• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy kde jsi byla na masáž pro těhotné. já jsem našla v ově 3 a nejvíce mě zaujala ta, kde dělají thajské masáže. sice 790,- za 60 min :angry:
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš super albíčko.Pěkné věcičky a nejlepší je konec!Chůva,jo?!? :grinning: Co to je za pejsek?Máte ho doma v bytě,nebo venku?
Já mám doma našeho miláčka fenku irského teriera Trixinku.Je to jak naše první dítě.Tak jsem zvědavá,jak bude snášet,že už nebude na prvním místě.Že přibyde v rodině pidičlovíček.Ale děti má ráda.Je to otestováno na neteřích a synovci. :grinning:
13. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a tvoje lbíčko taky super.Ty už máš teda věcí pro mimíska. :slight_smile: Jsi šikulka :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: já jsem byla a zase půjdu teď si už koupím permici v centru k jedné moc šikovné paní. Těch thajek bych se bála,a by něco neudělaly špatně, něbo nějaký blbý tlak a pak to může ublížit miminku, ty těhulkovské se prováději trošku jinak, jsou místa, kde by těhulka neměla být masírována, ale nechci odrazovat.
A už se taky pěkně kulatíš :slight_smile:

Evi: švagrová darovala, takže já už koupím jen pár věciček více méně sobě pro radost :grinning: ještě mám něco slíbeno od jedné kamarádky :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka díky. to je kříženec středoasijského pasteveckého psa a bernského salašnického psa. on je taky jako moje dítě. pořád bych se s ním mazlila (on teda ne, jenom když má náladu) a taky jsem zvědavá jak bude reagovat na prcka. máme ho venku, ale naučil se potvora, že skočí na kliku a vecpe se dovnitř :grinning: hlavně když prší,mrzne. a strašně se bojí bouřek a ohňostrojů. na silvestra je celý den zalezlý doma, ani čurat nejde
katy oni tam dělají přímo masáže pro těhotné, takže by ublížit neměly. thajky mají jemné prstíky a pořádnou sílu. na normální thajskou bych jako těhule nešla, je to pěkný záhul
13. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi. zajdi a uvidíš, ale já osobně bych nešla, jinak ty thajky jsou i v centru ne jen v OV 3 a taky tam dělají těhu a možná mají i nějakou zvýhodněnou cenu teď.
A jak je starý pesan? Ty bys byla venku v mrazu, dešti? Je to chytrý pes! :slight_smile:
13. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co tady nového, já dneska byla na test na cukrovku
13. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no jen tak si povídáme. A dopadlo vše dobře? Jak dlouho ten test trvá?
13. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik a jak ten test probíhal??Kámoška nedávno taky byla a byla tam přes tři hodiny :unamused:
Katy,tak to je super,že tě tak podarovali.Já jsem něco málo taky dostala od kámošky a ségry a něco málo jsem si od nich odkoupila za pár kaček.Ale tolik toho teda nemám. :wink:
Aaaduš,pejsek je fakt krasavec.A jak tak píšeš,tak velice šikovný.Já mám našeho pejska přímo v bytě.i když mu manža udělal krásnou velkou dokonce zateplenou boudu. :sweat_smile: Má tam 5cm polystyren. :grinning: No,ale nějak jsme nakonec koupili domů i pelíšek,že tam bude když bude zima a pejsek tedy nakonec bydlí s námi. :grinning: :grinning: A je to s ní přesně jak píšeš ty.Taky se tulí,jen když má náladu ona.Je to holt paníčka.
Ted se chystáme ji připouštět.Už máme i pejska galana z Brna.Čekáme jen na hárání,takže u nás bude ne jen miminko,ale i jedno štěnátko si chceme nechat. :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ted jsem byla v Karviné (můj dr. posílá všechny do Karviné) a přišla jsem na 7 a vyzvedla si v laboratoři 2zkumavky na krev a s těma jsem šla na gynekologii na příjem kde mi sestřička vzala krev, zanesla jsem ji zpět do laborky a chvíli čekala na výsledky (podle výsledku ti bud dají nebo nedají vypít takovou hnusně sladkou vodu, je toho snad půl litru a musíš to vypít do 5minut) a pak jsem mohla jít kde jsem chtěla (v půl 8 jsem už byla venku a na krev jsem měla přijít v 9:30) jen mi říkala neběhat nebo cvičit, prostě ne moc fyzické námahy ale chodit můžeš :slight_smile: :slight_smile: no a o půl desáté jsem přišla na gyndu, sestřička mi hned vzala krev a já ji zanesla do laboratoře a mohla jsem jít domů, výsledky pošlou dr poštou :slight_smile: takže celkem rychlovka :slight_smile:, já si za ty 2hodky zašla do tesca

ale v těhotenství s Tomáškem jsem měla toho samého gyn. a to říkal at jdu tam kde chci rodit, takže jsem byla ve Vítkovicích, no a tam to bylo na dýl: ráno před 7 jsem tam přišla a už nás tam na cukrovku bylo přes 20 (bud těhulky nebo důchodci), jednomu po druhém vzali krev a až ji vzali všem tak ji zanesli do laborky a čekali jsme na výsledky zda vodu dostanem či ne, pak jsme ji vypili (půl litru sladké vody, jak v karviné dneska) a museli tam 2hodiny sedět, jen na Wc jsme mohli jít a seděli jsme tam 2hodiny, po těch 2hodinách zas vzali všem 20 nebo kolik nás tam bylo krev a mohli jsme jít domů, kdo to chtěl mohl si na výsledky počkat-byli za hodinu a jinak se to posílalo dr. poštou
13. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: a co máte za psa?

Smardik: no tak to se mám na co těšit a tu vodu ti dají pít, když ti v krvi objeví co?
13. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy sledují nějaké hodnoty, někdo už je má tak vysoké že je jasné že má cukrovku a není třeba to pít. Ale nechodí na to všechny těhule, záleží na dr.
13. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě dr. říkala, že v prosinci mě na to pošle.
13. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit, že na to chodí těhule od určitého věku (25?) nebo podle rizika. Takže se na to připravuju, že půjdu, ale bude to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka fakt záleží na dr. můj dr. posílá všechny těhule třeba i v 18, někdo zas posílá nad 25let a někdo jen ty kdo mají v rodině cukrovku
13. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy, tak je to tadyyyy: BUDEME MÍT CHLAPEČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bude se jmenovat Radek :slight_smile: Bylo to nádhernééé, mával ručičkama, hlavičkou, srdíčko bilo, dokonce otevřel pusinku a vyplázl jazyk a pak škytnul. A šuldu s pytlíkem jsme viděli úplně zřetelně. :slight_smile: Bohužel se asi styděl a nešlo to moc dobře vidět v 3D zobrazení , ale i tak máme DVD...doma jsme se nad tím ještě dlouho rozplývali a rozlýváme se dosud :slight_smile: Má malý nosánek, bradičku, i ta pusinka šla vidět. No super zážitek.
13. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Taky si myslím, že je to různé.

jaro: No teda, gratuluju!!!! :slight_smile: Já jsem to čula, že to bude kluk. A je nádherný, co? :dizzy_face:
13. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro,MOC MOC GRATULUJI K CHLAPEČKOVI!!!!!
Tak a už máte i jméno,jo?!To je paráda.Ale asi bude Radeček pěkně drzý,když už ted vyplazuje na rodiče jazyk. :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu na 4D v pondělí,tak pak taky poreferuju,jaké to bylo.....
Katy my máme fenku Irského teriera.Je to lovecké plemeno,které se velice dobře hodí i k dětem.Ale je u nás málo známé.Jsou to střední pejsci,rezaví a vypadají jak foxterieři-Dášenka.Akorát jsou rezaví. :slight_smile:
Mně o těch testech na cukrovku zatím dr. nic neříkala.Na kontrolu jdu na za dva týdny,tak uvidíme........
Smardik,myslím,že ta kámoška byla právě ve Vítkovicích.Tak ji nikam nepustili a musela tam ty dvě hodiny čekat.No potěš. :confounded:
13. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: přidáš pak fotky do alba? na nás taky na NT vyplázl jazýček :sweat_smile: já jsme zvědavá co nám řeknou, že čekáme, tedy pokud nebude stydlín a ukáže se ze všech stran :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro moc gratuluju :slight_smile:

evko jo ve Vítkovicích tam musíš sedět tak si vem knížku nebo časopis at ti to rychleji uteče
13. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy pesan bude mít na vánoce 5 roků a v dešti a mrazu bych teda venku nebyla ani za nic :grinning: a dneska nemrzne ani neprší a stejně je vevniř vychcánek jeden
já na test na cukrovku půjde na 100%,to mi říkala doktorka hned na 1. poradně. a to se dělá až kolem 29tt, já myslela,že dřív. dneska jsem se konečně objednala k zubaři, jdu 24.11.
jaro gratuluju k chlapečkovi, je to hezký pocit viď?
já jsem byla dnes provětrat peněženku, něco jsem zase nakoupila pro prcka. ale řeknu vám, tolik lidí bylo v shoppinu. a normálně už tam mají vánoční stromeček, je toto normální tak brzo?
13. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus test na cukrovku se dělá 24-28týden ale hlídání jsem měla až ted tak jsem šla tak pozdě, správně už jsem měla jít ale dřív

jojo u nás v hypce už taky mají stromeček, tesco to samé :slight_smile: a já už mám dárky skoro komplet :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik jo aha,no tak to mě čeká někdy v lednu. a dá se to vypít, není to moc sladké. abych se z toho nepozvracela
my jdeme dárky nakupovat v neděli a to tam bude ještě více lidí, když je teď po výplatách. ale naštěstí mám pro všechny dárky vymyšlené, teda kromě tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo vypít se dá, mě spíš dělalo problém to že je toho tak moc a musíš to vypít rychle a hlavně že předtím nesmíš jíst a pít :frowning2: to je největší problém. Já dárky objednávala na netu :slight_smile: nebo budu a v obchodě jen nějaké drobnosti když mi něco padne do oka
13. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj na lačno, tak to mi 100% blbě, mi se zvedá žaludek na lačno i s čaje. to jsou sadisti teda
13. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo na lačno, jak to nevydržíš můžeš hlt vody ale jinak nic a pak po tom odběru a vypití musíš být i ty 2hodiny na lačno, pak ti vezmou krev a teprve pak se můžeš najíst, takže doporučuju vzít si něco sebou at se můžeš najíst hned po tom odběru a nemusíš jít jídlo někde shánět
13. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pěkně, holou vodu teď nemůžu vůbec, je těžká do žaludku. to se mám na co těšit. ale jestli si to dobře pamatuju, tak by mi to měli dělat přímo u moji dr. v ordinaci a někde jsem četla, že u ní se toho nemusí vypít tolik. kéž by to byla pravda
13. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak já mám vánoční dárky asi tak dva. Oni mají všichni ještě před Vánocema narozeniny :sweat_smile:
A vánoční výzdobu už mají v hodně obchodech, i v Librexu už měli stromeček za výlohou.

Na ten cukrovkový test se má chodit kolem 25tt.
13. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel já na netu na ten test našla 24-28 ale dneska jsem 28+1 a dr. ví že jsem šla dneska a neříkal nic, prý v pohodě a přímo na testu taky neříkali že je pozdě
13. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však jo, kolem 25tt - to je širší rozmezí. To je stejně jak na NT, tam je taky rozmezí, kdy se to dá dělat a pár holek šlo taky skoro na poslední chvíli. Doktoři asi ví, dokdy se co dá dělat. Mně třeba teprve teď budou dělat základní vyšetření krve. Většina těhulek co je se mnou v Májovkách to má dávno za sebou a já jsem byla na odběrech teprve včera.
13. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek