• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@lucenek že jo, já už ho na něm nechávám pořád :slight_smile: Někdy zapomenu rukavice, nebo i jentak když jdu jen do obchodu, tak je nemusím sundávat a hned mám volné ruce. Je to super vychytávka na zimu :slight_smile:

Holky, Dany mi začal spávat i doma, dneska 2 hodiny :dizzy_face: tak jsem moc ráda, v tom počasí (mrazy, inverze) by se nedalo 3 hodiny chodit venku.
9. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak fusaček super echtovní do golfek
teda ty jsem prodala ale momentálně emitexovej suším tak využiju i tento
11. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě by nenapadlo to sundávat
11. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mi ten fusak paní včera posílala tak v pondělí ho možná budu mít,za 400 včetně pošty :slight_smile: paní ho kupovala pro dceru ale je jim krátký takže ho prodávala tak ho budem mít taky :slight_smile: tak mám radost
11. pro 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám asi taky bude malej :grinning:
11. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak není :grinning: je akorát
11. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jak nám bude krátký dám ho Honzíkovi a Tom dostane ten co má, řekla bych už dorazil před chvíli jsem byla ve schránce a mám tam papír že tu byli a že mám na poště balíček-dokonce 3 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nám nefunguje zvonek a jezdil nějaký chlap-asi je nový ještě jsem ho neviděla a ten neví že nám nejde zvonek a že má zazvonit na kohokoliv v baráku at ho pustí a zaklapat. poštačky co chodí normálně se fakt nechají kýmkoli pustit a pak opatrně klepou aby náhodou nevzbudili kluky, ví že mám 2malé děti co spí takže ani nezvoní a klepou a jak neotvírám tak to nechávají o sousedů, jenže ten je nový a ví houby a tak musím na poštu jít :frowning2: ale asi až v pondělí ted mi totiž spí Honzík, je tam sice psané až do 17hod že si to můžu vyzvednout ale to pochybuju že by byla pošta dneska otevřena
11. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik já se rovnou domlouvám že maj prozvonit na mobil,u pošty to nejde ti zapomenou vždycky ale neřešimto...ještě tři balíčky dojdou a bude klid
12. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já se taky s tím chlapem domlouvala že má zvonit na mobil ale evidentně to neuměl, ale nevadí už je na poště fusak a zítra bude :slight_smile: :slight_smile: a na poštu si u nás stěžovat nemůžu :slight_smile:
12. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska ještě tchibo bunda, a finito
13. pro 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fusak z tchiba mám doma a vypadá dobře jen se mi zdá krátký takže ho dám Honzíčkovi a Tom dostane ten co máme :slight_smile: ale za tu cenu super, ho využijeme a pak prodám :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Sára se do něj vleze v pohodě je sice menší než emitex ale sedí perfektně
13. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já ho ještě s Tomem nezkoušela jen na mě působí že je menší ale to je jedno jednomu nebo druhému bude :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte tip v centru na nějaký podnik, kde se dá jít s kočárkem a přebalit tam? Chystáme se před vánoci na trhy s malým, je možný že je prospí a vydrží pak s přebalením i jídlem až domů, ale co když spát nebude. V létě to nebyl problém, no teď je to horší.
Jo a můžete mi "zkontrolovat" režim a jídelníček jako zkušenější?
Časy jsou orientační, tak +-20-30 minut
7h kojení - v posteli, pak ještě někdy spíme
9.30 kojení
12h 150 - 160g příkrmu (zelenina, teď 2x +maso)+ kojení (pak zkouším uspat doma - někdy to jde a spí 1-2h, někdy 30 minut, nebo jdeme ven a spí venku)
16h 125g ovocné pyré
19h kojení před spaním - někdy z jednoho prsu, někdy se po 15 min vzbudí a dám i druhé prso, pak už většinou spí do 22-23h, následují další většinou 2 kojení.
Ovoce jsem dala po 4 týdnech přikrmování v poledne, a od 7 měsíce přidávám co 2-3 dny maso nebo žloutek (teď měl 2x maso, pozítří uvařím žloutek). Na další příkrm se chystám po novém roce, od 8. měsíce. Co myslíte že by to mělo být? Uvažovala jsem o kaši+ovoce na dopolední svačinu - protože bych si chtěla nechat kojení minimálně ráno a večer. Teď máme odbourané jedno kojení, odpolední. Samozřejmě když oběd vyjde na dřív než 12h a spí po něm malinko, tak ho netrápím až do 16h a kojení odpoledne přidám. Prostě jak to vyjde, ale většinou ten režim držíme.
13. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka anděl, já bych to přebalování a kojení asi řešila v Lasu (nebo Prioru, jak se to teď vlastně jmenuje? :sweat_smile: ) když už by na to došlo. Je tam teplo, lavičky, sice asi hromada čumilů ale co už. A možná tam bude i místnost na přebalení po tom co je to zrekonstruované :wink:
13. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojyk jen jsem nakoukla a tak hodím radu.. pro mě nebyl nikdy problém přebalit dítko normálně v kočáru, i když je nabalený tak zajed do nějakého teplého obchodu a domluv se že si tam parkneš kočárek a tu plínečku mu prostě přehodíš, já to zvládala všude, v autě na sedadle, pomalu na klíně když bylo potřeba .. žádné trápení :grinning: bylo v cuku letu hotovo.. :sweat_smile:
taky se chystáme na vánoční trhy, ale my už naštěstí nemusíme řešit plínečky, spíše řeším kde se půjdu vyčůrat já :sweat_smile: :grinning:
13. pro 2010 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 dík, to by možná šlo - už jsem tam hodně dlouho nebyla :sweat_smile:

@georgine no, já jsem v kočárku přebalovala nerada i když ještě neměl kombinézu a fusak :sweat_smile: Navenek sice beru plínky AIO, takže přebalování je vlastně stejné jako s papírovkama, ale i tak se mi v kočárku přebaluje blbě, čím ej větší a je víc oblečený. No snad usne po cestě a nebude to potřeba. Kojit venku nebudu, kdyžtak dám přesnídávku někde na lavičce v Lasu, nebo v McDonaldu :grinning:
Jinak já bych se vyčurat šla do Lasa, nebo omrknout knížky do Librexu a vyřešit to tam. Mi je dost blbé chodit někam do restaurace nebo kavárny s tím, že jdu jen na wc :sweat_smile:
14. pro 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak na tu bídu je to nejlepší řešení.. v centru není krom lasa a meka nic, kde je přebal koutek a v lase teda pochybuju, že je...spíš jen to wc, tak ti možná ani nic jiného nezbyde
14. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak to spíš přebalím v Lasu na lavičce někde :sweat_smile: No to bude výprava - dobrodružná :grinning:
Je to debilní v centru, co? Kde by se dalo přebalit, kde by se neokouřilo, kam bysme se vešli i skočárkem a nepřekáželi... :confused:
14. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek v Lase je přebal pultík z IKEY, ten co má Andělka doma :slight_smile: Ale je fakt debilně, když se de na WC, je to větší místnost s tím pultem a z té místnosti se jde na dámský a pánský WC, na to WC se kočár nevleze :unamused:
14. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 jo? Já byla v Lasu naposled ještě jako bezdětná :sweat_smile: Tak to by bylo bezva, kočár bych nechala muži venku a vzala bych jen prcka s pytlíkem přebalovacím :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 no tak ten tam museli dát tak max rok zpět, v roce 2008 tam nebyl :grinning:
14. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hm, mně se zdá, že už je tam dlouho :grinning: Ale naštěstí jsem ho nepotřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@andelka S tím kočárkem se do té "předsíně" s přebalovákem vlezeš krásně, myslela jsem, že přímo na WC se kočár nevleze...
14. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebyla jste některá na NT v Profetalu ve Výškovicích? Je to asi tam, kde Gynet...
14. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 aha, tak to je pohodka :slight_smile: teď ještě záleží na počasí, kdy se tam vypravíme. Ať moc nefouká nebo nechumelí.
15. pro 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme výlet zvládli, malej celou dobu spal, tak nakonec nebylo poztřeba ani přebalovat ani krmit :slight_smile: A bylo to bezva :dizzy_face:
17. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastné a veselé Vánoce všem!!! :slight_smile:
24. pro 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vánoce :dizzy_face:
24. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme krásné Vánoce a bohatého Ježíška :slight_smile:
24. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem spokojené pohodové vánoční svátky :dizzy_face:
24. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek