Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
lucenek
20. lis 2010
@werunka21 Just and go Fare ty mě nezklamaly
lucenek
20. lis 2010
aaa pokud myslíš pro sebe tak mám impregnaci a taky ty IN gumajdy 😃 ale je to teplou fuslenku
andelka
20. lis 2010
@werunka21 no když jsem vyšla, tak poprchávalo a pak přestalo - jenže pak začalo a malý už spal :-N bundu jsem měla dobrou, boty taky (z Daichmana za 549), jen rukavice jsem nevychytala :-N

@lucenek já pořád věřím, že to bude jen a jen lepší :-N
werunka21
20. lis 2010
@andelka Já právě taky chodím do Daichmana, ale co koupím botasky tak bída. Asi nějaká špatná volba či co, musím to zkusit znova :-N . Mě když malý venku usne, tak ho i s kočárem postavím doma k otevřenému oknu a on spí třeba další hodinu. Ale ty myslím nemáš možnost vzít kočárek domů že?
andelka
20. lis 2010
@werunka21 já zatím, co jsem koupila v Daichmanovi taky spokojenost - tenisky, zimní boty, "mokasíny", fakt si nemůžu stěžovat, asi mám šťastnou ruku :-N Potřebovala jsem teplé boty na procházky, tak jsem si koupila takové vázací kotníkové šedé s kožíškem a můžu chodit venku jak chci 🙂 a včerejší déšť vydržely. Tak za tu cenu jsem ráda.
No, můžu ho vzít domů, ale maximálně do předsíně, tam pospí jen chvilku. Jinak ho nechávám v kočárkárně, do výtahu se vlezem jen tak tak, na balkon vůbec, ten je malý a strašně blbě řešený.
vafle
20. lis 2010
můžu se zeptat nevíte o nějaké dobré lékařce lékaři v ostravě....někdo nakloněný alternativní medicíně (sthujeme se z olomouce)
vafle
20. lis 2010
jo a jestli jste někdo chodili na vojtovku tak kam.....děkuji
lucenek
20. lis 2010
@vafle a do které části Ov se stěhuješ? to je asi důležité ať nemusíš cestovat přes celou Ostravu k mudře že.....
vafle
20. lis 2010
no já mám zatím vyhlídnutou jednu v porubě ale chtěla bych něco blíže k centru asi......to cestování nevidím moc jako problém
smardik
20. lis 2010
@lucenek já právě ještě nenašla kromě telefonu v koši na prádlo nic,zatím byl hodnej ale už asi taky budu muset kontrolovat jak to vidím. dárečky jsem pořídila,potřebovala jsem koupit jen tchánovcům a sobě jsem se dívala na batoh, pro kluky už mám vše 🙂 🙂 jen ještě manželovi ne ale vymyšlené to mám

@andelka já tak chodila normálně ven pořád i ted chodíme pořád, sedět doma šibne mi z nich a oni jsou protivní, jak jsou venku líp mi spí 🙂

zítra asi budu mít nový kočár tak jsem na něj zvědavá
lucenek
20. lis 2010
@vafle tak v centru ti neporadím
jako děcko jsem chodila k Nálevkové,ale už je to starší dáma..a k šafratové to je hrůza ta baba

@smardik jakej kočík????
smardik
20. lis 2010
@lucenek nový kočár pro kluky,dvojčecí vedle sebe. Tom tomu chození moc nedá a i když jsem s philem spokojená zimu si s ním nedovedu představit a mám možnost ted koupit kočárek od jedné paní tady z Orlové za dobrou cenu takže mi ho zítra doveze at se kuknu a uvidím, ale měl by být v dobrém stavu a ježděný jejímu dvojčaty, trojkolku co kupovali z USA tak ho asi budu brát
lucenek
20. lis 2010
já myslela že phil je super surozenecký
smardik
20. lis 2010
@lucenek jak v čem no, v něčem dobrý a v něčem blbý, pro mě je to víceméně nutnost mít takový kočárek abych mohla někde s klukama jet autobusem tak musím mít takový, kdyby ne volím vedle sebe což je pohodlnější. Jako phil byl dobrý doted ale na zimu si ho moc nedokážu představit-nahoru nedám fusak ani nánožník co by pasoval jsem zatím nenašla tak by Tomovi byla zima a Honzík jak je vzhůru mi už dole řve a dát ho dozadu do toho sedátka na zimu mi nepřijde dobré byl by nízko a taky tam fusak nedám a jezdit se řvoucím dítětem se mi nechce. takhle budu mít pro dvojčata vedle sebe na normální procházky a oba budou ve fusaku a své pohodlí a phila když vím že potřebuju jet busem. apod a po zimě půjdu ten kočár do světa
lucenek
20. lis 2010
jo ták..no je fakt že spousta věcí se vyvrbí během užívání.....
já mám 4 kočár a teprve jsem velmi spokojená
smardik
20. lis 2010
@lucenek tak nějak, on phil je dobrý ale na něco no, ne na vše a kočár vedle sebe je zatím nej řešení co jsem našla a paní mi ho zítra přiveze a hned nechá a peníze ji dám na 3x takže dobrý, jsem na něj zvědavá vůbec nevím jak vypadá jen vím že je to trojkolka z USA a vedle sebe
jaký máš kočár? já se nemůžu dočkat až bude jezdit jen s jedním kočárkem a to Hartanem 🙂, už mám vybráno i na třetí asi bych měla začít šetřit 😃 😃 😃
lucenek
20. lis 2010
já mám peg perego GT3 šupa vymakanej fakt nechávám si na druhé....mám ještě kolekci roku 2009 tam jsou pásy na zaháčení a dítko je poutané po obvodu pasu přes ramena...takže si může cucat palce na nohou a nevysvleče se z pásu, ty kolekce 2010 a víc je tak už nemaj..
smardik
20. lis 2010
@lucenek super hlavně že jsi spokojená, já na něj taky koukala ale nějak mě nezaujal, já si nemůžu vynachválit svůj Hartan a ráda bych se k němu vrátila ale bohužel 😞 ale taky ho budu nechávat i když na třetí bych ráda nový, asi gasse 🙂
lucenek
20. lis 2010
každý máme jiné požadavky že.... 😉
smardik
20. lis 2010
mít peníze koupila bych tenhle
lucenek
20. lis 2010
kolik koštuje?
smardik
20. lis 2010
@lucenek jo to určitě a o tom to je ne 🙂, třeba hodně si chválí chicco multiway, mi nevyhovoval. je to o požadavcích, náročnosti 🙂 někomu stačí třeba takko a je spokojený někdo je spokojený třeba se 4kočárem a někdo to mění jak ponožky 😃 😃 😃 😃

a pro Elišku bych chtěla tenhle
smardik
20. lis 2010
foto jsem zapoměla
smardik
20. lis 2010
na ten TFK jsou koukala v Ostravě v sambaby a bylo to přes 18 000 přesně nevím ale tak nějak
lucenek
20. lis 2010
@smardik ten kočík solo, no nevim ty pidi kola to by asi sníh neujelo co????
smardik
20. lis 2010
@lucenek no sníh by to neujelo ale tam jdou právě vyměnit kola za větší 🙂, je podobný mému Hartanu jen vymakanější
lucenek
20. lis 2010
@smardik a nenaklopí se to dopředu? jako nezmění to těžiště????
smardik
20. lis 2010
co jsem zatím četla tak si na to nikdo nestěžoval ale jistě to nevím, zas tak moc ho prozkoumaný nemám protože na třetí se v dohledné době nechystám, zatím se mi líbí nejvíc ale kdo ví co bude za 8nebo 9let že 🙂
lucenek
20. lis 2010
no právě 😃
smardik
20. lis 2010
😃 😃 😃 😃 zrovna ted se mi líbí ted ale uvidím za pár let ale budu chtít něco podobného, ty moderní kočáry se mi nelíbí

Začni psát odpověď...

Odešli