• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
dík si to uložím a musíme jet odzkoušet, snad obě v babyexpert budou a po vánocích koupímee
21. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. škoda :slight_smile:
@smardik taky nechávám na druhé...mám ve stejném dezénu i vajíčko....
no jen jsem to zkusila a koupíme tada novou,od cizích nemám odvahu koupit
21. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já mám citrus barvu, Luci no všechno nejde hned, hlavně já jsem na vážkách, chtěla jsem tam krb, a M. se do toho moc nechce, takže ještě nejsem rozhodnutá, tož uvidíme...
holky, malý se vzbudil, tak jedem k našim na kafe. mějte se :wink:
21. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. pá ojéje krbíček to by byla romantika..taky bych chtěla....no přinejhorším zasádrujete pak tu džuznu no :grinning:

@smardik tak zkus ten mimáč....jako je fakt, že si napíše každej dopopisu co chce, ale třeba zkus z okolí že to přijedeš nezávazně omrknout a uvidíš jetli mamina bude šmudla nebo v poho
21. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek už hledám :slight_smile: riskla bys starší? jako finančně by se nám to hodilo ale nechci šetřit na úkor bezpečnosti kluků, to bych si nikdy neodpustila kdyby se jim něco stalo kvůli tomu
21. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že píšou že u MC Tobi i kupovaná z druhé ruky je super...byly dva testy chicco a ta se zlomila ihned v zádech testovali i použité sedačky a vítěz je MC a Romer...ale kdybych chtěla zapnu mozkové závity a někde to najdu....přímo tohle
zase starší...spíš kolekci 2008 a výše :wink:
21. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
až ti to najede zadej znovu klíčové slovo autosedačky
21. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už hledám, no ted peníze nemám fakt až příští měsíc z výplaty ale tak už se koukám a uvidím, dost jsem jich našla z Prahy bych když tak napsala kamarádce at mi ji omrkne a pak by ji když tak poslaal

no nic jdu za dítětem si mě žádá
21. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak šťastnou ruku teda
21. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39647923&tab=1
tak klučičí jen tuto..a cenově si představuješ jak?
21. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek koukám ale rozdíl je tam tak 1000 takže to už si raději připlatím na novou
21. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no cena no nové kolem 5tis
21. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek občas bývají akce, no asi fakt bude nová už jsem to řekla manželovi a jen otočil oči v slup a nekomentoval to
21. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik však uvidíte jak vám to výjde..já ten litr bych dalal radši za plínky ta černá vypadá fakt dobře
21. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no já ji budu kupovat až kolem vánoc, jak dojde výplata můžu ji zaplatit a pak si nechám peníze co dostanem na vánoce,ted na ni nemám a zas blokovat ji měsíc nebudu, si ji může koupit někdo jiný

jo plíny máme a ještě nějakou dobu mít budeme, na nočník to nevypadá vůbec zatím
21. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my taky...ale už se blýská na lepoší časy, nějak není můj sty lvysazovat prcka v 8m na nočník a machrovat...gor když mi neseděla že....
21. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek taky nevysazuju-ani Toma ani Honzíka, však tomu časem dospějí a ty plíny už nás nezabijou

jdu uspat Honzíčka
21. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne :slight_smile:
Tak jsme byli na očním na kontrole, průplach zabral, očička má OK :slight_smile:
Akorát doktor prej: " Tak, očička má krásné....co uděláme s ouškama?" vrrrrr :angry: vraždila bych

Jo a byla jsem ve Woku, mrkla jsem tam na kočárky a kupodivu se mi levnější Baby design Walker pozdával tak nejvíc :sweat_smile:
http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20Design-KO%C4%8C%C3%81RKY%20BABY%20DESIGN%20WALKER%202010%2004-1542.html
22. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se vás zeptat? Je to otázka spíš na vás, které už máte doma prďolky.
Jak máte vyřešené schodiště? My v našem budoucím domečku máme totiž schody v patře přímo naproti dětským pokojíčkům. Když jsme řešili projekt, říkali jsme si, že děti nebudou malé do nekonečna, ale teď když to vidím, mám husinu!!! Co když půjdou v noci na wecko, budou rozespalé....Máte tam takové ty zábrany z IKEA??? A svítíte na chodbě celou noc? Jo a ještě pls. krb??? Kolem něj máte taky zátarasy???
Dík za odpovědi :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss ahoj, na schodišti máme zavírácí vrátka, nechváli jsme je dělat přímo se schodištěm. Na chodbě máme čidlo na pohyb, je to fajn, že člověk nemusí po tmě hledat vypínač. A krb nemáme zabezpečený, uvidíme časem jak bude malého zajímat.
23. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andrej :wink:
krb nemáme, takže to nemusíme řešit, ale známí co ho mají, si nechali udělat takovou ohrádku kolem něho...co se týče schodiště,tak jsme si koupili v ikea zábrany, dole pod schodištěm a nahoře. Doporučuju to dávat jen nahoře, dole jsme to používali snad jen 3 měsíce, pak už tam Vojta nelezl, resp. se naučil na schodech chodit, ale nahoře je máme, pže taky máme pokojík naproti schodišti a děsilo mě, kdyby se tak v noci vydal za náma, jakože se to stává často, tak aby nespadl ze schodů. Osvětlení máme na schodech a nahoře zabudované takové ty led světýlka, říká se jim myslím bludičky a ty to osvítí. Ale stejně to na noc vypínáme, malý trefí i po tmě, resp. na chodbě je okno a prosvítá nám tam pouliční lampa...
holky já byla dneska s Vojtou poprvé u holiče, to byla sranda :sweat_smile: předtím jsme ho s kamarádkou stříhaly strojkem, ale teď jsem ho nechala ostříhat kolem uší, za krkem a ofinku, no ten držel a jak se prohlížel v tom zrcadle, to byla prdel :grinning:
23. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. ojéje to musí bejt fešák
23. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artemiss my sice RD nemáme ale kamarádka ano a jsme tam často a mají to podobně jako vy takže tam mají takové ty vrátka aby malá nespadla-jednou tchýně nezavřela a malá to vzala dolů po hlavně ale naštěstí se jí nic nestalo, na chodbě přes noc nesvítím proč taky škoda peněz
23. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. já potřebuju taky nechat TOma ostříhat ale nechce se nechat,byli jsme jednou-teda byl s manželem a to držel a v pohodě a ted jsem s ním byla 2x já a řev a řev, zvládli jsme akorát ofinu at mu to nejde do očí a víc ne a potřeboval by to
23. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky :slight_smile:
My budeme mít na chodbě klasické světlo, takové ty raegující na pohyb jsem nechtěla.
A schodiště koukám, že máte většinou ty ohrádky. Musím to prozkoumat, jaké jsou rozměry a ták :slight_smile: No a v krbu jsme si říkali, že možná nebudeme chvíli topit, kdyby děti hodně zajímal. Uvidíme, jaké zátarasy se dají sehnat. ať to tam pak zase nevypadá jako v opičárně :slight_smile:.
Já Luáška zatím vždy stříhala doma strojkem, u holiče ještě nebyl :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: fajná tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lucenek: jj fešák hubert :sweat_smile:
děcka už začíná to počasí na pikaču, dneska jsem to odpískala a nejdeme ven, vůbec se mi nechce...a bude hůř.. :rolling_eyes:
23. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. jj, kámoška z Prahy volala, že u nich poletuje sníííííííh!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek