• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak jsem zas tady, nějak nestíhám.
Všem děkuju za gratulace. Jojo je krááásný :slight_smile: Takový malý medvídek. Byl to krásný pocit, jak doktor řekl, že je to kluk, tak mi zvlhly oči. Ale i kdyby to byla holka, tak jsme šťastní :slight_smile: Ale je fakt, že jsme oba měli pocit, že to přece jen bude kluk. Jméno jsme vybrali po manželovi, bylo jediné na kterém jsme se shodli a které se nám líbilo i k našemu příjmení. U holčičky jsme měli dvě varianty - já jsem chtěla Evu a manžel Janu.

katy: super věcičky - jak pro tebe tak pro miminko. A ty už máš taky pěkné velké bříško :slight_smile: No s tou dovolenou před mateřskou nevím...no já to mám trošku jinak se smlouvou, tak nevím, jak to přesně bude,víš.

aaadus: taky hezké fotečky v albu :slight_smile:

Teď si asi nevzpomenu na všechno, o čem jste psali...ale myslím, že i o vánočních dárcích...no ještě nic nemáme koupené, ale budem chodit asi na večer do hypermarketů, protože ty tlačenice nesnáším...lidi jsou plantalové a to máme vždycky oba nervy.

Jo a ten cukrovkový test - fuj...na to se teda vůbec netěším...blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak a už si víc nepamatuju...moc píšete :grinning:
13. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den přeju všem :slight_smile: Dneska jsem tu první já :grinning: Venku je fajně :dizzy_face:
14. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dneska tam je krásně. asi se konečně pustím do úklidu, vyvětrám peřinky a večer hurá do kina
14. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: Venku je téééplo...jako na jaře :slight_smile: Bere mě spaní...Manžel s pejskem už to zabalili a chrní, asi je budu následovat :grinning: A na co jdete do kina? My jsme dneska koupili 1. oblečení pro miminko :slight_smile: Hodím to alba. Ráno jsem si ukopla prst na noze a bolí to jak čert :confounded:
14. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: venku je super, na procházku se mi samotné nechce a se psem sama nemůžu, aby mě nepotahal po zemi jak mi to jednou udělal, když chytal holuby :grinning: Do kina jdeme na ten film o jacksonovi, my jsme kinomaniaci a chodím aspoň 1x za měsíc. Pěkný obleček, odkud ho máte? Já nakupuju zvesela už dlouho, prostě mi to nedalo. A v lednu budeme kupovat kočárek, už se vidím, jak budu doma drandit po obýváku :grinning: Mě pro změnu dneska bolí záda a bude hůř :confounded:
14. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tady to moc nežije

holky koukněte na Honzíkovi výbavičku http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=121352
jsou to ale jen věcičky pořízené pro něj,není tam výbavička co mám po Tomáškovi

holky ještě jsem se chtěla zeptat nechodíte některá do hrabárny (sekáče) co jezdí do Ostravy?
15. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
smardik co to je za hrabarnu? :confused:
15. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob jednou měsíčně jezdí do Ostravy takový sekáč, já tomu říkám hrabárna. První den vše 10-30 Kč a druhý den vše za 10 Kč, prostě na stoly tam vysypou pytle a hledáš a hledáš :slight_smile: ale dají se tam vyhrabat hezké kousky-Next, George, Gap když má člověk štěstí. Ale já jezdím sama a v tom je problém, právě že tam hodně mamin jezdí třeba po pěti-každá si vezem pytel a rozestoupí se po celé délce stolu a hrabou takže vezmou tu velikost, tu velikost prostě co se hodí všem a pak to třídí tak sama zas tolik šancí něco ulovit nemám tak bych uvítala někoho s kým bych se mohla domluvit a chodili bychom spolu :slight_smile: :slight_smile: hrabali obě dva a pak si to vzájemně protřídili, dali co se které hodí
15. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to je dobry, neco takovyho fungovalo i v olomouci, o Ostrave jsem nevedela, ale rada bych se pridala :dizzy_face: a kde to byva? a nevis kdy je pristi?
15. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v Ostravě to bývá už tak asi rok, počkej jdu se na příští podívat
15. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to 20-21. listopadu v Ostravě-Mariánkách, restaurace Dělnický dům od 9-18 hodin, tady je to poprvé jinak to bývá v Akordu v zábřehu
15. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to je vikend, jsme pryc, mam skolu :frowning2:
15. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to pátek a sobota, tak příští měsíc jezdí jednou měsíčně, někdy se stane že i 2x :slight_smile: ale kdy tu zas budou nevím, na papírku mám jen tento termín tak v pátek se dozvím další a jinak mi chodí SMS kdy tu budou ale jen 3nebo 4dny před konáním
15. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
právě jsme se vrátili z vánočních nákupů a jsem úplně vyřízená. Normálně tolik lidí už bylo v obchodě jako kdyby vánoce byly zítra. Ale máme nakoupené zase nějaké dárečky a i prckovi jsem zase něco koupila. V tescu v porubě mají nádherné věcičky, ale musím si tam zajet sama, s manželem se to nedá, prý ještě času dost, ale co jiného bych mohla čekat
15. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.
O víkendu jsem nějak nemněla čas ani nakouknout,jelikož jsme malovali a toho bordelu potom.................no hrůza. :unamused:
Ale už je to hotovo a doma je zase pěkně útulnoučko. :slight_smile:
Dneska jdu na 4D UTZ,ale až v šest večer.Kvůli manžově práci.No a pak si asi zajdem něde na pizzu. :slight_smile:
Moc už se těším,že zas drobka uvidím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Koukám,že jste tu probírali pojizdné sekáče.Tak to já teda vůbec neznám,ale musí to být teda zajímavé. :wink:
Jinak já ještě na vánoce nakupovat nezačla.To pak bude zase fičák,ale u nás je to každý rok stejné.Prostě to vždycky začnem řešit,až už se Vánoce blíží. :sweat_smile:
No nic,jdu s pejskem ven,tak zatím pa pa.............
16. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
aaadus: je to ze Sam baby na Slezské Ostravě, je tam veliký obchod. Dneska jsme tam byli zas a nakoupili toho ještě víc, je tam výprodej :slight_smile: Teď se tím kochám, je to tak roztomilé :slight_smile: Jaké bylo kino? A co máte za pejska? My máme čivavu - pejska. A ten taky rád honí ptáky a veverky :grinning: Jednou chtěl za jednou vylézt i na strom :grinning:

evka: držím palce, ať se mimísek hezky ukáže a není stydlín :slight_smile:

smardík: hrabárnu neznám, já moc sekáče nemusím.
16. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro dneska už jsem sam baby řešila s jednou maminou na májovkách. já tam mám vybrané 3 kočárky, chystáme se tam v lednu a pokud zjistím jak se tam jede autem zajedu si tam i sama dřív. vy jste tam byli autem. já slezskou ostravu moc neznám, spíš to centrum. vím že měli prodejnu v lasu, ale tu zrušili. tak my máme 40 kg drobka, kříženec středoasijského pastevce a bernského salašnika. s čivavou bych na procházky mohla,ta by mě nepotahala :grinning:
16. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro co mají v sambaby ve výprodeji? něco málo mi ještě pro malého chybí. Já mám sekáče ráda, malý má od nich skoro vše- mají hezké a kvalitní věci, seženu to za dobrou cenu :slight_smile:, v našich obchodech koupím akorát tak dupačky apod. a ještě nic moc
16. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kino bylo vcelku fajn, jen mě šíleně bolely záda a malému se zrovna moc nelíbilo, že je tam takový hluk, házel sebou a kopal o 106
16. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
...je to směrem na hřbitov, autem se tam dá jet i zaparkovat, spousta věcí je tam z Polska, ale moc hezké, určitě tam půjdeme nakupovat ještě několikrát. Okukovala jsem tam i ten kojící poštář...vaničky, kombinézky,...ale to až příště. Ve slevě jsme nakoupili dupačky, body s krátkým a dlouhým rukávem, košilky a kabátky - je tam regál vše za 49,- Kč. Chtěli jsme i plínky, tetra osušky - ty nebyly ve slevě - ale byli jsme zklamaní - byly jako hadry nebo spíš gázy - úplně řídké...nevíte kde jsou lepší??? Jo a ještě jsme koupili ty nůžky na nehty s kulatou špičkou.
Na kočárek se pojedem mrknou do Těšína. Zatím mám vyhlédnutý Firkon.
smardík: já proti nim nic nemám, ale nějak mě to neláká. :slight_smile:
aaadus: teda to máte pořádného hafana :grinning:
16. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sambaby.com/

teď koukám, ve slevě je tam toho víc, ale na to jsme už nekoukali...kočárky, povlečení do postýlek atd.
16. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro na plínky jsem se dívala jen na netu, naživo ještě nee. a ty chceš plínky jako místo jednorázovek nebo jen odříhnutí a tak?
když já ani nevím kde je ten hřbitov :grinning: , ale manžel bude vědět mi to v neděli ukáže ať můžu trajdat
16. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: kuk na mapu...Těšínská 509, Slezská- Ostrava

http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Sam%20baby%20near:49%C2%B049'58.272%22N,%2018%C2%B018'18.649%22E@sss=1@ssp=141998273_135203448_142012657_135216408@x=142001517@y=135207704@z=15

Nene my chcem jednorázové, ty klasické plínky jenom na otření, pod hlavičku, ohříhnutí a tak.
16. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já tetra osušky třeba nemám vůbec ráda, mám jich asi 5na houby-používáme jen jednu a to na bazén at ho nedávám ležet tam kde před ním jiné děti jinak vůbec

já mám ráda Next, George, Gap a pod ale kupovat jen nové na to nemám tak sekáč je ideální řešení :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: firkon je jeden z mých favoritů :slight_smile: A jaký druh máš vyhlídnutý? A nepamatuješ si, za kolik tam měli ten kojící polštář?
Já teda sam baby neznám, na Slezskou se moc nedostanu, ale jak tu tak o tom povídáte, asi neodolám. :sweat_smile:

Ve středu se chystám se švagrovou na "výlet" do Těšína, tak snad taky něco ulovím :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Koukám,že si všechny užíváte svátečního volného dne.Já mám manžu v práci,ale zase tu mám na návštěvě ségru se synovci,tak mám o zábavu postaráno. :wink:
Včera jsme byli na tom 4D UTZ a musím říct,že to bzlo úžasné.Je to šílené,že dneska se ti doktor může takhle podívat do bříška. :slight_smile:
Miminko se na nás smálo.Vyloženě od ucha k uchu. :grinning: Pak na nás vyplázlo jazyk. :grinning: :grinning: :grinning: Mávalo ručičkama i nožičkama,dokonce nám zasalutovalo. :slight_smile: No akorát nakonec,když ho dr chtěl zabrat zepředu,tak si dalo obě ručičky před obličej.Dr říkal,že to bude ekonom.Že zadarmo se přece nebude ukazovat,no ne?!? :grinning: :grinning: :grinning:
Ale opravdu jedinečný zážitek a pěkný 10minutový záznam z toho + 12fotek 3D.
17. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evkaa: je to super zážitek, že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To vám gratuluju, nám se prcek na 3D nechtěl ukázat, zavazela tam pupeční šňůra, tak máme jen 2 fotky obyč. a záznam :slight_smile: Ale taky moc hezké. Máš pravdu, je to úžasné, že se můžem na naše miminka podívat dovnitř.

Mě včera večer prcek dloubal, asi chtěl už jít spát :grinning:

andelka: myslím, že 510, pak byl dražší kolem 600 a myslím, že i za cca 700...u některých byla i náhradní náplň - ty kuličky. A ten Firkon jsem na vlastní oči ještě neviděla, ale četla jsem na něho samou chválu, prý vyhrál i test MF Dnes.

Dala jsem do alba včerejší nákup :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka a kde jsi byla na ten 4D? pořád uvažuju jestli na něj jít či nejít
17. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka 4d je fakt super zážitek :slight_smile: taky jsem byla nadšená a malý ted super spolupracoval tak máme 24mnut záznamu :slight_smile: a 4fotečky

holky s tím testem v MF Dnes vás nechci strašit, já mám taky kočár co vyhrál nějaký takový test a je to šmejd (naštěstí ho máme jako druhý kočár) ale poučila jsem se a ted pro oba jdu do kvalitní značky
17. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek