• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smardik: já mám na firkon reference i od někoho, kdo ho má a používá :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tak to jo :slight_smile: mě se ten kočár vůbec nelíbí, nevím tady jaky u nás jezdí ale to dítě je tam jak v plechovce sardinek namačkané
17. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: No, člověk fakt žasne nad tím, co dneska máme. Naše maminky si musely počkat až do porodu :sweat_smile:

Já mám pocit, že žádný kočárek není dokonalý, na každém je něco. Ty testy - ono záleží i na tom, na co ten test byl. Jestli třeba více na bezpečnost nebo na něco jiného. Taky každá maminka má jiné pořadavk. Některá, aby byl lehký, skladný, jiná, aby byl bytelný, houpací apod.

jaro: Krásné věcičky :dizzy_face:
17. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka to ne žádný kočárek není dokonalý to souhlasím, ale zas když si koupím nový kočár co vyhrál v testu tak od něj čekám že bude fungovat a ne že se po měsíci používání (tak 2x týdne maximálně) porouchá brzda, bude zatáčet do leva a hlavně že se s ním vůbec nedá jet protože se kolečka sekají a prostě nejede. A to je vítěz nějakého testu-nevím už jakého ale je to totál šmejd - neříkám to jen já ale dost lidí co si ho taky koupili
17. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: A co to je za kočárek? no, máš recht, že když už má nějaký výrobek štempl, tak člověk očekává, že bude dobře sloužit. Ach jo, je to těžké. :unamused:
17. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel máme to jako druhý kočárek ale musím ho zavést reklamovat, máme chicco multiway, tady si ho chválí ale na MMB dost nadávají. Ale jinak jako kočárek máme Hartan a ten si nemůžu vynachválit :slight_smile:, sice je těžší ale to jsem při koupi věděla a nevadí mi to a ted na kluky budu mít starší Peg Perego - sourozenecký tak uvidíme jaký bude ale PP je dobrá značka tak snad nebude problém
17. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Tak ať reklamace dopadne dobře. Mně taky nevadí těžší kočárek, pokud splňuje většinu požadavků jiných. Já ho zas nějak extra zvedat nebudu, MHD se dá vybrat nízkopodlažní a když, tak se mnou někdo pojede, když budu něco potřebovat vyřídit. Jinak v Porubě všude dojedu pěšky. Vstup do domu máme bez schodů a v přízemí kočárkárnu. A auto nemáme, tak ho nemusím mít skladný. No ale stejně ještě nevím, budu to muset pořádně obhlídnout.
Sourozenecké jsou fajné, Majatob ho bude taky mít :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš já jsem byla na to 4D v Hati.Je to kousek od Hlučína.Mají tam nové centrum a je to pobočka centra v Havířově.Jinak prý to dělají i v Porubě. :slight_smile: Ale v té Hati mi vyhovovalo,že se tam můžeš objednat i na večer,takže manžel stihl v klídku i práci. :wink:
Já ještě kočárek vybraný nemám.Budu se muset jet někam podívat.Ségra má právě Firkon a nemůže si ho vynachválit.Ale je jich nějak více druhů........
17. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten obchod sambaby vypadá fakt dobře.Musím taky vzít manžu a zajet juknout.Je tam v akci odsávačka mlíka AVENT za 1100kč,což je myslím si dobrá cena.A jsou k tomu dvě lahvičky a dva dudlíky.Slyšela jsem,že je to jedna z nejlepších odsávaček,tak asi pro ní zajedu. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka v Hati pracuje manžel, to by bylo úplně suprové a ještě když píšeš že se můžeš objednat i na večer to by bylo úplně boží. jdu hledat kontakt.
já jsem se dnes rozhodla pro kočárek Cam Cortina X3, jelikož hodně budu jezdit sama a autem, tak potřebuje abych se obešla bez pomoci. je sice drahý, ale co tu holky psaly, jsou spokojené. a jelikož plánujeme 2-3 děti, myslím že ho využijeme.
17. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka už jsem to našla, je to od manželovy práce asi 500m :grinning: . no super, hned jak se s manželem domluvím, objednám se někdy ještě před vánocemi, ať můžeme pustit záznam z dvd babičkám a dědečkům místo vánoční pohádky :grinning: ani nevíš jak jsi mě potěšila, hlavně se manžel nebude moct vymluvit že nemá čas :grinning:
17. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaduš.někde o pár stranek zpátky jsem tady ten odkaz dávala,tak zkus juknout.Jmenuje se to Gynprenatal. :slight_smile:
Tak to je super,že už sis to našla a stojí to fakt za to!!To budou mít babičky a dědové pěkný dárek pod stromečkem. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi teď přišel manžel a hned jsem to na něho vychrlila a hurá nic nenamítal. udělali jsme kšeft-když půjdeme na 4d utz nemusí jít se mnou na velký utz a vezmu mamku jestli bude chtít
17. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Aaaduš,ty jsi šikulka.Jde vidět,že víš co na manžu platí. :grinning: :grinning:
Určitě si to 4D užijete.A doktor Kovář je taky super.Nejdříve byl tak trochu odměřený,ale po chvilce s náma srandoval a byl moc příjemný.A jelikož jsme mněli svoji flasku,tak nám tam nahrál 18 fotek,jinak nahrávají myslím jen deset.
Tvůj manža to má tedy docela daleko do práce,že?Jste přímo z Ov??
17. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi v ově máme trvalé bydliště, ale bydlíme v Jistebníku, to je za Klimkovicemi. no na nějaký utz ho musím dostat ne? a i kočárek mi schválil, tak mám radost velikou. jé, jestli doma najdu flasku vezmu sebou když ti nahrají více fotek. a vy jste byli na ten za 1000,-?
17. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo,tak dneska super den,ne?!Jestli máš nějaký odkaz na kočárek,co sis vybrala,tak ho sem šoupni. :wink: Jsem lenoch,nechce se mi ho hledat na netu. :dizzy_face:
Jo my jsme byli na tom za 1000kč.Je v tom 10minutový záznam na DVD,ale ještě před tím nám dr. ukázal,jak to bude vypadat a jestli souhlasíme,tak jsme viděli prdolku o trošku dýl. :slight_smile: No a k tomu jsou ty fotky.Jak jsem psala,když máš sebou flasku,tak ti jich tam nahraje více.
Jo a jestli jsi u pojištovny 205,tak to myslím celé proplácí.Půjdu si pro penízky příští týden. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že pro adus dneska dobré zprávy :dizzy_face:
holky, držte palce, ať zítra něco koupím :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to je on, mého srdce šampion :grinning:
http://www.babyexpert.cz/produkt/cam-cortina-x3-tris-evolution-767-2009/#
ale barvu ještě nevím, tady ta se líbí manželovi, já jsem úchýl na zeleno-černou. uvidíme jak to bude vypadat v reálu
co to je za pojišťovnu 205?
andelka držím palce a pak dej vědět co jsi nakoupila
18. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš,ten kočárek je fakt pěkný.Mně by se teda víc líbil se čtyřma kolama,jelikož chci klasickou čtyřkolku,ale jinak opravdu pěkný kočárek.Stojí za úvahu,akorát já chci něco levnějšího,takže někdy vyrazím a budu koukat a srovnávat. :slight_smile:
205 je bývalá Hutnická pojištovna,ted se jmenuje Česká průmyslová pojištovna.A těhulkám proplácejí nadstandarty v těhu a to do výše 4500kč,což je super. :wink:
Andělko,jsem zvědavá,co nakoupíš,tak pak pisni a poreferuj. :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi taky jsem chtěla 4-kolku, ale tady je super vzhledem k tomu,že budu jezdit hodně s mimčem sama a to nasazování korby se mi zdá jednoduché. taky jsem chtěla levnější, ale co už no, když ho využiju na 2 nebo 3 děti a vydrží nebudu litovat.
205 má můj manžel. tomu to asi neproplatí že? :grinning:
18. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedině že bych k nim přešla, ale nevím jestli by to nebyl problém během těhotenství,aby nenastal nějaký problém
18. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš,tak manžovi by to asi neproplatili. :grinning: :grinning: Ale s přechodem by myslím si nemněl být problém.Zkus se na to zeptat,ale jsi v 17tt a kdyby jsi přešla,určitě by jsi stihla ty výhody uplatnit.Je to super,že přispívají tolik peněz.
Jo a hlavně jako rodiče by jste stejně mněli mít do budoucna stejnou poj. kvůli prcka.Aby jste mněli všichni jednu pojištovnu.Když budete každý u jiné,tak ta poj. co k ní přihlásíte miminko,mu nezaplatí v celé výši příspěvky na plavání,očkování a tak.
18. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem rozhodnuta, v pondělí se jdu registrovat k 205 ať si od ledna můžu nechat proplácet. moje pojišťovna totiž nabízí kulové a 4.500,- je fakt hodně
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ten kočárek je fakt dobrej.Je pravda,že už to máš s autosedačko a když ti zůstane na další mimi,tak to nakonec neni tak drahé........... :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj,je super. třeba ho ještě po vánocích sleví, jen nevím jaké to jsou kolečka,já bych raději nafukovací. hlavně že ho mají v Ostravě kvůli reklamacím a tak
18. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ještě prosím tě na kolik jste byli objednaní na ten utz a jak dlouho to trvá? nakonec tam budu volat dnes aby měli ještě před vánocemi volno
18. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zensky :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Majatob. :slight_smile: Jak se máš a jak se cítíš??
Aaaduš my jsme tam byli objednaní na 18:00,vzali nás asi v 18:15 a odcházeli jsme před sedmou.Plni zážitků!! :grinning: Určitě si tam cinkni,já byla taky objednaná přes mněsíc dopředu.....Oni sice říkali,že jim to stačí 2-3 týdny dopředu,ale jistota je jistota!
18. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dobre, akorat se mi dnes nechce nic delat a mela bych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pridala jsem do alba aktualni foto, zda se mi, ze mi ted brisko nejak neroste :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ahoj, pěkný pupík, já už se nemůžu dočkat až budu mít taky takový :slight_smile:
evi tak jsem objednaná na 30.11. v 18:30
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek