• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy já věřím že se to k nim dostane, my to posílali poštou tak si nejsem jistá ale někdy by to tam mělo být jak to předat
23. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy k tomu předání
POŠTOU
Dárky je možné zaslat na adresu Český rozhlas, Vinohradská 12, 120 99 Praha 2 s heslem "HRAČKA". První den odeslání je 23. listopad, poslední 9. prosinec 2009! Dárek je třeba označit jménem, kódem dítěte (např. Jiří 356/12)a názvem dětského domova.

V případě, že zasíláte více dárků v jednom balíku, označte jednotlivé dárky stejným způsobem. Na balík je pro lepší orientaci vhodné uvést počet v něm odeslaných dárků.

OSOBNĚ
Můžete je také přinést od 28. listopadu do 14.prosince 2009 denně mezi 9. a 18. hodinou na adresu:
- Český rozhlas, Studiový dům, Římská 13, 120 99 Praha 2
Dárek opět označte jménem, kódem dítěte(např. Jiří 356/12)a názvem dětského domova.

ono asi záleží jak je postižený, měla jsem praxi ve škole u postižených a někteří konkrétně tu jízdu na kole zvládali
23. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je škoda, že se to nemůže donést na OV pobočku, ale co se dá dělat. Budu muset pak vyrazit na poštu.
23. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zajímavá akce, mrknu na to.

Jo, holky, dneska je úplně úžasnýýýýý den!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Přišla pošťačka a donesla jednak zásilku z Betterfly (jak mi to sluší můžete zkouknout v novém albu :sweat_smile: ) a hlavně smlouvy ze státního fondu!!!! Takže do Vánoc je byteček náš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě dneska to podepíšem, ověříme na poště a pošleme. Pak by nám měli zavolat ohledně exekutorského zápisu (aby nemusel být ručitel), pojedeme to podepsat do Olomouce (bude to i pěkný výlet) a pak už pošlou peníze a budeme mít všechny finance pohromadě a může se uskutečnit prodej a dojet to do konce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: teď jsem se koukala že máte vybrané stejné jména jaky my pro mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: tak to je super, že se povedlo a hodně rychle vyřízeno, vždyť nedávno jsi s tím letěla na poštu :slight_smile: gratuluji. A moc ti to sluší. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: jo? Fakt? Já jsem chtěla i Elišku, ale už máme v rodině dvě :sweat_smile: Tak to jsem zvědavá, která které jméno použije :slight_smile:

katy: Děkuju :slight_smile: No já jsem trnula strachem, co když jim to bude dlouho trvat, nebo bude nějaký problém, to by pak byly velké potíže. Takže dnešek je super den - pošťačku jsem málem obtulala :grinning:
23. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky. :grinning: :grinning: Doufám že použiju Daniela :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
zdravím petulku :slight_smile:
aaadus, andelka: tééda, vy jste dobré, to vás obdivuju, že se vám v neděli ráno chtělo jít cvičit. A kde jste to byli?? Ve staré poliklinice? Tam je bazén? Nebo v nové, jak je porodnice?

evka: tak na těh.gaťkama jsem taky uvažovala, ale ještě jsem si je nekoupila, říkala jsem si taky, že zkusím jedny, jaké budou...zatím jsem si koupila o číslo větší v tescu, byla tam akce o polovinu nižší cena za 5 kusů - tak se hned cítím pohodlněji. A koupila sis ty nízké nebo přes bříško?

andelka: koukala jsem na nové album, taky ses rozjela s nákupem s oblečky, to se nedá odolat, viď :slight_smile: A ten pás je pěkný, ale na co to vlastně je? To má zpevnit břicho nebo když je krátké triko?? Já jsem to naživo ještě neviděla, jen na netu.

katy: taky jsme byli v sobotu v Polsku, v Těšíně. Byli jsme okukovat kočárky...bylo jich tam dost, různé barvy, ale nebyl tam ten typ Firkonu, co jsem chtěla. Tak ještě kouknu v Ostravě a okolí. Tak jsme si koupili pro prcka fešáckou soupravičku - dupačky a kabátek a na Vánoce věneček na dveře. Ale marááás byl, že jsem se tam málem počurala...to bylo hrozné, už dlouho nevydržím :grinning:

Myslím, že tu někdo psal o únavě - no ani mi nemluvte, já jsem unavená po chvilce fyzické námahy...prcek mě úplně vysává...v neděli jsme uklízeli byt a většinu udělal manžel, ale i tak jsem byla hotová a asi jsem se přetáhla, že mě pobolívalo břicho. Tak si na to musím dávat větší bacha :frowning2: Tak nevím, jak bych dopadla na nějakém pořádném cvičení...to bych asi nedošla ani domů :grinning:
23. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holciny :slight_smile: byli jsme s Tobinkem hlidat budouci manzelku a teprve ted jsme prisli domu :grinning:
byl tu dotaz jestli se to k tem detem opravdu dostane, tak urcite jo, my jsme minulej rok prikladali k darku dopis s kontaktem a slecna nam pak posilala mailik, takze ji darecek opravdu prisel :wink:
23. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky kočeny. :slight_smile:
Vy jste toho zase stihly napsat a já zase lítala po návštěvách kolegyn z práce.No a jak jsem od jedné kolegyně odjížděla autem,tak jsem byla svědkem nehody.Můj šéf v Audině a smetlo ho nákladní auto.Byla to vina toho mého šéfa,ale naštěstí se nikomu nic nestalo.Je to tedy témněř zátrak,protože tu Audinu má na padrt.No mazec.Ještě ted se z toho jaksi klepu..................
Katy koupila jsem si ty přes bříško.Nejsou tedy moc erotické/i kydž můj manža říká,že bříško je erotické v čemkoli. :sweat_smile: /ale zato jsou pohodlné.A nebude mi na bříško táhnout ani když si vezmu kalhoty pod pupík a překryju to delším trikem. :slight_smile:
Holky já ještě mám v těch kočárcích dobrý zmatek.Je jich tolik.......Už se budu muset na to fakt zamněřit,protože to všechno tak utíká a já budu s takovou bez kočíku ještě v březnu :unamused:
Anděl,to je szuper,že to papírování proběhlo tak rychle.Takže vzhůru do nového bytečku!!
Jo a s tou únavou je to čím dál tím horší.Jsem jak lazar.A taky nmně začíná pekelně pálit žáha/ještě že těhulky můžou Renie/a trápí mně zácpa.Na tu mi nějak nepomáhá nic,tak se někdy cítím jak balon.......
23. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Já tuším chlapečka, ale Daniel ještě není 100% jistý, možná vymyslíme ještě něco jiného. Ale zatím vede. :slight_smile:

jaro: My jsme se poránu pěkně protáhly :wink: a je to na staré poliklinice, je tam klinika léčebné rehabilitace a tam je bazén i tělocvična.
No oblečky - to je hrůza - já nesmím vylézt ven, bo hned něco domů dotáhnu :sweat_smile: Ten pás je na oboje - mně je tak akorát, takže bříško i zpevňuje a taky je na to, aby nebyl vidět přechod mezi tričkem a těhu gatěma. Já chci nosit původní trička zastrčená do vysokých těhu kalhot, ale nechci, aby to bylo moc vidět. Tak budu přes to nosit ten pás.
U mě je cvičení v pohodě, horší je to po celodenním lítání někde.
a jaký druh Firkonu bys chtěla?
23. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
zrovna jsem se vrátila od dr. maličký krásně roste, už má 10 cm, dnes měřili i hlavičky a taky v pořádku. dostala jsem druhý prenatal box - vzorek matračky pro mimi se slevou 25%, sleva na monitor dechu 1000,-, vzorky olejčíků pro mami i mimi od hipp a 2 časopisy. další poradnu mám až 28.12., ale naštěstí jdu mezi tím na 4D a velký utz a kardio.
byla jsem se podívat za holkama v práci a zkysla jsem tam 4 hodiny :grinning: než jsme všechno prodrbaly, to mi fakt chybí
zítra jdu k zubaři fuj
23. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no já taky pořád lítám, ale do PL jsem moc nepila a pak vydržela až domů, ale dom jsem už pelášila :sweat_smile: a unavená jsem taky pořád.
23. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Tak já půjdu cvičit zas za 14 dní. Na tuto neděli berou páry. Tak nevadí.
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: já se asi nakonec přihlásím do lotosu na ten kurz a k nám budu chodit na ty tanečky a balony. Nechceš se taky přidat? Se mi nechce samotné?

nebo i někdo jiný se přidá?
23. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Myslíš ten předporodní od ledna? Tak na to jsem zvědavá, taky bych chtěla chodit tam, ale až na další běh, teď by to bylo na mě ještě brzy.
23. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka já tam ještě ani nevolala, skleróza :sweat_smile:
katy já jedině ten lotos, mě ty tanečky moc neberou, nerada tančím :grinning: už si do toho lotosu volala?
23. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tanecky jaky, kde a kdy??? ja bych se pridala pokud by to vyslo s hlidanim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ahoj zofi :slight_smile:
Koukám, že Daniel je docela populární, jak čekala švagrová mimi, tak pro kluka měli vybrané jméno Daniel (pokud si dobře pamatuju), ale měli holku.

evka: tak je je mazec, to bych se klepala taky :confounded: Jednou jsem viděla bouračku z dálky a měla jsem dost...brrr
Na ty gaťky jsem se ptala já ne katy :slight_smile: Ale to neva, díky za odpověď :slight_smile: Jak zas povyrostu, tak je taky vyzkouším.

andëlka: mě se líbí Firkon F7...v Polsku měli Verano a Swing myslím...hlavně Verano a tam se mi moc nelíbí to, že ta přední kola jsou blíž u sebe než ta zadní a nemá přehazovací rukojeť.Ale jinak jsou hezké všechny, i celkem prostorné (na to, jak se to teď vyrábí...kde jsou ty veliké kočárky z našich dob :grinning: ) A cenově jak jsem se dívala na web, tak to není zas taková hrůza - myslím rozdíl cen tady a v Polsku...a kdyby jsme to koupili tady poblíž, bylo by snadnější reklamovat tu než jezdit zas do Polska. Jo a postýlky...měli tam jen čela na ukázku a cenově stejné jako tady.
Aha, tak to je fajn ten pás? A když to máš teď akorát, nebude ti to brzo malé? Jo a držím palce s vyřizováním, ať vám to dobře dopadne, to papírování a byt.

aaadus: hezky roste, prďolka :slight_smile: Já furt nevím, kolik měří :frowning2: Posledně jsem se ptala na tom 3D, ale změřil mi jen, jestli odpovídá týdnům a to odpovídal, ale už mi zapomněl říct, kolik měří. Držím palce u zubaře!!
Tak to jsme měli asi stejný prenatal box, mě přišlo, že je v něm kulové, navíc neměl originální zalepení :frowning2: Ale všimla jsem si toho až doma.

katy: já na cvičení asi až budu doma, já jsem hotová, když přijdu z práce a o víkendu si chci odpočinout...tak to vidím až v únoru.
23. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: právě to co mám za barákem bych možná zvládla (musela bych ale zkusit) jinak taky vidím až budu doma, že bych se přihlásila na to plavání s dulou co je v Impíku, ale to abych se už pomalu zapsala, prý je o to dost velký zájem.

Jinak jsm euvažovali, že necháme udělat nábytek do dětského na míru u stolaře tak zkusím poslat kolik by to stálo, jeden lux. pokojík jsme si zamilovala, ale 70 tis. to ani náhodou. Pak jsme jeden objevila taky krásný a ty stojí do 25 tis. což už se dá.

Jaro: jak probíhá to 3D udělají ti automaticky fotky nebo jim musíš říci kolik jich chceš a jaké?
23. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro kolik měří je napsané i na fotce z utz tak zkus kuknout jestli to tam nenajdeš :wink:
23. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ani ty se nepřidáš na tanečky nebo balony v centru?
23. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: No, malé, přes bříško je to volnější, mám prostě větší zadek, no. Já jsem to chtěla jako na ukázku, kdyžtak další si ušiju - i jeden teplejší na zimu.
Aha, taky se mi zdálo, že tam nemají všechny druhy. Ostatní věci mi přišly, že zas takový rozdíl není v cenách, takže to koupím tady. Ale my už postýlku máme.

adus: Pro páry ještě místo bylo - tak zavolej :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nevolala ale musím, ty jsi už volala?

tak pro dnešek holky se loučím fičím domů, hlad mám už jak vlk a doma mě čeká výborná zeleninová polévka už se těším :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a ty balony jsou kde a kdy?
andelka manželovi se teda moc nechce, ještě se ho zeptám večer
my se jedeme na nábytek do pokojíčku podívat v neděli do kiky, mám tam vyhlídnuté toto:
http://www.kika.com/db/4/a/5/16670285_2_z.jpg
http://www.kika.com/db/4/a/2/15511662_2_z.jpg
http://www.kika.com/db/4/a/7/15511737_2_z.jpg
a schválil to i manžel kupodivu, snad to nebude žádný šmejd za ty peníze :angry:
23. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro,jsem si tě nějak spletla s katy.Promin.Já vždycky přečtu rychle tY příspěvky a když je jich moc,tak pak nevím,kdo co psal :sweat_smile:
Jinak holky já jsem ještě nedostala Prenatal box.Vy ho máte všechny,nebo je tu ještě někdo,kdo ho nedostal???Nevím,jestli dr zapomněla,nebo jestli je prostě u nás nedávají??Ale viděla jsem,že je tam mají,tak to je divné,že?!?Ale je mi blbé se na to ptát sestry nebo dr. :unamused:
23. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka se zeptej, za to nic nedáš. ani andelka ho nedostala, bavily jsme se o tom v neděli
katy nevolala, zítra tam zkusím zavolat jestli mě vemou když budu 24tt
23. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já si dneska sbalila už pro jistotu tašku do porodky :grinning: :grinning: jen ještě kalhotky si musím dokoupit, dneska jsem byla ve 3lékarnách a máme 3kalhotky

evka já ten prenatal box tak nedostala tak nevím, ze začátku těhu-tak ten 6-7týden jsem ho tam viděla a pak už ne tak nevím jestli je mají, ptát se ji mi blbé
23. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus:Manžel by šel, ale až později. Asi nechce vidět to video z porodu moc brzy :grinning: A kde je tady někde Kika?

smardik: dobře děláš. Já jsem teď četla, že taška má být nachystaná 2 měsíce před termínem - pro jistotu. Ale on tam drobek ještě pár týdnů vydrží :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek