• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andreahrbacova no našel Eli chodí do školky, ale to byla tak trochu protekce :grinning: JInak bych neměla šanci a od května dalšího roku bude chodit i Dany :grinning:
15. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova já mám Kaštánek přes cestu :grinning:
15. led 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ¨fakt? a chodíš tam někdy?
15. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova jestli jste na tom finančně jakž takž a hodně stojíš o to, aby Ti malého vzali, tak na zápisu nabídni, že můžeš poskytnout nějaký sponzorský dar. Třeba nakoupit v hodnotě 1000-2000 kč nějaké potřeby na malování atd, školky berou všechno a hodně na to slyší....
jinak Ti můžu doporučit mít staršího ve školce, ty tříleté děti jsou hodně zvídavé a vyžadují spoustu Tvé pozornosti a nezbylo by ti tolik času na miminko. Já mám staršího od září ve školce a nemůžu si to vynachválit. Od prvního dne narození miminka mám na něho čas, najeli jsme na režim, paráda....držím palce :wink:
15. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. tak takhle finančně na tom dobře nejsme.Jako byla bychj ráda kdyby ho vzali,ale pokud zůstane ještě ten rok doma,tak mi to nevadí.Tak kámoška to měla taky tak,tříletého ji nevzali,rok ho ěmla ještě s maldším doma a v pohodě.Ale určitě cpát peníze takhle nikomu nebudeme.Nejsme milionáři
15. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova tak to jo, my taky nejsme milionáři, ale občas něco do školky koupím, přeci jen tam chodí i moje dítě..a já bych taky nedala do školky peníze, ale omalovánky, papíry, pastelky....
15. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova jj, někdy chodíme, v Kaštánku jsme byli asi 3x, před vánocema to moc nevycházelo, malej byl nemocnej furt, ale už je to v poho a zas budem chodit :slight_smile: on tam miluje ten domeček a balonky :slight_smile: Klidně s emůžem někdy domluvit. Kdy chodíte?
I k báňské nahoru chodíme, koukat se jak staví, může si tam polítat a nic ho tam nepřejede. Ale to spíš o víkendu s tatínkem.
Do sekáče? Myslíš toho malého naproti škole?
15. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova taky bych byla ráda kdyby malého vzali, je v květnu, tak od září. Nejlíp v těch školkách co máme kousíček, to by bylo ideální, jinak nevím, no. Mamka pracovala ve školce, tak by mi asi zjistila jak na tom jsou školky s místem a kde by to eventuálně šlo, kdyby to bylo nutné a s malým už nebylo k vydržení. On je fakt drak, zvídavej.
15. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova občas tam chodím :slight_smile:
15. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my do Kaštánku většinou chodíme v pátek dopoledne,oni ted i tu hernu mají pondělí a středu zavřenou kvůli miniškolce.Takže ty pátky,chodili jsme i ve čtvrtky.Stačí se domluvit.
Ano do toho malého sekáče naproti škole,já tam staršně ráda nakupuji,najdou se tam super kousky za krásně levné ceny.
16. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova fakt? Já tam byla jen jednou :sweat_smile: musím omrknout zase
aha, tak nám vyhovuje spíš odpoledne, malej cca od 11.30 spí.
16. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak není problém se domluvit do herničky odpoledne,my stejně většinou žádný program na odpolko nemáme.A Vojtík už mi spí po obědě málokdy
16. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova ten sraz by byl fajn, ano, pracuju a ještě dlouho budu :slight_smile: ale dělám jen dopoledne, takže každé odpoledne mám volno :slight_smile:
16. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova nám to vychází na těch 15h jak se hernička otvírá (pokud si pamatuju dobře), protože malej spí tak do 13.30 maximálně (pokud jde spát později), pak oběd a jsme volní.
16. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova já tam občas chodím v pátky dopoledne :wink:
16. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 loni bylo to pocasi priserne.Porad byla vyhlasena smogova situace.Letos je to lepsi, ale hory jsou hory.

@andreahrbacova ja jsem z poruby a mam 4 tydenni miminko a skoro 5-ti letou holcicku.Kde je v Porube hernicka?

@andelka taky jsem skoro z Hlavni tridy...respektive od Panoramky, ktera je co by kamenem dohodil od Hlavni tridy...jen vyse.

@finezuza a kde u Banske?
17. led 2012 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanynka v MC Kaštánek nebo Krteček, sem tam chodíme do obou.
Jj, tam bydlí mamka a brácha, v létě jsme tam bývali často na hřišti :slight_smile:
17. led 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanynka ahojky, tak tam sjme bývali každý den na hřiště.Je to takový střed kde chodili kámošky s dětičkami z celého okruhu poruby na hříšiě :wink:
Do Krtečka jsme se ještě nedostali.Mám tam kamarádku-služební maminku tak nás láká,Kaštánek máme ale přece jen blíž.No a než my se vypravíme tak by nám každý autobus odjel-a tam chodíme pěšky. :slight_smile:

@andelka aha tak to bysme s easi domluvili přesně v ten konkrétní den,protože když jde Vojtík spinkat po obědě tak my jsme použitelní až po čtvrté hodině,ale jak jsem psala spaní je už vyjimečné,my si pospíme ráno.
17. led 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova no my kolem 6h vstáváme, takže po 11h už jde spát.
Jj, to bysme se domluvily předtím, předběžně.
Taky mám v Krtečku kamarádku služební maminku :slight_smile: jezdili jsme tam busem, 58, ale Kaštánek je blíž pěšky/kočárkem.
17. led 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se máte? :wink:

@andelka jsme četla na druhé diskuzi že chodíte do Milky bar.My tam byli dneska afakt super,spokojenost na obou stranách.jsem si dala dva mléčné koktejly a Vojtík se vyřádil,a není to ani daleko.Tak kdyby jsi chtěla někdy zajít tak budeme rádi.No a v létě venku to tam bude super.
Holky budete rodit všechny v Porubě?Já teda zvažovala že jinde ale nakonec jsem se rozhodla taky pro Porubu.Už jsem druhorodička,ale můžu říct že při Vojtíkovi na šestinedělí to byla fakt síla. :unamused:
18. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreahrbacova jj, chtěla :slight_smile: V létě to bude príma. On jak bude mít někoho k sobě, tak bude happy. :slight_smile:
Já budu rodit v Porubě, včera jsem měla sraz s dulou. Na 6nedělí mi taky něco vadilo, ale obecně spokojenost.
18. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim Nejsem s Ostravy a muj dotaz je tady asi nevhodný ale nevim kde se zeptat. Zajimalo by mě zda jsou v avionu nejake obchdy s oblečením pro děti a jestli je tam nekde mistnost na přebalení a nakojení? a kudy se tam jede s kočárkem? přes ty "litačky" :slight_smile: to asi ne že?
23. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann i přes lítačky se dá, teda my tak jezdime s golfkami,ony ty lítačky až tak moc nelítají :grinning: ..ale vedle nich jsou normální jednokřídlé dveře ( mluvím o tom vstupu nejblíž k Ikea) Přebalovací prostory jsou tam při wc, neumím přesně popsat kde, tuším i poblíž stánku UGO s ovocnýma šťávama,ale ruku za to do ohně nedám...každopádně jsou tam všude cedulky se symboly, takže určitě to najdete.
23. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e děkuju to už snad teda najdem. a da se tam v té mistnosti i kojit? a jsou třeba v haemku nejake dětské věci? at tam pak (jak se znam) nejsme cely den :slight_smile:
23. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann v té místnosti pro mimina jsem zahlédla i takové posezení pro maminy, takže tam i nakojíš..a v HM určitě hadříky na prďolku mají a krásné, taky v CA nějaké jsou ...u nás to je na celý den i bez bloudění, než se člověk rozkouká a proleze to, z toho se pětkrát zamotáme..no, jsem z toho vždycky řádně KO...ale hlavně ať dobře nakoupíte, určitě budou pěkné slevy :wink:
23. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e děkuju
23. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann hned u vchodu je plánek a jsou tam symboly, kde je kojící koutek, přebalovací, wc... Já jsem kojívala v Ikei, je místnost u restaurace a dole u vchodu. A pak i přímo v Avionu, akorát takhle z hlavy neřeknu přesně, ale tuším blízko té "křižovatky" jak je kavárna a ugo, vedle jsou wc.
Dětské oblečení tam moc nekupuju, ale mívají v CA, HM, Marks a Spencer a tuším i Lindex a Cocodrillo.
Jinka já jsem kojila běžně na lavičkách :wink: nebo v Ikei v restauraci, když byl kojící koutek obsazený. Jsem se aspoň druhou rukou v klidu najedla :grinning:
A s kočárkem jsme vždycky vešli normálními dveřmi, těmi otočnými.
23. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann jeden kojící koutek je kousek od New Yorkeru, jede se tam výtahem. Jsou tam pohodlné kožené křesla, přebalovací pulty. Oblečení v HaM určitě nakoupíš, i v CaA, Lindexu, Reserved, Cocodrillo. S kočárem se dá v pohodě projít i těmi otočnými
24. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Na kojení používame klobouček tak na veřejnosti to nerada....proto se hlavne ptam na kojici koutek :slight_smile: a taky na to potřebujem oba klid :slight_smile: jen se někde něco šustne a on to hned musi vidět co to kde bylo :slight_smile: jinak moc děkuju za info

@aaadus Výtah? :slight_smile: ja myslela že je to ma jen jedno patro....byla jsem tam naposledy tak před 3roky. Ale tak informační tabule a orientační schopnosti mého manžela to jistí :slight_smile: Mame kočárek takovou "velkou krávu" tak snad se tam nějak dostanem :slight_smile: Děkuju
24. led 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusann tak to je pak jasný, určitě budete spokojení, v Avionu je na mrňata pamatováno.
My měli taky velký kočár a nebyl problém. Výtah jsem taky ještě nepoužila, ale je u toho vchodu od tramvají, tam je hned i tabule s informacemi. I ten New Yorker je tam, takže jak píše aadus tam hledejte i ten kojící koutek.
24. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek