• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik jj tak nějak jsme kupovala i já
29. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mu ho asi vezmu třeba se mu bude líbit,lepší než at furt pije z flašky. a ještě chci nějaký příbor-hlavně teda vidličku a lžičku, s plastové už moc nechce jíst, chce kovové jak máme my tak mu musím nějaké dětské menší koupit :slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tomee tipee plast držadlo ergonomické a samotný nástroj kovový... :wink: akorát lžička je plytká spíš na br.kaši na polívku to není , my máme z woka melanimové dvě velikosti a v poho
29. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na ty jsem koukala a padly mi do oka, tyhle a asi je vezmu, bude rád :slight_smile: :slight_smile: už jeto přece velký chlap. jinak máme pokrok dneska si sám od sebe sednul na nočník,sice se nevyčůral ale sednul si tam sám od sebe nahatý a to je co říct .-)
29. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic já se loučím a jdu do postele,dobrou noc
29. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jj tyhle mám
jinak sára chcandí o sto šest jen kakání nejde pustila to až dnes po 4 dnech a ve vaně.... takové tvrdé, podle mě to zadržuje ani plínku nechtěla na kakání....tak najedem zítra na lactulosku
29. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik mě dnes písli že fusak už cestuje ke mě jak jsi na tom ty?
1. pro 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mě psali už v sobotu že ho posílají a dneska mě čekal ve schránce lístek že tu GSL byla a nezastihli mě-doma jsem nebyla to je fakt ale telefon na mě měli a nikdo nevolal, tak jsem volala zpátky a znovu doručení zítra mezi 10-12 tak uvidím

prosím tě ty jsi znalkyně, do kdy tak chodit s klukama ven? myslím do kolika stupnů, vím že jak se Honzík narodil a byli jsme poprvé u d. říkal klidně do -7 nebo -8 můžem pokud nefouká vítr, ted už jsou větší tak by možná mohli i do trošku víc ale do kolika tak chodit at jim neublížím? oblečeni jsou pořádně, tvářičky namazané krémem do zimy, ani jeden není studený,oba hezky teplí i když je tak jak dnes
1. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik s mimčem do půl roku bych osobně nešla kdybyb bylo víc jak minus 5
tak do minus 10 bych šla s oběma.....
zase vloni když byl sníh šli jsme bobovat a to bylo minus 15 ale jen na 30 minut i s cestou....
tož písni mi zítra pak ju?
1. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já chodila i s Honzulou do těch - 8 a dobrý, dr. říkal že můžem pokud nefučí ledový vítr, v tom případě nechodit ven ani když je - 2 třeba že to je horší než - 10 a věřím mu :slight_smile:, asi fakt bude chodit za každého počasí i při těch - 12 ale jen na kratší tobu třeba těch 30minut. jo zítra napíšu jak jsem dopadla ale naštval mě ten chlap, prý jsem vám volala ale já žádný zmeškaný hovor nemám
1. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik oni to vysvětlujou jako losangelský a londýnský typ smogu tyhle ty mrazy když je sychravo a minus 2 nebo slunečno a minus 10
1. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no to mi říkal můj dr. že je pro malého lepší jít ven třeba při -8 když nefouká vítr ale horší pro něj je jen -2 a ledový vítr takže jsem se tím řídila loni a budu i ted takže už ven nejdem venku se nějak rozfoukalo a Tom stejně ještě spí, stačí že jsme byli venku dopoledne 2 hodky :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my necelou hodinu zčalo chumelit a ledovej vítr se nedalo, stejně mě čeká noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já se přiznám že tak dlouho byl jen Honzík - šli jsme ven do mateřského centra ale Honzík usnul tak jsem ho nechala venku o okna ale byl otočený tak aby na něj nefoukalo a měl na kočárku pláštěnku, takže on 2hodiny a my s Tomem necelou hodinu ale nechumelilo, to začla až ted kolem 14hodin a chumelí pořád
1. pro 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme venku viděla dvě maminy jednu s golfáčem adruhou s hl. korbou bez pláštěny fakt to píchalo do xichtíku, chudáci děti
1. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska nebyli. Asi si na pár dní vezmu kočár domů :sweat_smile: Uvidím podle předpovědi.
1. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak tak bych fakt nejela, já právě jela minulý týden s oběma do Ostravy jen kvůli pláštěnky at ji mám až začne sněžit,oba byli pořádně zababuchani,na kočárku pláštěnka a dobrý
1. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak fusak nemám a asi nebudu mít protože v GLS mají neschopného řidiče-byli tu v tu středu, byli jsme venku čekala jsem na telefon že přijedou a nic,jen ve schránce lístek že tu byli tak jsem odpoledne přímo mluvila z řidičem a on že přijede ve čtvrtek mezi 10-12, já sedím včera celý den doma,furt vyhlížím z okna a nikdo nepřijel,nikdo nevolal, ve schránce lístek není a ted se koukám na stránky GLS a tam je že jsem byla nezastižena a že balík posílají zpět odesílateli takže asi nebude, budu tam v 7 volat tak uvidím co vyřídím ale už tomu nevěřím že by byl
3. pro 2010 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takfusak fakt nebude už ho poslali zpět-2neúspěšné pokusy o doručení a posílají zpět-takže včera odeslali,ani není možné si pro něj k nim dojet je pryč. a ptala jsem se proč nevolali předem,že jsem o to řidiče prosila a prý nemají v podmínkách předem volat takže jdu shánět jiný fusak-zítra koupím přímo v obchodě
3. pro 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik teda tak to je sprostý ale - když řeknou a oni nepřijedou. Tolik nervů a nakonec musíš koupit jiný a znova ho shánět :frowning2:
3. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka už mě naštvalí přešlo, já ho chtěla že je za super cenu a na tu jednu zimu že bude stačit ale bohužel, prostě koupím jiný a dražší ale nedá se nic dělat
3. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna sloužím rychlou venku maras a ti lidi nepoučitelní no jo no
to je na pytel toto hazlík bych si stěžovala...mě došel mail, ale zatím žádný telefon nebo něco
3. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mám v plánu si stěžovat. mi taky nedošel emeil s číslem balíku nebo tak něco abych věděla že dojede, nikdo nevolal,žádný emeil a prostě dojeli a my doma nebyli tak ho nechali ve schránce a tím pádem jedno doručení v prdeli
3. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahoj...dáváš Danymu už kaše? Pomohly mu se spaním v noci? Radek se mi furt v noci budí, i když mu už od pondělka dávám kaši :frowning2: Máš moc hezké fotky!!! :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 děkujem :slight_smile:
dávala jsem mu rýžovou nebo kukuřičnou kaši 6 dní a výsledek žádný co do lepšího spaní, akorát ho bolelo bříško. spíš bylo usínání ještě horší. Takže jsem je vysadila. A chci zkusit dávat ovocné svačinky, spíš než něco navečer. I když jsem mu ji nedávala vyloženě před spaním, ale k večeru, po 17h, pak v 19h koupeme a v 19.30 kojím vyloženě před spaním. Protože už vím jak by vypadal při krmení po koupání, to už je v pyžamku a ví, že se bude kojit a spát (no, měl by vědět, někdy to nevyjde :sweat_smile: ) Takže mu spíš budu dávat ovocnou svačinku a ty kaše nechám na později, třeba jako dopolední svačinku nebo snídani, ale to až za dýl.
3. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 u nás taky kaše na spaní nepomohli
3. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já jsem zkusila Nutrilon od 6.měsíce-vícezrnná...břicho ho myslím nebolí, dávám mu to před spaním...sní to všechno a ještě chce nakojit...a pak se stejně budí jako obvykle :frowning2: To má furt hlad??? Když se vzbudí v noci, někdy zabere dudlík, ale většinou skončí u prsa a sosá...
Já se chci vyspáááááát :confounded:
3. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 já dávám Honzíkovi v 19 kaši-to dělám ze 120 vody, víc mi nesní a pak má ještě ve 20hodin před spaním 180 UM, na mlíko se budí kolem té 3 v noci. podle mě to není o tom že mají hlad ale o zvyku, hlavně Toma jsem si blbě naučila, Honzík taky někdy zkouší že by si dal 2x za noc ale má smůlu jednou a dost, víc prostě nedám at si řve jak chce a že to zkouší
3. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 víš jak, já si nejsem jistá, že ho bolelo bříško z toho, jen prostě zrovna v tu dobu bylo trochu složitější ho uspat, kopal nožkama a potřeboval se vyprdět nebo vykakat, to nemuselo mít přímo souvislost, ale mohlo a na lepší spaní to stejně nefungovalo, tak jsem je vysadila. Dávala jsem bezlepkové do vody, snědl celou dávku (15g do 150 ml vody), jelo mu to a pak jsem ho ještě dokojila. Vyloženě na noc to nejedl, ale stejně se budil jak předtím. Zato včera z ničeho nic spal od 21 do 3h, dneska se zase často budil. Jídlo na to vliv asi nemá. Dudlík nepomáhá, nic, ale stačí se přitočit, když se vzbudí a pláče, napije se a většinou brzo usne. Taky bych se ráda vyspala bez buzení co 2-3h :unamused: Ale řvát ho v noci nechci nechat, přece jen máme sousedy a manžel vstává ráno do práce, že. :pensive:
3. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jak se pozná, jestli to jenom zkouší a nebo má opravdu hlad?

@andelka taky ho nechci nechat řvát....:frowning2:
3. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek