• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
no a možná žádné třetí nebude a bude to vyřešeno úplně
20. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v dnešní době..je i jedno dítě luxus.....
20. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo, no my třetí chceme-nebo tak mluvíme o tom že pokud to půjde tak že bychom za 8,9 let chtěli ale záleží to na finanční situaci takže uvidíme, třeba bude a třeba ne,fakt ted nevím ale peníze budou hrát podstatnou roli při rozhodování
20. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik 8-9 let nní to moc?jako myslím že máš 26....jestli to pak fyzicky utáhneš hlavnbě
jo prachy hejbou světem
20. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo mám 26, no dřív nevím mám rodičák do 4let a pak chci do práce-já ještě nepracovala ze školy jsem nastupovala rovnou na mateřskou a pak na rodičák takže chci do práce trošku se zapracovat a získat nějaké zkušenosti a pak až dítko takže to vidím tak na 8,9let. snad bych to ještě ve 35 nebo tak nějak zvládla, tak stará nebudu a děti mají i starší ale uvidíme no, zatím jsou to jen plány a kdo ví co bude
20. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo ták tak to jo...
20. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek uvidíme necháme to osudu :slight_smile: já bych fakt mimčo ráda ale ne za každou cenu, chci jim něco dát takže jak to nepůjde nebude a raději dám něco těm svým chlapečkům :slight_smile:
20. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jednou to bude náročné 3x platit školu v přírodě, lyžák, věci do školy, tady ty nároky jsou fakt někde jinde....
taky bych chtěla dvě...ale uvidíme....živořit rozhodně nechci :wink:
20. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já vím právě proto říkám že záleží na financích a pokud to nepůjde zůstanem u dvou. ted jim platíme stavební spoření a chci dlouho, chci aby jeli na tu školu přírodě nebo na lyžák do alp, my na dovolenou takže pokud tohle dokážem dát jen 2dětem zůstanem u kluků, pokud by šlo aby to měli 3děti půjdem do toho ale fakt peníze budou hrát nej roli. nechci být jak moje švagrová ta si ted pořídila 3dítě ale nemůže jít s nimi do ZOO protože ji na to už peníze nezbudou,chtěla jsem at jde s námi do mateřského centra-stojí 45 Kč s oběma dětma ale nemůže protože na to nemá, to fakt nechci
20. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik o tom právě mluvím...takže si může navzájem držet pěsti ju?
20. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik No ujá asi budu taky chodit vždycky, pokud teda nebude vyloženě hnusně a lejt - zjistila jsem, že to přežiju :sweat_smile: :slight_smile:
Já jsem zatím spokojená se svým "tankem" :slight_smile: na léto ale chci koupit nějaký lehčí skladnější sporťák s otočnýma kolečkama. Jeden z favoritů je Chicco multiway
@smardik co se ti na něm nelíbilo? Já zatím jen okukuju na netu a koukám se po kočárkách venku, tak budu ráda za reference. :wink:
20. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak nějak :slight_smile: když mám být upřímná mozkem vím že na třetí to asi nikdy nebude že bychom jim nezvládli dát to co si pro ně přeju,srdcem ještě toužím po mimčo, ideálně holčičce takže to necháme osudu a uvidíme :slight_smile:

půjdu už spát kdo ví jaká bude noc a jsem zas s něma celý den sama chlap jde zas do práce zítra
20. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ajéje moje označení se chytlo? :grinning:
@smardik dobrou s kobrou
zítra gruntujem celá rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik dobrou :slight_smile:

@lucenek to je celkem všeobecné označení takového typu. myslím :wink: ale fakt zatím super, za tu cenu.
My bychom chtěli víc dětí, no základ budou dvě a pak se uvidí. Též už nejsu nejmladší na první dítě a po 35 už bych moc nechtěla to pokoušet, i když dneska to není skoro žádný věk.
Chtěla jsem prcka uspat po koupání, ale nedal se, tak jsme spolu koukali na Star Dance a jdem teď spát spolu :slight_smile:
20. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo jo tank :wink: tak vybírej ať vybereš co nejlíp ten golfáček.....
20. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@andelka Ale joo, celkem to kupodivu šlo...usnul pozdě - ve 22 a pak se vzbudil v jednu a pak mezi třetí a čtvrtou..to si přesně nepamatuju a pak v osm.
Zkusila jsi dneska tu kašičku? Chutnala? Přeju vám klidnou noc :slight_smile:
Já jsem taky byla v tom dešti venku, kapuci na hlavě a šlo se...a to jsem dřív říkala, že nebudu chodit v dešti, ale musím dát za pravdu smardik, malý venku hezky spal a já jsem se taky provětrala. Ale byli jsme "jen" hodinu a půl.
@werunka21 já je mám nastříkané sprejem a déšť to vydrží, ve velkém slejváku bych ven nešla a to by ty boty asi taky nevydržely.
@smardik Tak tfuj tfuj nezakřiknout to dobré spaní :slight_smile:

My máme Verano a jako hluboký kočár perfektní...ale něco jsem si četla na diskuzích a sporťák už moc nechválí...tak se nechám překvapit, jaký bude.
My chce děti dvě...mně už je 30...a druhé mimčo tak za 2-3 roky...no maximálně do těch mojich 35...tak snad se zadaří...i s bytem, ať tu nejsme jak sardinky.

Holky...u nás se už lozí po čtyřech...ode dneška ... v poledne se za mnou přibatolil :slight_smile: No bylo to úžasné...pusu od ucha k uchu...na FB mám krátké video...bohužel jen pár vteřin...pak se vrhnul zase na svou oblíbenou palmu a já za ním, tak foťák letěl...:grinning:

20. lis 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,noc ušla - teda u Honzíčka usnul ve 20-to je klasika to je jeho čas a přetáhne to max. o 15minut, do těch 20:15 fakt spí a vstával ve 4, dal si 180 a spal do 7. zato Tom na houby, nějaký zub-nevím jaký mu dává hezky zabrat a byl 5x vzhůru, furt pláče ze spaní tak jsem byla pořád vzhůru. koupím homeopatika na zuby a jak nezaberou šupnu na noc panadol at se v klidu oba vyspíme

@jaro2008 gratulujem šikulka že lozí :slight_smile: u nás se snaží sedět ale zatím se mu to nepovedlo ale snaha je a i stát-to jak sedí na mě tak sklouzne na zem,stojí a drží se mě a má z toho velkou srandu,sám se ještě nepostaví

@andelka můj Hartan je taky takový tank a neměnila bych ho zas nic. a k tomu multiway ti nevím my si prostě nějak napadli do oka, jsem se v obchodě nechala přesvědčit a už druhý den jsme na sebe byla naštvaná že jsem ho koupila, asi nejsem golfková, fakt jsme si nepadli nějak do oka spolu. Ale jinak co mi vadí záda nejsou dostatečně pevná, koupila jsem do něj vložku ale i tak to není ono a nejde do lehu a Tomovi celkem brzo čouhali nohy z to podložky na nohy a taky ta podložka na nohy nebo jak se tomu říká moc nedrží, jak tam má nohy je tak nějak prohnutá-na jedné straně výš, na druhé níž, složit ho můžeš jen když v košíku nic není což je taky blbé. ale na mě nedej já jsem asi na kočárky náročná protože hodně lidí je s ním spokojené a asi před měsícem si ho koupila kamarádka a je nadšená. já vím že u Honzíka žádné golfky kupovat nebudu,raději pořádný sportáček
21. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a nebude to tím že čekáš dlouhou podložkypod nohama,všechny golfky (dkládání jakoby deštníkového typu) tu nožní část maj krátkou.
21. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek možné to je ale malý měl asi 8měsíců když mu nohy tak čouhali a nebyl nějak extra dlouhán ale v jiným golfkách jsem ho neměla takže nevím,možná i jinde by to tak bylo. prostě nejsme golfkový typ a žádné už nechci, raději sporták kde si může pořádně natáhnout nožky, vyspat se pohodlně, já na něj vidím apod. :slight_smile:
21. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to tak je když je prcek poutaný sedí dupkou tam kde má ty nožní opěry jsou krátké u všech golfek
21. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je možné právě proto už golfky nechci,fakt raději ten sportá to mi sedí víc a i pro dítě je to podle mě pohodlnější
21. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo je ale my už dojedem zimu a šmytec.....
21. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak my ještě dlouho i když doufám že po té zimě tak v tom březnu nebo dubnu bych se mohla zbavit sourozenáku a jezdit jen s mono kočárem a pro dvojčata jen jak pojedem na výlet třeba do ZOO nebo tak,uvidím no. ale fakt je že Tom je pohodlný takže bych se nedivila kdyby se vozil i do 3Let
21. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic kafe dopité jde se něco dělat
21. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám až se dítko vzbudí a taky půjdu něco dělat-převlíkat peřiny a vysávat ale nemůžu ani jedno nebot dítě spí v ložnici a vysavač je v ložnici, no Honzulík spí a TOm si tu hraje s autíčky, ještě že nemá pasažéry jinak by bylo hodně mrtvých a zraněných, už dneska bylo hromada bouraček, chlap je v práci a oběd mám hotov-pro nás i pro Honzíčka
21. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 No, včera jsem si an kaši nevzpomněla, ale dneska už ji zkusím. Včera nakonec usnul až v 23.30, už jsem z něho nemohla. Pak se vzbudil v 2.30, 5.40 a před 9h, tak docela dobrý, teprve teď snídám :sweat_smile:
Asi bud taky chodit ven i v děšti, vidím, že nebudu sama :slight_smile:
Jé, vy už lozíte po čtyřech, to je krása, gratuluju a přeju pevné nervy a nárůst dalších očí a rukou :grinning:

@smardik dík za zkušenosti. Já mám víc favoritů, budu se na ně muset podívat pak naživo a dát si pozor na ty věci co říkáš.
21. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka fakt mam raději malého posad a uvidíš ale možná je to tak u každých golfek,já s jinýma nemám zkušenost tak nevíš. o jakém kočáru ješě uvažuješ?
21. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no, já spíš než o vyloženě golfkách uvažuju o sporťáku klasickém, s normální rukojetí. Obrázky jsem si stáhla zatím tyhle
21. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, je tam i to chicco :sweat_smile:
21. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka :grinning: :grinning: :grinning: tak kromě multiway nepoznám co jsou to za kočárky, no kamarádka je dost spokojená s xlandrem a pak ještě měla casualplay-párkrát jsem s ním jela a je super ale nevím jak je rozměrově
21. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek