• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@zusann jo jo, tento koutek je jakoby v takovém mezipatře, je tam i svatební salon a hlavně je tam klid :wink: Neboj, u všech otočných dveří jsou i normální dveře. Ať dobře pořídíte :wink:
24. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
24. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se k vám přidala, miminko čekám v červenci...
31. led 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a rovnou jestli byste mi neporadily dobrého pediatra v centru OV
31. led 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 mám tu celkem dost víček, už bych ti je i dala jestli máš někdy čas :slight_smile: čtvrtek a pátek bývám v Ostravě, vozím malého do jeslí
31. led 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik jasně, tenhle týden mi to nevyjde, ale příští týden by to šlo :wink: jsi moc hodná :dizzy_face:
31. led 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 to mi vyhovuje, musím to stejně od našich dotáhnout sbírají i oni a babička, myslím že igelitka toho bude
31. led 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik jůůů, boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky fungujete ještě?
1. dub 2012 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 Ahoj, taky jsem sem tam tady koukla, ale mrtvo..... Jsem z Ostravy a termín mám začátkem června... :slight_smile: A měl by to být kluk :grinning:
1. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 ahoj, já už jsem úspěšně porodila :slight_smile: přeju krásný zbytek těhulkování :slight_smile:
2. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 ahoj já mám termí konec května a čekáme dvojčátka. z kt, části ovy jsi? a kde budeš rodit? je škoda, že je tu mrtvo... v ostrave to přece žije ne?
2. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka ahoj koukala jsem na fotečky, velká gratulace, klucíííí jsou šikovní,,, a kde jsi rodila? vypadá to na fakultku, vid? tak at krásne rostete, možná se někdy na hlavní tříde potkáme s kočárkama
2. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 Já jsem z Poruby....Dvojčátka? Tak to je krásné a víš v jakém složení - jestli kluci/holky :grinning: Asi to je celkem náročné všechno pořizovat hned 2x :sweat_smile: My bychom se už doma teda fakt nevešli, už máme 2 dětičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alespoň budeme mít dětičky pěkně na léto, do teploučka :grinning: :grinning: Kde se chystáš rodit? Já na fakultce, teda pokud mě to zastihne třeba někde na cestách :confounded:
2. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 jé dvě děti ? tak to jsi už profík co se týká těhu né ? :slight_smile: no my to vidíme teda pán doktor na páreček,t akže bychom to měli mít vše jednou ranou :slight_smile: rodit budu tedy chci ve fakultece, teda byli jsme se juknout na prohlídku a řeknu ti, že nám přešel usměv na rtu, už si uvědomujeme vážnost situace. A fakultka je prý pro ty dvojičky nejlepší ,už kvůli přístrojům, tak uvidíme ... ale ještě musíme vydržet :slight_smile: a jméno už máte ?
2. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 prosím tě a kam chodíte s malýma \, já hlledám nějakého dobrého, ale zatím je všude plno :(
2. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 tak to určitě potkáme :slight_smile: Starší je taky květnový a chodili jsme ven hodně moc, byla to paráda.Děkuju, jsou zlatí oba. Jj, rodila jsem i podruhé na fakultce a tentokrát si nemůžu stěžovat absolutně na nic :dizzy_face:
Dvojčátka jsou bezva, švagrová má dvojčata a dvě sestřenky taky (a propo jedna rodila dvojčata přímo v Porubě a spokojenost velká a druhé tam převáželi, rodila v NJ)...nám se to "naštěstí" vyhlo, jinak bychom měli stejný problém jako mimisek, nevešli bysme se. :sweat_smile:
Jo a k dětské chodíme ke Králové k Bohemce.
2. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky můžu se k Vám přidat?Mám 4 letou dceru a v září čekám dalšího prcka,jsem z Polanky
2. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No ti moji dva už nejsou zrovna malí - 11 a 17 :grinning: :grinning:, ale chodím a teď jsem se opět nahlásila pod Slovan k mudře Širůčkové - Silesia medical. Přebrala ordinaci po Dr. Ichnovské - už bylo na čase :grinning: A děcka nikdy neměly zádné velké zdravotní problémy, tak asi nemůžu moct soudit, jestli je zrovna skvělá. Ale příjde mi v pohodě a sympatická. Sestra taky ujde :wink:
Tak je pěkně drž v bříšku do toho konce května a já mám termín 5.6., tak si můj malý třeba trošku pospíší a potkáme se porodce :grinning: :grinning:
Jméno už máme, ale doma ho nechceme moc prozrazovat, protože se zbytek rodiny zapojuje moooc do konverzace a jejich nápady opravdu stojí za to.... :rolling_eyes:
2. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaruschk Ahoj, jasně, že můžeš :wink: Právě špekulujeme s koupi domečku v Polance. Více méně jsme se už dohodli na ceně, ale teď musíme vyřídit financování.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak budeme třeba brzo sousedky :grinning:
2. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 no tak to už máš teéééda velkký chlapy :slight_smile: a zase čekáte chlapečka , jste asi chtěli holčičku né ? No to by bylo super, kdybyhom se tam potkali, ale tím že se dvojičky rodí dříve, tak nás to spíše potká kolem 10.5., tak to je pak už plánovaně víš ... a pro teb by tento termín byl docela hooodně brzo :slight_smile: možná se pak potkáme na hlavní tříde :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaruschk ahoj do Polanky :slight_smile: tak to je krásná zprávička ... a už víte co to bude ,???
2. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka super, díky za radu, zkusíme se juknout, snad nás někde vezmou :slight_smile: s těma dvěma to bude docela komplikovaný na dopravu :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 Starší dítě je holka Kristýnka a mladší je kluk Filípek, tak nám bylo celkem jedno, co to třetice bude :grinning: :grinning:
My bydlíme na 8.obvodě, ale procházkou na Hlavní třídu se klidně projdem :astonished: No, ale jak jsem psala Jaruschk, možná se budeme stěhovat do Polanky do domečku :dizzy_face:
Celkem se už těším, až budu zase vozit :slight_smile: :slight_smile: Snad nám bude přát počasí a bude krásné léto....
Kolik jsi zatím přibrala při dvojčátkách? Já si připadám jako vepřík nemotorný :grinning: Teď v 31.tt mám 10 kg nahoře.
U Kristýnky jsem přibrala 7 a u Fildi 11, tak teď to do třetice asi bude masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 tak to budeš mít príma pomocníky :slight_smile: Jaké to je, další miminko po delší době? Asi se toho za tu dobu dost změnilo, ne? Já mám o 15let staršího bráchu a je teda fakt, že je to jako bychom měli každý "jinou" mamku - když jemu bylo 5, tak mamce bylo 25 a byl komunismus, když byl 5 mně, mamce bylo 40 a už byl jiný režim. Ale na druhou stranu mamka byla vždycky dost akční, takže máme třeba fotky z Krkonoš, kde jsme na stejném místě vyfocení oba, ale s rozdílem těch 15let :slight_smile:
Hm, taky jsem u druhého přibrala víc - u Danyho 8kg, u Domči 11kg, třetí dítě zatím neplánujem...možná jednou, tak za 5..6 let
2. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka S těmi pomocníky jsem sama zvědavá :slight_smile: , zatím se moc těší a pro mě to bude skoro jako poprvé rodit :sweat_smile: Ani u jednoho jsem nechodila do předporodních kurzů, ale teď jsem se na stará kolena přihlásila :grinning: :grinning: Bude alespoň legrace.... Mi i to bříško vyskočilo u třetího daleko rychleji a víc :dizzy_face:
Změnilo se toho opravdu dost, oba jsem rodila ještě ve staré porodnici v Zábřehu a prostředí tam to byl masakr...ale člověk ty 4 dny přežil a byl hlavně rád, že už to má za sebou a miminko u sebe - to už bylo i tenkrát. Spíš úroveň pokojů a sprch..... :frowning2: :frowning2:
2. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 aspoň si to pěkně užiješ, dneska toho je, těch "vymožeností pro těhulky" :dizzy_face:
Jé, já jsem taky narozená ještě v Zábřehu :slight_smile:
Podle mě moje mamka mnou omládla a pořád je čupr akční, tak si myslím že to je príma :slight_smile: I když teda...píšu to jak...ona mě měla v necelých 35, to dneska mají holky teprve první dítě a tehdy byla braná jako postarší matka :grinning:
Mně zas překvapilo, že jsem měla s druhým menší bříško a i později..zajímavé. Čekala jsem úplný opak.
A kam budeš chodit (chodíš) do kurzů?
2. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka Přihlásila jsem se na fakultku, jinak si pocvičuju doma :wink: - tedy sem tam, nemůžu se nějak pravidelně donutit... Pravda je, že se hranice věku, kdy dnes holky mají první děti rapidně posouvá....alespoň se na mě nekoukají jako na úplného exota :grinning: :grinning: Letos mi bude 37 :wink:
2. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky no tak mi je 32 a taky máme prví potomky a myslím si že je to akorát, já si užila dost, hodně jsem cestovala a užívala si života, ale i tak se té změny bojí m. .. nebo bude to prsotě uplně jiné. Jsme hodně akční s manželem tak jsem opravdu zvědavá. jinak jsem už přibrala 15 kg a to máme ještě do konce tak 6 týdnu : a to se prý přibírá nejvíce .( bříško zase až tak velké nemám, nebo mi to alespon nepříjde :slight_smile: Holky já doufám ,že letošní léto bude krásné a budeme s kočárkama vyjíždět co nejvíce .... Jé vy se budete stěhovat tak polanka je moc hezká ... my taky budeme stavět . už jsme chtěli loni, ale zarbali to na katastrálním ... my ale půjdeme ještě dál tak cirka 30 km za Ostravu :slight_smile: ale bude to super .. venkov je venkov ... :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 dneska je jiná doba, kolikrát mají v 37 teprve první :slight_smile:
na fakultku jsem taky chodila, nějak od toho 34tt. Ale od 16tt jsem pokaždé chodila ještě na cvičení na polikliniku a to bylo super :dizzy_face: vždycky v neděli dopoledne, paráda.

@ostrava8 budete akční i s dětma :wink: my jsme chtěli děti dřív, muž je o 5let starší, tak jsem na to hupli hned po mojí promoci. :sweat_smile: No a už se těšíme až kluci trochu odrostou, budou moct jít k babi na hlídání a my si zas někam zajdem, zajedem... :slight_smile:
2. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek