Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
smardik
23. lis 2009
andel mám termín 31.1 a druhý 1.2 tak to tak odpovídá, jistota je jistota a mě pak bude stačit jak v bolestech budu balit malého a zajištovat mu hlídání, no mě by stačilo kdyby vydržel tak to toho 37týdne, pak může jít ven 🙂
aaadus
23. lis 2009
andelka nejbližší kika je v olomouci. manžel už porod viděl, takže ví do čeho jde. včera se mě ptal, co dělá novorozenec když nespí, nejí a nebrečí 😃 jsem mu říkala, že od toho se mnou bude chodit na předporodní kurz aby to věděl
smardik jak se tak znám, já už budu mít zabaleno v lednu 😃
smardik
23. lis 2009
aaadus jistota je jistota,je to lepší a nezdá se to ale už jsem 31týden, stejně tam ještě dost věci nemám protože je potřebuju-cukle, župan a doklady 🙂

aaadus můj Tomášek skoro furt brečel 😞
majatob
23. lis 2009
koukam, ze resite tasku do porodnice..ja budu balit beztak zase az na posledni chvili :-N
smardik, to by se ti drobek mohl narodit 27.1., to ma narozky Mozart a jaaaa 😃 😃 😃
smardik
23. lis 2009
majatob mě by se líbilo 25.1 🙂, Tomášek je 25.10 tak by to bylo hezké datum 🙂
aaadus
23. lis 2009
smardik já doufám že budu mít hodné miminko za to, co jsem musela vytrpět, snad mi to tím oplatí 😃
smardik
23. lis 2009
aaadus přeju ti to 🙂, mi Tom spal jen u prsa nebo v kočáru-musel jet jinak řval i řval, dokázal tak řvát i 3hodiny, byl fakt uřvané děcko. U kojení usínal, moc toho nevytáhl ale zas chtěl jíst co hodinu takže jsem si s ním užila 🙂, ted bude mít 13měsíců a 1-3x za noc se budí ale spí už aspon do 6-7 ale ještě tak před měsícem vstával mezi 4-5ale vyjímka nebyla ani vstávání ve 3
aaadus
23. lis 2009
smardik no jestli bude po mě tak se mám na co těšit - pořád mě musel někdo chovat, hrát si se mnou, jíst jsem nechtěla, všechno jsem vyplivovala 😃
andelka
23. lis 2009
adus: Aha, mně se zdálo, že v Ostravě nejni :-| No, já toho svojeho vatáhnu asu fakt až na vyloženě předporodní kurz na některou lekci, která bude dobrá pro tatínky, hlavně aby věděl, co se bude při porodu dít a jak mi může pomoct.

smardik: Tak snad bude druhý chlapeček pravý opak, jinak tě obdivuju (nebo lituju), musí to být záhul, dvě děti takhle brzy po sobě.
smardik
23. lis 2009
aaadus jo já byla to samé a manža taky tak čemu se divím že 😃 😃 😃 ale snad bude Honzíček hodnější 🙂, jdu koupat
smardik
23. lis 2009
aaadus četla jsem v jiné diskusi že jste původně čekali dvojčátka, my taky ale zůstal jen chlapeček-Honzíček
aaadus
23. lis 2009
smardik jj, čekali, ale vůbec jsme to nevěděli, až už bylo "po" a pořád si to vyčítám, že jsem v práci honila jako kr...
smardik
23. lis 2009
aaadus já se to dozvěděla hned když mi dr. potvrdil těhu-první mi potvrdil že jsem těhu a pak že jsou dvě tak ve mě hezky hrklo, jak zvládnu 3děti a vzápětí na to říká ale jednu už odumřelo, málem to se mnou švihlo 😞 😞 ale říkal že se to stává často a že kdybych přišla o 14dní později už to nezjistí. Ale já jsem vděčná za to že máme Tomáška a že už jsem tak daleko-u Tomáška to bylo s problémy, ležela jsem v nemocnici protože jsem dost krvácela a hrozilo že o Tomáška přijdem a pak jsme krvácela vlastně do porodu ale důvod k tomu podle dr. nebyl, takže nervy celé těhu no a ted mi dr. řekl to co jsem psala a že je tam hematom a hodně velký a je velké riziko potratu, že mám mít klidový režim (klidový režim s malým dítětem, manžel byl pracovně pryč 😞) takže i ted je to těhu se strachem-ted už ne tak moc ale pořád se bojím co se může posrat. Jo a to že byli 2 a už nejsou jsme se dozvěděli hned po svatbě-v sobotu byla svatba a v pondělí jsem byla na gyndě, takže super svatební dar 😞 😞
aaadus
23. lis 2009
smardik já jsem ani na potvrzení těhu ke své dr. nestihla dojít a skončila rovnou v nemocnici 😞 , začala jsem krvácet na svůj svátek a manžel byl v zahraničí. vím, že se to stává, ale taky nemuselo kdybych byla více opatrná. třeba se nám dvojčátka povedou napodruhé, moc bysme si je přáli
smardik
23. lis 2009
aaadus to já teda potvrzení stihla, jen nějak s tím co mi řkene jsem nepočítala. Já ti nevím, já nemám pocit že bych nějak lítala nebo se stresovala-prostě normální přípravy svatby ale to bylo v pohodě, nikdo nám do toho nekecal a starání se o dítě nevím no, těžko říct čím to bylo a už je to jedno, ale jak někde vidím dvojčátka je mi do pláče protože si říkám že jsme taky mohli mít, sice nevím jak bych to zvládla se 3 když je Tom tak malý ale líto je mi to pořád.
aaadus
23. lis 2009
smardik tak to já měla v práci stresy, nestíhala jsem, protože jsem se zrovna vrátila po 14-ti denní dovolená a málem mě trefil šlak jak jsem svůj kancl viděla - všude haldy papírů. no a abych se z toho vyhrabala, musela jsem dělat přesčasy. a první pozitivní těhu test jsem objevila 2 dny po návratu z dovolené
smardik
23. lis 2009
aaadus ono je těžké říct jestli to způsobil stres, třeba by se to stalo i kdyby jsi byla v klidu ale to jsou věco které už nikdy nezjistíš, ale vím jak se cítíš
aaadus
23. lis 2009
smardik vím, že už to zjistit nejde, ale hlodá to ve mně stejně. ale hlavní je, že teď budeme mít zdravé mimčo a potom ještě druhé ať není jednomu smutno
smardik
23. lis 2009
aaadus hlavní že nám zůstalo jedno mimčo 🙂 a že jsou ti naši kluci zdraví 🙂, my bychom časem ještě chtěli 3dítě, kdyby vyšla ta holčička bylo by to super ale to až tak za 10let, bude to benjaminek 🙂
aaadus
23. lis 2009
smardik taky tak máme v plánu třetí dítko, teda pokud zvládnu ty dvě 😃
smardik
23. lis 2009
jo pokud zvládnu ty 2 tak 3, ale uvidíme možná mě 2děti 15měsíců od sebe z toho vyléčí 😃 😃 😃, už máme doma konečně kočárek pro kluky tak si tu trošku jezdím-manža je v práci, malý spinká. Já chtěla žehlit jenže jsem si zapomněla vytáhnout prkno a je v ložnici a tam spí malý tak smůla
aaadus
23. lis 2009
smardik tak já zase takový malý věkový rozdíl nechci, 2 roky budou bohatě stačit 😃 až bude doma kočárek se taky těším, jak nebude manžel doma budu drandit po obýváku 😃 kámoška a její manžel byli takoví blázni, že do kočárku naložili minerálky a jeli se projet se zatíženým kočárkem do parku, prý ať ví jak se s ním bude jezdit ve sněhu 😃 😃 😃
smardik
23. lis 2009
aaadus já říkala že chci rozdíl 5let 😃 😃 😃 no ale pak jsem začla po mimču toužit a manžel taky, byl jeden pokus a hup budem 4 🙂, my právě dítě chtěli tak fakt byl jen jeden jediný pokus, pak jsme se o tom bavili že se toho bojíme že by byl malý rozdíl, že u prvního byli problémy a co kdyby byli i ted a že počkáme no a ráno jsem objevila // takže honzík je takové chtěné-nechtěné dítě
aaadus
23. lis 2009
smardik hlavně že se povedlo tak rychle. nám se taky povedlo hned po vysazení antiko a když jsem objevila // byl to docela šok a první dvě noci jsem vůbec nespala a přemýšlela jak to zvládnu atd. kdyby měly takové štěstí všechny co touží po miminku, hned by tady na MK ubyly některé témata
smardik
23. lis 2009
jo nám se i Tom povedl rychle 🙂 od 1.1 jsem nebrala HA a Tom se narodil 25.10 🙂, ted uvažuju že si nechám dát tělísko nevím co jiného-HA nechci a bez ochrany být nemůžem to bychom měli třetí. máš pravdu kdyby takové štěstí měli všichni bylo by to super, vidím to i v okolí jak se někteří trápí- hodně dobrá kamarádka nejdříve 2x potratila, pak nemohla 2roky otěhotnět a ted otěhotněla ale v 10týdnu na kontrole jí dr. řekl že mimčo je asi týden mrtvé 😞 takže je mi ji líto a doufám že napočtvrté se jim to konečně podaří. Začli se snažit dřív než my a my už budem mít 2děti a oni zatím nic
aaadus
23. lis 2009
kolegyně z práce měly problémy snad všechny, 3 mají mimčo, 3 potratily 😞 je to smutné že je toho v dnešní době tolik a ať si každý říká co chce, je to tou uspěchanou dobou, životním stylem, vyšším věkem matek (nechci se nikoho dotknout)
smardik
23. lis 2009
aaadus souhlasím určitě na to životní styl, dnešní doma má vliv. ale konkrétně ta kamarádka má 22 tak u ní to věkem není, ale jak jsem ležela v nemocnici v těhu s Tomem tak mi na pokoj dali paní s 8potratem, to už musí být na zhroucení
aaadus
23. lis 2009
no tak u tvé kamarádky to věkem není. já to myslela jako že po té 30 je více těch co nemůžou mít děti než u těch co jim je 20. 8 potratů - to bych si to asi šla hodit. já zase měla na pokoji v nemocnici paní co potratila ve 20 tt a před tím myslím 2x hned ze začátku, myslím že jí bylo přes 40
smardik
23. lis 2009
aaadus určitě na to má věk vliv ale ono si nikdo nepřipoští že zrovna on bude ten kdo bude mít problém, souhlas 8potratů bych si asi šla hodit mašli 😞 už bych na to neměla to zkoušet, bylí ji myslím 35nebo 36 a byl to pořád pokus o první dítě