• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
16. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka,Tak 500kč není zas až tak moc....
16. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. radu www.plaveckaskolicka.cz tam jsme chodila než jsme musela pustit hoduinu, která nevyhovovala a náhradu jsem nedostala v jiný čas, ale spokojenost maximální...ted mám permici na fakuli voda 32C slaná a paráda
16. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj
to děkstké je 500 platíš a hodnota 600
16. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek luci díky, už jsem tam napsala :wink:
16. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek už jsem to říkala mamce, bude muset hlídat děcka, ale 30minut snad zvládnem :slight_smile: nebo by to ještě šlo v sobotu, to by hlídal muž. Fakt super nápad :slight_smile:
16. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. paní Klímová zdrav sestra má fakt super přístup sere mě že už nemá loekce volné v čase 16-16.30 to má beznadějně plné....my dřív ani později kvůli práce nestíháme
16. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no já zas bych chtěla dopoledne, tak to snad volno bude. S Vojtou už na plavání nechodím, naučil se plavat u moře a teď přes zimu jsme s ním chtěli chodit do Fryčovic na bazén,ale dyk byl furt marod :angry:
16. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jde hlavně o to že tam je voda fakt teplá.... dobré zázemí.....a mám to kousek i když bazén mám taky kousek ale voda v dětském koutku je jinde i když říkaž že tak 26 c to má tak to ani omylem.....
@ia. jj malinkáče bere dopo školkové odpo
@ia. my letosještě dovča v čechách....a příští rok moře...Hany má dvě práce :grinning: tak to si vyberu nějakou prima destinaci a all in at fakt spočnem
16. dub 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek my letos čechy, chtěla jsem k móři v červnu, ale to jede M. na Mt.Blanc, a v sezonu s miminem ani omylem, takže zase až příští rok...ale nevadí mi to. Ty jo tak Hany tak dře, jo? :wink: to je fajn, aspoň bude mít Sára brzo bráchu :wink: :slight_smile:
16. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. já taky dřu taky dvě rachoty.... :grinning: uvidíme....hlavně chcem nové auto potřebuju jezdit do práce a vozit malou do školky....takhle je to hraniční, i když mi vyšli maximálně vstříct
16. dub 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak to je supr. To si pak tu mateřskou dvojnásob užiješ, když teď takhle makáš....a co Sára ve školce, dobrý? Vojta je tam vždycky tak měsíc, dva a pak 14 dní nemoc :angry: teď měl laryngitidu a v pátek ji dostal Vítek.....
16. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Radu Sára poprvé v lednu ATB, najela jsem na Imunoglukan NH4 a klepu čéče....rýma max 4 dny a tak, takže kupuju ted to...a drží se....navíc.... oba makáme takže případná nemoc a nevim, ale paragrafy ještě snad existujou i chůvy mám tak snad to bude oukej
16. dub 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. Ahojky já jsem se synem chodila na plavání od 6 měsíců na Vítkovický stadion, areál Ridera, je to pro děti myslím už od čtyř měsíců.. Tenkrát jsem našla kontakt v Programu pro Ostravu, ketý nám chodil do schránky, bohužel dneska už nemám kontakt. Bylo to tam super, byla jsem velice spokojená, jen mi potom vláda snížila mateřskou na necelé čtyři tisíce, tak jsme museli přestat chodit kvůli financím.. jinak bych snad chodila dodnes. Snad jsem poradila. pa. Terezka
16. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek imunoglukan NH4 užívá od září, a i přesto....ATB měl v únoru. No snad už se to konečně zlomí...ještě že jsem na mateřské, pže kdybych si měla brát každý měsíc paragraf, tak mi v práci asi poděkujou:frowning2:

@terezkazmrr díky :wink:
16. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. Sáře pěkně zabírá...fakt.,....ale nic není na 100pro že...taky se modlím, ať je OK
16. dub 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky malému dnes provedli sondáž slzných kanálků, ale nevím zda masáže provádět už dnes nebo až zítra nebo po několika dnech. Doktor nenapsal od kdy. Jestli máte někdo zkušenosti, prosím odepište, díky.
15. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde v Ostrave se neplati za screening? Díky :slight_smile:
20. únor 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek