• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@werunka21 Just and go Fare ty mě nezklamaly
20. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa pokud myslíš pro sebe tak mám impregnaci a taky ty IN gumajdy :grinning: ale je to teplou fuslenku
20. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 no když jsem vyšla, tak poprchávalo a pak přestalo - jenže pak začalo a malý už spal :sweat_smile: bundu jsem měla dobrou, boty taky (z Daichmana za 549), jen rukavice jsem nevychytala :sweat_smile:

@lucenek já pořád věřím, že to bude jen a jen lepší :sweat_smile:
20. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Já právě taky chodím do Daichmana, ale co koupím botasky tak bída. Asi nějaká špatná volba či co, musím to zkusit znova :sweat_smile: . Mě když malý venku usne, tak ho i s kočárem postavím doma k otevřenému oknu a on spí třeba další hodinu. Ale ty myslím nemáš možnost vzít kočárek domů že?
20. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 já zatím, co jsem koupila v Daichmanovi taky spokojenost - tenisky, zimní boty, "mokasíny", fakt si nemůžu stěžovat, asi mám šťastnou ruku :sweat_smile: Potřebovala jsem teplé boty na procházky, tak jsem si koupila takové vázací kotníkové šedé s kožíškem a můžu chodit venku jak chci :slight_smile: a včerejší déšť vydržely. Tak za tu cenu jsem ráda.
No, můžu ho vzít domů, ale maximálně do předsíně, tam pospí jen chvilku. Jinak ho nechávám v kočárkárně, do výtahu se vlezem jen tak tak, na balkon vůbec, ten je malý a strašně blbě řešený.
20. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se zeptat nevíte o nějaké dobré lékařce lékaři v ostravě....někdo nakloněný alternativní medicíně (sthujeme se z olomouce)
20. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jestli jste někdo chodili na vojtovku tak kam.....děkuji
20. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vafle a do které části Ov se stěhuješ? to je asi důležité ať nemusíš cestovat přes celou Ostravu k mudře že.....
20. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám zatím vyhlídnutou jednu v porubě ale chtěla bych něco blíže k centru asi......to cestování nevidím moc jako problém
20. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já právě ještě nenašla kromě telefonu v koši na prádlo nic,zatím byl hodnej ale už asi taky budu muset kontrolovat jak to vidím. dárečky jsem pořídila,potřebovala jsem koupit jen tchánovcům a sobě jsem se dívala na batoh, pro kluky už mám vše :slight_smile: :slight_smile: jen ještě manželovi ne ale vymyšlené to mám

@andelka já tak chodila normálně ven pořád i ted chodíme pořád, sedět doma šibne mi z nich a oni jsou protivní, jak jsou venku líp mi spí :slight_smile:

zítra asi budu mít nový kočár tak jsem na něj zvědavá
20. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vafle tak v centru ti neporadím
jako děcko jsem chodila k Nálevkové,ale už je to starší dáma..a k šafratové to je hrůza ta baba

@smardik jakej kočík????
20. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek nový kočár pro kluky,dvojčecí vedle sebe. Tom tomu chození moc nedá a i když jsem s philem spokojená zimu si s ním nedovedu představit a mám možnost ted koupit kočárek od jedné paní tady z Orlové za dobrou cenu takže mi ho zítra doveze at se kuknu a uvidím, ale měl by být v dobrém stavu a ježděný jejímu dvojčaty, trojkolku co kupovali z USA tak ho asi budu brát
20. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela že phil je super surozenecký
20. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jak v čem no, v něčem dobrý a v něčem blbý, pro mě je to víceméně nutnost mít takový kočárek abych mohla někde s klukama jet autobusem tak musím mít takový, kdyby ne volím vedle sebe což je pohodlnější. Jako phil byl dobrý doted ale na zimu si ho moc nedokážu představit-nahoru nedám fusak ani nánožník co by pasoval jsem zatím nenašla tak by Tomovi byla zima a Honzík jak je vzhůru mi už dole řve a dát ho dozadu do toho sedátka na zimu mi nepřijde dobré byl by nízko a taky tam fusak nedám a jezdit se řvoucím dítětem se mi nechce. takhle budu mít pro dvojčata vedle sebe na normální procházky a oba budou ve fusaku a své pohodlí a phila když vím že potřebuju jet busem. apod a po zimě půjdu ten kočár do světa
20. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták..no je fakt že spousta věcí se vyvrbí během užívání.....
já mám 4 kočár a teprve jsem velmi spokojená
20. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak nějak, on phil je dobrý ale na něco no, ne na vše a kočár vedle sebe je zatím nej řešení co jsem našla a paní mi ho zítra přiveze a hned nechá a peníze ji dám na 3x takže dobrý, jsem na něj zvědavá vůbec nevím jak vypadá jen vím že je to trojkolka z USA a vedle sebe
jaký máš kočár? já se nemůžu dočkat až bude jezdit jen s jedním kočárkem a to Hartanem :slight_smile:, už mám vybráno i na třetí asi bych měla začít šetřit :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám peg perego GT3 šupa vymakanej fakt nechávám si na druhé....mám ještě kolekci roku 2009 tam jsou pásy na zaháčení a dítko je poutané po obvodu pasu přes ramena...takže si může cucat palce na nohou a nevysvleče se z pásu, ty kolekce 2010 a víc je tak už nemaj..
20. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek super hlavně že jsi spokojená, já na něj taky koukala ale nějak mě nezaujal, já si nemůžu vynachválit svůj Hartan a ráda bych se k němu vrátila ale bohužel :frowning2: ale taky ho budu nechávat i když na třetí bych ráda nový, asi gasse :slight_smile:
20. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý máme jiné požadavky že.... :wink:
20. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mít peníze koupila bych tenhle
20. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik koštuje?
20. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo to určitě a o tom to je ne :slight_smile:, třeba hodně si chválí chicco multiway, mi nevyhovoval. je to o požadavcích, náročnosti :slight_smile: někomu stačí třeba takko a je spokojený někdo je spokojený třeba se 4kočárem a někdo to mění jak ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a pro Elišku bych chtěla tenhle
20. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto jsem zapoměla
20. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten TFK jsou koukala v Ostravě v sambaby a bylo to přes 18 000 přesně nevím ale tak nějak
20. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ten kočík solo, no nevim ty pidi kola to by asi sníh neujelo co????
20. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no sníh by to neujelo ale tam jdou právě vyměnit kola za větší :slight_smile:, je podobný mému Hartanu jen vymakanější
20. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a nenaklopí se to dopředu? jako nezmění to těžiště????
20. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem zatím četla tak si na to nikdo nestěžoval ale jistě to nevím, zas tak moc ho prozkoumaný nemám protože na třetí se v dohledné době nechystám, zatím se mi líbí nejvíc ale kdo ví co bude za 8nebo 9let že :slight_smile:
20. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :grinning:
20. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zrovna ted se mi líbí ted ale uvidím za pár let ale budu chtít něco podobného, ty moderní kočáry se mi nelíbí
20. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek