• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
holky, kde nejpíp prodat věci po mimču? dáváte někde inzeráty nebo chodíte na výkup do nějakého sekáče?
10. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 v seku ti nedaj to co chceš....
já na mmb a nejlép kámošky dojdou ke mě dáme cafo vytáhnu space bagy a jde se hrabat....moc fotit se mi nechce tak libové nextí kousky mám prostě pro známé co přijdou a vybíraj....
tak a připomělo mi to udělat další scuk
zase mám nějak plno
10. srp 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já to samé mám kamarádky co ode mě berou takže přijdou a pohrabou se, vezmou co chtějí, něco dávám na FB tam se to prodává rychleji než na MMB a něco nosím k nám do bazárku-ale to spíš kousky ze sekáče nebo co jsem koupila za pár kaček protože moc peněz tam za to není, takže třeba zimní komplet co jsem koupila skoro za tisicovku tam nedám
10. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, není tu nějaká nová těhulka? :sweat_smile: Nebo tu budu sama? :confused:
14. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem tady, ale nejsem tak zcela nová, za pár týdnů to mám za sebou :sweat_smile:
téda budete mít celkem malý věkový rozdíl, nebojíš se? :wink:
16. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. asi jako ty - máma dvou dětí :grinning:
Já jsem teprve na začátku, 9tt. Akorát mi přijde jako včera, co ten kolotoč poprvé začal - dneska jsem byla na odběrech a objednávala jsem se na NT...ale zas se těším na těhotenské cvičení...s malým je to teď sranda, začíná chodit..ale máme hlídací babičku, tak je to v pohodě. Tak i proto doufám, že to bude fajn a zvládnem to. Budou od sebe o 23měsíců.
16. srp 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice nejsem těhulka, ale než budu, chci změnit gynekologa :unamused: Ať je hlavně fajn v průběhu těhotenství. Můžu se zeptat, s kým máte dobré zkušenosti?
16. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cara.m já chodím ke Spoustovi, někomu sedí, někomu ne, já si nemůžu stěžovat na nic. A mám ho blízko domu. Dobrý je prý Pomahač, ale ten je dál a nevím jestli bere. Já už jsem tady dlouho, tak zůstanu už.
16. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cara.m já chodím ke Kempnému a nemůžu si stěžovat. Super dr. a nikdy bych neměnila.
@andelka my máme ještě menší věkový rozdíl a zvládli jsme to
16. srp 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka No, snad sestra dodrží slovo a na příští kontrole dostaneme ten ,,úžasný" balíček :wink:
16. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perlicka84 jééé :dizzy_face: no snad jo. Předloni nic nebylo :sweat_smile: tak jsem zvědavá :grinning:

@zofinecka já vím. Snad bude Dany tak šikovný jako Eli.
16. srp 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cara.m Já jsem stydlina, takže chodím k ženské dr...jmenuje se Ledvinková, ordinuje v Hrabůvce na poliklinice a jsem moc spokojená, dělala ve Vítk.porodnici, resp. tam ještě občas zastupuje. .
@andelka určitě to zvládnete :wink: my jsme chtěli rozdíl 3 roky, tak nám to fajn vyšlo, malý nastupuje prvního do školky, tak budu mít přes den čas jen na miminko. Ale mám kamarádky, co mají rozdíly dva roky a taky to jde, jen je to pro mamky náročnější..
16. srp 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka gratuluju, určitě to zvládnete. Mám menší rozdíl, tak šikovné dítě jak je Eli nemám a zvládáme to :slight_smile:
16. srp 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia.
@smardik dík, i za podporu. Nějak se to zvládne že jo, když se musí :sweat_smile:
17. srp 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak nějak, zvládnout se to musí ale fakt jsem se toho bála hodně a nebylo to tak hrozné, jasně občas jsou dny kdy to stojí za houby ale to kladné fakt převažuje
17. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to ráda slyším. No a vy jste to měli i náročnější kvůli Honzíkovi, je to možný že už je to rok? To tak rychle utíká...a četla jsem správně že je vše v pořádku?
17. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka bude to dobré, já fakt nelituju ti dva jsou super dvojka a mají se moc rádi, jeden přijde k druhému a obejme ho, pohladí, pusinky si dávají, jeden bez druhého nechce být-třeba Tom se vzbudí dřív než Honzík tak projde celý byt jestli tu brácha někde není a když není jde ho vzbudit a jak se vidí oba se radují jako by se neviděli týden, fakt je to super
jo včera to byl rok od operace, šíleně to uteklo. Jo je to v pořádku,operace se povedla a žádné problémy nemá, pravidelně chodíme na kardiologii kde ho sledují a časem uvidíme, operace ještě může být ale už předem plánovaná, ne kdy mu jde o život takže dobrý :slight_smile: na to jak jsme se báli je to fakt super, žádná omezení nemá, léky nemá prostě nic. Jen já mám občas pocit že mu o té operace přidali baterky duracell
17. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik :grinning: tak to jsem ráda, že je v pořádku a bez potíží :slight_smile:
to je krásné jak to popisuješ. Dany teď dělá bříšku malá malá :slight_smile:
17. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cara.m Jestli můžu doporučit, já chodím k panu doktoru Malíkovi. Ordinaci má sice na Masarkově náměstí, ale já bych za nim jela snad kamkoliv :grinning: Je zlatej, na gyndu jsem ze začátku jezdila s přítelem, páč se tu v Ostravě ještě moc nevyznám a přítel si tam s ním vždycky pěkně pokecá :grinning: No a když se těsně po porodu zjevil na sále, tak jsem byla taky ráda... jen jsem ho pak nenáviděla, když mě zašíval :angry: :grinning:
21. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 @andelka @lenlut @1luciferka1 @zofinecka Přeji hezký den maminky z Poruby. Chtěla bych se vás zeptat, zda jste chodily nebo chodíte s dětmi na plavání sem do Poruby a kam..? Moc to tu ještě neznám a na internetu jsem toho taky moc nenašla. Jen Kenny baby club, ale tam prý můžu s miminkem až od 6-tého měsíce. Já ale vím, že se běžně dá plavat už ve třech měsících. V kolika jste začaly vy? Moc děkuji za odpověď. :slight_smile:
6. zář 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova my do poruby nechodili. CHodili jsme do vítkovic a chodili jsme na vaničky a pak do bazénu. Dobré je plavání v Atomu :wink:
6. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova Ahoooj, já ti bohužel neporadím, s malým jsme na plavání nechodili. Poprvé byl na bazénu až teď nedávno. Moc se mu to líbilo, tak půjdeme zase brzy.
6. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova já slyšela chválu na to plavání v Atomu a taky bych tam chtěla s malou jezdit, tak jestli budeš chtít, můžem se pak domluvit a chodit společně :wink:
10. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 v Atomu? to neznám...máš nějaký odkaz na stránky? a od kolika tam můžu s miminkem? to budu moc ráda kdyby jsme se domluvili :wink:
10. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova ted se ten hotel jmenuje Clarion Congress hotel, je to http://www.clarioncongresshotelostrava.com/cs/ jen jsem tam info o tom plavání nenašla
10. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak já o tom zkusím ještě něco zjistit, v týdnu tam když tak zavolám a pak ti pošlu info, nebo kdyby jsi zjistila třeba něco od známých bo tak, tak klidně písni do IP a můžeme se domluvit :wink:
10. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak jsem sem nedávno patřila teď už mám dvouletého mrňouska :slight_smile:)
Kdybyste některá chtěla nafotit těhu fotky, dala jsem se na toto během mateřské.Nějakou moji práci najdete na www.facebook.com/pavlagajdova , ateliér v centru Ovy.Když tak pište pavlagajdova@seznam.cz
A kulatění zdar!! :slight_smile:
11. zář 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak jsem si volala s tou paní co ty kurzy pořádá. Je to teda až od těch 6 měsíců. Jinak vše potřebné info najdeš tady - http://plaveckaskolicka.cz/index.htm :wink:
13. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek