• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ahoj holky já mám dost, byla jsem s oběma v Ostravě a riskla jsem to jen s kočárkem pro jednoho takže Tom chodil ale dobrý zvládli jsme to, máme pláštěnku na kočár tak zima fakt může začít, dárek pro manžela-termohrnek z DM za 70 bodů a pak jsme byli v mekáči Tom si potřeboval už odpočnout a já je přebalit a tam vím že můžu obojí :slight_smile: ale zmohlo mě to, je nti dva jsou až moc svěží

@andelka jo v kulturáku je ten bazar i přes zimu, ted bude 4.12 a pak v lednu ale bacha od ledna se stěhují do Hrabové nebo Hrabůvky ted si nejsem jistá musela bych se kuknout na FB
24. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kopíruju z FB ten avizo mimibazar:
Předběžné termíny AVÍZO MINIBAZAR rok 2011
V nových prostorech – KD K-Trio, Ostrava-Hrabůvka
22.01.
19.02.
19.03.
16.04.
21.05.
18.06.
27.08.
17.09.
22.10.
19.11.
10.12.
24. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik díky, jsi zlatá. Já půjdu kdyžtajk v lednu nebo únoru, to už asi budem něco potřebovat.
Zvládli jste to skvěle teda :slight_smile:
24. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já chodím pokaždé - no teda od té doby co o tom vím takže jsem byla 3x a vždycky jsem něco koupila, nakupuju průběžně a ne pak najednou když to mají malé, už mám nějaké věci i na léto :slight_smile:
24. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no já to ještě neumím tak odhadnout víš. A myslím, že tak na dva měsíce jsme vybavení docela. Pak budu kupovat na konec zimy a jaro, léto už bych taky mohla trefit.
24. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka v tom problém nemá ted nosí 80 tak jak to chci na ted beru 80 a na příští rok 86 :slight_smile: :slight_smile: jak netrefím prodám no problem :slight_smile: :slight_smile: nebaví mě pak honem honem někde lítat nebo hledat že něco potřebujem, tak něco potřebuju tak šáhnu do boxu pod postel,vytáhnu a je to :slight_smile: :slight_smile: mám tam ještě pár věcí co jsem kukovala s Tomem do kterých ještě Tom nedorostl
24. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Všechno nejlepší k svátku přeji :dizzy_face:
Tak Kateřina na blátě asi nebude, toš sory za vánoce :grinning:
25. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 přidaváme se ke gratuluci, všechno nejlepší k svátku přejeme, hlavně hodně zdraví a štěstí :slight_smile:

holky už mám doma zubáčka, dneska jsem Honzíkovi objevila 2zoubky dole :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel zapomněl na můj svátek - ale přišel domů dříve a to byl největší dárek :slight_smile: chtěl ještě skočit do obchodu - ale já jsem ho zadržela, ať nikam nechodí a je s náma. Tak jsme uvařili jídlo, hráli si s malým - paráda. Přišel už v 16h, normálně až kolem 17.30 :slight_smile: Škoda že nemám svátek každej den :sweat_smile:

@smardik jé, gratulujem - kdo dostane na šaty? Kdo našel? Ty?
25. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě už se včera zdálo že tam má zub ale nenechal mě at se podívám ani šáhnout tak jsem to nechala tak a dneska nechal tatínka ohmatat své dva zoubky takže tak nějak oba jsme na to přišli :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 @andelka Taky přeju všechno nejlepší k jmeninám :slight_smile:
@smardik gratulace k objeveným zoubkům :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to si zasloužíte něco nového na sebe oba dva :wink:

@jaro2008 dík :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka asi jo ale smůla potřebují ti dva :slight_smile: takže nic a ted je to zbytečné když dostanem za měsíc :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřeším jsem ráda že má zoubky a celkem v klidu, na sebe ted nic nepotřebuju koupila jsem si rifle-jedny ted,druhé babička pod stromeček a chci ještě mikinu, necháme to na vánoce :slight_smile: ted chci pro Honzíčka bundičku a tepláčky, máme jich nějak málo a Tomíkovi nějaké pyžamka :slight_smile:
25. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jasně, my taky od září necháváme na vánoce :slight_smile: a je super, že prořezání nebyl hukot. Danymu se ještě nic neklube, tak nás to teprve čeká. :confused:
25. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám už se asi zoubky začínají tlačit, malý je více ubrečený, do pusy cpe pořád prsty a nejlépe i s pěstí. Když mu nabídnu prst, tak ho kouše. Hladový se mi nezdá, jedině že by si začal vymýšlet a chtěl se chovat. Když ho vezmu je klid, kdyby mu lezly zuby tak by řval pořád ne?
26. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@jaro2008 holky moc děkuji za přání a druhé Kačce taky gratuluji :slight_smile:
26. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Nikde nikdo??!! :confused:
Chtěla jsem se zeptat...jdete s prckama ven, když je tam taková kosa? Nevím, co mám malému obléct...mám v hlubokém kočárku fusak s beránkem...navrchu je šusťák...taková ta stará klasika a deku...co mu mám obléct??? Posledně jsem ho asi moc navlíkla a zpotil se mi :frowning2: Nikdy nevím...aby to nebylo málo, když leží, aby neprochladl, ale aby se zase neupekl...
28. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 My asi půjdem, jinak by zas nespal - včera jsem ho teda uspala v kočárku u tchánovců na chodbě a dala spát do chladného pokoje, ale domů si kočár vzít nemůžu. Já mám fusak Emitex, do toho mu dávám punčošky, tepláčky nebo dupačky, body s krátkým rukávem, na to teplejší triko, svetřík a bundu s kapucí, pod to tenkou čepku. Nebo dávám punčošky, body s dlouhým, flísový overal a bundu až na to. Nahoře má prostě víc vrstev, protože tak vysoko fusak nesahá a jak někdy šermuje rukama, tak je má vlastně venku. No ale ještě jsem tu správnou kombinaci neutrefila, vždycky to x krát promýšlím, než vyrazíme.
28. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 my ven chodíme před chvíli jsme přišli z venku, nějak extra zima není-nemrzne moc takže chodíme a tak do těch - 10chodit budeme :slight_smile: třeba jen na hodku ale budem. My chodíme už před 9 Honzík tak spí. malý má oblečené to co doma-punčocháče a body, na tom tričko a mám teplejší mikinu-takovu podšitou a šup do fusaku a na to nánožník a je krásně teplý-to jak spí, když vím že nebude spinkat a dám ho do sedu tak dávám na body tričko a na tom zimní bundu.

@andelka ono záleží jaký máš fusak, náš fakt šahá až nahoru že mu nic nečouhá jen hlava a občas ruka jak ji vytáhn
28. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt že kluci mají studený odchov, nějak je nepřevlíkám,ven chodíme skoro pořád, at se otužují chlapci, topení doma mám ted zaplé na minimum, v noci vůbec
28. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo deku nedávám ani při 7, fusak je fakt dost teplý akorát jak je -7 dám třeba mikinu a tu zimní bundu nebo kombinézu
28. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no, budu ho muset zasunout níž do toho fusaku, protože jinak mu koukají ruce a část hrudníku. Jezdíme s ním týden, tak to ještě nemám vymakané. Deku už nedávám.
Já s tím oblékáním dost bojuju. Dneska se mi furt budil, tak kolem 3h jsem si říkala, jestli mu není zima, měl chladnější ruce, tak jsem ho ještě dooblíkla, no fakt nevím. Netopím moc. A v čem ti kluci spí doma? Dany mívá overal, bavlněný spací pytel a takovou tenší deku - spí u mě v posteli, klasické povlečení, peřinu nemáme.
28. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka fakt tu vyzkoušej ho zasunout co nejvíc, Honzulovi fakt čouhá jen hlava, dneska jsem ho zastrčila tak že jsem mu bradu ani neviděla ale nevadilo mu to, mu čouhaj občas jen ručička-dlan jak je vzhůru a vytáhne ruce,jak spí má je zastrčnené a teplé takže ještě ani rukavice jsem mu nedala ale nosím je sebou. kde nejde zasunout dítě podle mě je ten beránkový fusak co jsme měli my jako děti, mám ho u našich a mohla jsem si ho vzít ale nechtěla jsem ho kvůli tomu,využívám ho jen jak jsme u našich-jednou za týdne nebo 14dní to v něm zvládnem ale jak jsem tam byla na 14dní tahala jsem fusak z domu. to oblikaní vymakáš, každému vyhovuje něco jiného já malému zkušila dát mikinu a kombinézu a řval mi jak hysterka a byl celý zpocený,je třeba na to přijít. ale i Tom byl takový a oproti jiným dětem toho měl na sobě mín, i ted nenosí mikinu ale má bodyčko,tričko a bundu a není studený,nestěžuje si, jak jsem mu dala mikinu byl celý spocený-a to tenkou,ne hrubou. jinak v noci spí TOm v bodyčku,punčocháčkách a tričku s krátkým rukávem a teplé ponožky, v pytli být nechce a peřinu,deku má na sobě asi minutu hned to skope a Honzík má body,overal,tenké ponožky a přikrytý peřinou
28. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Honzíček se dopoledne sám posadil a před chvíli i sám postavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikulka můj, ted jsem ho dala spát a pak musí dát manžel postýlku úplně dolů raději
28. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik téda, tak to jste měli dneska úspěšný den :slight_smile:
No, dneska jsem mu zas dala body s krátkým, teplejší triko s dlouhým (to má na sobě doma + ponožky a tepláčky), svetřík, termopunčošky a to celé jsem zabalila do takového jakoby flísového overalu - kombinézky. Do fusaku jsem ho dala úplně dolů, tak už mu čouhaly jen ramena a hlava, ruce jsem mu zastrčila taky dolů - no ale mám ten Emitex zmenšený, bez toho prodloužení, protože jinak by se mi nevlezl do kočárku. Tak doufám, že přes zimu malej moc neporoste :sweat_smile:
28. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dneska měl Honzulka úspěšný den, postavit se postavil zas ale sednout už ne, to asi není taková sranda, to stání je to se drží jednou rukou a druhou nevytáhne z pusy, prostě andílek. Vidíš třeba už jste přišli na to pravé oblečení, já naštěstí s délkou fusaku problém neměla vložná taška je dost dlouhá a ten v tom novém je taky na délku místa dost je už to sporták tak se tam vleze no a do phila fusak nedávám-zatím jsem nedala, stačila zavinovačka a deka
28. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @smardik díky za odpovědi...taky jsme byli nakonec venku, ale jen hodinu, pak už mně byla zima...mrzla mi pusa, ale malý spal a byl v pohodě, už jsem ho tolik neoblíkla do toho fusaku, tak se nezpotil a asi mu bylo dobře...:slight_smile:
Radeček spí v bavlněném overalu s dlouhým rukávem a je přikrytý peřinkou, ale teď se naučil spát na boku a jak se tam převaluje, tak se taky často odkope...

@smardik šikulka Honzík :slight_smile:

U nás se už taky stojí - s oporou...zkoušel to se přitahovat do kleku a dneska se sám přitáhl v postýlce až do úplného stoje. Musíme snížit postýlku úplně dolů. Ale sedět ještě pořád neumí...i když jak leze, tak si dává někdy zadeček na stranu, jak se zastaví...tak možná už brzo...
28. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dany právě spí v pytli, protože jinak by byl taky odkopaný, jak ho znám :sweat_smile:
Já jsem dneska vyslala ven babičku a dělala jsem adventní věnce :slight_smile: spalo se mu krásně.
Teda ty vaše děti jsou šikovné :slight_smile: My teda se ještě ani neválíme, ale to přijde, dřív nebo později se všechno naučí. Aspoň nebudu třeba muset tak hlídat stromeček :grinning:
28. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek