• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak musím ještě vydržet...Ale ty už to víš a jsi v 17tt?
18. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím, byla jsem na odběr choriových klků kvůli vysokém riziku na Downa
18. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...ale dopadlo to nakonec dobře, ne? :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já u Toma věděla pohlaví 16+1 a ted 14+3, ten pindík prostě nešel ani u jednoho přehlídnout :grinning: :grinning:, ted mi dr. ani nemusel říkat že je to kluk viděla jsme to i kdybych nechtěla :grinning: :grinning: :grinning:

jinak kdo by jste sháněl těhu oblečení můžu doporučit v Ostravě jeden obchůdek s těhu oblečením-starší (vykupují tam tak pak můžete i svoje prodat) i nové
18. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí jo. v pondělí jdu na trippl testy, ale snad bude vše ok. vitamíny poctivě papám tak by nemělo nic hrozit doufám
18. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik není v to centru, dvojčátka na kuřím rynku?
18. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme a jestli můžu poradit, než půjdeš na ten screening, přečti si i možnosti kdyby ti to vyšlo špatně. mě když řekli o tom vysokém riziku, nic moc už jsem potom nevnímala a na všechno přikyvovala. já vím, že je to takové blbé a každá tam jde s tím, že jí se určitě nic takového nemůže stát, já byla ráda že mi pak nemuseli nic vysvětlovat a jen objednali na ty odběry
18. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Sory, psala jsem to ve spěchu, jo, je to 850Kč. Mně to pak proplatila pojišťovna. Doktor mi o tom řekl, když jsem byla na kontrole v 9tt, dal mi lístek, řekl na jaké číslo mám zavolat. Já jsem tam volala hned druhý den, objednali mě za týden na krev a pak za 14 dní na UTZ. Byla jsem teprve 10tt+6 (mi to nedošlo, když mi sestra dávala termín), ale mrně se tvářilo jako starší, tak to šlo. Byla jsem objednaná nějak na 12.30 a taky jsem asi 15-20min čekala. Dole jsem si vyzvedla papíry (výsledky krve) a pak šla do 1. patra na UTZ vyšetřovnu (mluvím o Porubě), doktor dělal UTZ, na stěne byla plochá obrazovka, tak jsme se na mrně koukali asi 20 minut, doktor všechno pozjišťoval, sestřička se mě poptala a pak mi dali papír s výsledky a doktor řekl, že je to v pořádku. Ten papír jsem pak donesla ke svému doktorovi. A UTz byl strašně super, manžel byl se mnou, tak jsme se kochali. :dizzy_face:

Na pracák jsem si potřebovala něco ujasnit, nebyla jsem si jistá, jestli jsem se s tím chlápkem domlouvala,že donesu výpisy s výplatou (brigáda) až v lednu všechny zbývající, nebo jestli pro mě platí těch 8 dní od výplaty. On je ten bambula dost mimo, tak jsem si chtěla být jistá. Takže s tím bys mi nepomohla, ale děkuju.
no a pak jsem ještě musela do obchodu a do banky.

Které plínky se nemusí žehlit? Ty tvarované, kalhotkové? Ty klasické čtvercovky asi jo, ne? Ale mě žehlení rovných věcí nevadí, nesnáším košile a pod. :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky znám ten obchod na kuřím rynku.Je tam docela výběr a dobré ceny. :slight_smile: Ale já jsem si tam třeba nic nevybrala.Holt mi to nějak nesedělo.Ale ségry od tama mají pěkné kousky. :wink:
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, tak ti budu držet palce :wink: Z těch všech testů už mám celkem hrůzu :frowning2: Vitamíny jsem taky poctivě jedla, ale teď mi došly a nějak se mi nechcou kupovat, protože jsem se nasr-la :zipper_mouth: , že i když je jím a fakt mě to stojí hodně sil, při těch nevolnostech polykat takové velké tablety :confounded: , tak jsem teď stejně chytla nějakou virózu...A to jím i citróny na kila :confused:

smardík, tak jsem se hezky pobavila... :grinning: Kluci budou asi hodně oblíbení, až vyrostou :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme děkuji. a o polykání těch pilul mi ani nemluv, mě vždy natáhne. ale už beru jenom rybí olej v tobolkách. měla jsem si koupit i femibion 400, ale na měsíc stojí 500,- a dr. mi říiala, že stačí když budu jíst hodně ovoce a zeleniny. citrony já taky ráda, ale na lačný žaludek mi to dělá zle
evka já jsme v tom obchodě ještě nebyla, jen jsem se dívala na netu. mám tam vyhlídlé těhu plavky
andelka mi až pak došlo že asi chodíš to poruby a to bych ti moc nepomohla, já dělám v centru
18. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl, díky...No opravdu o tom začínám uvažovat. Akorát manžel je te´d pořád na služebce, tak snad by ten termín objednávky šel nějak přizpůsobit, aby mohl jít se mnou...A u jaké pojišťovny jsi? Já u VZP, a ta teda neproplácí myslím nic :sweat_smile:

Pracák je kapitola sama o sobě. Teď jsem tam byla asi 2/3 týdny zpět, nahlásila, že jsem těhotná, tak aby mě nikde neposílali a stejně tam musím chodit jak blbá a ještě mě pozvala na nějaký individuální akční plán, že sice pro mě je to bezpředmětné, ale stejně tam musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A na mateřskou bude muset manža a pak ji na mě převést. Já jsem v červnu absolvovala, takže nemám nárok si vybrat délku mateřské. Musela bych automaticky na 4 roky. taky super... :rolling_eyes: To určitě :angry:
18. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo je to v centru na kuřím rynku :slight_smile: kupovala jsem si tam oblečení u TOma i ted s Honzíkem :slight_smile:

lafemmě no oni se asi chtěli pochlubit tím co mají mezi nožkama :slight_smile:, hlavně Tomova specialita byla sotva dr. začal dělat UTZ roztáhnout nohy že tam fakt tu chlapskou chloubu má, pak se otočit zády k nám a nespolupracovat a Honzík to dělá taky, přece se nebudou namáhat a spolupracovat když je chci dr. změřit a podívat se zda je vše v pohodě

lafamme my to asi budem řešit stejně s tou mateřskou, půjde manža a pak ji převedem
18. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme a kam na pracák chodíš. víš, ono záleží jakou zprostředkovatelku chytneš. a individuální akční plán musí mít uzavřený každý kdo je evidovaný delší dobu, to jaksi nejde obejít
smardik :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, akorát manžel dělá na živnos´ták, takže si bude muset začít platit nějaké to nemocenské připojištění, jinak by taky neměl nárok..A nevím, jak dlouho dopředu se to musí začít platit, abychom to vůbec ještě stíhali..

aaadus: Já teď beru akorát tu listovku, co mi předepsal dr. Brala jsem 3x denně i magnesko, protože mě ze začátku bolel podbříšek, jak se tam všechno roztahovalo, ale te´d už bolesti nemám, i když bříško roste, tak už to neberu. Snad mě za to dr nezdrbne.. :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme já kvůli magnesia asi začnu pít minerálky s ním i kdy mi strašně nechutnají. aspoň konečně začnu dodržovat pitný režim, vždycky dostanu zdrbnuté že málo piju
18. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magnesia je pěkně hnusná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme já vím, ale mi se nechcou polykat pilule
18. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme mě se zdá že 280 dní nebo tak nějak :frowning2: ale to si nejsem jistá. Já naštěstí ještě jaku studentka mateřskou dostávala ale ted mám smůlu a musela bych být doma 4roky a to nechce a hlavně 3800 na dvě děti nevím nevím

magnesie je pěkně hnusná, já ji pít nemůžu zvedá se mi z ní žaludek
18. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakonec na ten pruvod sli :slight_smile: ikdyz bez lampionu, jediny papirnictvi siroko daleko je melo vyprodany...ale aspon jsme se prosli a bylo to fajn, Tobik z toho mel oci navrch hlavy aj tak :dizzy_face:
ja mam magnezko sumaky, me chutna :wink:
andel, ja nechci zehlit ani ctvercovky, maximalne v sestinedeli.. :wink:
18. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, zdravím lafemme .-)
Uf než jsem vás dočetla :grinning: ...zas nevím, na co reagovat dřív :grinning: Nějak nestíííhááám...

andelko: pěkné rifle, taky mám takové, ale ještě tam mám pásek. No a fakt, kde se ti prcek v tom bříšku schovává??? :slight_smile: A kočárek je taky hezký. Co je ta vložná taška? Jako že jde sundat korba?

Já jsem dneska byla v poradně. Ty krevní testy z minula byly v pořádku. Zas jim tam vážila divně váha. Vždy měla o 2 kila víc než moje a teď jen o jedno...no ale podle mojí váhy už mám asi 3 kila nahoře. Tentokrát tam bylo nějak moc maminek a trvalo to...ale náš malý byl ukázkový (asi už tušil, že spěchám do práce :grinning: ) a paní doktorce ukázal na ultrazvuku všechno, co potřebovala, pinďa je tam furt :grinning: , srdíčko tlouklo, hned ukázal nožku, aby změřila stehenní kost a prý asi bude dlouhý :grinning: Pak na nás kouknul přímo čelem :slight_smile: Už jsem objednaná na echo do fakultky a ten test na cukrovku do Mephacentra...brrr na to se moc netěším A pak mám poslední poradnu v tomto roce 16.12.

majatob: koukala jsem na tvoje bříško, jak jsi psala...no mě taky někdy přijde, že je dlouho stejné, ale pak zas o trošičku poskočí :slight_smile:

Magnesiu minerálku piju (tu neperlivou), už jsem si zvykla...mívám někdy křeče v lýtku (v noci), ale to jsem mívala už dříve.

lafemme: taky jsem u VZP a máš pravdu, nic neproplácí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kdepak je katy??? Nevíte o ní?? Snad je u ní vše ok :slight_smile:

juj tady musí člověk psát častěji, pak píšu odstavce jak v románu

:grinning:
18. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro ahoj :slight_smile:
já sice nemám VZP, ale mám revírní bratrskou a v pondělí se jdu zaregistrovat k české průmyslové zdravotní pojišťovně, ti proplácejí snad všechno :slight_smile: teda jestli to je tak jak píšou na netu, proplácejí i těm co se zaregistrují v průběhu těhu
nad katy jsem taky dnes uvažovala že tu dnes nebyla. možná ji skolila chřipajzna
18. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aaadus, snad se katy brzy ozve :slight_smile: Třeba má jen hodně práce...
18. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mi paní na 205 říkala at si toho co nejvíc vyberu do konce roku, že neví jak to příští rok bude a že je možné že to hodně omezí ty příspěvky těhulkám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje pojišťovna nabízí během celého těhu příspěvek do 300Kč :angry: třeba to zase nebude tak žhavé, v pondělí se na to zeptám. a i celkově proplácí více než moje současná
18. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestrašte,že by ten příspěvek zkrouhli.Je to pomněrně nové,tak snad to nechají.Ale každopádně proplácejí víc než ostatní pojištovny,co jsem slyšela.........
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
19. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
no vy mě přejete s chřipajznou!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: Prdlajs, katy cestovala :slight_smile: měla jsme dovču tak jsem jela za P. do Prahy poslední možnost využít zdarma bydlení a bylo fajn. Dokonce jsme stihli i 2 muzikály navštívait a už mám 90% vánočních dárků :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsme vybrali nádherné zrcadlo a nechali si ho poslat do OV.

Jinak vy jste tedy byly ukecané!!!!!!!!!!!! Co nového se stihlo probrat? Shrňte v kostce pls. :slight_smile:

Lafemme: ahojky vítám tě u nás :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááár katy :slight_smile: Živá zdravá :grinning: Jéé tak to ses měla fajn. no s tím shrnutím ti moc nepomůžu, já než stačím něco napsat, tak holky prokecají 2 strany :grinning: Ale probírali se tu kočárky, myslím i plínky, já jsem psala, že už máme nějaké oblečky pro mimčo - v sam baby je tento týden výprodej.Včera jsem byla v poradně a v prosinci jdu na 2 vyšetření a ještě jednu poradnu. A víc si nepatuju :grinning: A na jakém muzikálu jste byli?
19. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jen tento týden? Co tam mají zajímavého a za kolik? Bychom tam zajeli mrknout. Jsme i koukala v Praze že bych něco prckovi koupila, ale fakt mám skoro vše a zase nic tak extra z čeho bych sedla na zadek jsme neobjevila, ale byli jsme v shoppinu jen 1x, ale na vánoce nakoupeno a to je základ :grinning: sice jsm e jeli zpět jak cikáni, ale dojeli jsme :sweat_smile:
Já byla na KO o týden dříve - měla být včera, vše OK. 30.11. jdeme na 3D UTZ a srdíčko a poradnu mám tuším 2.12. a na prosinec mám slíbenou sladkou vodu :frowning2:

Byli jsme na Drákulovi a Adela ještě nevečeřela a super oba.
19. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek