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek joo nová být nemusí...ta 120 asi bude dobrá, ještě poměřím, díky...malý mi až teď usnul, tak mám chvilku pro sebe, jsem ale celkem KO...já mám snad v tom mlíku nějaký doping nebo co...on je k neutahání...tolik energie vynaloží a stejně je furt akční a maminka polomrtvá...

19. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky tak...odstříkávala jsem, dřív...teď už mi to nějak nejde...
Já nosím k mudr. papírek s poznámkami, tak většinou nezapomenu, ale jak mi odpovídá, tak ne vždy všechno zůstane v hlavě :grinning:
19. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj tolik nových tváří...zdravím vás :slight_smile:

...dotaz...když jsme tu jak těhulky, tak maminky...co tak změnit název na Těhulky a maminky z Ostravy :slight_smile:
19. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 ani nevíš jak ti rozumim...taky nechápu, kde ty prťata berou energy
jdu spát jsme po N spala 4hod ráno budík v sedm tak jdu chrupčit dobrou
19. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Dobrou Lucko :slight_smile:
19. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vafle tý jo, to máš dlouhána :slight_smile: Dany měl 61cm ve 3měsících :sweat_smile: A krásně ti přibírá :slight_smile:

@jaro2008 jo, to jsem si napsala jednou a pak ho zapomněla v čekárně :grinning: fakt - hlava děravá :grinning:
Jak jste dneska spali? My děsně, zas 4x hore a z toho dvě hodiny jsme čumákovali, od 4 do 6h :unamused: Zkusím dneska tu kaši. Aspoň třeba zjistím, jestli se budí že má hlad, nebo si ze mně dělá prdel.

Včera jsem v tom dešti chodila skoro 3 hodiny po venku, aby mi děcko spalo, no nejsem já šílená matka? :sweat_smile:
20. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:

holky musím se pochlubit Honzíček dneska spal celou noc bez buzení a včera odpoledne usnul sám v postýlce bez jakéhokoli uspávání,bez pláče ale hezky v klidu a spal 2hodiny,třeba se blýská na lepší časy. no ale zas v noci mi to vynahradil TOm ten byl vzhůru 3x a brečel ze spaní takže zas asi leze zub to je vždycky takový :frowning2:

dneska jedu do shopinu na vánoční dárky tak snad něco pořídím

jo a před chvíli jsem našla dudlíky co jsem postrádala, já tu lozila po 4 a hledala je a nic a pak vytahuju vyprané prádlo z pračky a co jsem tam nenašla - 3dudlíky
20. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my taky tak chodily sníh mráz nemráz... chodil tatínek když maminka potřebovala nynat...ale zlomí se to...mě děsně sraly kecy vydrž to přejde a já furt říkám kdy???,a jednoho dne jo....ale tím se asi musíme projít všechny,teda skoro
20. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mě občas buší v pračce při ždímání....a nalézám kamínky, hračky, dudlík....pračkumusím kontrolovat., koš před vysypáním...všecko.....
pěkně pořiď dárečky...pro gojgy mám vše a zbývaj jen Hany a segra a táta
20. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Já chodit tři hodiny v dešti tak se utopím :grinning: .
Holky, kde kupujete boty do kterých neteče? :sweat_smile:

20. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek