• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Maji: Teď neroste, za chvilku to dožene, neboj. Mně taky nijak moc neroste (taky můžeš kouknout do alba), ale to přijde. :sweat_smile:

Tak, pro co jsem jela, jsem si dovezla. Pořídila jsem si fajné rifliky za 600Kč (v albu). Těhu oblečení tam moc neměli, na malé burze 1 obchod, ale ceny jak u nás, nižší jen o malinko nebo vůbec. Na velké jsem hledala jak blázen a nakonec našla, normální stánek s riflema, ale měli tam figuriny, takže těhu figurina nešla přehlédnout :grinning: Takže nakonec mám co jsem chtěla. A ještě jsem si vyzkoušela kočárek, na který dávala tip jedna Májovka a vypadá na favorita (ale kupovat se bude až na jaře). Je to tenhle, ale nemají tady barvu, která se mi tam líbila
http://www.icshop.cz/index.php?sub=192
Splňuje všechny moje požadavky a stojí 3900 (+ 800 fusak na zimu), bez autosedačky (nepotřebujem).

Cam cortina je dobrý kočárek, několik našich známých ho má a jsou spokojení. Akorát mně se nelíbí to přední kolo, přijde mi moc vystrčené - ale to je osobní subjektivní záležitost :wink:

Zkoušela jsem i Firkony, na celnici a na malé burze, pojezdila jsem a okouokla Firkon Vario )nechtěla jsem otočná kolečka a ni trojkolku) a byl taky bezvadný, ale neměl vložnou tašku a měl malý košík a stál 6000. Sporťák jsem z něho neviděla, paní mi to neukázala a ani tam žádný vystavený nemají.
18. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka mi se taky 3-kolka nelíbí, ale líbí se mi kvůli tomu nasazování hluboké korby a snad se mi vleze i do mého stávajícího auta ať nemusím kupovat nové
18. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, ty jo, ty ses furt stejna, kde to mimi schovavas? :grinning:
nechcete dnes nekdo vyrazit se provetrat na lampionovej pruvod? me se tak strasne nechce jit samotne :frowning2:
18. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob,bříško parádní!!!Já už mám asi stejně velké,ale já mám ještě k tomu tak dvakrát větší prsa než ty.Je to děs.Už pozoruju i mírné strie zespod prsou.A to mažu a mažu každý den. :frowning2: Hold já se asi těm striím neubráním.
Andělko,těhu rifliky vypadají velice dobře.A Majatob má pravdu,ty zatím nemáš žádné břuško?!? :confused: Mně se klubalo od 12tt.Máš už nahoře nějaké kilča??
Kočárek je docela hezký.Já teda potřebuju s nafukovacími otočnými koly.Budu s ním jezdit s pejskem kolem rybníka tady u nás a vůbec hodně v přírodě,tak potřebuju kočík taky podle toho.Ale je fajn,že už máš skoro vybráno.A ta cena je tedy taky dost zajímavá. :wink:
Aaaduš,tak super,že už jsi obj.To máš za chvilku!
18. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob máš v albíčku látkovou kalhotkovou plenu,že?Nebo to jsou svrchní kalhotky?
Chystáš se třeba látkovat?Já to chci zkusit,tak jen sonduju.......
18. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na lampionový průvod bych šla,ale já to mám do Ov trošku z ruky a dneska bych to nestihla.Musím jet večer vyzvednout tchány z akce.Co jsem těhu,tak mně všichni používají jako řidiče. :grinning:
18. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, to by mela byt kalhotkova, svrchnaky mam zatim jen jedny..no zatim ani jedno neprislo, tak su zvedava..
latkovat bych chtela, uvidime jak to pujde :slight_smile: s Tobikem je mi doted lito, ze jsem to aspon nezkusila :slight_smile:
18. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holciny, no tak, pekna podvecerni prochazka...co? :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Já ho neschovávám, ono se schovává samo :grinning: a odkdy je ten průvod? A kde, Asi po Hl. třídě, ne?
evka: No, moc nemám, no. Ale cítím, že roste, protože jsou mi těsnější rifle co nosím. A na pohmat je pevnější. Ale jinak jsem nepřibrala ještě nic.
No, kočárek - ono jako by naše požadavky splňovala i taková Teutonia že, ale kde na to vzít :sweat_smile: My se musíme koukat i na tohle.
adus: Vy to máte zase jiné, kvůli autu, to my nemáme, takže tak, no. Ale kočárek je to bezvadný :slight_smile:

Já bych chtěla taky látkovat :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, v 17, vychazi se od Krtecka, to je tady u nas kousek :wink:
18. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že nejsem sama,kdo bude zkoušet látkovat. :slight_smile: To je super!!!To si pak budem psát,jak to jde a tak.
Anděl,myslím,že ty budeš z těch,kterým bříško vyskočí z ničeho nic. :wink: Mám kámošku,ta pořád nic nic nic a v 18tt jí bříško hupslo ven a to byl pak šok.Samozřejmně krásný šok. :grinning:
18. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj, já jdu 23.11. na poradnu,30.11. na 4D utz a 14.12. na velký utz + kardio, tak prcka uvidím skoro každý týden, se fakt těším
majatob já to mám taky z ruky a v porubě se blbě parkuje :grinning:
já jsem taky myslela že budu látkovat, ale asi se mi nebude chtít prát ty pokaděné pleny :grinning: i s jednorázovkama jde dítě naučit na nočník. jedna mamina tu psala, že na noc a když někam jeli tak kupovala kvalitní pleny které vlhko nepropustí a na doma používali nějaké obyč, aby to dítě cítilo, že je v mokru. takže asi zkusím toto
my bydlíme v rodinném domě s velikou zahradou, manžel jezdí domů hodně pozdě takže jsem na všechno sama. a do toho hromada plínek na žehlení, to se raději budu věnovat prckovi. ale je to můj názor
18. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, ja je zehlit nehodlam :wink:
18. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: A do pytle, to furt nevim kde to je. dojedu tam busem nějakým? Jakože k vám nebo jinam na zastávku?
Jo, taky si myslím, zatím se shovává a když to budu nejmíň čekat - šup ven :grinning: Naštěstí už jsem připravená. :slight_smile:

adus: To máš super. Já už jsem bobka neviděla 3 týdny a týden mě ještě čeká :frowning2: A teda nejsem ještě objednaná na nic, kromě klasické těhu poradny - toš snad vás doženu :sweat_smile:
Já ze začátku plánuju jednorázovky a postupně budu zkoušet látkovat a uvidíme,jak nám to půjde. Jinak to budu asi též střídat, podle potřeby. Prát se musí i tak a když bude kakání pevnější, tak to vylepší separační plenka. A taky bych chtěla sem tam zkusit bezplenkovku - jakože vysledovat, že když se mimi nakojí, tak pak kadí - a nedávat mu plenku, ale dát ho vykakat nad něco.
18. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, ty bys sla??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzvedli bysme si te na zastavce Slavikova :wink:
18. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Garaze Poruba..
18. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde se všude dělá v Ově NT+ screening. Zatím jsem zjistila, že v Porubě, ale zase tam nebyla ani cena. Prý cena viz.platný ceník a v ceníku o tom nic nebylo :rolling_eyes: Tak díky.. :wink:
18. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: Ještě před 5 minutami bych šla, ale musím si něco vyřídit na pracáku. S nima je domluva, že by jeden padl. a tam budu určitě do 17h. Tak škoda, no.

lafemme: Nt v Porubě stojí 85Kč + 50 Kč fotka, když chceš.
18. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel :cry: :cry: :cry: a ja uz se radovala :cry: :cry: :cry:
18. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: 85,-????? :astonished: Nechybí ti tam nula? :sweat_smile:
18. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš já na to látkování hodlám pořídit pleny,co už se nežehlí.Jen se vyperou a usuší.
Vidím,že jsme na tom podobně.Já bydlím taky v baráku s poměrně velkou/momentálně naprosto zanedbanou :sweat_smile: /zahradou.A manža jezdí domů z práce kolem pěti...........
18. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme myslím že i ve Vítkovicích a cena je stejná jako v Porubě. a v Porubě ho dělají velmi podrobně, ve Vítkovicích nevím. jo 850,-
andelka máš říct jestli potřebuješ něco z pracáku, bych ti poradila i když jsem na PN (teda jestli myslíš pracák jako pro nezaměstnané nebo socku)
18. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: Ty jsi na něm byla? A musela jsi mít potvrzení od dr.? Já jdu totiž do poradny až příští čtvrtek a to budu 10+4tt, na netu bylo, že odběry krve dělají v 10tt, tak abych to stihla. Přece jen se tam musí asi objednávat dlouho dopředu, ne? Já jsem se o tom screeningu dověděla až tady, dr mi o tom vůbec nic neřekl :unamused:
18. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme doporučení od dr. mít nemusíš. mě jen dr. řekla, že si mám ten a ten den zajít na krev, buď že si tam mám zavolat a objednat se nebo když tam příjdeš mezi 7-8 tak tě vezmou bez objednání (já byla bez objednání a byla jsem tam už před 7 a vzali mě). no a jak ti vezmou krev, za cca 2 týdny tě objednají na ten utz. já třeba byla objednaná na 11 hod, ale vzali mě až před 12. ono to není povinné, tak možná proto ti o tom neřekl. ale utz mi dělali snad 20 minut a to už jsem myslela, že se tam počuram :grinning: ale fakt podrobně, mozek, končetiny, žaludek, močový měchýř, nosní kůstka, NT a nevím co ještě
18. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus : Já vím, že to není povinné, ale tak mohl mě informovat i o této možnosti, ne?! Kdybych to zjistila za dva týdny, tak už se rozhodnout nemůžu...
S tím čůraním ti věřím... :grinning: A je to UTZ přes bříško, že? A pohlaví ti tam řekli taky? Mě to přijde strašně brzo v nějakém 12tt... :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme proč ti to neřekl se ho teď můžeš max zeptat
jj, je to přes bříško. pohlaví mi tam neřekli, je to brzo, to až někdy kolem 19-20tt jde vidět
18. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dívám to tvého albumu a máš stejnou soupravičku jako já, z tesca že? :grinning:
18. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, nešlo odolat, je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Já myslela, že už ti řeknou, jestli tam je nějaký náznak... :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ještě ne, to až na velkém utz ve 20tt. když se prý vyvíjejí pohlavní orgány, může klitoris vypadat jako pindík, takže tak. to jsem četla někde tady, už nevím kde. nějak mi ty diskuze začínají splývat :grinning:
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek