• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka já jsem si taky vzpomněla na jednu fajn holku. Už je to sice delší dobu, co jsem se s ní viděla. naposledy mě česala na svatbu a to už je 2 a půl roku. Ale vždycky byla ochotná přijít k nám domů. Nabarvila, ostříhala, pokecali jsme...A co se týká peněz, tak si nikdy neřekla, dala jsem ji kolik jsem usoudila za vhodné. Nevím teda jak dnes. Jak moc je pracovně vytížená a tak podobně. Teď využívám tu potenciální švagrovou, ale někdy si říkám, že mnohem ochotnější a spolehlivější co se domluvy týče byla právě ona :slight_smile: . Ráda si šmykne i víc, samozřejmě s tvým svolením. Když mě stříhala poprvé, tak jsem to nechala čistě na ni, včetně barvy, kterou jsme vybrali spolu v obchodě :slight_smile: . Fotky bych musela někde vyštráchat :grinning: .
22. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jak jsem tak koukala na tvoje fotky - původně máš vlasy jaké? Jsou ty první natočené nebo druhé narovnané? Mi se totiž vlasy vlní, narovnávat je nechci, tak spíš aby toho někdo využil a uměl s tím dělat.
Dostala sjem tip na kadeřnictví kousek od našeho domu, tak asi vyzkouším, ale rozhodnutá ještě nejsem. Každopádně já se chodím stříhat vždycky na jaře a na podzim. Přes léto si nechávám delší a na zimu kratší. Tak jich můžu postupně vyzkoušet víc :slight_smile:

@werunka21 tak to já radši klasický ceník, bála bych se, že jsem jí dala moc nebo málo :sweat_smile: ale stříhání doma - to je fajn. Jen nevim jestli se domů dá všechno donést. I svatební účes mi dělali v kadeřnictví. :sweat_smile:
22. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ono se to zdá, toho "nářadí" není moc. Oni nosí takovou jakoby kapsu a tam všechno mají. I svatební dělají doma. A to pomocí nahřívacích natáček, ale ty prý dlouho nedrží, tak jsem byla v tom kadeřnictví kde pracovala.
A jestli bys dala moc nebo málo...No tak by jsi se zeptala a kdyby si neřekla, tím líp pro tebe :sweat_smile: . Taky nevím, co to teď v kadeřnictví stojí. Já "švagrovou" zaplácnu čokoškou a mám klid :grinning: . Ale kdyby mě ta druhá stříhala a dejme tomu barvila, asi bych nedala víc jak 400,- a to ještě jednou zdůrazňuju, že fakt nemám tucha kolik chtějí v kadeřnictví. Bych se musela někde informovat abych náhodou nepřeplatila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Luci, vsichni si chvali skolku, co mame pod barakem, tj. Jana Soupala....a pracovni dobu by tak mely mit vsechny skolky, ni??
22. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 no, já jenom za stříhání a závěrečné vyfoukání platím asi 120kč. Líbí se mi účes co máš na fotce v pasu :slight_smile: Našla bys na ni kontakt? Do IP :wink:
22. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka u toho druhého účesu mám vlasy narovnané ale kadeřnice se mě ptala jestli mám nějakou představu a zda chci nechat zvlněné nebo chci nějakou změnu a narovnat to tak jsem si zvolila narovnání,takže jak chceš vlnité zachová to. já tam šla protože mamka dostala doporučení na jednu určitou kadeřnici tak jsem se objednávala k ní a byla jsem spokojená

holky 18. 3 se jdem fotit, se těším :slight_smile: snad to vyjde i manželovi a půjde s námi
22. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik áha, no sluší ti oboje :slight_smile:
Tak už mám tolik tipů, že můžu zkoušet co hrdlo ráčí :slight_smile:
A ke komu jdete? Jako minule?
22. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ted mě ještě napadlo že jsem byla i tady spokojená http://www.vstudiov.cz/kadernictvi.htm je to sice už pár let a nevím jestli tam je pořád stejná kadeřnice ale fakt jsem byla spokojená, i na manikuru jsem tam několikrát byla
22. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka však můžeš zkoušet postupně :slight_smile: :slight_smile: nene jak minule nejdem Katka ještě nefotí ne? jdeme tady k nám v Orlové do mateřského centra jedna paní tam fotí ale fotky má krásné, nějaké ukázky má tady http://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/pages/Opiolovka-photo/160553550628002?v=photos
22. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no, jak se znám tak budu zkoušet :slight_smile: Chodím x let k jedné, tak se musím trochu rozšoupnout :slight_smile:
A jo, mi nedošlo že je to od Katky minule :sweat_smile: tyhlety fotky vypadají taky moc dobře. Tak už se těším na ukázky :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo minule byli od Katky ale doufám že bude fotit, říkala at se jí tak v půlce roku ozvu že už bude vědět co a jak tak ji někdy v červnu napíšu a uvidím. JO fotky vypadají hezky a je fajn že je to kousek od nás, chodíme tam tak to tam kluci znají. jen doufám že schovaji balonky jinak budou všechny fotky bud s balonkama nebo uplakané protože nebude chtít ven
22. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik :sweat_smile: neboj, bude to dobrý, určitě. A fotky krásné, kluci jsou bezvadní :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka o klucích mi nemluv jsou super dvojka,co nevymyslí jeden vymyslí druhý, já dneska byla ve škole a hlídal manžel a měl z nich dost, prý jak to můžeš vydržet? a pý se super bavili že dělal něco v kuchyni a slyšel je se smát tak se šel podívat co dělají a ti dva seděli ne zemi, Tom lil Honzíkovi na hlavu čaj a oba se tomu strašně smáli a takové blbiny vymýšlí furt
22. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik :grinning: :grinning: :grinning: jsou bezva parťáci, co? to je super :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo jsou úžasní, furt něco vymýšlí, na jednu stranu se vždycky musím smát co zas vymysleli a na druhou stranu se musím i zlobit že se to nedělá,copak mu může lít na hlavu čaj nebo ho nechat zalést do skříne a pak za ním zavřít?
22. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za info, ta doba do 16.30 není všude :frowning2: no uvidíme toho šoupala taky zkusím...,ale radši tady kolem baráku nejlíp.....
24. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je tu niektorá cca v 30. tt? som z OV, ale zatiaľ som chodila len na sk stránky koníka, no hľadám teraz info a radu ohľadom pediatra, nemáte niektorá nejaké dobré referencie, najlepšie z ov -poruby alebo príp. aj z inej časti... vďaka :wink:
1. bře 2011 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mcm MUDr. Zeman :wink: az budu mit prcka, tak jedine za nim....dokud segra byla v detskem veku, chodila k nemu a hodne ji pomohl....i moje mamka si ho nemuze vynachvalit :slight_smile:
1. bře 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mcm my chodíme k MUDr. Králové u Bohemky a nemůžu si absolutně stěžovat. Dany ji miluje a my jsme si taky sedly, takže spokojenost. :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeman je opravdu třída...perfiš přístup..my tam byly nastřelit náušky...sestra sice trochu na facku.....ale taky chodím ke králové a spokojenost mladá, zná trendy, doporučí, aktivně dělá testy....musím zmínit i případ mojí kamarádky......z dětství..potkáme se na pískovišti objímáme jak dlouho jsme se neviděly obdivujeme ratolesti.....ona má jinou mudru a tehdá potřebovala řešit falešné alarmy na nanny její dr tam nebyla a měloa zástup právě Královou...ta udělala odběry vč markeru a cosi se jí nezdálo a šupajdili na magnet komplet celého tělíčka....barborka má neurofibroblastom mediastina obepíná tracheu plíce a srdce...utlačuje dýchací ¨cesty , proto ty alarmy, kdy opravdu nedýchala....momentálně prodělala sadu chemoterpaie na dětské onkologii v brně a snad bude po 5ti letech prohlášena za zdravou.....tohle se nedá operovat.....takže opravdu schopná a dynamicky pracující
1. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ahoj holky, zrovna nedávno jsem řešila obvoďáka....chodíme k dr. Mlejnkové, ale bohužel máme špatné zkušenosti, můžete mi napsat kde má ordinaci ta dr.Králová? Díky moc...
1. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ulice čsa....číslo nevím jak je bohemka a u ní albert tak naproti jsou dvě mudry králová a druhou si nevzpomenu je tm lékarna v komplexu a tři obdvoďáci pak
1. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek děkuji....
1. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není tu nějaká maminka z Ostravy Poruby, nikoho tady neznám, tak jezdím s kočárkem sama :wink: ......
1. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka není zač....
já jako zdravotník sjem moc spokojená....dotazi zodpovídá na úrovni, dá se s ní domluvit.
Ještě že ji mám kousek štrachat se pak někdy s děckem v horečkách přes půl poruby by se mi asi nechtělo, ale asi i nic jiného nezbylo....druhá volba byl Zeman, je dál ale třída :wink:
1. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já jsem taky zdravotník.. :wink: já tady bydlím asi rok, tak ani nevím, kde je ulice čsa :frowning2: my jsme z poruby u Duhy bydlíme, my chodíme k Mlejnkové, ona je vedle dr. Zemana...a on je kapacita, jo? No škoda, že jsem raději nešla k němu.
1. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka zdravím kolegyni....
hele od duhy sedneš na 36 a pojedeš na zastávku slavíkova...nebo jednu za.....a to budeš kousek od té bohemky...víš kde je avízo?je tam femmm furt po té straně přes křižovatku a na té druhé krřižovatce jakoby mírně doleva..nejde minout :wink:
1. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka A Zeman by tě nevzal?Když to máš kuseček?děckař je do 18ti...není to krátká doba že.....
1. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7
@andelka
vďaka za referencie, musím tam zavolať a uvidím, snáď ma jeden z nich vezme
1. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka já jsem z Poruby a taky jezdívám sama, ale bydlím u Hl. třídy. Venku býváme když je slušně mezi 12 a 15h cca.
Ke Králové jezdíme většinou pěšky, jinak to máme asi 3 zastávky busem. Ale zatím jsme jezdili jen na poradny, ne s děckem v horečkách. Ale to by bus vyřešil, je tam za 5 minut. Pěšky procházkou za 15.
1. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek