• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tom sedí před Tv, kouká na pana tau a je úplně ticho,se mu to zalíbilo. nechám ho se dodívat a pak vypínám Tv, to by dnes stačilo
21. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten Babydesign Sprint vypadá dobře, se mi líbí i ta barvička a s tím obchodem mám dobrou zkušenost kupovala jsem tam náš Hartan
21. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no, to jsou spíš ty levnější, baby design, chippolino, zopa fusion a nějaké quatro..no fakt se musím pak někde podívat a ozkoušet.
21. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no, baby design je dost favorit, vídám ho často tady :slight_smile:
21. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka kukni já v reálu viděla akorát baby design i jsem o něm uvažovala ale nevzala a asi jsem měla
21. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem muset koupit brzo autosedačku Honzíkovi, už se mu ve vajci nelíbí :frowning2: takže vidím že si pod stromeček dáme autosedačku a budou dárky vyřešeny hned
21. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo jo, on není drahý a líbí se mi :slight_smile:
My máme autosedačku vajíčko půjčenou, tak ji budem brzo vracet. Tu větší máme u tchánovců po holkách, a jiným autem než tchánovým nejezdíme, takže už nám nebude doma "zavazet", budeme ji nechávat u nich. K vánocům jsme kupovali jídelní židličku, tuhletu
http://www.nebicko.com/index.php?opType=opShowDet&zn=17
Se slevou z Maminky nás vyšla na 1621 kč i s dovozem.
21. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tu samou židličku mám doma jen v jiné barvě a spokojenost :slight_smile: akorát už by se hodili 2takže uvažuju o rostoucí pro Tomáška, jenže to bych první musela jít vykrást banku. tak my máme autosedačku svoji, ježděnou nechci chci novou a bezpečnou ale jinak my taky auto nemáme a jezdíme jen s našima takže autosedačku necháváme u nich v autě a druhou taky budeme ale i když jezdíme málo na faktu že chci sedačku co dopadla v testech dobře to nic nemění takže vola je jasná bud maxi cosi nebo römer, pro Toma máme römer a spokojenost
21. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten casual je běs jako sporťák nohy nejdou polohovat je odkrytej kámoška co ho má jen nadává.....ale co každý má něco, ten babydesign je asi takový nejrozšířenější a za slušné prašule, jen na ten první z obrázků bych si dala pozor už jen kvůli toho pásu co je mezi nohama...kvalitní pásy jsou 5ti body a nejsou závislé na madle, u toho je ten jeden bod právě na madle tak to bych asi nechtěla....
tak šťastnou ruku teda.....
v lednu budem kupovat taky větší už zůstanu věrná značce a jdem do Maxi cosi Rodi air protect
21. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kočárek mám doma, už stojí ve sklepě :slight_smile: a odpoledne se půjdem projet
21. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda a je stabilní?jako ta trojkolka myslím
21. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a jaký casual má, kámoška měla casual vintage a spokojenost a mě se s ním dobře jelo ale fakt je že jsem s ním nejezdila denně, jak jezdíš denně je to pak jiné že.
já mám pro Tomáška sedačku römer, rozhodovali jsme se mezi maxi cosi a römer ale v té maxi cosi se mu nelíbilo,seděl v ní divně a v römer jo tam se uvelebil a bylo to spokojené dítko takže zas to bude jezda z těchto dvou, posadím a uvidím no. To má pořád dobrou tu 9-18 a hlavně nemá potřebná kila na větší takže budem kupovat ještě jednu 9-18
21. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s ním jen pojezdila ten u baráku ale zdál se mi dobrý ale víc zjistím až odpoledne to ho odzkouším i s dětma
21. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak vintage to jo...konstrukčně podobný babypointu, měla s4
21. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mluvila o tom vintage a to byla spokojená a mě se s ním taky dobře jelo,uvažovala jsem že bych ho od ní koupila ale nekonec ne protože momentálně by byl pro nás zbytečnost
21. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak čtu casual napadne mě jedině s4 nebo s6
21. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně mě taky napadne velký kočár i s korbou,fakt je že jsem o něm uvažovala pro Toma ale přišel mi dost otevřený takže ne

hele ty už ted kupuješ sedačku 15-36kg?
21. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jako váhově nepotřebuju ale bude v lednu velká výplata takže spíš do foroty, a kdyby třeba rychleji vyrostla....myslím že by byla nad opěrku hlavy
21. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik my budeme mít tu židličku modrozelenou se slonem :slight_smile: příští týden by ji měli dovézt. Sedačku jsme měli chicco, ta druhá ani nevím co je, my jezdíme hrozně málo, jen ke tchánovcům a zpět. Vím, že nebourali s holkama.Pro dalšího prcka si zas asi půjčím, aspoň mi to pak nebude doma překážet, zas tolik prostoru nemáme.
Zajímavý kočárek, tak ať jste spokojení :slight_smile:
@lucenek vidíš, to mě nenapadlo s těmi pásy - a pak že vybírám moc dopředu :sweat_smile: ten první je zopa fusion, jeden z těch dražších - a vidíte ho, potvoru :grinning:
21. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jasný chápu my ted právě potřebujem Honzíkovi-ještě teda ne nesedí ale už se mu v ní nelíbí takže na vánoce koupíme a pak tam půjde do té doby bude sedět,akorát doma vedem trošku dohady jakou-já chci další 9-18,manžel je proti že za 2roky by se musela kupovat nová a chce koupit TOmovi 9-36 že mu vydrží dlouho a Honzík zdědí tu co máme
21. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mno...pokud jezdíte často tu variantu 9-36bych nebrala víš na jak dlouho to bude? do 11let určitě a dovedeš si představit sedačku po 11ti letech????všichni odborníci jsou pro postupnou kategorii já osobně taky nemám ráda výrobky 2v1,3v1 apod.....
21. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci můžeš mi hodit odkaz, kde budeš nebo jsi vybírala tu maxi cosi 15-36kg? Vojta už má Tobi na hraně, nejpozději na jaře ji musím koupit..
21. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. www.zaparkacek.cz
ale nevím jestli tam naskadnili tu airportect...ta klasická rodi stojí 2,7 ta airprotect 3,9mac ceny jaou i nižší ale zpravidla na těchto webkách jsou nejlevnější......bralal jsem tu tobinku co máme doma
21. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, jj já tam taky kupovala Tobinu, ale zapoměla jsem tu adresu..díky :wink:
21. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka váha teda první přes 11kilo druhý 8,5

@ia. ale pokukej i na mimáči, občas jsou akce a mohlo by to vyjít výhodněji a ted budou slevovat ty rodi XR myslím, ale já chci ten airprotect
21. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci airprotect ještě nenasadili, to je nějaká novinka, jo, a ty půjdeš do které? resp. stejně asi skočíme do nějakého kamenného krámu a necháme tam Vojtu odsedět, pže předtím jsme chtěli koupit Romera, a byl tam tak stísněný, že se to nedalo a do Tobiny krásně zajel :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no jo, no. Ale teď mám 16 kilovej :sweat_smile: Zatím mi jako poměr kvalita schopnosti cena vychází ten Babydesign. Ale mám ještě moře času vybírat.
21. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. ted jsem taky koukalal že nenaskadnili...já do airprotect má na adacu skvělé testy a viděla jsme i video se to nedá srovnati....my máme staré auto takže chci bezpečnou sedačku....
21. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek