• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy čaaaau :slight_smile:
jé, já jdu taky 30.11. na utz, ale 4D :slight_smile: , snad se nám prcci pěkně ukážou a nebudou dělat stydlíny. taky bych chtěla na muzikál, ale manžel se mnou nechce jít :angry: , prý jako těhotná nikam. je fakt, že mě cestování unavuje a večer jsem ko
19. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to já jsme taky pořád KO, ale naštěstí to začínalo ve 14 hod. :grinning: necháš si říci pohlaví?
19. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já už ho vím :grinning: , jen si to nechám potvrdit
19. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A podle čeho to víš? A byly jste s Andělkou na tom cvíču?
19. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
z genetiky :grinning: a na cvičení jdeme teď v neděli
19. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tom Nt to ještě není jisté je to 50/50% to nám taky říkala. A co ten předporodní kurz už ses přihlásila a co thajská masáž už proběhla?
19. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není z nt, ale z placenty dna. na předporodní kurz se chci přihlásit v pondělí po poradně, furt nevím v kterém tt pořádně jsem. na masáž si zajdu až mě budou pořádně záda, zatím mě bolely jen jednou. a to není thajská masáž, je to masáž pro těhotné v thajském salonu. ty už ses na ten kurz hlásila?
19. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
O únavě mi ani nemluvte.Já jsem dneska vstala ve čtyři,jelikož jsem neumněla spát.Byla jsem vzhůru do sedmi a ted se podržte :grinning: Já jsem od těch sedmi spala až do dvanácti. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Katy tak ty muzikály ti upřímně závidím.Taky jsem chtěla jet na drákulu před měsícem,ale pak to nějak nevyšlo. :unamused:
Vidím,že 30.11 jdeš na 3D.Tak to půjdeš myslím ve stejný den jako Aaadus.Tak to tady bude radosti. :slight_smile:
No nic,jdu dohnat,co jsem tím spaním zapinkala,tak zatím čau čau......
19. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, tady se to rozjelo :slight_smile:
lafemme: Já to budu mít úplně stejně, vlastně jsem na tom tak jako ty. Taky jsem v červenci promovala a v srpnu otěhotněla, od července jsem na pracáku. Akční plán teda nemám a ani mít nebudu, další schůzku mám až v lednu a to bude poslední. Taky plánuju (a doufám, že to ještě půjde) po šestinedělí poslat na mateřskou manžela, aby si zvolil délku rodičovské a pak to převést na mě. Ono ani nejde o ty 4 roky, ale my potřebujem stabilní příjem.

jaro: Vložná taška je, že uvnitř korbičky je vnitřní taška, vekteré mimi leží a ta má uši, takže ji můžeš vytáhnout a přenést. My budeme nechávat kočárek dole v kočárkárně, takže vemu tašku s mimčem a vyjedu výtahem do bytu a naopak. Na návštěvě v ní může i spát. Jiným kočárkům se dá odepnout korbička celá, třeba ta Cam cortina má nahoře držadlo, i Firkon ho má, což je fajn, když musíš rozebrat kočárek a dát do auta, ale to je pro nás zbytečné.

Tak, zítra si jdu do knihovny pro další chytrou knihu a cestou se stavím do toho obchodu na Kuřím rynku. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka já zase dneska poprvé za celou dobu těhu spala celou noc a vzbudila se až manželovi zvonil budík. asi to bylo tím, že mi manžel večer vzal všechny moje polštáře a spala jsem bez nic. a ráno jsem taky usla a spala do 10. konečeně jsem se pořádně vyspala
19. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: O spaní mi ani nemluv. My chodíme spát kolem 23h, ale já se často budím, chodím na wc a tak. no a nejlíp se mi spí ráno, takže běžně vstávám (pokud můžu) kolem 10h :sweat_smile: Včera jsem byla fakt unavená, z toho výletu a pak ještě z toho vyřizování večer, byla jsem ucapkaná. Nedávno jsem normálně ještě usla mezi 18 a 19h a pak šla normálně večer spát a zas spala asi do 9.30. To mrně do mě vysílá nějaké sedativum nebo co. :grinning:

katy: Já jsem na tebe myslela, jakpak sis asi užila Prahu a čtu,že výborně :slight_smile: To je fajn, že se ti muzikály líbily. Taky jsem na pár byla, ale už dávno, naposledy asi před 3 lety na Obrazu Doriana Graye. Manžel muzikály nemá rád, byla jsem buď s mamkou nebo kámoškou.
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašně bych chtěla jít Děti ráje, kvůli Tofimu a Vaculíkovi :grinning: vždy když je v tv Kamarád do deště nebo Vítr v kapse musím se dívat i když už ty filmy znám na zpamět, ale prostě je žeru :grinning:
19. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš: aha tak to jo. ještě jsem se nehlásila, ale manža moc se mnou chodit nechce příjde mu to divné - no chlap, ale zase nutit ho nechci.

Co s etýče spánku doma spím celkem dobře, ale na cizím místě se pořád převaluji a není mi "pohodlně" jinak za noc jdu většinou 1-2 x na WC a chodím spát většinou kolem 20,30 po práci se občas stále musím natáhnout na gauči a vstávám v 5,30 přes vík max. do 7 hod. to jsem tak vstávala vždy.
19. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy manžel říkal, že bude chodit, jen nevím jestli to myslel ironicky nebo vážně, někdy to nepoznám. já už se na kurz těším, včera mi kámoška psala, že tam chodila a při porodu jí to hodně pomohlo. já si myslím, že chlap by na ten předporodní kurz chodit měl, aby věděl, jak se během porodu chovat a aby pak nebyl vyjukaný co vše děje během a po porodu
19. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na lekci o porodu by asi šel, ale na ten zbytek nevím, ale možná půjde, teď se možná trošku stydí, že je to ženská záležitost a že tam bude jediný chlap jako nys to neznala. Jednou jsme ho poslala na gyndu pro prášky a tos měla vidět ty obstrukce jak se styděl (je mi jasné jak se beztak plížil podél zdi a jak mu bylo "trapné" otevřít čekárnu plnou bab :grinning: a teď by chodil se mnou pořád na UTZ :sweat_smile: a najednou mu plná čekarna bab nevadí :wink:
19. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediný chlap tam určitě nebude, dnes se k tomu chlapi staví jinak. na té gyndě si to dovedu představit :grinning:
19. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi. ještě jsem objevila další předporodní kurz i s cvíčem mrkni na to. Co tomu říkáš?
http://www.rcchaloupka.cz/index.php?s=our_offer
19. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to vypadá dobře, ale nepíšou jestli je to i pro partnery. kvůli manžela mi více vyhovuje ten v lotosu, protože začíná v 17:00
19. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam už volala a je to i pro partnery. nejdříve je cvíčo to je od 15,30 - 16,30 a pak je ta přednáška a stojí to buď každá lekce 90 Kč nebo když si vezmeš cvíčo i přednášku tak je to za 160 Kč.
A musím si koupit toho velkého mičudu a ve čt jdu zase na masáž :slight_smile: od praktické lékařky jsme dostala poukaz na 1000 Kč na jakékoliv masáže :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to jste mně potěšili,že s tím spaním nejsem sama.
Já před spaním chodím na záchod třeba i 6x,pak spím a po půlnoci už se zase budím na záchod.No a pak se budím kolem tří nebo čtyř.No ale nad ránem spím nejlíp,takže opravdu běžně do 9-10 hodin,když to jde.Asi mám deformaci z práce.Já jsem do práce vstávala 3x týdně ve 2hod ráno a dělala jsem 12-16 hodinové šichty.Tak asi proto si ten spánek tak užívám. :slight_smile:
Já pořád nevím,jestli se mám přihlásit na ten kurz do Lotosu,nebo na Fifejdy.Za dva týdny se uvidím s kámoškou,co na Fifkách dělá,tak se s ní asi poradím.Ale slyšela jsem,že tam ty kurzy jsou taky dobré,levné a je tam myslím i plavání,což já bych ráda. :slight_smile:
Andělko s tím kočárkem je to dobrý postřeh.Velice praktická ta taška v korbičce jak píšeš......................
19. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Tos zas něco objevila čoveče - já už nevím, co si vybrat :grinning: I totok vypadá moc fajně. Líbí se mi i víkendová příprava pro rodiče. On totiž muž nikdy neví, kdy v práci skončí, když jsme chodili na kurz PPR, tak to na 17h nestíhal. Ale víkend vypadá dobře. :slight_smile:

evka: A já už jsem si myslela, že jsem jediná, kdo několikrát za noc vstává a chodí na wc a ráno spí :sweat_smile: Škoda že se nedá naspat do zásoby. :grinning:
Jo, já mám právě specifické požadavky, takže mi ty "moderní" kočárky tolik nevyhovují. U nás je to nejlepší volba, nosit mimčo v té tašce.
19. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy mi včera mičidu přivezl manžel u nafouklou a málem se mu nevešla do auta :grinning: v librexu mají knihu jak cvičit na míči v těhu, chtěla bych se na ni kuknou a když bude dobrá i koupím ať můžu hopsat
s čuraním to mám stejné jo vy a to hned od začátku těhu. teď už chodím xkrát před spaním a už se mi daří vydržet až do rána. nevím co budu dělat až budu mít pořádný břuch, to si asi na záchodě ustelu :grinning:
19. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jsem věděla, proč jsme dělali v březnu rekonstrukci wc :grinning:
19. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem...tak jsem myslela, že tu budu dneská víc, ale nešlo to.

katy: tak to jste se měli moc fajn. Já jsem ještě žádný takový pražský muzikál neviděla.
V tom Sam baby je to do 21.11.http://www.sambaby.com/ My jsme tam koukali jen oblečení, je tam regál "Vše za 49,- Kč" Taky jdu na "sladkou vodu" fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jdeš i na echo??A ta stránka na to cvičení a přednášky je zajímavá, ještě proštuduju. Ale to je někde v centru, že...podle psč. Kdyby to tak bylo v Porubě....

andelka: hmmm tak to je fakt praktické, to jsem nevěděla, že to je, myslela jsem, že se sundává jen celá korba. To by se i mě hodilo, nám se kočár do bytu v žádném případě nevejde :frowning2: Tak to budem muset ještě pořešit.

Tiše závidím to dlouhé spaní. Já musím v 5 ráno :confounded: Ke konci týdne je to maras. Přes den se mi teď už chce dost spát...chtělo by to mít po ruce gauč a natáhnout se :grinning:

Balon doma už mám, ale nějaké velké cvičení neprováním, jen na něm sedím nebo se pohupuju, kroužím do stran...
19. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro manžel slíbil, že mi v neděli ukáže kde to sam baby je a v útery jedu k zubaři, který je někde tam poblíž tak se tam stavím na ty oblečky. v tescu jsem viděla body, dupajdy a overaly a byly balené body po 5, dupačky po 3 a stojí 200,- a v marks and spencer mají body 7 ks za 399,-
no já kdybych měla vstávat do práce v 4:30 jak bylo zvykem, asi bych to nedala
19. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Sedění a kroužení je taky cvičení :wink:
Jestli se vám nevejde kočár do bytu a máte ho kam dát jinam, tak se určitě při výběru dívej i na to, jestli se dá korbička snadno odělat a jak se přenáší i jestli není těžká. Nebo jestli má kočárek vložnou tašku s ušima. Miminko se tak přenese do bytu dobře a může i spinkat. Později už se vezme do ruky (to mrně), až vyroste z tašky, prostě až se začne víc hýbat.

aadus: My se chystáme do Sam baby taky s manželem, ale až před Vánoci. Též musím zjistit kde to přesně je a jak se tam dostanem MHD. :sweat_smile: Mají tam bezva věci a za dobré ceny.
19. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já tam teď chtěla jet kvůli tomu vše za 49,- :grinning: na doma to bude bohatě stačit
19. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš,jestli přejdeš k té poj 205,tak máš jako těhulka nárok na DVD cvičení s Monikou Žídkovou.Je tam spous´ta těhu cviků a je tamvysvětleno proč jaké cviky dělat.Dostaneš to po předložení těhu průkajdy. :slight_smile:
Já ho mám doma a zatím jsem podle něj cvičila asi jen třikrát :sweat_smile: Ale myslím,že později se líp domluvím,když mi ty cviky uleví od bolesti zad a tak.
Já se do toha Sambaby chystám v sobotu.Mám tam přes net objednanou odsávačku mléka od Aventu.Do soboty je v akci za 1100kč.A hodně maminek mi radilo,at si pořídím právě ji. :slight_smile:
Jaro vstávání ti teda vůbec nezávidím.Já jsem moc ráda,že můžu být doma. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předpokládám, že to vše za 49 platí hlavně na oblečení a to my budeme mít z velké části zděděné. Já bych se zas neudržela a nakupovala jak blázen. A stejně už to nestihnu :unamused: Ale tobě přeju pěkný a dobrý kup a ukaž pak, cos tam pořídila, jo?

evka: Mě to DVD strašně blbne, moc se na to nedá dívat. Asi nějakej vadnej kus nebo co. Škoda, vypadalo to zajímavě. :frowning2:
19. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko,tak to je škoda,že ti to DVD blbne.Já jsem ho skoukla celé a jak píšu,asi třikrát jsem podle něj cvičila.Myslím,že později se dokopu a budu cvičit častěji. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek