• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky,
tak já to dvd koukla 1x letem světem, ale cvičit bych měla až budu mít mičudu.

Jaro: je to v centru, ale asi 40 m od tama stojí bus 56/54 nebo 30 m tramvaj a busem jsi tam za 18 min.

No my jsme chtěli do Sama vyrazit vřera ale nestihlo se, dnes taky nestihneme a zítra asi pojedeme do PL až do Rybnika, ale kdyby jsme nejeli tak bych tam v so zašla kouknout. Jsou tam i v so?

Holky co jste dělaly za práci, že jste tak brzy vstávaly? Nebo jste tak dlouho do práce dojížděly? Tak já mám asi luxus, že vstávám až po 5,30 :sweat_smile:
20. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: jaké echo myslíš? Srdíčko mimča?
20. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
evka k té 205 přejdu na 99%, i kdyby měli ty příspěvky zkrouhnout. A DVD se určitě bude hodit ať jenom nelenoším
katy já dělám ve státní sféře, pracovní doba sice od 7, ale brzy jsem jezdila jednak kvůli parkování a jednak protože jsem toho měla tak abych vůbec stíhala
20. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranicko :slight_smile:
jaky mate na dnesek plany kdyz je tam tak krasne? ja dam vyprat, pekne tu poklidim, vyvetram a po obede pujde pesky tatinkovi naproti do prace, at se Tobinek hezky unavi na cerstvym vzdousku :grinning:
20. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: já udělám 2 smlouvičky, zadám do SAPu, navedu do ekonom. tabulek, půjdu si pro něco k jídlu a čekat až bude 15,30 a budu moci fičet domů :sweat_smile: mezitím si skočím mrknout co na MK nového a odpo jdu na drápky.
20. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas gelovky? ja jsem mela na svatbe, ale pak uz mi to dost prekazelo, mela jsem je uz moc dlouhy a nechtelo se mi s tim pilovat :grinning:ted jsem chtela zkusit P-shine, jen na zpevneni, ale nejak se k tomu nemuzu furt dokopat se objednat :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja mám podobné plány, jen kromě procházky musím na nákup a asi budu muset i vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: mám a jsme spokojena, už si nedovedu představit že je nemám, já neměla nijak kvalitní nehty tak dlouhé nikdy jsem neměla, ale te´d se mi zpevnily, ale přesto si je nechávám potáhnout 1 vrstvou gelu.

Já zatím peru x praček - včera naštěstí došel prášek :sweat_smile:
20. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy taky jsem nosívala gelovky, ale jednou jsem se tak naštvala a všechno to opilovala a nosím nehty úplně na krátko. ale jak se tak znám, zase si někdy dám až mě chytne rapl :grinning:
20. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to beru, že teď ta ruka vypadá upraveněji než takové kraťoučké, ani jsem je nemohla nalakovat.
20. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, jak je to v porube s tim cvicenim? to je v nedeli? a je to jen cvico nebo celkova priprava k porodu? :sweat_smile:
20. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: v ne je jen cvíčo a ta příprava k porodu je tuším út.
20. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a vy se tam s andelkou chystate chodit? nebo uz jste byly? na to cviceni bych se pridala :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chystáme, Andělka jde s Aduš už teď v ne tuším a já se přidám asi až kolem prosince.
20. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jeden dotaz je to na suchu nebo ve vode? :grinning:
20. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obojí na suchu i ve vodě :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: My jdeme na cvičení, co je pro těhulky od 10tt, je to 30 minut v tělocvičně a 30 minut v bazénu, pokud si pamatuju. Pak je předporodní příprava a ta je od 30tt.
Jo, Maji, až za bude nějaká akce, tak mi to dej vědět dopředu, jo? Ať s tím počítám :wink:

Jinak můj dnešní den - byla jsem v obchodě, na poště pro balík z MMB (plínky), teď si umeju vlasy, dám si oběd a potom pojedu za Erinkou a vyrazíme na procházku, když je tak krásně. K večeru bych ještě chtěla stihnout zajít do vědárny. Ten sekáč na rynku asi zas nestihnu :sweat_smile:
20. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já už mám dneska všechno hotové a ted se chystám s pejskem na procházku.Venku je fakt úžasně!!!
A pokud manža dorazí v nějakou rozumnou hodku z práce tak do toho sambaby vyrazíme dneska. :slight_smile:
Tak jsem vás chtěla jen všechny pozdravit a juknu večer........pa pa
20. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky šla v polední pauze projít a je tam fajn, člověk by ani neřekl, že je půlka listopadu :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dnes objednala na ten NT+screening do Poruby. příští týden na krev a 15.12. jdu na UTZ a to budu nějak 13+2tt, takže na poslední chvíli. Ale řekli mi, že ta hranice, dokud to jde ještě udělat, je 13+6tt, takže snad to bude OK. Musela jsem to takhle vybrat, aby se mnou mohl i manža, který je na služebce..Snad to dobře dopadne :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: To bude mimčo krásně vidět :slight_smile: A dopadne to dobře, neboj, s manželem si to užijete. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lafemme: neboj dopadne to dobře, je tam moc příjemná paní dokotrka, co to provádí :slight_smile: já jdu 30.11. na velký UTZ a tak snad budeme vědět co čekáme :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla doktora, takového mladého, ale byl pečlivý. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě říkali, že to dělá jen doktorka (ale už nevím její jméno) ten dr. mě jednou vyšezřoval, když má dr. měla dovču hodně sympatický fešák co? Tedy pokud je to on nevzpomeneš si na jméno? Jsem si říkala, ještě že mám oholené nohy :grinning:
20. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka mě to taky dělal takový mlaďoch, bych mu skoro typla že je stejně starý jako já. myslím Pětroš se jmenoval. no ale co s tím utz dělal aby se prcek otočil :grinning: , furt ho šťouchal, budil
20. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky :slight_smile: Říkáte mladý doktor? Abych se nějak nečervenala... :grinning: Já jsem zvyklá na toho mého "dědulu" :sweat_smile: Ale naštěstí je to UTZ vnější a ne vnitřní :grinning:
20. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme vnější to sice je, ale jak tím utz jezdí tak nízko.... :grinning:
20. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm...ještě, že tam bude manža :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

katy: jj kontrola srdíčka miminka :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Jó, to byl on :grinning: Já jsem na něj narazila už na pohotovosti a to jsem si fakt pomyslela: Bože, ten má diplom možná tak čerstvý jako já :grinning: Ale spíš klame tělem, jako já. Při UTZ byl fakt pečlivý. A taky mi furt dloubal do břicha, protože naše mimi furt spí a nechtělo se natočit podle potřeby :sweat_smile:
No a též jsem se divila, kde tím UTZ jezdí - nohy jsem oholené měla, ale něco jiného ne, tak to bylo jako fakt vtipný. Kdeže břicho, to byla úplně jiná část těla :grinning:
Můj doktor mi minule dělat taky UTZ přes podbřišek, ale na koze, tak taky radost, no. Předtím mě vyšetřoval pohmatem vnitřně a pak mrknul UTZ jestli je mimi OK.

Holky, já jsem nemožná - jdu do vědárny a skončím v dětském sekáči se čtyřmi úlovky :grinning:
21. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek