• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Jo a náš skříteček :dizzy_face:
28. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mi Tom pytel nechtěl a Honzík vlastně ani nevím dost dlouho měl zavinovačku a pořád jí má dobrou ale už se mu v ní nelíbí a ted má peřinu a pod tou vydrží-máme teda 2 a to jednu po mě ale tu nechtěl je těžší a pak jsem koupila novou v sambaby a ta je krásně lehoučká a tu chce, bez své peřiny neusne i když ho dám přes den spát do Tomáškovy postýlky nebo si ho vezmu třeba ráno k nám do postele musí mít svoji peřinu jinak neusne a je nesvůj

mi dělala adventní věnec kamarádka
28. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no já se i bojím, aby se nezakutal pod peřinu, on si všechno přetahuje přes hlavu :unamused:
28. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 no já jsem na zimu celkem vybavená-nosím bundu co mám na lyže, pod to takovou flees mikinu,rukavice, čepici, zimní boty tak se to celkem dá
28. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka podle mě se nezakutá,oni mají pud sebezáchovy
28. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na ven já oblíkám - zimní punčocháče, hrubé podkolenky, boty s kožíškem, košilku, rolák, svetr, bundu, čepici, rukavice a ještě mám na rukojeti kočárku rukávník nepromokavý :sweat_smile:

@smardik no, můj asi ne, už jsem ho párkrát našla zavaleného polštářem a dekou :sweat_smile:
28. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ještě teda punčocháče nedala ale asi už je vytáhnu byla mi dneska zima, jinak rifle, košilka,tričko s krátkým a na to tričko s dlouhý, teplá mikna, bunda, čepice a rukavice. o tom rukávníku na kočár uvažuju ale nevím, jak mám víc kočáru potřebovala bych jich víc, furt to střídat by bylo na houby :frowning2: ale asi se na to vyprdnu,rukavice stačí. když Tom to zvládá bez rukavic tak mi budou rukavice stačit, Tom si rukavice prostě nedá, ne a ne ale on byl takový i loni, to si je dal až tak jak bylo třeba - 5 a on měl ruce úplně červené, to si je dát nechal ale dřív ne a ted to asi bude to samé
28. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je ale umanuté děcko, bez rukavic v takové zimě. Ale můj m je stejný, ten nenosí ani rolák, ani šálu, ani čepku, rukavice jen v -20. :sweat_smile:
Já jsem si dřív myslela, že ten rukávník je zbytečnost, ale je to super - hlavně když třeba prší, mrholí, tak nemáš mokré rukavice a je ti teplo. A nemusím nosit ty úplně hrubé rukavice, stačí tenší, je to příjemnější. A za ty prachy. Stál 185Kč, ale viděla jsem od Teutonie za 865, tak to je mazec rozdíl. :confused:
29. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo on je umanutý, prostě si rukavice nedá ani dneska si je nedal a to sněží a sněží,zima je,on asi 3x sletěl do sněhu tak mu určitě musela být zima ale nenechá si je dát,nechce a jak je přes řev navleču řve tak dlouho dokud je nesundám já nebo on. mě zatím stačí ty rukavice, kupovat 3rukavníky se mi nechce a přendávat to taky ne tak asi ne ale možná řeknu na vánoce. kde jsi ho kupovala za tak dobrou cenu?
29. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj vidím nerukavičníky..my jsme na tom stejně, dneska ruky červené ale musela dělat buláka :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak u nás, ruce celé červené ale rukavice prostě ne-tenké ne,hrubší ne,hrubé ne, palčáky ne, takové ty bílé konecké jen ve větším ne,prstové ne prostě žádné ne a ne
29. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek koukám že k vám taky letí fusak tchibo, k nám taky snad budu spokojená :slight_smile:, za ty prachy tam nešel nechat
29. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik právě :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu mi psali že odesílají tak by mohl snad brzo přijít
29. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mě se zpracovává...tak uvidíme to jde přes tu gls že? Smardi optej se až ti to dovezou, jak dlouho to u nich (myslím GLS) může být na skladě...asi budem pryč, tak ať se můžu domluvit
29. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo myslím že přes GLS, ok jak dojedou zeptám se. já počítám že tak ve středu by mohli dorazit

zrovna se koukám na boby nebo sánky pod stromeček,hrůza kolik jich je. ale 2000 za to fakt nedám
29. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik já mám ty boby s pásama a zádama vysokýma, ale vypadá to že je nebudem potřebovat a kouíme větší
jj optej se na max dobu uložení než to pošlou zpět do tchiba
29. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky

chci se zeptat jestli se můžu přidat? Vím že jste tady zajeté :slight_smile: ale ted jsem náhodou narazila na váši diskuzi :slight_smile: tak jestli vezmete nového člena mezi sebe?
29. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a máš je odzkoušené jaké jsou? o těch právě uvažuju kvůli Honzíčka že bych mohla i ho svést ale nevím, je jich hromada :frowning2:, našla jsem jedny co mi připomínají formuli,kamarádka má vybrané tyhle ale 1700 za blbé boby nedám
29. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie klidně se přidej, každý nový člen je vítán
29. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ti je ukážu mám ty vysoké
29. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ahoj,jasně že se můžeš přidat. mě holky taky vzali meze sebe i když ani nebydlím v Ostravě
@lucenek tyhle ???
29. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty jsem taky koukala a uvažuju o nich
29. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc :dizzy_face: ted jdeme s malou bobova, večer se Vám představím aby jste měli přehled : :grinning: .
29. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nové cca 700 :frowning2:
29. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie kamže to jdete ??
29. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek na netu jsem je našla kolem 500
29. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek bobovat :slight_smile: , malé se to děsně líbí směje se u toho :grinning:
29. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek