• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka plus nákup, malej a přebal taška :grinning:
21. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
tady je přehled na první pohled teda krom barvy nepoznáš , ale maj u hlavy v bocích takové nafukovací gelové polštáře
21. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to jo, po Novém roce skáknu někam do krámu to vyzkoušet...chci taky bezpečnou sedačku, jezdím docela dost a to moje Polo taky není bůhvijaké auto, jsou věci, na kterých nešetřím....
víš co jen mám strach, pže tyhle sedajdy už se klasicky "pásujou", že V.z toho ještě nebude mít rozum a třeba se mi během jízdy odpásuje...a taky myslím nejsou polohovací... :unamused:
21. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no radši nepočítat :sweat_smile: Já chci solidní kočárek, s trochu slušnými kolečky (ne ty úplně malé plastové), ne trojkolku, solidní koš, prostorný...budu hledat. a aby nestál moc, přece jen ho budu používat jen tak půl roku, v zimě vytáhnu zas tank.
21. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. polohovací je a pásy to nemá...leda ty 9-36 maj odnímatelné pásy a pak CYbex s pultem ale to asi v té další váhovce taky nebude mmt mrknu na testy
21. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no tak ty co máš oblíbené maj všechny plastové kola
21. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia.
http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx
tak tady v té naší ketgorii cybex pallas anebo pak ten tri fix a samozřejmě MC
21. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek polohovací je? tak to je supr, známí ji mají, ale starší typ a ten polohovací nebyl, když jsme jeli do HR, tak ráno byl jejich František celý rozlámaný :confounded: tak to ještě naštuduju, času dost..
ty voe teče nám lednice, jestli se tam něco pos...lo, tak mě střelí. Půl roky po skončení záruky... :rolling_eyes: teď se tam M. v tom vrtá, no uvidíme, ale spíš to vidím na opraváře příští t... :angry:
21. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. jj vem si že vlastně ty zadní sedadla jsou trochu dozadu nakloněné a pak je tam myslím ještě jedna poloha....
ajaj tak teda to spravte úspěšně.....já čekala týden na opravaáře a pak jsme taky týden v kuse prala denně tři pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já vím já jsem taky pro tu 9-18 akorát mému manžílkovi to nedokážu vysvětlit ale co kasu držím já tak bude 9-18
21. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mě do toho nekecal...ví že si prosadím svou :wink:
21. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no vzhledem k tomu, že mají být příští t. mrazy, tak všechno hodím na terasu, bez pračky by to bylo horší...no ale doufám že to bude jen nějaká kravina...M. říkal, že jestli je to kompresor, tak to stojí tolik, že se vyplatí koupit novou lednici. Tak uvidíme. Před vánocema supr zpráva, fakt...a ještě aby toho nebylo málo, tak TV už taky jede poslední poločas....a já se té placaté tak bráním, pže Vojtu bych musela uvázat asi na řemínek nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ia.
NOVINKA! AUTOSEDAČKA SE ZVÝŠENOU OCHRANOU PROTI BOČNÍMU NÁRAZU pro děti od 15 do 36kg.
•technologie AirProtect:registered: patří mezi nejbezpečnější dětské zádržné systémy vůbec
•upevňovací kotva za opěrkou hlavy zvyšuje stabilitu autosedačky
•autosedačka roste s dítětem
•polohovatelná opěrka zad
•jedinečná relaxační poloha pohodlná pro malé i velké děti
•opěrku zad lze prodloužit a rozšířit
V případě bočního nárazu je největšímu riziku poranění vystavena hlava dítěte. Technologie AirProtect:registered: je proto v autosedačce Rodi zabudována v oblasti hlavy. Z perforovaného obalu se v prvních momentech po nárazu pomalu uvolňuje vzduch, což dítě během kolize chrání. Obal je udržován nafouknutý pomocí pěny uvnitř. To zvyšuje spolehlivost ochrany proti nárazu. Boky a pánev dítěte jsou chráněny zvýšenými bočnicemi autosedačky
VÝROBCE: MAXI COSI
smardik: tak kup nějakou starší z bazaru, ne? určo lidi prodávají Romery i Maxi Cosi....já taky neholduju sedačkám 9-36kg, četla jsem samou kritiku....
21. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek můj to zkouší ale taky si prosadím svou, proti kočáru pro dvojčata byl taky a je ve sklepě :wink: ale zas jak souhlasí je to přece jen lepší
21. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. já bych starší brala jen od někoho známého, od někoho cizího nemám odvahu nevím zda není třeba bourána, jak dlouho se s ní jezdilo apod. a taky neholduju těm 9-36
21. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. tadu se dá koupit ten držák na stěnu za 500 a unese 100kilo....my máme plasmu HD 109cm těžká jak prase..ale jako jediná má sklo...takže poťapané utřu
nechtěla jsme jsem tu s LED jelikož stačí aby prcek nehtem nebo prstíkem zatlačil na obrazovku a poruší nenávratně oprtický kanál takže celý život tam bude v obrazu černé místečko..a ty telky s tím sklem dělat prostě nebudou
21. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci supr :wink:
jsem o ni už rozhodnutá, M. se taky líbí. Mě akorát štve, že na Tobině taky jakože roste s dítětem, a přitom ta hlavová opěrka šla zvednout jen o kousek. Má ji ještě dobrou na šířku, ale na výšku už je tak tak... :rolling_eyes:
21. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no to jo hned se líp kupuje jak souhlasí :grinning:
21. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. radu jse o to že celkově ta opěra nejde nad sedačku, takže pokud Vojtík je velký, nedá se nic dělat
21. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste věděli o někom kdo by prodával dobrou a bezpečnou sedačku 9-18 a věděli že o ni bylo dobře postaráno a nebyla by bouráno byla bych ráda
21. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaké máte ty maxi cosi at můžu kouknout, ty 9-18, udělám si pár adeptů a pak půjdem Honzíka posadit a uvidíme
21. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ouká akorát se obávám, že z okruhu známých jsme nejstarší s dětma...takže jako není od koho.....
jj luci museli bysme ji dát na zeď, ale mysleli jsme, že telku koupíme až za pár let, pže v tom výklenku, kde máme ty poličky jsme chtěli udělat takové niky ze sádroše a tam pověsit tu telku, a na stěnu tapetu, nové skříňky, novou sedajdu....to všechno ale za pár let, teď když tu máme všude hračky to nemá cenu...no ale uvidíme. zatím hraje ta stará.. :zipper_mouth:
http://www.zaparkacek.cz/maxi-cosi-tobi-bubble-dream.html
tuhle máme s Radu ...akorát jiné barvičky....já mám velvet morninga radu myslím citro rush?
21. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek škoda, no co jsem to zkusila. já taky právě nemám od koho koupit bud jim v tom děti jezdí nebo mají už větší a mají ty větší nebo jen podsedák
21. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: my máme spoustu známých, co mají romerku nebo maxi cosi, ale zrovna čekají nebo se chystají na druhé, takže určo neprodávají.. :fearful:
@ia. jj vím kde....tak to zrobte ted jen ten výklenek a věci tam kde je telka....no.....taky chci všechno najednou a hne d a občas to ale nejde
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek