• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
29. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jj tak jsme je taky kupovala ale v obchodech 700
29. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
síla ty ceny,chci bobyyyyyyyyy a hned tedddd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik kupovala jsem ho ve Woku, je od Emitexu a fakt super. A hodí se mi perfektně ke kočárku, je to stejný design jako fusak - tak to mám všechno sladěné :slight_smile:
29. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ahojky, to je super - nová tvář - zajímavější diskuze :dizzy_face:
29. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka kuknu po něm,třeba ho budou mít i ve dvojčátkách tam emitexové věci maji, ale když jsme u toho kde je ten Wok?
29. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik na hlavní třídě tady v Porubě asi si tam o výplatě skáknu :wink:
29. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do Poruby stejně budu muset, nemám mast na prdel pro kluky, došli jen je to na houby kdy, tahat s oběma se mi tam nechce a nemám je kam dát :frowning2:
29. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máme boby, jsem volala mamce a našli ještě po mě tak je zítra dovezou a jak se budou líbit dostane na vánoce nějaké pořádné
29. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo jo, u Alšáku (teď nevím jestli pod nebo nad), po levé straně (když jdeš odspoda). Jmenuje se to Woko a stránky jsou
http://www.kojeneckezbozi-woko.cz/index.php?clanek=hlavni
Dodnes nechápu, jak se jim může vejít tolik rozličných věcí na tak malý prostor :sweat_smile: Viděla jsem tam ty chrániče na kolena od Farlinu, též dobrá vychytávka, aspoň to tak vypadá. Potřebovala bych pro prcka ty držáky ponožek Sock ons, neviděly jste to někde v obchodě? Abych to nemusela objednávat a platit k tomu poštovné.
29. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik super my jdem zítra na kopec se segrou
29. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte že to samé budou mít v hrabůvce, koukám že mají i tam prodejnu a to je pro mě lepší, tam bych mohla v pátek zajít to budu u našich :slight_smile:, chránice na kolena nemám a nebudu kupovat, ani přilbu ne at se snaží i tak,troška odřených kolen nevadí a držák ponožek nevím, nikde jsem neviděla ale ani se po tom nekoukám, jedině najít někoho s osobním odběrem

@lucenek my máme kopec tady kousek od baráku, vidím z okna na lesopark a je tu hezký kopec, to bude jízda :grinning: :grinning: :grinning: akorát budu muset dobře řídit at neskončíme v říčce či co to tu teče,taková mini ale voda tam je a bude ted dost ledová
29. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ty chrániče jsou super i ty držáky, sára si to věčně alef urt sundávala...to bylo nerviček :grinning:
29. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek my chrániče ani nic ani nezavedli, znám ho by si to sundával a přijde mi to zbytečné, musí se snažit i tak :slight_smile:
29. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik sára lozila dlouho....začala v roce a 4dneech a do cca 20m lozila po 4 ty tepláčky kalhoty...prodřené....u nás by se šiklo půl roku lezla...takže si dovedeš představit ty věci
29. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Tom nelezl,skákal jak žabáček a kolena jsme prodřené měli takže jsem nakoupila tepláčky za 10,20 kč a bylo to :slight_smile:
29. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale furt v teplákách nejde být , kor když někam jdeš
29. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo to jo ale venku byl v kočáru tak to nevadilo, na návštěvu jsem taky balila do batohu tepláky
29. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadruhé prtě si to určitě koupim
29. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no právě, to jsou chrániče oblečení, ne podřených kolen :slight_smile: takže podle mě bezva. Ty držáky bych chtěla aspoň zkusit, ono mu to klouže z nožek i když si za ně netahá a štve mě to. Tys to všechno kupovala přes net?
29. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jsem se dočetla, že jsou ty držáky dost malé :frowning2: Že už mimčům kolem 4 měsíců je to malé.
29. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no dost věcí většinu jo, ale hadýrky a tak jsem si je ošahala a kupovalal osobně..jinak postýlku povlečko plíny prostě téměř vše jo
29. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já taky objednávám skoro vše přes net,v obchodě strašně málo, víceméně v obchodě klukům kupuju plíny,UM a tím jsme skončili, většinou objednávám z netu, obchod leda tak sekáč občas ale ted co mám Honzíka už ani to moc ne
29. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi došly poslední dárky pro kluky a už neobjednávám nic, i když mám ještě zálusk na jedno auto pro Toma ale třeba odolám :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky objednávám přes net, ne moc, ale jo. Jen většinou větší věci, nějaké látkovky,nebo z MMB - hračky, oblečky..jedny držáčky se mi moc nechcou. Naposled jsem objednávala tu židličku.
Jinak dneska jsme byli v Ikei, koupila jsem ty plastové tvořítka na led - konečně měli kytky :grinning: , látkovou knížku, ještě mám odtamtud látkové kostky...a už myslím je dárků pro malého dost. Ještě se mi líbí ta knížka - kostka od Lamaze.
29. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oba spinkají, jen Honzíček má teplotku po očkování

@andelka jo jen jednu věc se nevyplatí objednávat kvůli poštovného, já většinou objednávám u jedné paní víc věcí at se mi vyplatí poštovné, dneska mi došli 3balíčky :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jsou věci které koupim i pojednom třeba ten Lovi 360 hrneček alá sklenice..... :wink:
29. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jasný občas se taky stane že koupím jednu věc ale to je spíš vyjímka a třeba že to fakt strašně chci nebo je to dost dobrá cena ale většinou se snažím aby toho bylo víc. jaký je ten lovi hrneček? koukala jsem na něj v mateřském centru a padl mi do oka ale nevím, Tom bud pije z normální kojenecké lahve s dudlíkem-MAM, jiné odmítá nebo už zvládá normální skleničku-ale tam fakt musí mít na dně a jen jeden hlt, jak má víc slije se celý
29. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik právě Sára nemusí mít ten hlt a zvládá už normálně,je bomba fakt super věc.....ty čudle máme jen na spaní jinak tuto beru s sebou, gojyg tomu říká velké bumbu :grinning:
29. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek u nás zatím jen ten hlt ale trénujem pilně každý den, jaká je normální cena za něj, někde jsem koukala a stál 265myslím
29. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek