• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@jaro2008 no, já jsem teď doma sama, nakojila jsem z obou prsou a furt kope nožkama a dělá blbiny a nechce spát. Tak ho teď nechávám trochu pobrečet, třeba se unaví. Už mi jde to uspávání fakt na nervy. Ještě jsem nestihla ani povečeřet. :unamused:
3. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jejda, to znám, soucítím s tebou, já jsem s malým sama skoro pořád :frowning2: A je to záhul, taky se nemám čas ani nejíst, prostě mě nenechá...a uspávání...to je teď taky těžké, buď usne u prsa nebo blbne do desíti a pak odpadne a nebo blbne do desíti, začne řvát a usne u prsa...ale v postýlce usínat prostě nechce...dneska vyťuhnul kupodivu už před osmou, ale tím pádem bude vzhůru zase dřív :frowning2: Přeju pevné nervy :wink:
3. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 tak nakonec bylo chvíli ticho, jdu tam a on si hraje s dudlíkem :sweat_smile: tak jsem si říkala fajn, uklidnil se, tak jsem mu dala ještě napít a už usnul. Ale do půlnoci bude ještě jednou vzhůru a pak ještě minimálně 2x do rána :unamused: Ono je u nás snad každé uspávání jiné a nikdy nemůžu říct, kdy usne a budeme mít chvíli klidu. V pátek se dívám na Vyprávěj,a le vyjde mi tak ob díl. Jinak od pondělí do čtvrtka se s mužem koukáme na Teorii velkého třesku a to naštěstí začíná až v 21h a trvá 30 minut, tak pak už jdu spát. Aspoň máme společný program :grinning: Jinak se moc neužijem, kor přes týden. Ale jinak už je s malým sranda, vydrží si hrát na dece, tak stihnu třeba vyprat nebo vyžehlit, projít letáky, prostě něco co můžu dělat v obýváku, protože jak zjistí, že jsem delší dobu pryč tak brečí. Takže pak putuje za mnou do kuchyně do lehátka. Ocásek můj :slight_smile: Dneska jsem na oběd nic neměla a jelikož jsem obíhala dopoledne obchody, tak jsem ani nestihla žádnou rychlovku uvařit, tak jsem to vyřešila instantníma nudlema s omáčkou :sweat_smile:
A už jdu za malým chrnět, tak všem dobrou noc.
3. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc prosím o radu, sháním noveého gynekologa, nejlíp z Hrabůvky, dáte tip? :slight_smile:
4. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no máte to jak já půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: mazec
nám pomohla bazální stimulace to mám z práce....
dala jsme kolem malé natěsno kojící polštář tak, aby ji přesně natěsno kopírovala fugy jsme vyplnila plyšákem , plenkou dala dudyna plenku lehce přes pusu..to imituje placentu děti rády v bříšku zaboří tvář do placenty a ňuchaj se...
a světe div se byl klid i dvě hodiny....najdu foto.
5. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže takto
5. pro 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to vypadá zajímavě - ale nemám kojící polštář :unamused:
5. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak smotej deku do hada na dýlku...ručníky cokoli :wink:
5. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ahááá, to by šlo
5. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my taky tak motáme deky v rachotě, když nemáme hady.... :wink:
5. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek u nás je problém, že většinou ho uspím při kojení a to by asi nešlo, když by byl tak omotaný. Ale vyzkouším to, až bude najezený a nebude se mu jen chtít spát, sem tam už usnul i jinak než při kojení.
5. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka můžeš ho přenést do hnízdečka
6. pro 2010 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 chodím na gyndu na polikliniku v Hrabůvce, do ordinace dr. Ledvinkové, před ní tam ordinovala dr. Jelínková. Jsou obě supr, sestřička perfektní, nemůžu si na nic stěžovat. Ale jestli berou nové pacoše netuším....jestli chceš na ně tel, tak mi napiš IP
6. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. Díky, tak už jsem se objednala jinam, snad budu spokojená :slight_smile: Je to vždycky sázka do loterie :unamused:
6. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka83 - ahoj obědnala jsi se k němu nebo jsi našla někoho uplně jiného :grinning: ?
6. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 ahoj :slight_smile: no kamarádka mi doporučila svého, tady v Běláku, tak doufám, že nebudu litovat :grinning: Jdu k němu v pondělí :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a není kousek od Mastonu?Tam je totiž prý taky dobrý gyňďař :grinning:
6. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 jojo, to bude asi ono - Škuta/Čapka... snad tu nikdo nenapíše nic negativního :sweat_smile:
6. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad ne já slyšela,že je moooc dobrý kamarádka tam chodí a je spokojená!Zkusíš a uvydíš na rady ostatních taky ne vždy můžeš dát sto lidí sto názorů :wink: pro mě je můj doktor moc dobrý a kamarádka od něj odešla tak to si nevybereš :grinning:
6. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 To máš pravdu, pročítala jsem znamylekar.cz a hrůza, tím hodnocením se vůbec nedá řídit, radši nečíst....
6. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka83 já jsem to taky pročítala když jsem hledala pro dceru pediatra a hrůza,ale pak jsem se o tom bavila s doktorkou ke které teď chodíme ta tam má i nejlepší hodnocení a ona sama říkala,že to je anonymní tak se tomu nedá moc věřit víš jak na internetu jsou všichni strašní frajeři hlavně jak je to anonymní,ale ve skutečnosti jen 1% by bylo schopno říct to té doktorce do očí co si myslí.tak jsem to udělala podobně jako ty ptala jsem se kamarádek a znamylekar.cz jsem brala jen jako + - v mém rozhodování mezi těmi co mi poradily kamarádky,nakonec jsem vybrala snad dobře :grinning: dceři se líbí tak to je nejdůležitější!
7. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marie83 a ke komu chodíte?
7. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka83 - K paní doktorce Pniakové jak jsou Dvouletky
7. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek máš už ten fusak, jaký je?

@jaro2008 Honzík je už dost velký aby vydržel celou noc, dostane jednou za noc-to je jak se poprvé vzbudí a plive dudlík tak to dostane mlíko a pak už má smůlu, dám dudlík a tot vše. Dneska v noci to taky zkoušel tak jsem mu dala dudlík,pohladila a odešla a třeba za 10minut zase dala dudlík,pohladila a odešla, on pak usne. do roka to tak nechám a pak hodlám noční mlíko utnout, je dost velký a stačí že jsem tu blbost udělala u TOma že dostal mlíko v noci kdykoli chtěl a doted se mi budí. prostě už ne. ani neuspávám když tak si trošku pofnukají,přijdu za nimi,pohladím nenechám je řvát 3hodiny ale ani se nenechám "týrat svými dětmi,to ne"
7. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ještě ne v pátek, včera volali že je v depu, tak v pátek uvidím
8. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mám prosbu, kdyby jste některá šla do tesca koukněte mi tam po pejskovi FP a kdyby byl kupte mi ho,peníze bych poslala má být za 57,20, v Havířově nejsou-měli jich jen 5 a ti jsou vyprodaní,přijdou ale neví kdy a já tam každý den jezdit nehodlám tak kdyby náhodou na něj někdo narazil vemte mi ho-prosila bych dva :slight_smile: prašule bych poslala, tento pes
8. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Jani,jedu tam zítra ráno,tak se kouknu :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut dík kdyby byli určitě ber, 2 no spíš 3 raději kamarádka prý chce taky :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koupila jsme si nárukávník emitex na kočár paráda :grinning:
9. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Tak u nás jsme ho taky neviděla
@lucenek já mám i MMB od jedné mamči co je šije,mám s beránkem,tak je super teplo v něm,hlavně když nemusím furt dokola sundávat nebo natahovat rukavice :slight_smile:
9. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek