• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik hm...to je smutné :frowning2:
23. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik tak i já vytočím manžela, naopak i on mě a myslím, že je to normální, proto se přece muži a ženy tolik přitahujííí :grinning:
23. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@artemiss tak nějak to bude :grinning: :grinning: :grinning: a máš vzkaz

obě děti spí :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já osobně znám jen jeden pár, kde se fakt nehádaj...nechápu ale klape jim to..jako čerstvě zamilovaní, radost pohledět
23. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já asi neznám nikoho, třeba naši jsou spolu 30let a pořád se mají rádi a tatka přijde z práce a dá mamce pusu, donese ji kytku jen tak neboj i během dne jak je v práci napíše že ji má rád nebo zavolá žee mu schází ale občas se pohádají, nic strašného na rozvod to není ale občas se pohádají ale rádi se pořád mají :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik: to co jsi napsala o svých rodičích je hrozně krásné :dizzy_face: :dizzy_face: toho bych se jednou chtěla dožít....naši takhle teda nežijou ani náhodou :pensive: my s manžou si taky dáváme pusu když jdem spát nebo když přijde z práce, voláme si, občas donese kytku, myslím že žijeme hezky, ale taky se občas rafnem, ale nejsme hádací typy, spíš formou diskuze, takže taky fajn, ale připisuju to tomu, že jsme spolu teprve 8 rok, takže se to ještě může posrat. Zvlášť se obávám takových těch divokých let u chlapů dejmetomu kolem 40, kdy mají pocit, že oni mládnou a manželky stárnou :sweat_smile: tak uvidíme jak to přežijem....
23. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. radu no u nás..ted tak :grinning: já dřu jak barevná a není náladička na nějakéto chichi chi a cha cha...že....no...uvidíme
jsme zvědavá na ten pověstný 7mý rok
23. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
luci jj to se zlepší jak budete oba makat a gojgy ve školce :slight_smile:
23. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jj doufám, že natrefim dobrou školku, resp. zodpovědnou úču....uvidíme vybírat budu opravdu pečlivě
23. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
už máš nějakou v merku? u nás to jistí místní školka...ale reference dobré, tak uvidíme...
23. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jj mám tři mno uvidíme....budu hodně dávat na reference...okolí a tak, školkovné je skoro stejné to neřešim
23. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ty školkovné je sranda proti tomu, co Vojta všechno za den sní a projí :sweat_smile:
takže v dubnu tě čekají manévry :wink:
23. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
my už máme školku zajištěnou :slight_smile: dělá tam sousedka, reference jsem slyšela dobré, je to menší školička o 2třídách tak snad budem spokojeni, chci at do školky Tomík jde i když budu doma, at je mezi dětma. Teda vyzkoušíme to a uvidíme co on na to,jak to nepůjde nepůjde a bude s námi doma ale byla bych ráda kdyby aspon na ty 4hodiny chodil
23. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik: takže taky dáváš TOmíka do školky příští září? já chci taky...teda doufám že mi ho vemou ale je málo dětí, tak snad jo
23. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
historický okamžik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sára si sedla na nočník a vyčůralla se, už byla 3x.....přátelé uzamčené album :dizzy_face:
23. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. Tom je říjnový takže od listopadu-zatím mám psaný listopad takže v září bud zajdu potvrdit listopad nebo pak až leden, ještě nevím co se mi bude zdát lepší

@lucenek gratulujem k nočníku,šikulka :slight_smile:

23. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik u vás to tak dodržují, jo? mě řekli, že pokud budu čerpat MD až do konce, tak může nastoupit až den po svých narozeninách, pokud bych nastoupila do práce dřív, tak ho vezmou od 1.9...

@lucenek tý jo to je pecka :dizzy_face: :dizzy_face: luci jak jsi toho dosáhla? ukazovala jsi jí ho nebo jak??
23. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. no ne..jsme jsme jí to furt nabízeli, jak se šponovalal ařvala tak ne..ale už si i stáhla tepláčky a čůrala a čůrala...prostě je to tady :wink: sice nedoplínkujem raz dva....ale i tak super pocit :dizzy_face:
23. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
luci tak to je supr :dizzy_face: my se taky furt ptáme, jestli se mu chce čůrat a prostě NE. Ale věřím že se to zlomí jako u vás :dizzy_face:
23. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. já jsem se ti ani neptala jestli by mohl nastoupit už 26 když má 25.narozky tak možná jo, ona se ptala kdy má 3 já řekla že v říjnu tak že od listopadu nebo od ledna záleží to na mě, já jsem doma s Honzíkem takže to tak neřeším a jsem ráda že jsem školku sehnala, bylo to tak tak byli poslední 3místa, tady u nás školka před barákem beznadějně plná a to ještě nebyli ani zápisy, další školka taky že jak jsem doma s Honzíkem nemám šanci. a to u nás v Orlové školek dost
23. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. týbrďo to víš , že zlomí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsme ji pobízela co půl hodiny...a pak sama sedim tady kdákám jako a najednou v 17:15h slyším ten zvuk... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. jak jste na tom s nočníkem vy
23. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik my blbě, jednu dobu to vypadalo nadějně, hrozně ho to bavilo, teď se pořád ptáme ale nechce, takže jsme na bodu nula... :unamused:
23. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
radu hele já si nemyslím, že by sára úspěsně pokračovala i zítra ...ale je fakt že ona vše pozdě, tak prostě čekat než dítko samo dozraje
23. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. tak my ještě "líp" jedině do plíny,nočník ne a ani si nesedne. když se zeptám kde se dělá ee ví že na nočník a jak se zeptam jestli má ee v kalhotách tak řekne jestli jo nebo ne a pokud jo stahuje si punčocháče,tepláky ale na nočníku nebude, máme i to prkýnko a taky ne
23. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, teda vy jste žabařky - já byla dneska venku 2,5 hodiny :grinning: :wink: :slight_smile:

Ad manželství - my jsme spolu 8 let, 3 manželé a ideální to rozhodně není. Je to normální, asi jako všude. Teď je to náročné, co jsme sami a narodil se malý, ale zvládáme to, i když se často rafnem, protože já jak jsem nevyspalá a unavená, tak mě vytočí každá blbost a všechno beru jako provokaci (třeba když mi manžel večer řekne, že je hrozně unavený, protože v práci neměli co dělat :sweat_smile: ). Ale my se vyloženě nehádáme, spíš já se urazím, pak spolu nemluvíme, pak se nám to rozleží, proberem to a je zas dobře. Jsme paka, no, manžel je štír a já rak :sweat_smile:
23. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jsi dobrá my vůbec,chytla mě dneska nějaká lenora a fakt se mi nechtělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
po delší době ahojky :slight_smile: chtěla jsem se jenom zeptat, jestli některá nejdete dneska na ten bazárek do Bavlnky :wink: že kdybychom se potkaly, tak ať se poznáme :slight_smile:
24. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankabry mám to v kalendáři, ale radši nejdu. Momentálně asi nic nepotřebujem a jak se znám, když už bych tam byla, utratila bych majlant :sweat_smile: Musela bych vzít s sebou malého. Až budu potřebovat větší oblečení počkám na ten bazar v kulturáku. Doufám, že je to i přes zimu
@smardik ? Ještě jsem tam nebyla.
24. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemáte prosím na prodej vstupenky na koncert Jarka Nohavice? Koncerty by měly být příští týden v pátek a v sobotu. Kdyby jste některá z vás měla navíc, koupila bych je, děkuji :slight_smile:
24. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek