Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
smardik
21. lis 2010
Tom sedí před Tv, kouká na pana tau a je úplně ticho,se mu to zalíbilo. nechám ho se dodívat a pak vypínám Tv, to by dnes stačilo
smardik
21. lis 2010
ten Babydesign Sprint vypadá dobře, se mi líbí i ta barvička a s tím obchodem mám dobrou zkušenost kupovala jsem tam náš Hartan
andelka
21. lis 2010
@smardik no, to jsou spíš ty levnější, baby design, chippolino, zopa fusion a nějaké quatro..no fakt se musím pak někde podívat a ozkoušet.
andelka
21. lis 2010
@smardik no, baby design je dost favorit, vídám ho často tady 🙂
smardik
21. lis 2010
@andelka kukni já v reálu viděla akorát baby design i jsem o něm uvažovala ale nevzala a asi jsem měla
smardik
21. lis 2010
my budem muset koupit brzo autosedačku Honzíkovi, už se mu ve vajci nelíbí 😞 takže vidím že si pod stromeček dáme autosedačku a budou dárky vyřešeny hned
andelka
21. lis 2010
@smardik jo jo, on není drahý a líbí se mi 🙂
My máme autosedačku vajíčko půjčenou, tak ji budem brzo vracet. Tu větší máme u tchánovců po holkách, a jiným autem než tchánovým nejezdíme, takže už nám nebude doma "zavazet", budeme ji nechávat u nich. K vánocům jsme kupovali jídelní židličku, tuhletu
http://www.nebicko.com/index.php?opType=opShowD...
Se slevou z Maminky nás vyšla na 1621 kč i s dovozem.
smardik
21. lis 2010
@andelka tu samou židličku mám doma jen v jiné barvě a spokojenost 🙂 akorát už by se hodili 2takže uvažuju o rostoucí pro Tomáška, jenže to bych první musela jít vykrást banku. tak my máme autosedačku svoji, ježděnou nechci chci novou a bezpečnou ale jinak my taky auto nemáme a jezdíme jen s našima takže autosedačku necháváme u nich v autě a druhou taky budeme ale i když jezdíme málo na faktu že chci sedačku co dopadla v testech dobře to nic nemění takže vola je jasná bud maxi cosi nebo römer, pro Toma máme römer a spokojenost
lucenek
21. lis 2010
ten casual je běs jako sporťák nohy nejdou polohovat je odkrytej kámoška co ho má jen nadává.....ale co každý má něco, ten babydesign je asi takový nejrozšířenější a za slušné prašule, jen na ten první z obrázků bych si dala pozor už jen kvůli toho pásu co je mezi nohama...kvalitní pásy jsou 5ti body a nejsou závislé na madle, u toho je ten jeden bod právě na madle tak to bych asi nechtěla....
tak šťastnou ruku teda.....
v lednu budem kupovat taky větší už zůstanu věrná značce a jdem do Maxi cosi Rodi air protect
smardik
21. lis 2010
holky kočárek mám doma, už stojí ve sklepě 🙂 a odpoledne se půjdem projet
lucenek
21. lis 2010
paráda a je stabilní?jako ta trojkolka myslím
smardik
21. lis 2010
@lucenek a jaký casual má, kámoška měla casual vintage a spokojenost a mě se s ním dobře jelo ale fakt je že jsem s ním nejezdila denně, jak jezdíš denně je to pak jiné že.
já mám pro Tomáška sedačku römer, rozhodovali jsme se mezi maxi cosi a römer ale v té maxi cosi se mu nelíbilo,seděl v ní divně a v römer jo tam se uvelebil a bylo to spokojené dítko takže zas to bude jezda z těchto dvou, posadím a uvidím no. To má pořád dobrou tu 9-18 a hlavně nemá potřebná kila na větší takže budem kupovat ještě jednu 9-18
smardik
21. lis 2010
já s ním jen pojezdila ten u baráku ale zdál se mi dobrý ale víc zjistím až odpoledne to ho odzkouším i s dětma
lucenek
21. lis 2010
jo tak vintage to jo...konstrukčně podobný babypointu, měla s4
smardik
21. lis 2010
já mluvila o tom vintage a to byla spokojená a mě se s ním taky dobře jelo,uvažovala jsem že bych ho od ní koupila ale nekonec ne protože momentálně by byl pro nás zbytečnost
lucenek
21. lis 2010
jak čtu casual napadne mě jedině s4 nebo s6
smardik
21. lis 2010
jasně mě taky napadne velký kočár i s korbou,fakt je že jsem o něm uvažovala pro Toma ale přišel mi dost otevřený takže ne

hele ty už ted kupuješ sedačku 15-36kg?
lucenek
21. lis 2010
jo jako váhově nepotřebuju ale bude v lednu velká výplata takže spíš do foroty, a kdyby třeba rychleji vyrostla....myslím že by byla nad opěrku hlavy
andelka
21. lis 2010
@smardik my budeme mít tu židličku modrozelenou se slonem 🙂 příští týden by ji měli dovézt. Sedačku jsme měli chicco, ta druhá ani nevím co je, my jezdíme hrozně málo, jen ke tchánovcům a zpět. Vím, že nebourali s holkama.Pro dalšího prcka si zas asi půjčím, aspoň mi to pak nebude doma překážet, zas tolik prostoru nemáme.
Zajímavý kočárek, tak ať jste spokojení 🙂
@lucenek vidíš, to mě nenapadlo s těmi pásy - a pak že vybírám moc dopředu :-N ten první je zopa fusion, jeden z těch dražších - a vidíte ho, potvoru 😃
smardik
21. lis 2010
@lucenek jasný chápu my ted právě potřebujem Honzíkovi-ještě teda ne nesedí ale už se mu v ní nelíbí takže na vánoce koupíme a pak tam půjde do té doby bude sedět,akorát doma vedem trošku dohady jakou-já chci další 9-18,manžel je proti že za 2roky by se musela kupovat nová a chce koupit TOmovi 9-36 že mu vydrží dlouho a Honzík zdědí tu co máme
lucenek
21. lis 2010
@smardik mno...pokud jezdíte často tu variantu 9-36bych nebrala víš na jak dlouho to bude? do 11let určitě a dovedeš si představit sedačku po 11ti letech????všichni odborníci jsou pro postupnou kategorii já osobně taky nemám ráda výrobky 2v1,3v1 apod.....
ia.
21. lis 2010
luci můžeš mi hodit odkaz, kde budeš nebo jsi vybírala tu maxi cosi 15-36kg? Vojta už má Tobi na hraně, nejpozději na jaře ji musím koupit..
andelka
21. lis 2010
Zatím je u mě favorit Chipolino ultra
http://www.kocarek.cz/kocarky-Chipolino-Sportov...
a Baby design Sprint
http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20Design-Ko%...
Přijdou mi podobné, ale cena je jiná, tak musím zjistit rozdíly :-N
lucenek
21. lis 2010
@ia. www.zaparkacek.cz
ale nevím jestli tam naskadnili tu airportect...ta klasická rodi stojí 2,7 ta airprotect 3,9mac ceny jaou i nižší ale zpravidla na těchto webkách jsou nejlevnější......bralal jsem tu tobinku co máme doma
ia.
21. lis 2010
díky, jj já tam taky kupovala Tobinu, ale zapoměla jsem tu adresu..díky 😉
lucenek
21. lis 2010
@andelka váha teda první přes 11kilo druhý 8,5

@ia. ale pokukej i na mimáči, občas jsou akce a mohlo by to vyjít výhodněji a ted budou slevovat ty rodi XR myslím, ale já chci ten airprotect
ia.
21. lis 2010
luci airprotect ještě nenasadili, to je nějaká novinka, jo, a ty půjdeš do které? resp. stejně asi skočíme do nějakého kamenného krámu a necháme tam Vojtu odsedět, pže předtím jsme chtěli koupit Romera, a byl tam tak stísněný, že se to nedalo a do Tobiny krásně zajel x-)
andelka
21. lis 2010
@lucenek no jo, no. Ale teď mám 16 kilovej :-N Zatím mi jako poměr kvalita schopnosti cena vychází ten Babydesign. Ale mám ještě moře času vybírat.
lucenek
21. lis 2010
@ia. ted jsem taky koukalal že nenaskadnili...já do airprotect má na adacu skvělé testy a viděla jsme i video se to nedá srovnati....my máme staré auto takže chci bezpečnou sedačku....

Začni psát odpověď...

Odešli