• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
přejeme všem krásné a veselé Vánoce a hodně dárečků, hodně štěst a zdraví
24. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, kde jste kdooooo, nějak nám to tady uvadlo :frowning2: :frowning2: Jak se máte, co dětičky? Asi jsme už všechny na FB, že :slight_smile:
...@katy007 ty nejsi na facebooku, že...nechceš se přidat?
8. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 čauky :slight_smile: Moje díťátko se má dobře, jen trošku rýmka zlobí, ale jinak OK. Teď se chystáme koupat. a byli jsm edneska na nedělní procházce a v kavárně, i s malým a užili jsme si to, jako rodinka a jako dřív :slight_smile:
9. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka To je fajn, že jste OK, rýma určitě brzy zmizí. A procházka s kavárnou musela být super :slight_smile: Já už jsem dlouho nikde nebyla...
11. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 leni jestli chceš plánuju s kámoškou solnou....můžeš se přidat zjistím hodiny a domluvíme termín, u mě přece jen složitější stran práce.....
11. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukám že tu někdo je :slight_smile:, u nás dobrý vánoce spokojenost jen Honzíčkovi se dost líbil stromeček tak ho pokoušel ale ustál to,dárečky se taky líbili,nejvíc spokojený byl asi manžel :slight_smile: a jinak taky dobrý manžel furt v práci :( což se mi moc nelíbí ale nedá se nic dělat a kluci jsou zdraví,drží se a nic jim není tak jsem ráda a spokojenost :slight_smile:
11. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik sára na štědrý den 3x odstrojila stromek....no...ale příští rok to bude zase lepší
mě čekaj ted 4 12 po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Tomík nedělal nic ho to nějak nenapadá, jen jak viděl Honzíka že ho pokouší tak se po něm opičil ale sám ne ale jednou málem letěl Honzík nějak spadnul a letěl přímo na stromeček jsem chytala stromek a pak utěšovala ale stromek to ustál, Honzík taky dobrý :slight_smile: :slight_smile:

kdy jsi začla chodit do solné jeskyně? už mě taky napadlo jít ale jak půjdu s klukama tak at jde někdo s námi a je to jen pro nás,ne at je tam někdo cizí to se nelíbí,akorát by ho kluci rušili. i když jsem zvědavá na Toma a solnou jeskyni když je takový citlivý na ruce.

a mám na tebe dotaz do kdy bys neřešila nemluvení,myslím do jakého věku?
11. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik klucio do 3,5roku
ale je dost diagnoz které je třeba řešit dřív tak bych se aktuálně domluvila s mudrou a někamzašla, pokud je vše oká chce jen čas...
jj myuž byli a co maj tam věci na písek tak sára sype kouká na světýlka je z toho hotová.....jako kdyby měla hysterák asi s ní odejdu....ale jinak ne...dá se to vydržet
11. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já právě zvažuju zda jít či nejít někam ale není to jen kvůli mluvení tak ale celkově :frowning2: :frowning2:
11. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
helepokud se ti nezdá...smluvením projevem atd nejpr to řeš s mudrem, ale pokud si myslíš že mudr nic mof...písni sisstin IP ona zná ví a poradí ti
11. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek s mudr. jsem spokojená ale on říká neřešit to že by počkal že je jen pomalejší, se sisstin už jsem ot probírala a přiklání se k tomu nějak jít. ted asi nejvíc bojujem se změnama, jakákoli změna je pro Toma hrůza to tu pláče a pláče jak kdybych mu ubližovala, dneska to bylo kvůli tomu že jsem mu vyměnila kartáček-žlutý za oranžový, pak kvůli tomu že jsem mu dala jiné kalhoty než obvykle
11. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik hele jdi.....najdi si na netu odborníky v okolí a jdi.....
11. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek asi fakt půjdu pro svůj klid, k jakému odborníkovi tak jít? neurolog, psycholog,logoped nebo vše? není to fakt jen ta řeč tak nějak nevím kam jít ale asi mě něco napadlo kdo by mohl pomoct :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik zeptej se sisstin ta ti poradí v jakém pořadí v tom se moc nevyznám,tak nechci poradit blbě
11. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Luci, děkuju za nabídku...ale mě solná jeskyně, abych pravdu řekla, moc neláká :sweat_smile: Já bych strašně ráda šla s manželem večer někam do restaurace nebo na ples, tak jako kdysi, ale s malým to ještě nejde...dát ho večer na hlídání, ještě chce po kaši kozenku...a v noci se často budí :frowning2:
@andelka Katko, jak jste na tom se spaním...s Danečkem? Ráďa nakonec u mě končí v posteli...v postýlce vydrží přes den nebo 1.část noci, ale pak už tam nechce být...ale nějak to už neřeším, celkem se vyspím...on se v noci zavrtí, pohledá prso, podudlá a spí se dál...spíš je blbé, že usíná hooodně pozdě večer, někdy až v noci, protože si k večeru zdřímne a pak se mu už nechce spát...
15. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jasně ne pro každého to je...ale já věřím, že tím dělám pro Sáru gor tady na Ostravsku to nej....
my jdem na ples 5.2 ani nevím na jaký... :sweat_smile:
ale řeknu ti že v tom věku co je malej taky nic nešlo...kojila jsem 9m a 18 dní.....a pak taky než najede na režim bez prsa taky to holt potrvá......myslím že až tak v roce se dá jít někam....teda u nás to tak bylo...a taky ti povím že sjem se sakra těšila.....je to občas vážně pakárna
15. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 máme stejné myšlenky, taky bych ráda šla s manželem na večeři, nebo v únoru na ples jako dřív, ale taky - Dany chce večer ještě kojit a v noci se budí. Teď co lezou zuby i po 2h :unamused: Tak aspoň chodíme zhruba co 14dní do kavárny /cukrárny kousek od baráku, i s malým :slight_smile:
No, se spaním - právě uvažuju naučit ho spát v postýlce. Jenže on usne po kojení, takže u mě v posteli, po obědě i večer. A vzhledem k tomu jak často se budí je pro mě lepší se jen přitočit, nakojit a spíme zas oba. Večer už nespí, spává tak od 12.30 do 15h, resp. mezi tím, někdy 30 minut a jindy 2,5h. Já se snažím aby spal po kojení po koupání kolem 19.30, ale on usne a za 15 min brečí, takže ho berem do obýváku, většinou poprdí, já se nachystám na spaní a po 21h jdem znova kojit a už většinou spát. Teď jsme taky všichni vzhůru. a to jsme měli teda na dnešek s manželem úplně jiný program v úmyslu :sweat_smile:
15. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
omlouvám se že k vám tady lezu.

ale chtěla jsem se vás zeptat,zda je tady některá z Poruby ,kam by se dalo zajít s dítětem někam pohrát a tak. mateřské centrum,kde to znáte apod. nebo nějaká kavárna,kde se dá posedět i s dětma.
Štěpánkovi jsou 2roky, tak mi nikde už neposedí a chtěla bych s ním občas zajít někam mezi děti,ať si zvyká,ale ne moc daleko,jsem z Krásného Pole.

děkuji vám za vaše nápady .
17. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna cukrárna Labužník na hl třídě kousíček pod rondlem, pak na hl třídě je ještě jedna ale jen na sezeneí jinak bez koutku ta první je s koutkem a telkou s pohádkama, nejčastěji chodím tam
17. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek -Labužník znám, to jsem nevěděla,že tam je i koutek pro děti. moc díííky, někdy tam zajdem :slight_smile:
17. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to nové komplet zreko...a koutek je moc fajn
17. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
věděla jsem,že je to tam nové,ale ještě jsem tam od té doby nebyla :wink:
17. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna taky doporučuju. Danymu je sice zatím koutek šuma fuk, ale je tam, fajn prostředí, obsluha, chodíme tam s malým, buď si hraje v kočárku nebo ho má někdo na klíně. Ale chodím často kolem a dětí a kočárků je tam vždycky hafo. :slight_smile: Jinak koutek je i v restauraci v Intersparu, už je celá nekuřácká. Na Hlavní je ještě cukrárna u Kašpárka, ale tam si děcka moc nevyhrajou, je tam jen stoleček s kreslením a nějaké hračky, pokud si pamatuju.
17. led 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - taky moc díky :slight_smile:. mě právě před chvílí napadlo,že tam bude asi často dost plno,že? něco vyzkoušet musíme,ať si malý zvyká,je pořád se mnou nebo s jednou kámoškou holčičkou o dva měsíce starší. pohrají si sice spolu, unás nebo u nich,ale chce to změnu,on visí jen na nás. ne že by mi to nějak vadilo,ale přes tu zimu je to doma fakt na mašli pořád něco vymýšlet :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna věřím, nás to čeká za rok :sweat_smile: Plno bývá jak kdy, záleží i na počasí. My teď chodíme jendou za 14dní na setkání maminek, tak tam má Dany druhé malé děti, já si trochu pokecám a vzpružím se...je to fajn. Až bude větší tak chci chodit do MC, do Kaštánku nebo Krtečka. A v létě si hrát na zahradu MŠ :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka - no právě,počasí dělá taky hodně,uvidíme, někdy se tam vypravím a třeba nebude narváno.
tak to máš fajn takové setkání maminek,to musí být paráda. já mám tady v Kr.Poli jednu mamču,se kterou se vídáme hodně čast,ale ono to chce někdy změnu :slight_smile: ,ale občas se sejdem tady s pár holkama z koníka,ale to je fakt jen občas :frowning2:.
a jak to tam probíhá v tom MC - Kaštánek nebo Krteček. to bych taky někdy chtěla obhlídnout co a jak.
17. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Anděl, kam chodíš na to setkání maminek?
17. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 na faru v Pustkovci, aspoň jsem chvíli mezi "svýma" :slight_smile:

@lehna no, já jsem byla jednou v Kaštánku na bazárku a jednou v Krtečku na cvičení, mají internetové stránky a tam je všechno napsané, kdy mají volnou hernu a kdy nějaké "kroužky". V obojím je pěkná herna, zázemí pro maminky...prostě přijdete, většinou se platí jednorázový vstup a hrajete si :slight_smile:
17. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Aha, v Porubě bývá taky, ale zatím jsem tam ještě nebyla, tak jsem si říkala, jestli třeba zrovna tam nechodíš. Tak těsně vedle :sweat_smile:
17. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek