• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andel mám termín 31.1 a druhý 1.2 tak to tak odpovídá, jistota je jistota a mě pak bude stačit jak v bolestech budu balit malého a zajištovat mu hlídání, no mě by stačilo kdyby vydržel tak to toho 37týdne, pak může jít ven :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka nejbližší kika je v olomouci. manžel už porod viděl, takže ví do čeho jde. včera se mě ptal, co dělá novorozenec když nespí, nejí a nebrečí :grinning: jsem mu říkala, že od toho se mnou bude chodit na předporodní kurz aby to věděl
smardik jak se tak znám, já už budu mít zabaleno v lednu :grinning:
23. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jistota je jistota,je to lepší a nezdá se to ale už jsem 31týden, stejně tam ještě dost věci nemám protože je potřebuju-cukle, župan a doklady :slight_smile:

aaadus můj Tomášek skoro furt brečel :frowning2:
23. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze resite tasku do porodnice..ja budu balit beztak zase az na posledni chvili :sweat_smile:
smardik, to by se ti drobek mohl narodit 27.1., to ma narozky Mozart a jaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob mě by se líbilo 25.1 :slight_smile:, Tomášek je 25.10 tak by to bylo hezké datum :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já doufám že budu mít hodné miminko za to, co jsem musela vytrpět, snad mi to tím oplatí :grinning:
23. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus přeju ti to :slight_smile:, mi Tom spal jen u prsa nebo v kočáru-musel jet jinak řval i řval, dokázal tak řvát i 3hodiny, byl fakt uřvané děcko. U kojení usínal, moc toho nevytáhl ale zas chtěl jíst co hodinu takže jsem si s ním užila :slight_smile:, ted bude mít 13měsíců a 1-3x za noc se budí ale spí už aspon do 6-7 ale ještě tak před měsícem vstával mezi 4-5ale vyjímka nebyla ani vstávání ve 3
23. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik no jestli bude po mě tak se mám na co těšit - pořád mě musel někdo chovat, hrát si se mnou, jíst jsem nechtěla, všechno jsem vyplivovala :grinning:
23. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Aha, mně se zdálo, že v Ostravě nejni :unamused: No, já toho svojeho vatáhnu asu fakt až na vyloženě předporodní kurz na některou lekci, která bude dobrá pro tatínky, hlavně aby věděl, co se bude při porodu dít a jak mi může pomoct.

smardik: Tak snad bude druhý chlapeček pravý opak, jinak tě obdivuju (nebo lituju), musí to být záhul, dvě děti takhle brzy po sobě.
23. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo já byla to samé a manža taky tak čemu se divím že :grinning: :grinning: :grinning: ale snad bude Honzíček hodnější :slight_smile:, jdu koupat
23. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus četla jsem v jiné diskusi že jste původně čekali dvojčátka, my taky ale zůstal jen chlapeček-Honzíček
23. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik jj, čekali, ale vůbec jsme to nevěděli, až už bylo "po" a pořád si to vyčítám, že jsem v práci honila jako kr...
23. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já se to dozvěděla hned když mi dr. potvrdil těhu-první mi potvrdil že jsem těhu a pak že jsou dvě tak ve mě hezky hrklo, jak zvládnu 3děti a vzápětí na to říká ale jednu už odumřelo, málem to se mnou švihlo :frowning2: :frowning2: ale říkal že se to stává často a že kdybych přišla o 14dní později už to nezjistí. Ale já jsem vděčná za to že máme Tomáška a že už jsem tak daleko-u Tomáška to bylo s problémy, ležela jsem v nemocnici protože jsem dost krvácela a hrozilo že o Tomáška přijdem a pak jsme krvácela vlastně do porodu ale důvod k tomu podle dr. nebyl, takže nervy celé těhu no a ted mi dr. řekl to co jsem psala a že je tam hematom a hodně velký a je velké riziko potratu, že mám mít klidový režim (klidový režim s malým dítětem, manžel byl pracovně pryč :frowning2:) takže i ted je to těhu se strachem-ted už ne tak moc ale pořád se bojím co se může posrat. Jo a to že byli 2 a už nejsou jsme se dozvěděli hned po svatbě-v sobotu byla svatba a v pondělí jsem byla na gyndě, takže super svatební dar :frowning2: :frowning2:
23. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já jsem ani na potvrzení těhu ke své dr. nestihla dojít a skončila rovnou v nemocnici :frowning2: , začala jsem krvácet na svůj svátek a manžel byl v zahraničí. vím, že se to stává, ale taky nemuselo kdybych byla více opatrná. třeba se nám dvojčátka povedou napodruhé, moc bysme si je přáli
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus to já teda potvrzení stihla, jen nějak s tím co mi řkene jsem nepočítala. Já ti nevím, já nemám pocit že bych nějak lítala nebo se stresovala-prostě normální přípravy svatby ale to bylo v pohodě, nikdo nám do toho nekecal a starání se o dítě nevím no, těžko říct čím to bylo a už je to jedno, ale jak někde vidím dvojčátka je mi do pláče protože si říkám že jsme taky mohli mít, sice nevím jak bych to zvládla se 3 když je Tom tak malý ale líto je mi to pořád.
23. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik tak to já měla v práci stresy, nestíhala jsem, protože jsem se zrovna vrátila po 14-ti denní dovolená a málem mě trefil šlak jak jsem svůj kancl viděla - všude haldy papírů. no a abych se z toho vyhrabala, musela jsem dělat přesčasy. a první pozitivní těhu test jsem objevila 2 dny po návratu z dovolené
23. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus ono je těžké říct jestli to způsobil stres, třeba by se to stalo i kdyby jsi byla v klidu ale to jsou věco které už nikdy nezjistíš, ale vím jak se cítíš
23. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik vím, že už to zjistit nejde, ale hlodá to ve mně stejně. ale hlavní je, že teď budeme mít zdravé mimčo a potom ještě druhé ať není jednomu smutno
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus hlavní že nám zůstalo jedno mimčo :slight_smile: a že jsou ti naši kluci zdraví :slight_smile:, my bychom časem ještě chtěli 3dítě, kdyby vyšla ta holčička bylo by to super ale to až tak za 10let, bude to benjaminek :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik taky tak máme v plánu třetí dítko, teda pokud zvládnu ty dvě :grinning:
23. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pokud zvládnu ty 2 tak 3, ale uvidíme možná mě 2děti 15měsíců od sebe z toho vyléčí :grinning: :grinning: :grinning:, už máme doma konečně kočárek pro kluky tak si tu trošku jezdím-manža je v práci, malý spinká. Já chtěla žehlit jenže jsem si zapomněla vytáhnout prkno a je v ložnici a tam spí malý tak smůla
23. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik tak já zase takový malý věkový rozdíl nechci, 2 roky budou bohatě stačit :grinning: až bude doma kočárek se taky těším, jak nebude manžel doma budu drandit po obýváku :grinning: kámoška a její manžel byli takoví blázni, že do kočárku naložili minerálky a jeli se projet se zatíženým kočárkem do parku, prý ať ví jak se s ním bude jezdit ve sněhu :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já říkala že chci rozdíl 5let :grinning: :grinning: :grinning: no ale pak jsem začla po mimču toužit a manžel taky, byl jeden pokus a hup budem 4 :slight_smile:, my právě dítě chtěli tak fakt byl jen jeden jediný pokus, pak jsme se o tom bavili že se toho bojíme že by byl malý rozdíl, že u prvního byli problémy a co kdyby byli i ted a že počkáme no a ráno jsem objevila // takže honzík je takové chtěné-nechtěné dítě
23. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik hlavně že se povedlo tak rychle. nám se taky povedlo hned po vysazení antiko a když jsem objevila // byl to docela šok a první dvě noci jsem vůbec nespala a přemýšlela jak to zvládnu atd. kdyby měly takové štěstí všechny co touží po miminku, hned by tady na MK ubyly některé témata
23. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nám se i Tom povedl rychle :slight_smile: od 1.1 jsem nebrala HA a Tom se narodil 25.10 :slight_smile:, ted uvažuju že si nechám dát tělísko nevím co jiného-HA nechci a bez ochrany být nemůžem to bychom měli třetí. máš pravdu kdyby takové štěstí měli všichni bylo by to super, vidím to i v okolí jak se někteří trápí- hodně dobrá kamarádka nejdříve 2x potratila, pak nemohla 2roky otěhotnět a ted otěhotněla ale v 10týdnu na kontrole jí dr. řekl že mimčo je asi týden mrtvé :frowning2: takže je mi ji líto a doufám že napočtvrté se jim to konečně podaří. Začli se snažit dřív než my a my už budem mít 2děti a oni zatím nic
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolegyně z práce měly problémy snad všechny, 3 mají mimčo, 3 potratily :frowning2: je to smutné že je toho v dnešní době tolik a ať si každý říká co chce, je to tou uspěchanou dobou, životním stylem, vyšším věkem matek (nechci se nikoho dotknout)
23. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus souhlasím určitě na to životní styl, dnešní doma má vliv. ale konkrétně ta kamarádka má 22 tak u ní to věkem není, ale jak jsem ležela v nemocnici v těhu s Tomem tak mi na pokoj dali paní s 8potratem, to už musí být na zhroucení
23. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u tvé kamarádky to věkem není. já to myslela jako že po té 30 je více těch co nemůžou mít děti než u těch co jim je 20. 8 potratů - to bych si to asi šla hodit. já zase měla na pokoji v nemocnici paní co potratila ve 20 tt a před tím myslím 2x hned ze začátku, myslím že jí bylo přes 40
23. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus určitě na to má věk vliv ale ono si nikdo nepřipoští že zrovna on bude ten kdo bude mít problém, souhlas 8potratů bych si asi šla hodit mašli :frowning2: už bych na to neměla to zkoušet, bylí ji myslím 35nebo 36 a byl to pořád pokus o první dítě
23. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek