Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
jaro2008
17. lis 2009
smardik: já mám na firkon reference i od někoho, kdo ho má a používá 🙂
smardik
17. lis 2009
jaro tak to jo 🙂 mě se ten kočár vůbec nelíbí, nevím tady jaky u nás jezdí ale to dítě je tam jak v plechovce sardinek namačkané
andelka
17. lis 2009
evka: No, člověk fakt žasne nad tím, co dneska máme. Naše maminky si musely počkat až do porodu :-N

Já mám pocit, že žádný kočárek není dokonalý, na každém je něco. Ty testy - ono záleží i na tom, na co ten test byl. Jestli třeba více na bezpečnost nebo na něco jiného. Taky každá maminka má jiné pořadavk. Některá, aby byl lehký, skladný, jiná, aby byl bytelný, houpací apod.

jaro: Krásné věcičky x-)
smardik
17. lis 2009
andelka to ne žádný kočárek není dokonalý to souhlasím, ale zas když si koupím nový kočár co vyhrál v testu tak od něj čekám že bude fungovat a ne že se po měsíci používání (tak 2x týdne maximálně) porouchá brzda, bude zatáčet do leva a hlavně že se s ním vůbec nedá jet protože se kolečka sekají a prostě nejede. A to je vítěz nějakého testu-nevím už jakého ale je to totál šmejd - neříkám to jen já ale dost lidí co si ho taky koupili
andelka
17. lis 2009
smardik: A co to je za kočárek? no, máš recht, že když už má nějaký výrobek štempl, tak člověk očekává, že bude dobře sloužit. Ach jo, je to těžké. :-|
smardik
17. lis 2009
andel máme to jako druhý kočárek ale musím ho zavést reklamovat, máme chicco multiway, tady si ho chválí ale na MMB dost nadávají. Ale jinak jako kočárek máme Hartan a ten si nemůžu vynachválit 🙂, sice je těžší ale to jsem při koupi věděla a nevadí mi to a ted na kluky budu mít starší Peg Perego - sourozenecký tak uvidíme jaký bude ale PP je dobrá značka tak snad nebude problém
andelka
17. lis 2009
smardik: Tak ať reklamace dopadne dobře. Mně taky nevadí těžší kočárek, pokud splňuje většinu požadavků jiných. Já ho zas nějak extra zvedat nebudu, MHD se dá vybrat nízkopodlažní a když, tak se mnou někdo pojede, když budu něco potřebovat vyřídit. Jinak v Porubě všude dojedu pěšky. Vstup do domu máme bez schodů a v přízemí kočárkárnu. A auto nemáme, tak ho nemusím mít skladný. No ale stejně ještě nevím, budu to muset pořádně obhlídnout.
Sourozenecké jsou fajné, Majatob ho bude taky mít 🙂
evkaa25
17. lis 2009
Aaaduš já jsem byla na to 4D v Hati.Je to kousek od Hlučína.Mají tam nové centrum a je to pobočka centra v Havířově.Jinak prý to dělají i v Porubě. 🙂 Ale v té Hati mi vyhovovalo,že se tam můžeš objednat i na večer,takže manžel stihl v klídku i práci. 😉
Já ještě kočárek vybraný nemám.Budu se muset jet někam podívat.Ségra má právě Firkon a nemůže si ho vynachválit.Ale je jich nějak více druhů........
evkaa25
17. lis 2009
jinak ten obchod sambaby vypadá fakt dobře.Musím taky vzít manžu a zajet juknout.Je tam v akci odsávačka mlíka AVENT za 1100kč,což je myslím si dobrá cena.A jsou k tomu dvě lahvičky a dva dudlíky.Slyšela jsem,že je to jedna z nejlepších odsávaček,tak asi pro ní zajedu. 🙂
aaadus
17. lis 2009
evka v Hati pracuje manžel, to by bylo úplně suprové a ještě když píšeš že se můžeš objednat i na večer to by bylo úplně boží. jdu hledat kontakt.
já jsem se dnes rozhodla pro kočárek Cam Cortina X3, jelikož hodně budu jezdit sama a autem, tak potřebuje abych se obešla bez pomoci. je sice drahý, ale co tu holky psaly, jsou spokojené. a jelikož plánujeme 2-3 děti, myslím že ho využijeme.
aaadus
17. lis 2009
evka už jsem to našla, je to od manželovy práce asi 500m 😃 . no super, hned jak se s manželem domluvím, objednám se někdy ještě před vánocemi, ať můžeme pustit záznam z dvd babičkám a dědečkům místo vánoční pohádky 😃 ani nevíš jak jsi mě potěšila, hlavně se manžel nebude moct vymluvit že nemá čas 😃
evkaa25
17. lis 2009
aaaduš.někde o pár stranek zpátky jsem tady ten odkaz dávala,tak zkus juknout.Jmenuje se to Gynprenatal. 🙂
Tak to je super,že už sis to našla a stojí to fakt za to!!To budou mít babičky a dědové pěkný dárek pod stromečkem. 🙂
aaadus
17. lis 2009
evi teď přišel manžel a hned jsem to na něho vychrlila a hurá nic nenamítal. udělali jsme kšeft-když půjdeme na 4d utz nemusí jít se mnou na velký utz a vezmu mamku jestli bude chtít
evkaa25
17. lis 2009
tý jo Aaaduš,ty jsi šikulka.Jde vidět,že víš co na manžu platí. 😃 😃
Určitě si to 4D užijete.A doktor Kovář je taky super.Nejdříve byl tak trochu odměřený,ale po chvilce s náma srandoval a byl moc příjemný.A jelikož jsme mněli svoji flasku,tak nám tam nahrál 18 fotek,jinak nahrávají myslím jen deset.
Tvůj manža to má tedy docela daleko do práce,že?Jste přímo z Ov??
aaadus
17. lis 2009
evi v ově máme trvalé bydliště, ale bydlíme v Jistebníku, to je za Klimkovicemi. no na nějaký utz ho musím dostat ne? a i kočárek mi schválil, tak mám radost velikou. jé, jestli doma najdu flasku vezmu sebou když ti nahrají více fotek. a vy jste byli na ten za 1000,-?
evkaa25
17. lis 2009
Tý jo,tak dneska super den,ne?!Jestli máš nějaký odkaz na kočárek,co sis vybrala,tak ho sem šoupni. 😉 Jsem lenoch,nechce se mi ho hledat na netu. x-)
Jo my jsme byli na tom za 1000kč.Je v tom 10minutový záznam na DVD,ale ještě před tím nám dr. ukázal,jak to bude vypadat a jestli souhlasíme,tak jsme viděli prdolku o trošku dýl. 🙂 No a k tomu jsou ty fotky.Jak jsem psala,když máš sebou flasku,tak ti jich tam nahraje více.
Jo a jestli jsi u pojištovny 205,tak to myslím celé proplácí.Půjdu si pro penízky příští týden. 🙂
andelka
17. lis 2009
Tak koukám, že pro adus dneska dobré zprávy x-)
holky, držte palce, ať zítra něco koupím :-N
aaadus
18. lis 2009
evi to je on, mého srdce šampion 😃
http://www.babyexpert.cz/produkt/cam-cortina-x3...
ale barvu ještě nevím, tady ta se líbí manželovi, já jsem úchýl na zeleno-černou. uvidíme jak to bude vypadat v reálu
co to je za pojišťovnu 205?
andelka držím palce a pak dej vědět co jsi nakoupila
evkaa25
18. lis 2009
Aaaduš,ten kočárek je fakt pěkný.Mně by se teda víc líbil se čtyřma kolama,jelikož chci klasickou čtyřkolku,ale jinak opravdu pěkný kočárek.Stojí za úvahu,akorát já chci něco levnějšího,takže někdy vyrazím a budu koukat a srovnávat. 🙂
205 je bývalá Hutnická pojištovna,ted se jmenuje Česká průmyslová pojištovna.A těhulkám proplácejí nadstandarty v těhu a to do výše 4500kč,což je super. 😉
Andělko,jsem zvědavá,co nakoupíš,tak pak pisni a poreferuj. 🙂
aaadus
18. lis 2009
evi taky jsem chtěla 4-kolku, ale tady je super vzhledem k tomu,že budu jezdit hodně s mimčem sama a to nasazování korby se mi zdá jednoduché. taky jsem chtěla levnější, ale co už no, když ho využiju na 2 nebo 3 děti a vydrží nebudu litovat.
205 má můj manžel. tomu to asi neproplatí že? 😃
aaadus
18. lis 2009
jedině že bych k nim přešla, ale nevím jestli by to nebyl problém během těhotenství,aby nenastal nějaký problém
evkaa25
18. lis 2009
Aaaduš,tak manžovi by to asi neproplatili. 😃 😃 Ale s přechodem by myslím si nemněl být problém.Zkus se na to zeptat,ale jsi v 17tt a kdyby jsi přešla,určitě by jsi stihla ty výhody uplatnit.Je to super,že přispívají tolik peněz.
Jo a hlavně jako rodiče by jste stejně mněli mít do budoucna stejnou poj. kvůli prcka.Aby jste mněli všichni jednu pojištovnu.Když budete každý u jiné,tak ta poj. co k ní přihlásíte miminko,mu nezaplatí v celé výši příspěvky na plavání,očkování a tak.
aaadus
18. lis 2009
jsem rozhodnuta, v pondělí se jdu registrovat k 205 ať si od ledna můžu nechat proplácet. moje pojišťovna totiž nabízí kulové a 4.500,- je fakt hodně
evkaa25
18. lis 2009
Jo a ten kočárek je fakt dobrej.Je pravda,že už to máš s autosedačko a když ti zůstane na další mimi,tak to nakonec neni tak drahé........... 🙂 🙂
aaadus
18. lis 2009
evi jj,je super. třeba ho ještě po vánocích sleví, jen nevím jaké to jsou kolečka,já bych raději nafukovací. hlavně že ho mají v Ostravě kvůli reklamacím a tak
aaadus
18. lis 2009
evi ještě prosím tě na kolik jste byli objednaní na ten utz a jak dlouho to trvá? nakonec tam budu volat dnes aby měli ještě před vánocemi volno
majatob
18. lis 2009
ahojte zensky 🙂
evkaa25
18. lis 2009
Ahojky Majatob. 🙂 Jak se máš a jak se cítíš??
Aaaduš my jsme tam byli objednaní na 18:00,vzali nás asi v 18:15 a odcházeli jsme před sedmou.Plni zážitků!! 😃 Určitě si tam cinkni,já byla taky objednaná přes mněsíc dopředu.....Oni sice říkali,že jim to stačí 2-3 týdny dopředu,ale jistota je jistota!
majatob
18. lis 2009
evi, dobre, akorat se mi dnes nechce nic delat a mela bych :-p
pridala jsem do alba aktualni foto, zda se mi, ze mi ted brisko nejak neroste :-N
aaadus
18. lis 2009
maja ahoj, pěkný pupík, já už se nemůžu dočkat až budu mít taky takový 🙂
evi tak jsem objednaná na 30.11. v 18:30

Začni psát odpověď...

Odešli