• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smardik: no ho stříhal kluk, ke kterému chodím já, manža s malým dojeli později a V. viděl, že ten pán mě taky stříhá a fénuje a tak, takže možná proto se nebál...držel jak hrom. Měla jsem strach, že bude řvát, přesně jak píšeš, ale dobrý...hele jestli ti nechce k holiči, tak ho vem strojkem, stříhala jsem Vojtu 1,4cm a v pohodě...
23. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
artemiss: obávám se, že u nás bude sněžit nejpozději zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak tohle je ta zábrana, pokud máš kartu ikea family, tak je ještě sleva, teď koukám že to dokonce ještě víc slevnili, my za to dali litr za jedny vrátka....
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10191952
23. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@artemiss v opičárně.... :grinning: no buď budeš ohrazovat nebezpečné věci..nebo bude ohrádka.... :wink:

@ia. taky nendem, je tam kosa jako z nosa a tma tady v Porubě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a 10.12 jdu k Ondorvi :dizzy_face: kadeřník na Stodolní, budu taky čananá :grinning:
23. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. no ona má takovou úžasnou tchýni i úžasného manžela co je 6xtýdne na kartách apod. :frowning2:
s tím stříháním jsme taky zkoušeli že šel až po mě ale ne, prostě nechce. ted ho nechám tak na zimu ho vzít strojkem nechci a když tak po zimě,mě se do toho strojku ani moc nechce už to nebude můj malý chlapeček
23. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenek: taky chodím na Stodolní, resp. na Poděbradovou, k Michalovi Restelovi, je boží a není drahý....
no zasejc budeš z nás na mejdanu nejvíc šik, babo :sweat_smile: :slight_smile:
smardik: jj taky znám chlapy, co chodí každý večer na pokr, to je na rozvod, co z takového chlapa, že....a ze stříhání si nic nedělej, a zkus to zase třeba na jaře, až bude o cosi starší. Teď na zimu to nevadí, že má delší vlásky...
23. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. jo jen ty máš krátké vlasy tak to máš levnější..já co šla z těch vlasů po pás na to co mám teď, jsme cvakala 1200
23. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
FUUUJ se sněžením!!! Ještě nemám přezuto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci - opičárnu myslím tím takovou tu překážkovou dráhu, tuším, že se tomu na základce říkal opičí dráha :slight_smile:
Ia. dík za odkaz, řeším to s předstihem, stěhovat se budeme až na jaro.

Holky, vy se chodíte stříhat k chlapům??? Jaké to je?
Luci? Nechodíš náhodou do TRAGEDY? Tak stříhá taky Ondra :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
luci ty voe tak to je palba. Zlaté krátké vlasy :sweat_smile: já platím tak 570, a to mi dělá podbarvení černou, pár pramínků, a pak na celou hlavu melír, stříhání, foukání, žehlení....
23. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek však oni se budou rozvádět, mají stejně starou holčičku jako je Tomášek. ale tam je toho víc on se ani o malou nestará,peníze ji nedá, je furt na těch kartách nebo někde lítá po kámoších, je závislý na své mamince takže se budou rozvádět, jen namá kam jít ted hledá byt kam by mohla s malou odejít.
a s tím stříhaním to tak vidím ted to nechám a na jaře ho když tak vezmu tím strojkem

ach jo Tom mi řve jak hysterka neusnul mi v poledne ale je protivný,tře si oči tak jsem ho dala spát ale řve jak hysterka takže ani Honzík neusne a ten má jít spát ted v 15,vidím to tak že asi půjdu uspat oba dva ven
@artemiss jj tam tam :grinning:
@smardik a čemu netáhne on jako ? co ona s dítětem????ať táhne ke kámošům on tý no moje nervy já bych byla raz dva hotová :grinning:
23. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
artemiss: k zubaři a k holiči jedině k chlapovi :sweat_smile: :sweat_smile:
tak přezouvej, od středy má mrznout :fearful:
já dávám ve čt Vojtu ke tchánům, a budu šůrovat kuchyni a špajzku. Všechny poličky, hrníčky..to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dělám to jednou za rok, tak se tomu holt nevyhnu....
23. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. to bylo to první stříhání......ted mám levnější ale kolem litru se taky pohybuju...jde o to že kdybych šla já a ty k jednomu kadeřníkovi nechali si udělat obě třeba černého ježka, víc cvaknu já, jelikož jsme měla dlouhé vlasy a musel je šmikat na víckrát no.....
23. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. a ještě gyndař :grinning:
23. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik: hej ti chlapi někteří to je peklo...co s takovým, který nedává prachy, není doma, o děcko se nestará....to je akorát přítěž....řekni mi že to ty holky nevidí před svatbou.....
23. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek já tam chodím taky, ale ke Kamile :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
luci jj chápu. Ty jako gyndaře jsem chlapa měla a už jako ne...ty ženské těma zrcadlama vyšetřujou tak nějak jemnějc a já se před chlapama stydím :pensive: a navíc mi přijde, že tak nějak jim chybí ta empatie, když jsem byla teď na pohotovosti ve Vítkovicích, tak tam byl mladý dr, vrazil do mě ty zrcadla, ty jo takovou bolest jsem snad nezažila ani u porodu, a pak na UTZ..."hm, tak už tam skoro nic není, potratila jste to doma...". no tak jako moh to říct jinak že.....takže chlapa gyndaře už nee...
23. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek protože barák je jeho a maminky,mají ho napůl :frowning2:
23. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. oni se brali 3měsíce po seznámení a hned se začli snažit o dítě a on už byl takový od začátku ale ona si myslela že ho změní

u nás to bylo taky na rozvod chvíli ale už je to dobré :slight_smile: a snad už bude
23. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. tak ani ke gyndařovi ani k holiči chlapovi bych asi nešla...
Ale říká se, že chlapi mají větší cit, Je to asi názor od názoru :confounded: . Navíc nevím, jak by to nesl manža. Myslím teď gyndaře i holiče. Ale holiči bývají většinou 4% tak možná stříhají líp. nevím :confounded: . Já ve svém okolí nikoho 4% nemám, takže nevím.
23. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. já mám od 15 let jednoho a spokojenost u baby jsme byla na pohotovosti a trubka, takže je to kus od kusu :wink:
@artemiss to je ta co má miminko že holčičku?
@smardik no chudák holka teda...ale bila bych se jako lev....
23. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik: všude je něco a nikde to nekvete, navíc máte dvě malé děti, věřím že je to občas na rozvod, ale to je něco jiného, ale brát se po 3 měsících a od začátku vědět, že je něco špatně..nejhorší je, když si holka myslí, že chlapa změní...tak tohle jsem pochopila už v 18, že to nejde :sweat_smile: ale tak hlavně ať má tvá kamarádka brzo klid od něho....
23. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@artemiss no tak kdyby manža žárlil na gynekolga nebo holiče, asi si řeknu , že není normální s tou žárlivostí teda
23. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik neznám tvoji kamarádku, ale přijde mi divný brát se po 3měsících a hned usilovat o dítě. Byla mezi něma někdy láska nebo šlo o vypočítavost, ať už z jeho nebo její strany?
23. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám chlapa-gyndaře a spokojenost, mě se zas nechce jít k ženské

@ia. jo všude je něco ale u nás to byl vážný důvod,napíšu do IP nechci tady kde to může každý číst ale upřímně my jsme s manželem taky rychlíci,ne ve svatbě ale v pořízení dítěte, to mi připomíná že jsme zasklili výročí seznámení a chození :frowning2:
23. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. přesně tak...s chlapama je dycky kříž
23. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik my taky..ale tak trochu jinak :grinning:
23. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik nikde to není stoprocentní!!!
A jestli tady některá tvrdí, že se nikdy nepohádala s manžou, že ji nikdy nevytočil do běla a takové ty kecy, že má ideální manželství tak KECÁ!!!
23. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@artemiss nepovím protože nevím,já ji znám přesně od 25.10.2008 seznámili jsme se totiž v porodnici byli jsme spolu na pokoji takže nepovím. ale myslím že tam bylo hlavně to že ona někoho potřebovala-mamka od nich odešla když byla malá,tatka jí v té době ležel v nemocnici kde pomalu umíral tak někoho potřebovala a on byl po ruce-můj názor
@artemiss nemám ideální manželství, manžel mě někdy dokáže hezky vytočit ale já ho taky dokážu vytočit,je to vzájemné
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek