• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@mcm zksu zavolat. Já jsem měla tiplé ještě tři jiné, ale jedna nebrala, na druhou byly blbé reference a u třetí s emi nelíbilo prostředí. Ke Králové jsem zavolala, sestřička se zeptala kdy se malý narodí a že až dojdem s porodky mám zavolat a domluvíme se. A fakt zatím super, většinou ani nečekáme, výjimečně.
1. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka super, to potrebujem... ono len tak k niekomu "naslepo" nebudem riskovať a potom náhodou ľutovať a meniť hneď po pár mesiacoch..
1. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka když, tak se můžem někdy domluvit a zajít s kočárkama....my teď v těch mrazech nechodili ven, tak snad už bude líp...
@mcm dík, za odkaz už jsem to taky našla, není to zas tak daleko...
No uvidíme, co udělám, jestli jí změním, nebo ne....První dojem z ní byl skvělý, ale teď když jsme něco potřebovali řešit, tak byl problém...Je už taky trochu starší...
1. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka my taky nechodili, ani ve smogu moc ne a od minulého týdne jsem nemocná. Ale příští týden už budem chodit. doufám, že bude jaroooo :slight_smile:

@mcm já mám fakt dobrou zkušenost, už jsem i volala když malému něco bylo a potřebovala sjem se poradit a ochotná byla, nestraší, neděsí, ale poradí a uklidní, je pohodová, mně osobn mně moc sympatická. Akorát na první návštěvu nechodí do domácnosti ale člověk musí s mimčem k ní. My tam byli poprvé když měl Dany 8 dní.
1. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ta první není povinná, že ona musí....něktěří chodí, ale už se to moc nenosí
1. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já vím že není povinná, ale všude, opravdu všude jsem četla, že první návštěva probíhá doma - tak jen upozorňuju, že to není pravidlo :wink:
1. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si šla pro svou kartu a tam teda jsem návštěvu mudry u mamky našla...a pak asi měsíc chodila sestra na kontroly :sweat_smile: takže jsme myslela, že tohle je přežitek z dob komunismu :grinning:
1. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka znáš někoho ke komu došla mudra domů?já zatím ee
1. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já nevím, ještě jsem se o tom s nikým nebavila :sweat_smile: Ale píšou to i v nových knížkách, rádcích a tak podobně. Sice to mají beztak převzaté ze starých tuhle informaci,ale je to tam a člověk to pak očekává :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spíš se člověk musí optat před registrací...
1. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to jo, to já se pak ptala ještě v telefonu, když jsem se ptala jestli mají volno a tak podobně. Ale je fakt, že by to bylo bezva, třeba pro zimní děti - nebo my jak tam šli, bylo hnusně, pršelo, kosna, já jsem nemohla chodit pořádně, takže bysme to přivítali. Ale to by člověk chtěl asi moc, vzhledem k tomu kolik mají pacientů a kolik se rodí miminek. Je rád, že sežene někoho fajn kdo má volno.
1. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to zasa nie je nič neprekonateľné, naložíme mimi do auta a skočíme k nej do ordinácie... zavolám jej tento mesiac, síce mám termín až na začiatku května, človek nikdy nevie a budem potrebovať aj potvrdenie do tehu knižky, tak tam zavolám a potom k nej skočím... fakt veľká vďaka, pozerala som aj iné recenzie na nete na ňu a myslím, že budem spokojná :wink:
1. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mcm já jsem měla termín porodu 13. května :slight_smile: volala jsem tam tuším v březnu, kolem 30tt. :wink: My nemáme auto, takže to bylo složitější, no. Na dětskou doktorku se mě pak ptali v porodnici, v těhu průkazce tuším kolonka na to nebyla.
1. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka teraz tam, resp. ja tam kolonku na to mám a minule mi sestrička hovorila, že nabudúce mi to povie už aj dr., že si mám pohľadať pediatra a potom ísť s tehu knižkou pre potvrdenie k nemu... teraz som v 30-31.tt, takže to máme skoro rovnaký termín, len iný rok :wink: a našťastie máme ja a partner každý svoje auto, takže s drobcom budem hocikedy mocť ísť hocikam, to je niekedy výhoda.. pešo by som to mala ďaleko, bývam síce kúsok, ale k dr. to je cca 6 km, to by bola iná fuška :wink: a busom si to neviem predstaviť, tým som už nešla pár rokov :slight_smile:
1. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mcm no jo, padá na mně nostalgie...loni touto dobou...a teď už mám velkého kluka doma :slight_smile:
Tak to máte super se dvěma auty, to máš jednodušší rozhodování co a kde.
1. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja som momentálne v štádiu, kedy sa už drobčeka z bruška neviem dočkať a brala by som to už aj hneď - pripadám si ako slonica :slight_smile: tie obmedzenia v pohybe a celkovo... nespavosť, opuchy, no nadšená nie som, ale verím, že až príde babo na svet, zabudnem na to a mávnem len rukou :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mcm to víš že jo, já jsem měla taky pár zdravotních nepěkností, ale zapomněla jsem na to a těhu i porod bych si zopákla hnedka znova. On člověk na to špatné zapomene, i později s prckem. :wink:
1. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám na první návštěvu přišla jen sestra, podívala se , a zase šla.....S tou dr jěště uvidím, jěště jí dám asi šanci...když je člověk zdravotník, tak do toho vidí a ví co může chtít....
1. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka na mě taky padá nostalgie...někdy touto dobou jsme se rozhodli, že se pokusíme o mimi :grinning: a teď už tu máme naše zlatíčko... :wink:
1. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka je to tak, letos to mám obzvlášť silné. Přitom nedávno jsem si říkala " Tak před 2 týdny touto dobou jsme jeli do porodnice" :slight_smile: Letí to strašně.
Mmch - dcerka má krásné jméno :slight_smile: Jak vás napadlo? Já znám Dorotheu jen jednu - Périgordovou :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no to věřím, že to letí...ale jsou to krásné vzpomínky. Díky za pochvalu, no my chtěli Dorotku, ale Dorota je takové tvrdé a hodně lidí i říkalo, že to je nadávka...tak jsme to vymysleli takto...Tu paní neznám :grinning: kdo to je?
1. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka sestra Kateřiny Zaháňské, kněžny z babičky, příbuzná všehoschopného francouze Talleyranda, velmi zajímavá žena s neobyčejným osudem :wink:
To jsou. Už si ale skoro nemůžu vzpomenout na dobu kdy měl Dany 4 měsíce :sweat_smile: člověk nějak kouká pořád dopředu.
1. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka dík za vysvětlenou :slight_smile: ani nemluv, přivezeš si takový malý uzlíček a pak to tak letí, už je z ní kus ženské, i když my moc nevážíme, ale už je zas jiná, děti se pořád mění...No za chvíli budete mít roček, co?
1. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka no jo, za chviličku, uteče to jako voda, už abych sháněla dort :grinning: Nemůžu pochopit, že nedávno to bylo miminko a během pár měsíců se tak změnil a je to velký kluk. Kdyby začal v 9měsících chodit, jako některé jiné děti, tak to nerozdejchám už vůbec :sweat_smile: takhle jsme měla ještě dost dlouho mimino, co jsme ho našla +- tam kde jsem ho položila. Ale i to nám končí. :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-těhulky-mamky-ostravačky. Rozhodla jsem se prostřednictvím téhle diskuze najít v Ostravě nějakou fajn kamarádku. :wink: Jsem ze středočeského kraje a do Ostravy se stěhujeme s přítelem, kvůli jeho praci. Konkrétně do Poruby. Vůbec tu kromě něj nikoho neznám, a zatím se tu ani moc nevyznám. Takže si připadám trochu ztraceně. :frowning2: Proto hledám nějakou spřízněnou duši, na chození po kavárničkách nebo jen tak, popovídat si.. Koncem července se mi narodí malá princezna, takže potom příjde řada i na to kočárkování :dizzy_face:
15. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova ahoj, tady už moc lidí nechodí, Já už mám sice větší děti, ale snad o nevadí. Kde přesně do Poruby stěhujete? Já jsem z třebovic :wink:
16. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Ahojky. Já sem si zkoušela založit jakoby novou diskuzi , ale byla mi bez vysvětlení smazána, takže to zkouším takhle. :slight_smile: Příští týden se stěhujeme do Poruby - kousek od Alšáku. Třebovice, aha, no já kouknu do mapy :sweat_smile: Určitě nevadí - koukala jsem na ně a vypadají jako zlatíčka :dizzy_face: Ty si rodilá Ostravačka nebo si se sem taky přistěhovala?
17. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova Tak alšák je sice kousek dále a nám to nevadí. Od září stejně budu vodit eli do školky a ta je kousek od Alšáku. Já jsem rodilá Ostravačka, takže Ostravu celkem dobře znám :wink: No já tady taky moc nechodím. Máme ještě s pár holkama uzavřeou diskuzi :grinning:
17. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova no na fotkách to jsou zaltíčka, ale jinak jsou to raubíři :grinning:
17. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek