• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@hanynka já když měla ELi tak naše ELi měla 3 týdny a už byla na oslavě narozenin a Dany měl 3 měsíce a byl na oslavě narozenin. JInak jsme taky hodně podnikali různé výlety a tak. Byli jsme dokonce až ve Vyškově Dinoparku a to byla DAnýsek taky malinký a byl v hlubokém kočáru a v pohodě to zvládl. :wink:
6. led 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se snazim chodit hlavne ven na prochazky, MHDeckem jezdit minimalne a obchody se snazim navstevovat taky sporadicky.My nastesti auto mame, takze MHD opravdu minimalne.Nicmene kdyz je teda potreba, tak do toho obchodu jdu...zase z toho vedu nedelam.To mimco je stejne v kocarku a spi...nejaky nadmerny hluk, ktery by ho rusil nevyhledavame a dle MUDry je proti nemocem chranen tim, ze ho kojim...ze kdyz na nej nekdo nemocny vylozene nepcika a nechrmle, tak by se nakazit nemel.
7. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bychom měli jet s oběma v červnu na svatbu do Brna, tak jsem zvědavá jak to vymyslíme.Snad to vyjde. No a jinak bude muset být program +- stejný na jaký je Dany zvyklý, budem se muset s mimi přizpůsobit, ale tak bude jaro, léto, podzim, tak budem hodně venku.
7. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ahojky, mohu poprosit,poradila by jsi mne ohledne nositka baba sling.dekuji moc,katka
13. led 2012 v 15:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabik ahoj, co potrebujes vedet? :slight_smile: ja jsem ho pouzivala hlavne na vetsi deti na poponeseni kdyz jsem spechala, na to bylo fajn. Na miminko mi moc nevyhovovalo, tak jsme pak poridili jeste Beco a s im su teda spokojena moc :dizzy_face:
13. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ahojky a moc dekuji za rychlou zpravu. ja jsem se chtela zeptat jak jsi byla spokojena a hlavne jestli mne nemuzes poradit jak v nem mimco nosit. mala ma mesic, divala jsem se na net - pozice sleeping tiger a opravdu se mne nedari tam malou poradne umistit.... maji se nejak nastahovat ty zadni pruhy? mne se tam mimco zda strasne zkroucene a nepohodlne umistene :-/ dekuji :grinning: katka
13. led 2012 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabik me se tam nalezato taky nejak nedarilo mimi nastelovat :unamused: az pak kdyz uz mohli sedet obkrocmo kolem boku, tak to bylo fajn, na rychly poponeseni jak jem psala...
13. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob moc ti dekuji za informaci! jeste k tomu becu, jaky mas prosim model - myslim, ze jsou snad tri druhy. vidis nejaky rozdil mezi becem a manducou?jsi moc hodna, moc ocenim radu - na internetu vse vypada jednoduse a lakave, ale realita je obcas jina...
13. led 2012 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanynka @andelka ahojky, co se týká vzduchu v Ostravě, musím zaťukat, ale letos je to super. V prosinci kromě pár dnů je pořád čisto. V loni to byla katastrofa. Sleduju tyhle stránky a hned vím, zda jít ven nebo ne :wink: http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/uoco/web_generator/actual_hour_data_CZ.html
13. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 jj, zatím to docela šlo, až na pár dní. :slight_smile:
Jé, tam zrovna Poruba není :sweat_smile: podle čeho se mám řídit?
14. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabik ty jsi z Ostravy? v pase mas Prahu :sweat_smile: urcite je nejlepsi si zajit ty nositka vyzkouset (idealne i s muzem pokud bude nosit taky), v Ove je vsechny maji V bavlnce, v Praze je mam pocit jejich prodejna taky. Muzes si ho tam i na par dni za poplatek pujcit a vyzkouset, Ono ma kazdy trosku jinej rozmer, mela jsem pujceny Ergo a klouzalo mi z ramen, Manduca skrtila muze kdyz mel dite na zadech, Beco nam sedlo obema...takze fakt doporucuju zajit vyzkouset, idealne si ho i na par dni pujcit :slight_smile:
14. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já se řídím tak nějak vším dohromady :sweat_smile: , už jsem si zvykla, že tam Poruba není. Kouknu a vidím. Většinou je ta Ostrava +-stejná. Pokud je to od 3-4nahoru, tak se max. přemísťuju MHD po Porubě na návštěvu nebo obchodu, nikde po venku necourám :slight_smile:
14. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,je tady nějaká těhulka z Poruby?Já mám doma 2,5klučinu a v květnu čekáme dalšího chlapečka.Tak jen jestli nenajdu tady nějaké nové porubské těhulky nebo maminky co mají malé mimčo.Díky
14. led 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova my čekáme koncem března :slight_smile: v květnu je narozený starší syn :dizzy_face:

@werunka21 jj, to je fakt, že většinou je celá Ostrava blbá :unamused:
14. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahojky a ty jsi přímo z Poruby?Já jen že kamarádky které mají stejně staré dětičky už pomažou do práce a já atdy jaksi zůstanu sama,tak jsem si říkala že by se hodila nějaká maminka zase na procházky s kočárkem. :dizzy_face:
14. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova ahoj taky žádné maminy neznám, jsem z Poruby a v dubnu čekáme první mimčo
14. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova jj, přímo z Poruby (oblast Hlavní třídy). No já se do práce ještě pár let nechystám :sweat_smile: Malej má 20měsíců.
Na kočárkování taky asi nikoho mít nebudu, mám pocit že žádná kamarádka z blízkého okolí teď těhotná není, až na jednu teda.
14. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když naše kočárkování asi bude vypadat - cesta na hřiště, a mimi snad bude spát v kočárku a malej si bude hrát.Naštěstí máme babičku, takže si snad užiju i klasického kočárkování, jako s prvním drobkem.
14. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Hlavní třída?Jééé já taky Jestli víš jak je club Bonver tak za ním. :grinning:
tak kdyby jsi chtěla můžeme kočárkovat spolu :wink: Mě žádná kámoška znovu neotěhotněla takže tady budu sama.
@finezuza ahojky,tak to je super.Čím více maminek tím lépe :wink: A ty bydlíš zhruba kde,jestli se můžu zeptat.No nevím zda mi staršího vezmou do školky,jestli ne to teprve bude veselo :grinning:
@andelka jak píšu pokud mi malého nevezmou do školky,takže naše kočárkování bude určitě stejným směrem,hřiště,hřiště,hřiště.
14. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova jestli myslíš bývalou Marlen, tak bydlím naproti :grinning: Já se v těchhle podnicích zas tolik neorientuju :sweat_smile:
Já myslím že vezmou, ono vždycky záleží kolik zrovna mají v té školce školáků. Někde víc někde míň. Můj půjde do školky až příští rok v září, takže budu muset většinou s oběma klukama se venčit. Ale někdy bude s babičkou, někdy s tatínkem, takže budu i s mimčem sama venku. :slight_smile:
14. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no zase já nevím co byla Marlen :grinning: ale vedle na rohu je cukrárna,okna Vekra.Bydlím na ulici větrná,vedle nás je školka,škola :wink:
Tak na zápis určitě půjdeme,budu doufat aby bylo málo dětí.Potřeboval by se ten můj mamánek trošku otrkat.
14. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak já už asi vím.Bývalá marlen vím kde byla,ted je tam nová hospoda,ty asi sousedíš s těmi hodpodami-mexikana atd.,ne?V tom objektu je i květinářství,krmivo pro zvířata,trafika,nová masna.Tak to sjme skoro sousedky :wink:
14. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova aha, tak už vím který Bonver myslíš. Já bydlím směrem nahoru, jak je tržiště. :slight_smile: Takže fakt kousíček.
Jj, můj povalí do školky taky hned jak to půjde, potřebuje program, děti...
15. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finezuza ahojky :slight_smile: Já jsem taky nováček mezi maminkami a jsem také z Poruby .-)
15. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finezuza a prcka čekáme v srpnu :slight_smile:
15. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova ahoj já sice prcka čekám až sv srpnu, ale bude :slight_smile: a z Poruby jsem :slight_smile:
15. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova já bydlím taky u Hlavní třídy, ale hned nahoře u Báňské
15. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova ono to s těma školkama není zas tak jednoduché. Každá školka to má jinak a vždy se na prvním místě berou předškolávi , pak děti narozené do 31.8. a taky některé školky mají podmínku aby mamina pracovala :wink:
15. led 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já právě vím že problém bude.Na zápis půjdeme jen abychom viděli jak to chodí,a jestli ho vezmou,budu ráda a když ne,tak si dá ještě rok odklad.Vím že kamarádce taky nevzali,protože nepracovala.

@andelka tak přes to tržiště chodíme dost často,nebot my tam chodíme do sekáče :slight_smile:
@barulina ahojky jsem moc ráda kolik se tady nás porubaček sešlo. :wink:
Holky všechny by Vás ráda poznala osobně,klidně můžeme dát srazík.

@finezuza a ty jsi doma,nebo chodíš do práce?K Bánské taky chodíme,ted už mín protože až tam nahoru než s edoplazíme trvá dlouho.Douho sjme jezdívavali v kočáře,mám hold pohodlného syna,ted už šlapeme po svých ale brzo nás bolí nožičky. :slight_smile:
15. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a nechodíš třeba s malým do herničky?my chodíme každý týden do kaštánku
15. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek