• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@levandule_vanilkova ahoj, my chodíme plavat tady. Jen teď je plavání přesunuto do Petřkovic na AD Landek. Nevím jak si pojízdná, ale autem to není taková hrůza.
http://www.regenerace-ostrava.cz/sluzby.html
13. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova dík za info, ty vaničky na landeku vypadají zajímavě
@aaadus jaká je cena kurzu?
13. zář 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no pojízdná tak akorát busem, ale jak jsem koukala tak to je konečná autobusu co mám prakticky za domem, takže pohoda. :sunglasses: Ty vaničky jsou fajn, ale nějak jsem se nedočetla jak to tam funguje a kolik to stojí :frowning2:
13. zář 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nechodili nikam, malej měl půl roku zrovna v listopadu tak přes zimu jsem nechtěla takhle chodit, sama většinou bazén odstůňu v tuhle dobu. A nemáme auto.
Jestli něco vyberete, tak ať se vám tam líbí :slight_smile:
13. zář 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 @levandule_vanilkova 10 lekcí stojí 1800,- + 2 náhrady když nějakou lekci zmeškáte. A někdy se to dá koupit na slevových serverech za 1300,- (to už se mi podařilo 2x)
@levandule_vanilkova my jsme na vaničky nechodili, v necelých 5 měsících jsme začali chodit rovnou do velkého bazénu. A jestli se nepletu, je možné si s ní domluvit individuální plavání, že plaveš sama bez ostatních dětí než si mimčo zvykne na vodu a teprve potom se přiřadíš do skupinky. Ve skupince je tak 6 dětí podobného věku. Po plavání se jde vyhřát do sauničky, kde můžeš být jak dlouho chceš, pak tam můžeš malou v klidu nakojit, později nakrmit - je tam mikrovlnka, dětské židličky a hrací koutek. Kdyby ses ještě na něco chtěla zeptat, ráda odpovím. My tam chodíme rok a jsme spokojení. Malý vodu miluje, potápí se o 106 a už moc nechybí a začal plavat sám.
13. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus a když se jde do spchy, je kde mimčo odložit?
14. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 do sprchy můžeš jít s mimčem co je hned u bazénu nebo pak je ještě v šatně sprcha a mimčo dáš do postýlky
14. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak jsem si ještě psala s paní z centra v Landeku. A kdyby jsi chtěla zkusit ty vaničky stojí to 2000,- na deset lekcí, ale dá se s ní domluvit i individuálně, že si nemusíš objednat všech deset. A ty lekce se provádí prý někde v Porubě. Kdyby jsi chtěla pošlu ti její tel.
15. zář 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levandule_vanilkova a ty by jsi do toho šla taky? přemýšlím jestli je to dobré ted "na zimu" :sweat_smile:
16. zář 2011 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Zrovna včera jsem se s malou koupala poprvé ve vaně doma. Musel u mě být přítel, protože jsem měla strach, aby se mi náhodou nepotopila. :sweat_smile: Myslím, že ty vaničky jsou dobré v tom, že naučí maminku manipulovat s miminkem ve vodě, což se pak hodí na kurzy plavání v šesti měsících. Budeš pak o něco jistější. Jenže je to celkem drahá záležitost, takže uvidím jak tento měsíc vyjdu s penězi. O pokud jde o tu zimu, myslím, že to bych asi moc neřešila - v místnosti musí být teplo tak jako tak a pak máš spoustu času pořádně miminko osušit, nakojit...
16. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste se pustili do sbírání vršků (viz. info aktuality), budu ráda : http://www.anetkakracalikova.cz/index.html je to dcera mého bratrance :cry:
17. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Adél, ty čekáš miminko???!!! Gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 No jo, už jsem se ptala jestli budem zas chodit spolu na cvičení :grinning: Někdo tady musí naplňovat název diskuze, ne? :sweat_smile:
20. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1 ted koukám na ty vršky, máme jich doma celkem dost - teda babička, snad to ještě nevyhodila, kam to máme poslat nebo dovést?
20. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik bud to můžeš dát mě a já jak k nim pojedu, tak to zavezu, nebo to můžeš poslat na tu jejich adresu, co mají na těch stránkách :wink: moc děkuju :dizzy_face:
20. zář 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 mě je to celkem jedno, vezmu to od našich až tam budu a ozvu se a my budem sbírat taky :slight_smile:, není zač je super že to někomu tak úžasně poslouží :slight_smile:
20. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jj, zvlášt v dnešní době, kdy lidi nemaj peníze, tak takhle může přispět každý a nic ho to nestojí :dizzy_face:
21. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to určitě jen moc lidí o tom asi neví což je třeba škoda podle mě, dalo by se vybrat víc kdyby o tom lidi věděli
21. zář 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: Nějak nám to tady utichlo. Jak se máte maminky a těhulky?
7. říj 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 ahojky :slight_smile: My se máme dobře, jenn Dany se začal v noci budit, už skoro měsíc, 1-2x a docela mě to zmáhá, protože jsem si zvykla že už spí. No a byli jsme v pondělí na očkování MMR, tak očekáváme reakci.

Dneska teda počasí na nic, co? Babí léto už asi skončilo :frowning2:
7. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahoj, jak pak to, že se budí? Něco ho trápí? Držím palečky, ať je očkování bez reakce! Nás teď čeká 18 měsíční prohlídka. To jo, počasí hrůza, podzim je tady v plné kráse :frowning2: Ty poslední dny bylo super!!! Teplota ideál :slight_smile: Škoda, že je to pryč.
7. říj 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 já vůbec nevím. Začalo to když měl virozu. Já nevím jestli nechce spát, že si myslí že si budem hrát nebo papat nebo kdoví. On se vzbudí, zamele sebou, pofňukne, pak se úplně probudí, sedne si, stoupne a už řve. Často pomůže když dostane napít, ale na to ho nechci moc zvykat, nikdy to nepotřeboval. Naučil se to jak byl nemocný a měl teplotu, tak jsem chtěla ať víc pije.
Dík, no doufám že to přežijem. Nás čeká 18m 3.11. tak jsem zvědavá na váhu, míru a jestli něco ukáže :sweat_smile:
No počas fakt děs. :unamused:
7. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tak snad to zase přejde a bude spinkat celou noc. To buzení v noci je na palici, o tom já vím své :frowning2: U nás nepomáhá ani ho nechat plakat, ach jo...jsem zvědavá, jestli se někdy dočkám spaní celou noc v kuse.
Taky jsem zvědavá, jak porostl. Ale pochybuju, že se předvede, protože na povel a před cizím...to potřebuje trochu víc času, aby se rozkoukal a to u doktorky není :frowning2: Tak snad nebudu vypadat, že si vymýšlím.
7. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím prosííííím klikněte mi na odkaz . z jednoho pc je jeden hlas, nejde to opakovaně děkujuuuu, chci vyhrát CD :sweat_smile:

http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1235&ids=546
12. říj 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z okolí OV a ráda bych vás poprosila o radu, kde je v OV a okolí možno sehnat botičky pro děti s certifikátem (žirafa aj.), poradíte prosím? Děkuji
16. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik děkuji mockrát!
16. říj 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roni010 já kupuju dětem boty v just go a naprostá spokojenost
17. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme oboje botičky z Just go
17. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka
@andelka moc díky, jste hodné, zítra tam zajedu!
17. říj 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek