• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik :slight_smile:
U nás též je den nějak moc dlouhý, jak nejdeme ven a je to fuška zabavit toho malého zbojníka, poletuje po bytě jak namydlený blesk.

Holky nevíte nějakou stránku, kde se dají najít nějaké akce pro malé děti...jestli něco takového existuje...nebo nějaké tipy na výlety...
3. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jj už tři...letí to šíleně..za chvíli budu vybírat brašnu do školy

@levandule_vanilkova ee nemájem..ale v elektrowordu to stojí litřík tak nějak
3. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Jj koukala jsem, ale to až v nejhorším případě...na pár dní to využiju a co pak s tím? Zbytečnost. :sunglasses:
3. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova no prodat....nebo z bazaru...třeba nevyhoříte...nebo vydržet a jíst často číňana a mikrovlnkové věci
3. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nepsali jste někdo Katce jak to vypadá s focením, předtím mi psala že v půlce roku už bude vědět. chtěla bych jít někam v září a nechat pak z toho udělat nějaké dárky na vánoce pro babičky
5. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik my se k kí už fotit nechodíme. :wink: Mám jinou a lepší :grinning:
5. črc 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kontakt mi dáš :slight_smile:
5. črc 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jistě že dám. Je fakt super a má v ateliéru hodně rekvizit. http://www.angelsphotostudio.com/?page=modules/categories/show_category&category=5 mrkni tady. My u ní byli teď v červnu a naprosto super už jsem tam byla podruhé a v říjnu listopadu tam jdeme zase. :wink:
6. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka dík o té jsem uvažovala než jsme se byli fotit v tom mateřském centru, fotky krásné to jo ale to focení nebylo tak pohodové jak u Katky, to bylo o něčem jiném tak hledám dál. Nevíš jak dlouho dopředu je třeba se objednat? stačí mi jít na focení někdy v říjnu
6. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no moc dopředu ani nemusíš. Zase toho tolik nemá. já se budu objednávat tak nějak v září :wink: a u ní je to pohodička a fotky super a dostaneš i vytištěné foto :grinning:
6. črc 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jsem taky z Ostravy, můžu se přidat? :wink:
7. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ahoj :slight_smile: Jasně, přidej se :slight_smile:
9. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je v porubě nějaké plavání pro miminka, třeba ve vaničkách? nebo to bude vše až od půl roku věku?
12. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 pokud vím tak v porubě vaničky nejsou. Já s dcerou chodila do plaváčka a tam měli i vaničky :wink: , ale to v porubě
12. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka a kde to je?
12. črc 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jo tak to ti teď nepovím, ale zeptám se ti holek co tam chodí. KDysi to bylo ve vítkovicích a teď holky chodily někam k vozovně trolejbusů
13. črc 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak toho plaváčka jsem nenašla, ale máš tady další na výběr http://program.mise.cz/detem-program-ostrava/m-1-p-387/
13. črc 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka dík, kuknu na to
13. črc 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já jsem slyšela, že v Porubě jsou vaničky někde na Vietnamské ulici nebo tam někde kolem. Ale přesně fakt nevím
14. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Ostravy-Poruby, mám 4 měsíčního syna.. Je mi 23. Na vaničky se chodí třeba tady http://ostrava.kenny.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=32 a je to opravdu na Vietnamské ulici. Bydlím tady, mám to kousek. Nebydlíte někdo poblíž? Ráda bych se i seznámila.
14. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabell87 tak na Kenny jsem slyšela jen samé negativní ohlasy. Já už mám starší dětičky :grinning:
14. črc 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Ahoj, bohužel neporadím, my jsme nechodili plavat.

@isabell87 Ahoj, taky jsem z Poruby, ale z opačného konce :frowning2: Jak se jmenuje tvůj chlapeček? Já mám 15,5 měsíčního Radečka.
15. črc 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova ahojky, tak už jste přestěhovaní? Všechno dobře dopadlo? A co ty a Natálka? Ještě jsi 2v1? :slight_smile: Už se ti to blíííížíííí, viď :slight_smile: A jak dopadla prohlídka porodnice na Fifejdách?
15. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabell87 Ahojky. Já bydlím v ulici Matěje Kopeckého - kousek od Alšáku :wink:

@jaro2008 Ahoj. Jj přestěhovaný už naštěstí jsme, akorát nám ty pitomci z rpg bytů zapojí plyn až příští týden takže ted trochu žijeme na studené stravě a meníčkách v restauracích :grinning:. S Natálkou jsme pořád 2 v 1 :dizzy_face: Už se mi to blíží - řikal i doktor, máme s přítelem takový neblahý pocit, že by to mohlo být už příští týden...ale až tak ke konci - ve středu jdeme totiž na Harryho Pottera :grinning: No Fifejdy jsou bezkonkurenční, určitě budu rodit tam. :slight_smile:
15. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Dolní Lhoty, takže porubu mám taky kousek :dizzy_face:
@zofinecka negativní? :rolling_eyes: já mám tu knížku něžná náruč rodičů a to patří pod ně jakoby...knížka je super, tak jsem to právě chtěla zkusit...no asi zkusím aspoň nezávazně jednu lekci a podle toho bych se rozhodla :wink:
15. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tu knihu jsem taky měla. Byla dobrá, ale to plavání Kenny není moc dobré. Dobré je v atomu :wink:
15. črc 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova Jejda, vy jste se upsali RPG? To se přiznám, do toho bych nikdy nešla...jsou to vydřiduši. Ale i tak přeji, ať se vám tu dobře bydlí a líbí se vám v Porubě :slight_smile: Týýý jo...docela ti závidím...to těhotenství...a ten pocit, že už to bude a jaké to bude a jak bude maličká vypadat atd :slight_smile: Těším se, že si to ještě zopakuju, ale už to bude asi jiné u druhého dítěte. Tak držím palečky, ať stihnete ještě toho Harryho :grinning: Fakt?! ...vypadá to tam po té rekonstrukci dobře? Já jsem tam nikdy nebyla.
15. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 Já RPG moc neznám .. ve středních čechách - odkuď pocházím - nejsou tak rozšířený a když jsme scháněli byt tady v Porubě tak tu vlastní každý druhý...no snad nebudou větší problémy..docela jsi mě tím vyděsila :confused: Asi bych si taky měla užívat tech posledních zbylých dnů, ale nějak bych to už ráda měla za sebou - ten strach z neznáma, jestli to všechno zvládnu, jestli malá bude v pořádku...a taky se na Natalí hrozně těším, jak bude vypadat - přesně jak říkáš :dizzy_face: Myslím, že u druhého to budeš mít trochu jiné, ale hodně hodně podobné :slight_smile: Je to tam moc pěkný - porodní sály jsou luxusní akorát šestinedělí je trochu horší - ty obyč pokoje jsou hrozně stísněné a sprchy - no prostě jako v nemocnici :slight_smile: Ale určitě je zkus aspon navštívít - teda až budeš opakovat :grinning:
15. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova Velí tomu Bakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: S opravama baráků se moc nepřetrhnou jestli vůbec a ty meganájmy, které neustále zvyšují...a jak se budete stěhovat jinam, ten byt nemůžete prodat, takže bohužel z toho nic nebudete mít jako třeba z družstevního bytu nebo bytu v osobním vlastnictví. Takže do nějakých velkých rekonstrukcí bych se ani nepouštěla, byla by to myslím zbytečná investice. Vyděsit jsem tě nechtěla...já myslela, že RPG všichni znají. Bydlet se tam dá, to nebooooj...z rodiny tam taky bydlí, ale...no není to to pravé ořechové pro mě.
Určitě se zajdem podívat i na Fifejdy...v Porubě jsem byla taky na prohlídce, vlastně jen tak ze zvědavosti, to jsem už měla rozhodnuté Vítkovice, ale měla jsem čas, tak proč nenakouknout :slight_smile: No u druhého myslím už nebude tolik času se zkoumat...to jsem si furt něco zapisovala, měřila se, vážila, každý týden fotila...:slight_smile:
15. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 Byt je nově zrekonstruovaný, takže budeme max. malovat a zařizovat věcma, který se dají použít i v jiném bytě...nechci v něm zůstat...než půjde Naty do školky ráda bych se rozhoupala, kde se usadit, zatím všechno záleží na práci mého přítele...v Ostravě jsem jen kvůli němu...jinak meganájem je pro mě docela vtipný...v Praze jsme měli platit 15 litrů a tady za byt půlku? :sweat_smile: Já byla vlastně jen na Fifejdách...ale když mě se tam líbilo, takže sem se jinam kouknout nešla :slight_smile: No druhé zatím neplánuju takže nad tím moc nepřemýšlím :grinning:
15. črc 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek