• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka jj to chápu, ono záleží jaké máš i zázemí víš ) a každý ty pocity cítí jinak .... já si myslím ,že jak jednou už máš děti, bude to vše jiné ... už budou vždy na prvním místě ony :slight_smile:
Jinak já na žádné kurzy nechodila, uvažovala jsem o tom, ale když jsem si pak přečetla, že dvojčátka se rodí většinou císařem, tak nějaké dýchaní mi asi k ničemu nebude :slight_smile: a říkala mi doktorka, že tkové ty plavání pro těhotné, že je to docela rizikové, že tím jak je ten spodek tak více otevřenější a vše je tam zvětšené, že jsme více náchýlné k infekcím, a bohužel u takových kurzů se to většinou chytne . tak mě to odradilo ...
3. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 j, jasně. No my neměli zázemí skoro žádné :grinning: všechno bylo až postupně, vlastně až s prckem. To víš že si říkám, co pak práce, když jsem vlastně nestihla pracovat po škole..ale v těhu jsem ještě dodělávala dálkově školu (takovou nástavbu nad VŠ), no stejně nevím kterým směrem se dát, a v době kdy jsem poprvé otěhotněla, stejně žádná práce nebyla, to byl tehdy děs.
No, záleží jak jsou uložené. Kamarádka rodila normálně a bylo to docela v pohodě.
Hm, tak to ta naše PA se ptala, jestli někdo čeká dvojčátka a myslím že jsem jednu těhulku tam zažila..jakože ji to zajímalo, ne že by měla nějaké omezení. Já jsem chodila plavat jen tam, spešl, ne na normální bazén.
3. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no s tou prací je to těžké, bud chcou po tobě praxi anebo pak když máš děti tě zase nechtějí moc brát : ) Já třeba chtěla změnit zamastnání, ale víš jak každého napadlo, že budu chtít mít co nejdříve prcka, tak to pak tak i vypadalo :slight_smile: a zadařilo se a hned dvojnásob :slight_smile:

JO s těma bazénama je to individuální, někdo na ty infekce trpí častěji , ale my stejně měli problém kolem 3 měsíce, to jsem jen musela ležet, takže jsem se na to pak i vyprdla :slight_smile: z normálního porodu mám i docela lufta, když si představím rodit dvě za sebou :slight_smile:
3. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já sem sice z Hlučína a mám dvouletou holčičku.Tady ještě nemám kamarádky tak za každou budu vděčná:slight_smile:)
3. dub 2012 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, dnes bylo venku krásně, jen škoda, že to nemá dlouho vydržet :frowning2: Stihli jsme dnes konečně přezout pneumatiky na autech :sunglasses:
Jinak jsem už vysadila magnezko a nepozoruji, že by se to nějak zhoršilo. Bříško si klidně tvrdne dál, ale nijak častěji. :wink:
3. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte něco o tom, že od 35 se nesmí brát to magnésko ??? Já o tom neslyšela , tak mě to překvapilo ... díky za rady
3. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 No já se ptala na poslední kontrole a dr říkal, že by se od 36.týdne nemělo. Já jsem v 31.tt a už jsem ho vysadila, protože jsem chtěla odzkoušet, jestli se něco změní.....a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 no uvidíme, já beru ted 6 tablet denně, a musím říct, že žádné křeče jsem neměla, teda až na lýtka ve spaní, jak se člověk protahuje .... tak to se ho musím zeptat, jdu na kontrolu příští týden :slight_smile: to mi už bude dělat ozvy malých už se na to moc těším, budeme to mít jak na diskotéce :slight_smile: když tam jsou dva . A jak jinak holky??? Dneska to vypadá na krásný den
4. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimisek11:A kde v Polance?Já bydlím na Janové,jinak díky za přivítání:slight_smile:
4. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostrava8:Ještě nevíme,10.5 jdu do porodky na echo srdíčka,tak snad nám to tam řeknou,chtěla bych chlapečka strašně,ale pokud to bud 100% zdravé,tak je mi to samo jedno:slight_smile:
4. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk jé ahoj tak to jdeš na termín přesně kdy máme rodit :slight_smile: Kde budeš rodit ? Fakulkta ? Držím palečky, at vše dopadne dobře :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostrava8:Jasně fakultka,tam jsem rodila i předtím a byla jsem spokojená,navíc je to nejblíž:slight_smile:tak snad nebudou mít plno,a ty čekáš co?
4. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem včera chtěla jít ven, když bylo tak krásně a ráno přišel nečekaně stolař a dodělával v bytě nějaké věci.....no byl tady zhruba od rána od 9 a odcházel, když bylo 18:30 :angry: :frowning2: :frowning2: Jako kdyby nemohl přijít třeba dnes, že? A stejně to ani všechno nestihl a přijde ještě v pátek :unamused:
Dnes jdeme ohledně toho domečku v Polance k finanční poradkyni, tak doufám, že to dopadne dobře a budeme se stěhovat :grinning: :grinning:
5. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimisek2011:A kde v Polance,by to mělo být?Polanka je dlouhá jak 14 před výplatou:grinning: moji švagrovci bydlí v dolní Polance,tak ti držím palečky,aby Vám to vyšlo,domeček je domeček,a když má člověk k tomu ještě děti je to super,vyhodíš je na zahradu a nemusíš se strachovat,i když moje dcera je pěkný drak a musí se furt hlídat:grinning:
Te jsou prázdniny tak ji mám doma,a jak ráda bych si lehla a spala,ale on aje nezmar a nenechá mě:slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, otevřeli jsme eshop s dětskou výživou a veškerým dětským sortimentem. Pokud by měl někdo zájem o kontakt, písněte mi do IP. Máme výborné akční ceny :slight_smile:

Děkuji a těším se na spolupráci :slight_smile:
Lucie
5. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk No, neznám rozdělení Polanky....ale je to kousek od Hrušky, ulice U rybníčku ..... Ty prázdniny nám byl čert dlužen :angry: Taky jich mám za celý den plnou pr..... :grinning: :grinning: a to jsou už soběstační, ale tím, že jsem doma, tak mně vykořisťují :angry: :angry:
Tak s hypotékou by neměl být problém....a pokud proběhne bez problémů kolaudace, tak jdeme to toho! :grinning:
5. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 ta Ulice je nová na okraji s novostavbama víceméně.... je tam klid, jen se to blbě hledá se sanitkou :grinning:
6. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Tak to doufám, že se sanitku nebudeme potřebovat :slight_smile: Ty novostavby jsou spíš z druhé strany rybníčku, my máme vedle na pozemku slepice :wink: a políčko s bramborama :grinning:
6. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,tak asi vím víceméně kde,my bydlíme nahoře na Janové,sem tam sjedu do té komoušské Hrušky pro rohle nebo tak něco,pokud se mi nechce nikde do Suprošu
6. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk Taky to nevidím na nákupy právě v Hrušce :grinning: Ale děcka budou moci pro něco zaskočit, když něco nečekaně dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uvidíme, jak to všechno dopadne....s hypotékou bychom neměli mít problém, teď počkáme akorát na kolaudaci a můžeme se pustit do vyřizování.....Nejlepší je, že jsme zrovna dokončili rekonstrukci bytu.. :frowning2: Ale asi osud :grinning: :grinning:
8. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimisek2011:Tak barák je barák,já bych na zimu klidně šla do bytu,ale jinak se mi na baráku líbí,my bydleli předtím v Porubě v bytě s manželem,ale jak se narodila malá,tak jsme chtěli něco většího aspoň 4+1 v POrubě a při těch cenách bytů,které tenkrát byli se postavit dům zdálo jako lepší volba,nehledě na to,že malou vypustím na zahradu,a nemusím se bát,že mi někde zdrhne nebo mi ji někdo vezme....:slight_smile:Tak držím palečky ať se brzy stěhujete:slight_smile:a to budete mít novostavbu nebo starší domek?
9. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk my máme taky barák a děcka bych na zahradu samotné nevypustila. Měla bych strach je tam nechat samotné a nedivila bych se ani tomu kdyby se stalo něco takového že by je někdo vzal. V dnešní době nevíš kdo ti chodi po ulici
9. dub 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk Je to novostavba, právě se čeká na kolaudaci.....tak uvidíme. Bude nás tam čekat ještě hodně práce, ale celkem se na to těším. Naplánovat si kuchyni, udělat terasu, plot....baví mě vymýšlet a tvořit....hlavně, když to dělá člověk pro sebe :wink:
Dnes jdu na kontrolu, tak bude vše o.k. a nebudu muset být v klidu na lůžku, to by se mi zrovna moc nehodilo :unamused:
Dnes nám zbývá 56 dní do TP :slight_smile:
10. dub 2012 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi:Tak to já naopak strach nemám máme velký plot,a že by někam zdrhla to né,vidím na ni přez okno z obývaku a kuchyně,já jsem tím chtěla říct,že kdybych bydlela v paneláku,tak bych měla větší strach je vypustit ven na sídliště,tam je nemáš na očíš....kdežto na té zahradě,jsou pod kontrolou,a my máme v naší ulici živý alarm,v prvním baráku mají tak uřvaného čokla,že kdokoliv vjede nebo projde kolem jeich plotu,tak to jde slyšet až na konec ulice,že se tam někdo pohybuje...a my bydlíme v tak malé ulici,kde je asi 8 domků,a nikdo jiný krom majitelů a max.pošty tady nejezdí....
mimisek2011:Jj,tak to Vám závidím,my taky plánovali a plánovali,a jelikož máme s manželem každý docela rozdílný vkus,tak to bylo hodně těžké:grinning:ale nakonec jak už jsme se museli rozhodnout,tak jsme se domluvili,vedle nás se právě,taky dostavuje domeček,taková ta hodně moderní stavba,už jim dělají fasádu....Jak já ti závidím,že už to budeš mít tak brzy za sebou,já se toho září snad nedočkám:slight_smile:
10. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jake byly velikonoce? Se koukam,ze bida nebida, se tady plno bude stehovat. No my meli taky sraz s architektkou,my zase chceme predelavat stodolu na barak...ale nevim, jak ted to bude s hypotekou... pred tim otehotnenim, jsme na ni dosahli bez problemu. Holky a jak se citite? Ja jsem hodne unavena, tak jen lezim...chci se zeptat...kdy vas vas gyndar prepsal do nemocnice? Porodnice? Se ptam proto, pac ja ke svemu dojizdim autem pres 30 min a uz mi to nedelan dobre, do fakultky bych to mela za 10 min. Ted se i ty kontroly budou stupnovat, tak i proto
:slight_smile:
10. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 u nás velmi klidné :slight_smile:
Já jsem do porodnice nechodila, na monitory jsem chodila celou dobu ke svému, hned pak bylo i klasické vyšetření. Jinak se předává po 36tt. Já jsem byla u Dr v 36tt pak v 38tt a pak v 39tt, další už jsem nestihla.
10. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 já chodila u starší ke svému až do 39 tt a to jak jsem tam byla, tak říkal že pokud neporodím do další návštěvy, tak mě pošle už do nemocnice a já porodila o víkendu :grinning: a u Dany jsem taky chodila, ale to jsme stihli jenom do 37 tt, pak se malý po polsední kontrole narodil :grinning: A já mám gyndaře skoro na druhé straně Ostravy a jezdila jsem celou dobu v pohodě :wink:
10. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk no já teda na děcka na zahradu nevidím, ale i tak bych se bála, že kdyby šel někdo kolem tak prostě přeleze plot a děcko sebere
10. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky ja myslela, ze se automaticky predava.... no se ho zkusim zeptat, pac sama se uz ridit netroufnu a nechci i kdyz ma na to manzel paragraf, byl furt v tahu....me strasila sestra ze ty ozvy muze u dvojcat tosit i pres hodinu...jinak k tomu nechat nenechat dite venku...
Jako doba je fakt hnusna, ale zase furt mu stat za zadkem to asi taky nejde....ja nevim,asi bych mela strach
..jednak i to,ze mame psa. A tak musim hlidat stale
10. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 záleží jestli má ten monitor v ordinaci, můj má, takže si to dělá sám. Já mám Dr pár minut pěšky, do fakultky bych musela pěšky mnohem dál,nebo jezdit mhd, takže pro mě to bylo perfektní, že nikam nemusím.
10. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek