• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
No nevím, já byla v pátek v justgo v porubě a nekoupila nic. Bylo to i tím, že nebylo skoro z čeho vybírat. Po půl hodině jsme odešli. Přes víkend jsem našla na netu www.detske-boticky.cz a nevěřila co všechno mají, píšou že prý i v tom obchodě co mají někde na Dubině. Včera jsem tam s manželem sjeli autem a koupili nádherné botičky pro malou. Bydlíme spíše blíže poruby, ale cesta se určitě vyplatila a na jaro tam určitě zajedem zas. Jinak scháním levnější starší (ale kvalitní) autosedačku pro tříleté dítě, tak kdyby jste některá věděla tak dík za nabídku nebo tip.
18. říj 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, taky jsme neměli tolik na výběr, protože malý má širokou nohu a vysoký nárt, do některých by se nevešel, špatně by se to obouvalo. A taky začala zima, takže hodně je vykoupené. Ten obchod na dubině je super, ale pro nás bez auta z ruky.
18. říj 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky chodíme do Just and go, ale v Mariánských horách. Tam nechodí tolik lidí a vždy jsme dobře nakoupili.
19. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
my chodíme do toho just go a vybrali jsme vždycky, ale chodíme do Mariánek možná jsou líp zásobení

ale ted naposledy jsme byli na té Dubině a fakt výběr větší-no taky prodejna o hodně větší, ale s prodavačkama jsem zase spokojenější v mariánkách
19. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky, ahoj...chtěla jsem se zeptat, kdy začíná ono období vzdoru? Může to být už v 1,5 roce???
19. říj 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, může, mi dcera začla vzdorovat taky docela brzy.
19. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaro2008 může, u nás je období vzdoru u Hanyse v plné síle, přes týden po mě dokonce ve vzteku hodil mašinkou, tříská vším, bráchu bije, řve, vzteká se kvůli každé blbosti-např. dneska jedem na motorce do malého kopce a on se zlobí že to nejede, nerve se a motorku hodí an zem a vzteká se že leží na zemi a tak si užíváme
19. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaro2008 já to neznám :grinning:
19. říj 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendulav22, @smardik díky...no zatím to není nejhorší, budu doufat, že ani nebude...ale teď jako by si sám sobě ani nerozuměl, co vlastně chce...taky se vztekne kvůli blbosti, je jak to aprílové počasí... :unamused:
19. říj 2011 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
To je uplně normální, na netu je dost rad jak to zmírnit nebo řešit určité situace apod. Chce to hodně obalené nervy :slight_smile:
20. říj 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaro2008 u nás to přišlo "až" ve 2 letech a 3 měsících, ale stálo to za to. Byl zlý, mlátil všechny okolo, mě, manžu, byl vzteklý, nepomáhalo nic, jen zákazy a přes zadek. Brečela jsem, pže jsem byla čerstvě těhotná, bylo mi zle a do toho tenhle vztekloun. Naštěstí to po cca měsíci dvou přešlo, a od 2,5 let cca je to parťák. Domluvíme se, je samostatnější, fakt paráda. Samo že má ty svoje chvilky, ale to už vím jak na něho....držím palce, ať to brzo přejde...to období do dvou, dvou a půl let je takové divoké.....
20. říj 2011 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendulav22 To je pravda, hlavně pevné nervy :slight_smile:

@ia. moc děkuji za tvou zkušenost!!! :slight_smile: A gratuluju k druhému miminku :slight_smile:
21. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaro2008 děkuju :dizzy_face:
22. říj 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, mám prosbu, kliknětě mi na odkaz, děkuji :slight_smile: z jednoho pc to jde jen jendou...chci vyhrát CD, a potřebuju se dostat ze 14.místa aspoň na 3.

:wink:
http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1235&ids=546
25. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@s.arik Ten bazárek je za benzínkou v tom komplexu obchodů... :slight_smile:
25. říj 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
vidím, že řešíte botičky, no nás čekají první botky asi na jaro....to zas bude, dík za tipy na obchůdky, ukládám do oblíbených :wink:
@comfort75 co tam je za bazárek? chtěla bych prodat nějaké věcičky po malé z kterých vyrůstá....tady na MK se mi inzeráty nějak nechytají :sweat_smile:
@zofinecka tak to závidím, u nás bylo období vzdoru hodně o nervech, malá nechtěla půjčovat hračky a i na nás byla škaredá :rolling_eyes: ale jak to přišlo, tak to paki rychle odešlo :wink:
30. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím všechny mamči.koukám,že spousta z Vás řeší bazárky.taky mám jeden tip je to na zastávce výstaviště a je fakt super.vzdy sem byla zklamaná a nechápala jak to může někdo kupovat,ale dostala sem tip a opravdu paráda,hlavně to vypadá skoro jako nové.bydlím v porubě a mám skoro 4letého klučíka občas si říkam,že předčasného pubertáka :slight_smile: období vzdoru u nás probíhá cca od 2,5let ,užíváme si to tedy plne.co začal chodit do školky lehce se zklidnil ikdyž.... :slight_smile: jak říká jeho paní doktorka vydržet vydržet první vzdory pomijí kolem 4-5 let.tak su zvědavá.musím,ale říct,že lehnout si na zem a kopat nohama,atd. tak jak to nektere deti delaji zkusil pouze jednou a vice ne!myslim,že moje zpetna reakce ho dost zklidnila.jinak se vzteka,mlati o zem hrackama,je držkatý.....tak normálné jak říkáme minipuberták :grinning: mějte se
25. lis 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@biftecek v tom bazárku jsem byla taky a moc se mi líbil jestli myslíš ten co já :slight_smile: a můžu doporučit
30. lis 2011 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@biftecek
@jetynka a mají tam i výkup?
30. lis 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 pokud je to ten co myslí bifteček tak mám pocit že nee nevím to jistě na tohle jsem se neptala.
30. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, je tu nekdo z Poruby?Nejlepe s miminkem... :slight_smile:
4. led 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanynka já mám jedno větší "miminko" a další bude v březnu :slight_smile:
TeĎ to na procházky moc není, co :frowning2: těším se na jaro :slight_smile:
4. led 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no to tedy neni.Snazim se vyrazit aspon kazdy druhy den na hodinku,dve...a pristi vikend se chystame poprve na hory na cerstvy vzduch.
5. led 2012 v 00:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanynka taky se snažím, ať nám den líp uteče a malý má zábavu.
Jé, na horách by mělo být super :dizzy_face: pojedete i s malým broučkem, jo? to vás obdivuju
5. led 2012 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka proc obdivujes?Ptala jsem se na to doktorky a rikala, ze pokud neni silny vitr a miminko je v kocarku ve fusaku, tak je to naopak fajn, ze neni tady v tom smogu, ze jim je v kocarku teploucko.
5. led 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanynka no já právě byla ráda že jsem vylezla sotva před barák, natož někam jet. Poprvé jsme jeli k rodičům na návštěvu když měl malý 5týdnů. A uvažuju i jestli máme jet na svatbu, když budou miminku skoro 3měsíce :sweat_smile:
Ale určitě, co do ovzduší je to lepší na horách :dizzy_face: .
5. led 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, je tady nějaká budoucí maminka stejně na začátku těhotenství jako já? :slight_smile:
5. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka tak to my hned druhy den po propusteni jeli k nasim na prvni vanocni svatek.Tyden po propusteni jsme jeli ke tchanovi do Orlove a jinak uz byl prcek s nami na nakupu v Globusu a ve Futuru a ve stredu jel dokonce i poprve tramvaji.A tento vikend urcite budeme neco podnikat.Snazime se kazdy vikend udelat male nejaky program. :slight_smile: Minuly byla nemocna,tak snad tento konecne.:slight_smile:Dokonce uvazujeme, ze vezmeme koncem leta prcka na dovolenou, ale to jeste promyslime, protoze chceme jet nekam za exotikou,tak aby tam nebyly prilis horka...jinak 21. budeme delat uvitaci oslavu, takze bude doma na maleho pekne srumec.Ono je treba posilovat nervovou soustavu toho prcka.S malou jsme to meli taky tak a je bez problemu.A mam kamaradku,ktera mela strach cokoliv podnikat s prckem,porad s nim sedele sama doma, max na prochazku do parku a prcek je ted ve 2 a pul letech hned ze vseho rozhozeny a trpi nocnimi desy, kdy se jim 5x za noc s panickym rykem budi a nekdy ho treba 2 hodiny nejde zastavit a trpi na zachvaty zurivosti,kdy haze se vsim v dosahu,nici vse v dosahu a histericky jeci...a pritom se mu odmalicka venuje...
6. led 2012 ve 02:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanynka no je fakt že u prvního jsem byla opatrnější, poprév jel MHD v 8dnech, k doktorce, tramvají ve 3týdnech na sociálku a v 6týdnech jsme byli v Shoppinu, protože jsem potřebovala něco na sebe na léto. Ale s druhým to asi bude jiné.I když to 6nedělí asi taky dodržíme, že jen ven na procházky. Jinak jsme s malým měli normální program, jezdili jsme MHD, vlakem, na výlety, auto nemáme, tak i proto jsme se spíš pohybovali po Porubě když byl malinký.
No to musí být radost, kamarádku lituju. :unamused:
6. led 2012 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanynka taky jsem byla s druhým mimčem akčnější - Karol byla v 5týdnech na svatbě celej den - ona to stejně skoro celé prospala a ve dvou měsících s náma jela na dovču do Chorvatska, jeli jsme na začátku září, nebylo už tak horko a super :wink: jé a koukám,že máš taky Adrianku a kluka jsem taky chtěla Maxe nebo Daniela :slight_smile:
6. led 2012 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek